Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość tajska
witam!:) u mnie po staremu...dzisiaj mielismy maly wypad ze znajomymi w Jure Krakowsko-Czestochowska:) pogoda byla koszmarna, bo za duszno i za cieplo na wspinaczke skalkowa:/ w dodatku byla masa ludzi, mnostwo drog na skalkach zajetych albo kolejki robily sie na dane drogi...:/ u mnie na razie jakos leci...to znaczy jeszcze nie leci, bo @ niby ma przypasc na 10 lipca. na chwile obecna nie mam objawow @, wiec szansa jest ze nie przyjdzie albo znowu spozni sie. jedyne co zauwazylam to charakterystyczne uczucie pelnosci w podbrzuszu i to nie zmienia sie...no ciekawe, czy cos wykluje sie...kwas foliowy oczywiscie biore od piatku;) a co u Was? Goalka alez mi smaka zrobilas tym piwem z soczkiem malinowym ;( naprawde z mila checia napilabym sie piwka;( czekamy na Twoje usg:) reszte pozdrawiam i nie bede odpisywac juz kazdej, bo jestem bardzo zmeczona, ale wszystko przeczytalam. odezwe sie jutro:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka no w tym tygodniu czekamy na wieści od ciebie;) Martucha pomysl ze najwazniejsza decyzja i tak podjeta i wracasz tam na chwile a nie na stałe juz. oj znów mi nogi spuchły wczoraj i straszliwie stopy bolą od kilku dni Tajska 10 to w czwartek to moze wtedy zatestujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze dam znac, o 9:00 mam wizyte ale zaraz po niej jade do pracy wiec odezwe sie popoludniu. nie wiem jak bedzie wygladac moja wizyta bo na ostatniej powiedzialam ze chcialabym isc na zwolnienie od pazdziernika a mi lekarz powiedzial ze on nie daje zwolnien i ze mam pracowac do konca , nie przemowily do niego argumenty w jakich warunkach pracuje i ze tak naprawde powinnam isc za l4 od poczatku ciazy. wiec bylam u kierownika placowki i zrobilam male zamieszanie, jesli wizyta bedzie nieprzyjemna bede musiala zmienic mojego lekarza prowadzacego ciaze. ale to sie okaze w srode. mi rosnie przeczucie na dziewczynke , nawet maz zmienil zdanie, tzn mowi ze chyba to bedzie cora. ale zaznaczam ze mi to wszystko jedno, co do instynktow to caly czas siegam po niebieskie ciuszki,buciki i kocyki, hehe wiec to moze tez jakis znak ze moge sie mylic z ta corka. Momi napisz jak tam u Ciebie sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Golka kurde to średnio. mój lekarz to wręcz co wizyte chce mi "wepchnąć" L4 a ja się bronie, choć ostatnio pomyslalam ze może od połowy września faktycznie dam spokoj juuz,zobaczymy. ogolnie jest ok choć po caąlym dniu strasznie stopy bolą i pieką, teraz w upaly dodatkowo puchną.pewnie za tydzień znów pojde do lekarza i powie ze L4 konieczne ze 5 miesiąc wystarczy itd.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, ja pierwszy raz sie spotkalam z taka sytuacja ze kiedy mowie ze pracuje w szkodliwych warunkach, do tego samopoczucie dawalo sie we znaki, mdlosci, wymioty, bole glowy i omdlenie(raz mi sie zdarzylo) a lekarz na to ze ciaza to nie choroba, no szok! kazal mi isc na urlop. wiec poszlam, na urlopie blogosc, nic mi nie bylo, nawet pisalam ze mdlosc mi minely ale wystarczylo ze wrocilam do pracy i dupa. :( dlatego zglosilam to do kierownictwa a kierownictwo rozpatrzylo moja sprawe pozytywnie wiec teraz czekam na srodowa wizyte i podejscie lekarza do mnie po takiej aferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goalka a chciałabyś już teraz isc na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Czesc dziewczyny, ostatnio w ogóle sie nie udzielałam, dużo stresu przy zakupie mieszkania. Poza tym nie ukrywam, że ciężko mi się czyta posty o ciąży, dzieciach i całej reszcie. Bardzo się ciesze Waszym szczęściem, ale nie ukrywam że jest mi ciężko. Ten cykl byłam na Duphastonie, pełna nadziei. Niestety. Mam do Was pytanie, może też któraś jest na Dupku, który ogólnie nie wpływa na temp. Zerknijcie jeśli mozecie na moj wykres http://ovufriend.pl/graph/4b0036503db23adabf0424fd9feb25d9 Ostatnia tabl Dupka 11 dpo wieczorem, a 12 dpo juz spadek temp? A 13 dpo już @? Czy to nie za szybko? A może dawka 1x1 za mała? Masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka________26 lat______19 tc________05.12.2014 evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014-córka Goalka________________28 lat______17 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______13 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______11tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kniaas_______________23 lat________2 cykl starań_______________28.