Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Evelinka weź my tu prawie kable poprzegryzałyśmy od czekania :P A Laurka to chrapała już na klawiaturze aż dudniło :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze w 2 parach spodni ktore lezaly u mnie w szafie bo kupilam je ciut za duze. do tego legginsy, mam ich bardzo duzo, rozne kolory, moje ulubione to blekitne marmurkowe. w sukienkach narazie rzadko chodze. ciuchy kupuje w przeroznych sklepach, zazwyczaj w sieciowkach , ale lubie tez butiki prywatnych sprzedawcow. nie patrze na marke czy sklep a na to czy mi sie cos podoba czy nie. jakby spodobala mi sie bluzka z lumpeksie to tez bym ja kupila...hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na markę nie patrzę. W H&M są ciążowe typowo, ale tutaj mały wybór jest. Tam kupiłam jedne spodnie, a tak to na allegro coś szukam. Sukienek mam kilka, ale tu kurcze zimno, płaszcza nie mam na lato, chodzę w niedopiętym :P A w szmateksie przypadkiem kupiłam bluzkę za 1,60 - bo była wyprzedaż akurat. Śliczna, falbaniasta na ogromny brzuszek, wygląda jak nowa. Może w sierpniu się w nią wbiję. Na szmatkach kupiłam też sukienkę i to Next'a chyba. Też przypadkiem i to za 14 zł :) Problem mam z piersiami, bo mam sporo luźnych rzeczy, lubię takie. No ale przez biust tuniki mam za ciasne właśnie:/ Sporo dzisiaj brzuchaczek widziałam. Wszystkie takie szczupłe, zgrabne, zadbane. Większość w leginsach właśnie. Do 6 miesiąca jak się nie jest przysadzistym to w normalne bluzki kobiety wchodzą. Jak przylegające to nawet ładnie się wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Ewelinko ode mnie tez szczere gratulacje:) do ktorejs godz wchodzilam na kafe i tylko czekalam, zebys w koncu cos napisala- nawet krotkie zdanie, ze wszystko ok i kto mieszka w brzuszku:) ciesze sie razem z Toba, ze z dzidzia wszystko ok i ze jednak corka:) Anastazja to piekne, niespotykane imie:) mam Anastazja z bierzmowania, bo bardzo to imie kiedys mi sie podobalo...chyba z jakiejs bajki, gdzie glowna bohaterka miala Anastazja ;P tzn ze ginekolog wyraznie wszystko widzial i na bank corka? w ogole dlugo trwalo badanie? a Ty sie gluptasie martwilas, ze brzuch maly, a tam rosnie taka mala laleczka:) tak czytam te wypowiedzi ciezarowek i od jutra bede mogla liczyc tydzien do testowania. Moj M dzisiaj mi powiedzial, ze go wykorzystalam wczesniej, bo chetna bylam codziennie, a teraz mi przeszlo;P powod?- bo jestem po dniach plodnych i chyba dlatego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko pamietalam, ze u Ciebie jest budowa, ale myslalam, ze moze jeszcze robicie remont:) kniaas pisalas, ze bierzesz leki. wszystko ok juz? ma7usia zyly na piersiach moga a nie musza pojawic sie:) zalezy czy ktos jest zylasty, czy nie;) chociaz mialam takie nabrzmiale i bardzo zylaste piersi, jak bralam yasminelle i niestety byly to skutki uboczne, bo piersi bardzo a to bardzo mnie bolaly:/ czekamy obie do testowania:) robisz 9 czy 10 lipca test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______18 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______18 tc________03.12.2014 Goalka________________28 lat______16 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______12 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 gdzie podziala sie rybcia1987, papi, magdalena84, karnataka?? szkoda, ze dziewczyny nie odzywaja sie:( momi kochana co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska - Ty następna będziesz :) Ojej, z tych naszych "starych" staraczek dawno nikt nie zaciążył, prawda? Już to się dalekie tygodnie zrobiły nam...to teraz musi być strzał jakiś. Nowe ciężarówki dochodzą, a "stare" dalej muszą machać ;) A gdzie jest Momi - też jej tu trochę nie było...Papi siedzi w książkach chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
mi juz takie glupoty chodza po glowie, czy nie isc na bete...ale nie wiem kiedy moglaby byc owulacja i czy nie za wczesnie na bete:/ chyba teraz ja sie nakrecam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka - co tam, jak tam? Dobrze, że cola poszła w odstawkę! Teraz można szykować się do ciąży. Tajska - ja brałam yasmin kiedyś i też tak miałam z piersiami - napuchły i dopóki nie odstawiłam to tak było. Co do żył na piersiach - ja mam chyba zawsze jak są nabrzmiałe. Przed okresem bardziej widoczne zawsze były, bo i napuchnięte. To w ciąży jak spuchną to samo się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Tajska - a ktoś tu opie..przał za nadgorliwość i nakręcanie z testowaniem i betą "na już" :P Widzisz jak to jest. Teraz masz sporą nadzieję to i cierpliwość szlag trafił ;) Widzę, że Ty i Momi macie dzień po dniu. Oby Wam się udało. Szły byście sobie łeb w łeb jak ja z Laurką. U mnie teraz wg usg termin na 1 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______18 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014 Goalka________________28 lat______16 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______12 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Niezbyt dobrze evelinka, ten psychol nie daje mi żyć, założył forum o mnie , w którym napisał że chciałam kasę od niego na skrobankę wyciągnąc i wszystkie informacje prywatne o firmie i o mnie i parę innych miłych rzeczy napisał, ujawniajać użytkownikm anononimowego portalu na którym siedzimy , wszystkie moe dane , imie nazwisko , sprawy firmy, wszystko . Wpisy z kafaterii też powyciągał . Jestem tak wściekła że to mało powiedziane, moje życie i praca zależy od internetu , jak klienci to poczytaja to mogę zamykać firmę już właściwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Evilinka super, gratuluje córci:) śledze Was ciagle dziewczyny ale dopiero na początku nowego cyklu jestem wiec nie ma co Was zanudzac. Umowilam sie do gina zaraz po @ czyli za tydzien, tak kontrolnie a potem jedziemy na urlopik i akurat caly tydzien wypadaja moje dni plodne wiec moze tak sie wyluzujemy ze sie uda :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Właśnie pisze pismo do prokuratury chociaż i tak wiem ,że zleją mnie ciepłym moczem jjak wszystko w tym kraju bo przecież nikt nikogo nie zabił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynovo
Kniass, oczywiscie chodzi mi o ft3 i ft 4 ,pomylilam sie. ja narazie jestem na 50 euthyroxu, ale do zwiekszenia jak cos. A na hashimoto choruje od 2008. A przed pozytywnym testem mialas juz jakies konkretne objawy czy cos co sklonilo Cie do myslenia , ze cos jest na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
evilinka ale się cieszę :D Gratuluję!!! Mała kruszynka rośnie. Ciocie forumowe się cieszą :P Tajska zaczynasz mówić jak nasza :P hehehe... Jeszcze parę dni :* Pesteczka ale ty to masz "znajomych" ja bym sobie nie pozwoliła na takie traktowanie :/ Trzymaj się kochana! Laurka no rzeczywiście duży brzusio :) Brzoskwinka dużo już zrobiliście? My pokój wyremontowaliśmy :D papka mi się cieszy bo tak ładnie ;) :P dzielnego mam męża ;) Momi, papi taka tam dziewczyna jak się czujecie? Co tam u was?? :) :* Ma7usia ja też zauważyłam zyłki dopiero po tym jak zaczęliśmy się starać. Wtedy kobieta więcej objawów widzi u siebie niż wtedy kiedy się nie stara. Ja teraz nic nie czuję. Lekkie jakieś kłucia w podbrzuszu ale nie tak bardzo jak siedziałam w HL i się nudziłam cały dzień. Nie chce mi się tam wracać już wcale :( Mój mężu ma opcje jechać do Niemiec. Na umowę. Od pon do pt by pracował i weekend w domu. Jeszcze na parę mies pojedziemy do hl zamknąć wszystkie sprawy i pozwozić swoje rzeczy i zjeżdżamy :) Najlepszy czas na drugie dziecko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Martucha to super że wrwcacie. W końcu znajdziesz sobie pracę i Ty. Rejestruj się w PUP ie i korzystaj z kursów póki co. Niektóre są nawet płatne ok 800zł. Ja robiłam ECDL - kurs komputerowy. No i 790zł dostałam :) kursy manicure też są. Będziesz mieć papier plus doświadczenie i łatwiej o pracę w tym co umiesz. Pestka idź i składaj pismo. Co to za gość? Moja znajoma też miała podobnie - zostawiła faceta a ten z zazdrości jej nagie zdjęcia plus filmy z ich igraszki wrzucał na net. Zgłosiła to gdzieś i po sprawie. Jeszcze zadość uczynienie będzie Ci płacił czubek. A on to na prywatnej stronie zrobił? Właściciel domeny czy administrator powinien Ci to usunąć. To jest oszczerstwo, pomówienia i narażenie na straty. Będzie bulić Ci kasę za straty moralne i ekonomiczne skoro o firmie pisze. Przy urzędach miasta są często darmowi prawnicy z projektów unijnych. Zorientuj się i zgniec gościa. Tylko działaj zznienacka. I nie wchodź w dyskusję bo to wykorzysta. Po prostu prawnie to rozegraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka tak założył prywatne forum swoje, które reklamuje wśród ludzi z neta , ktorzy mnie znają z nicka . wkleił wszystko o mnie , o mojej firmie, moje nazwisko , linki z neta do spraw firmowych. Plus stek bzdur że żyje z d**y, łapie facetów na ciąże a potem im każę płącić za skrobankę, a jak facet nie daje to