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie okres się rozkręcił, więc nic z tego już napewno nie będzie. Niech się teraz szybko kończy i starania będzie można zacząć. Karnataka, faktycznie już ładny kawałek czasu się staracie. Ja biorę Luteinę, więc na temat Duphastonu Ci nie napiszę, ale w tym cyklu dostałam pod koniec jej brania, nie zdążyłam wziąć wszystkich tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :) Nie mogę się doczekać kiedy tajska zrobi test :D będę 3mać kciuki, może chociaż Tobie się uda. Ja dostałam przedwczoraj okres, a wczoraj się skończył. Zostały tylko plamienia, ból brzucha i piersi. Pewnie znów jakieś zaburzenia hormonalne mnie dopadły. Jak tylko plamienia się skończą to wybieram się do gin i wtedy już wszystko będzie pod kontrolą :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnatka ja myśle że dupek nie wpływa na to kiedy przyjdzie okres,ja jak brałam luteinę a to jest to samo co dupek to czasami okre potrafił mi przyjśc jeszcze przy braniu luteiny,i mysle że to byla kwestia wczesniejszej owu,bo faza lutealna jest raczej stała. momi przykro mi że małpa przyszła ;( ale nowy cykl i nowe starania przed tobą :) tajska dziwne ze gin kazał ci plamienie liczyc jako 1 dzien okresu,mi zawsze lekarka mówiła że dopiero jak pojawia się tak świeża czerwona krew to dopiero liczyc @,jakies plamienia brazowe beżowe rózowe to jeszcze stary cykl. taka tam dziewczyna fajnie że wszystko ok :);* dziewczyny przeziębiłam sobie pęcherz chyba ;/ piecze mnie przy siusianiu czasami ;/ rano byłam już na morfologi i moczu,a po południu mam usg .już nie moge się doczekac :) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Brzoskwinka pisz po usg co tam:) a co do pęcherza kup sobie żurawine suszona i jedz co chwiole lub żuravit w tabletkach i zazywaj jedna dziennie. ja zazywam z witaminami codziennie rano profilaktycznie i odpukać jest spokoj narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie ogarniam nci dzisiaj ech . Dobrego dnia wszystkim . W nocy miałam "przyjemność" uczestniczy w akcji przeciw pedofilowi na necie, znajomy wyłapał fotkę, jestem tak trzepnięta i wstrząśnięta że to czajnik . Notabene wisi to dalej, administracja jeszcze nic nie zrobiła, ale sprawa już jest zgłoszona na policję, normalnie mnie skręca jeszcze, poszłam spać przez to po 5 , bo się zadyma zrobiła taka, Brzoskiwnika to co tam u Ciebie w srodku , już po wizycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynovo
Cześć :) Okres nie przyszedł w weekend więc zrobiłam badania i dobra nowina - sobotnie bhcg 59 :) jestem we wczesnej ciąży :) 4 tydzień dopiero. Za mną już wizyta u ginekologa i endokrynologa. Wszystkie wyniki skontrolowane i leki wypisane. Czuje się dobrze, jedynie w podbrzuszu odczuwam troszeczkę te "ciągnięcia", ale dostałam na to duphaston i mam go brać rano. Teraz duuużo spokoju i wypoczynku żeby wszystko dobrze się rozwijało. Dziękuję Wam dziewczyny za te wszystkie dobre słowa i za odpowiedzi, bardzo mi pomogłyście! A dla wszystkich, u których kiedykolwiek wyjdzie znikająca kreska na teście ciążowym tak jak u mnie, to uwierzcie, że może to być początek ciąży ;) kreska to kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Cytrynowo gratulacje !!! widzisz jednak warto było bete zrobić;) wpisz się do naszych ciężarówek w tabelce;) a na kiedy chcesz się umówic do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Cytrynovo gratuluje :) Hej Wam tak w ogole, sorry ze sie nieodzywalam ale ta zmiana pracy, wykanczanie domu, nie mialam nawet kiedy Was czytac, doczytalam tylko ze Evilinka cory sie spodziewa :) w domu Was doczytam :) Ja bylam tydzien temu na usg, ale za wczesnie bylo zeby zbadac tic taca :( jeszcze pecherzyk bylo widac, ale maluch juz wiekszy, nawet nie wiem czy zarysu ust nie widze, ale moze mi sie tylko tak ubzduralo :) 14 do ginekologa ide.i pewnie bede.musiala szybko powtorzyc badania zeby wyrobic sie do tego 13-14 tygodnia. Ciagle czekam na ten etat zeby isc na zwolnienie, mam nadzieje ze lekarz mi wypisze bo ciagle slaba jestem, ostatnio na zakupach zemdlalam i ciagle brzuch mnie boli :/ maz mowi ze wmawiam sobie to podswiadomie :/ ktora teraz testuje? Dajcie znac dziewczyny jak na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Brawo Cytrynowo. Ciągnięcia w brzuchu miałam właśnie najgorsze na samym początku - jak w okres. Potem stopniowo ustąpiły. Zaraz przyjdą mdłości :P Chociaż, możesz ich wcale nie mieć! Moja babcia powiedziała, że dobrze, że dziewczynek tyle bo wojny nie będzie ;) Karnataka - a monitoring masz? Wiecie co, latami ludzie się starają a często to przez zrosty, niedrożne jajowody. Moja kumpela ponad 2 lata się starała. Monitoring, wspomagacze, po 2-3 owulacje piękne, "wymiarowe" w miesiącu.... Poszła na drożność i okazało się, że miała posklejane jajowody...teraz tylko czekać, aż się im w końcu oda :). Następny przykład! Właśnie poznałam parę. Zakwalifikowali się na in vitro w Anglii. Kilka lat starań i nic. Pierwsze in vitro - klapa :/ Miała robioną laparoskopie potem i co się okazało?! Zatkany jajowód! Po tej laparoskopii niespodziewanie, czekając na drugie in vitro, "wpadli" :D Teraz jest w 21 tygodniu. Zero problemów. Kobieta pięknie wygląda, nie ma żadnych plamień. Może warto tą drożność zrobić? Tylko ze znieczuleniem polecam, bo może boleć bardzo jak są posklejane :/ Słyszałam, że prywatnie od ok 400zł to kosztuje. Wolałabym iść nawet do dobrego gina na NFZ, a kasę odkładać na drożność. Poczytajcie o tym, często kobiety mają problem z tym i starają się latami :/ A po "udrożnieniu" tych jajowodów podobno bardzo szybko kobiety zachodzą w ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka niekoniecznie mdłości eheh ja nie miałam ;) Rybcia spokojnie lada moment będziesz miała umowę;) kurcze fakt ze ja tez czasem "wyszukuje" bólow brzucha lekko cos zakuje a ja już panikuje i owszem psychika strasznie działa. i niestety po przyszłotygodniowej wizycie mój lekarz idzie a urlop i będę musiała na kolejna czekac 4 tygodnie dla mnie za dużo masakra chyba sobie za dużo dobiorę do głowy;/;/;/ lubie wizyty co 3 tyg\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynovo
dziekuje! :) Wizytę mam umówioną w weekend. Pod koniec tygodnia mam zrobić jeszcze raz bhcg żeby zobaczyć jak przyrasta i jak będzie ok 1000 to wtedy mam iść na wizytę bo będzie można już coś zobaczyć. Narazie oczywiście za wczesnie więc nawet usg nie robiłam, ale to nie o to chodziło, żeby się dowiedzieć jak najwcześniej. Spokojniejsza już jestem, że mam od razu zmienioną dawkę i że tarczyca jest juz pod kontrolą. Za 2 tygodnie kolejne badania tarczycy i tak już raczej do końca. Jedyne co mnie zasmuciło to przy badaniu ginekolog stwierdziła, że mozliwe ze zaczyna się u mnie grzybica robić :( i dostalam Nystatynę. I panikuję, mimo jej zapewnień, że jest bezpieczna w ciąży.. eh, no, ale co zrobić. gorsza niewyleczona grzybica chyba, brała któraś z Was tą Nystatynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynovo gratuluje :) :) Ja nie cierpie takich upałów, najchętniej bym sie spakowala i nad morze pojechała. Mam nadzieję ze jak maz skończy zwolnienie to weźmie urlop i na kilka dni pod koniec sierpnia pojedziemy. Nie mam dzis wcale ochoty na jedzenie, macie pomysł na jakiś letni lekki obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anii najbardziej orzezwiajacy jest chlodnik i zupa gazpachio (nie wiem jak to sie pisze ale je sie na zimno) ja to bym rosol zjadla albo pomidorowke :) Laurka wiem ze te niektore problemy sa na tle nerwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no Rybcia niestety człowiek jest sobie w stanie wmówic wszystko;) ja caly tydzień urlop,a jutro wyjezdzamy nad rzeczke;) już się nie mogę doczekać nie wazna pogoda ani nic tylko ze kilka dni wolnego i z mężem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynovo
Anii, a może sałatka? sałata, avocado, ser mozzarella lub feta, oliwki, pomidor/papryka, sos włoski lub grecki i do tego podsmażany kurczak w curry, ewentualnie jeszcze bagietka z masłem czosnkowym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynovo ale mi zrobilas ochotę na ta salatke! Musze tylko do sklepu podjechac jak będę wracała. Ja dzis nabylam dwie sukienki bo w taki upał to po domu tylko spodenki ale gdzieś idąc to nie lubie w krótkich spodenkach :) a sukienek dużo nie mam takich 'codziennych'. Czekalam na męża pod przychodnia i u babeczki z chodnika po 30 zł kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
jaki upal! slyszalyscie jakie prognozy sa na koniec lipca i w sierpniu jezeli chodzi o pogode?? probuje swojego M namowic na to, zeby jechac nad morze, bo od lat nie bylam tam:( a on do mnie, ze nie potrafi plackiem lezec na plazy i ze meczy go to...a jak jest ponad 20 stopni w gorach i chodzi sie po szlakach, to nie meczy go to, ze sie poci i jest zmeczony?:/ czuje, ze bedzie wojna o urlop. co roku ide mu na reke i jedziemy w gory i raz mam ochote nawet na taki krotki wypad nad morze...mam ochote zobaczy zachod slona, jego wschod...popluskac sie w wodzie, poopalac i zwiedzic co nie co:/ teraz bylby 5 rok z rzedu jak jedziemy w gory:/ najchetniej i tu i tu pojechalabym, ale finansow az tyle nie mam:/ Pesteczka kiedys pytalam Cie o miasta nad morzem i ogloszenia, co do kwater- rodzice wybrali Wladyslawowo, a kwatera za 37zl/doba:) sama mam ochota tam pojechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska byłam we Władysławowie 2 czy 3 razy na wakacjach i chętnie jeszcze tam pojade! Ja polecam :) My jezdzimy co drugi rok w góry i co drugi rok nad morze :) w tym roku był plan ze 1,5 tyg tu a 1,5 tu ale ostatecznie wygrał remont i nie jedziemy nigdzie dlatego chociaż na kilka dni bym nad to morze chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia na chłodnik dziś będzie za późno jak wroce ale mam go w planach bo lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
cytrynovo moje gratulacje :) to teraz jedziemy na tym samym wozku . Jaka dawke masz teraz brac? Ja mam jutro lekarza i juz na usg bedzie widac moja fasoleczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karnataka wiem, ze ciezko czyta sie o ciazach dziewczyn, ale zobacz ile jeszcze jest staraczek i np. ja ktora pisze raczej na biezaco:) mysle, ze pod koniec ciazy i juz jak dziewczyny urodza, to popytamy je, jak wrazenia, co warto wziac na porodowke itp:) bedziemy miec relacje z dobrego zrodla i wszystko na biezaco:)! nie wolno zalamywac sie tylko walczyc o swoje!:) cytrynovo Ty to jestes fest przypadek:) druga kreska jest i znika, a mimo to ciaza:)! tak na chlopski rozum, to jak pojawia sie nawet blada, to jest to ciaza, a widocznie mialas malo stezenia tego hormonu ciazowego w sobie:) to trzymamy kciukasy za rozwoj wydarzen:) rybcia1987 faceci to sa dla mnie kosmici. ostatnio ze swoim rozmawiam, ze jakby okazalo sie, ze jestem w ciazy, to nie wiem, czy pojade w gory, bo my na szlakach nawet 10h spedzamy, a w zeszlym roku bylo to 12h!:/ tlumacze glupkowi, ze przy ciazy nie wiem, czy jest wskazany taki wysilek tym bardziej, ze wchodzi sie nie raz po lancuchach albo chodzi sie po szlakach, ze sa wysokie skaly i trzeba nie raz troszke sie wdrapac...tlumaczylam mu ze grozi to poronieniem albo ja moge zaslabnac, bo 1 trymestr, to moga byc wymioty itp. ale bardziej chodzi mi juz o te godz spedzone na szlakach:/ a on do mnie, ze ja wydziwiam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska jak ci odległość od morza nie straszna to wbijaj do mnie. Salon do dyspozycji mogę oddać . Nawet na kilka dni zmienić klimat dobrze , a w trójmieśćie jest co robić . Ja za tydzien najpozniej wynoszę się z towarem do sklepu , mieszkanie bedzie puste stało , bo ja bede w pracy do 18-19 tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×