tracę dziecko , i się go sama pozbywam . Szkoda mówić . Jeśli to dotrze do klientów, to jestem skończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jutro złożę zawiadomienie do prokuratury zrobiłam screeny i wydrukowałam, czekam jeszcze na mojego przyjaciela bo on ma rozmowy ze skype , bo ja mu wklejam , bo ja nie mam historii w skype, coś tam mam tylko fragmenty . Ale nie liczę że coś zrobią pewnie umorzą ze względu na niską szkodliwość czynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko. To musisz to zgłosić. Poszukaj str o prześladowaniu w internecie tam na pewno są wskazówki co robić w takiej sytuacji. A do klientów to jak ma niby dojść..nie martw się. Jeszcze b dzie odszkodowanie płacić Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
On te swoje brednie poparł linkami do forum , gdzie są moje dane i pisze o sprawach firmowych - z kafaterii, z golden line , z opineo , wszystko wkleił . NIby na forum swoim używa inicjałów, ale daje link gdzie jest mój adres, nazwisko , nazwa firmy , dane osobiste . Najgorzej że nie chce oddać laptopa ani mojego dysku, jedna osoba chciała za mnie zapłacić, żeby sie uspokoil to powiedział że jemu nie o kasę chodzi i on kasy nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka to az tak zimno? ja zakładam sukienke bez rajstop i sweterek ewentualnie i tak każdego dnia inna sukenika;) Pestka no nawet niewiem co powiedziec tragedia. Tajska nawet z beta jeszcze poczekaj ,mysle ze we wtorek to najwczesniej jak chcesz zrobic,ale rozumiem cie doskonale to czekanie.... zobaczysz poptem bedziesz tak czekała niecierpliwie na wizyte i tez kombinowała jak ja przyspieszyc ehhe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______18 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014-córka Goalka________________28 lat______16 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______12 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat_______9 cykl staran_______________2-4.07.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań______________ 11.07.2014 margaret112 _________30 lat________7 cykl starań______________ 06.07.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 moze byc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
tajska -> ja chyba nie będę testowała ani 9 ani 10, bo jak na razie, to wszystko zapowiada się na @. Chyba, że mi się spóźni, to wtedy tak, ale przy moich temperaturach nie zapowiada się nic obiecującego. A dziś jeszcze doszedł mocny ból piersi i krzyża, typowo jak przed @. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Martucha super ze wracacie:) myślisz ze mniej więcej ile wam potrwa zamykanie tamtych spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Kurcze chyba melise zacznę pijać. Spać nie mogę wcale. Zasypiam koło 2, o 7 już nie śpię. 5 godzin to co to jest? :/ W dzień wcale spać nie mogę. Mam nadzieję że nie jest to groźne dla dzidzi.. Laurka - lekarz u nas wykluczył syna bo idealnie się ustawiła. Jak się przyjrzeć zdjęciu, bo wczoraj dostałam z 6 czy 7, to widać bułeczkę z kreską :) To już jak ja widzę :P Cały wieczór mała tak mnie kopala gdzieś na dole że aż łaskotało. Leżeliśmy i płakalismy. Że jest, że żyje. Kolejny etap ciąży jak poznasz płeć. Najpierw kreski, potem 1 usg, serce, 12 tydzień, kopanie...potem brzuszek czujesz co chwilę i mówisz do niego po imieniu. Boże, znowu płacze. Życzę Wam wszystkim szczerze, naprawdę szczerze, takich łez szczęścia we dwoje jak malenstwo kopnie w pęcherz że aż zaboli. Wtedy naprawdę dochodzi do człowieka że ta mała istota żyje swoim życiem w twoim łonie. Ryczę znowu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
oj evilinka jak ja ci zazdroszcze, u mnie tym razem im blizej do wizyty tym bardziej sie stresuje. chyba przez to ze miewam czeste skurcze i bol podbrzusza jak na okres. do tego brak ruchow i rano jak wstaje to malutki brzuch. Pesteczka masz wiele problemow, postaraj sie uporzadkowac zycie bo to tez przeszkodzi ci w zajsciu lub pozniej w utrzymaniu ciazy. tyle stresow nie dziala kozystnie dla ciebie. Martucha fajnie ze wracacie, w polsce wszystko sie wam dobrze ulozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajka ja tzz odliczam dni do twojego twojego testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka super;) ja tez uwielbiam jak dzidzia się rusza;) Ładnie dopsialam do tabelki?moze tak być? ja siebie nie wpisuje jeszcze bo czekam na 100% potwierdzneie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×