Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość kniaas
Tajska gratulacje i ciesze sie ,ze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No tajska kurka wodna mówilam że będzie :D:D::D:D: w dechę :D Jak Pesteczka mówi ze bedzie to bedzie wiedzialam :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo wrzuce fotke wyniku testu tylko ta pokazywarke musze ogarnac, jak sie nia obsluguje. Ewidentnie sa 2 mega grube krechy... A do mnie nadal to nie dociera. W ogole jutro chce powtorzyc test, bo robilam z tej firmy Quixx. Zrobie drugi test i bede dzwonic do gina, co dalej mam robic, czy odstawic ten metformax, bo dzisiaj wzielam go jakby co ostatni raz, bo nie wiedzialam, ze jestem w ciazy (chyba...) i bede pytac, kiedy sie zglosic, zeby zobaczyc, czy serduszko bije itp. No i mam tez watpliwosci, czy nie przejsc na nfz, bo jak mam za badania w ciazy placic, gdzie naleza mi sie za darmo, to dziekuje...co innego isc nawet co miesiac na usg, zeby sprawdzil, czy wszystko ok. I jakie dalsze mam plany, ktore uzgodnilam z moim M. Powtarzam test, dzownie do gina i pytam co dalej, a w pon chce isc na bete, ale zapytam go tez, czy warto/nie warto isc... Tak chcialam byc w ciazy, a teraz tak sie boje. Do Mojego M tez nie dociera i pytal kilka razy, w ilu procentach wynik jest prawdziwy i takie tam...Juz nawet zaczelismy rozmawiac o slubie...Po prostu milion tematow. Moja druga polowka mowila tez, ze poszlismy sobie na spacer z testem w mojej torebce jakb nigdy nic, bo czesto w swoim zyciu robilam testy ciazowe i zawsze byly negatywne, a teraz to jakis sen! Raz sie uszczyplam w reke i klepnelam w policzek, czy to prawda, czy sen... A pamietacie jak bylam przerazona ostatnio tym kwasem foliowym?? Jakby intuicja cos mi podpowiadala i jakbym gdzies jednak czula w srodku, ze moge rodzic w marcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska przez tą wiadomość wylałam pól butelki piwa do lozka :P Niech tam na szczęscie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie wpisuje sie do tabelki, bo chce sie upewnic na 100%, ze to ciaza i pewnie ok.7tyg wpisze sie, jak bedzie bijace serduszko. Dzieki za trzymane kciukasy. Kurde, a ja wciaz tak sie czuje jakbym miala @ miec...Mojemu mowilam, ze jak dluzej siedze, to boli mnie gdzies po srodku jakby macica albo czuje takie ciagniecia delikatne w podbrzuszu. Eh...Szok! Spojrze na pokazywarke, zeby wrzucic foto, bo zrobilam fotke pare min po zobaczeniu wyniku. Nie mam pojecia, co mam dalej robic...:/ Wczesniej wszystko bylo takie oczywiste, a teraz znak zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska bedzie dobrze :) To normalne że teraz masz milion myśli , i milion pytań się nasuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska kochana gratylacje!!!!!! :D :* ale się cieszę :D dzisiaj chyba spać nie będziesz. :P a ja dzisiaj mam na noc chrześniaka półtorej roku ma ;) ale fajnie mieć takie dwa urwisy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie...a do mojego chyba tez to nie dotarlo, bo zaraz mowil, ze przeciez wiedzielismy, co robimy i takie tam...Mysle, ze to jest szok i dlatego tak oboje reagujemy. Pokazywarka jest darmowa? Bo czytam regulamin i tylko na poczatku pisza, ze darmowa, a pozniej cos pisza o tym, ze podpisuje sie z nimi umowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha we dupę jej się należy co :P Nie dość że niewierzyła że będzie to przetrzymała nas prawie do północy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dzieki...musze ogarnac mysli i w ogole...Na pewno i tak chcemy skoczyc gdzies na urlop, bo w przyszlym roku w razie czego, to z takim bobasem nie damy rady, bo bedzie za male...Ehh...A tak chce pokazac fotke, a boje sie zalogowac na pokazywarce, bo kiedys nieswiadoma zalogowalam sie na pobieraczku i zaczeli mi grozic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma7usia
Tajska -> gratulacje :) Ja dziś byłam na gin i 18 wybieram się na monitoring. Mam dostać jakiś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, zobaczymy co będzie dalej, mam kiepskie przeczucia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
To wrzuć na fotosik na przykłąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka ja trzyamałam za tajską kciuku z całych sił bo czuję że pociągnie za sobą kolejne ciężarówki i mam taką małą nadzieję że to będę między innymi JA :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha no ba ty jesteś następna :P Pestka ci to mówi i nie się wyłamywania się z kolejki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta widac, ze przy dlugich cyklach jest mozliwa owulacja tylko roznie to przebiega. Dalej kombinuje z fotka... Zaraz wrzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... jak pestka kracze to nie ma innej opcji :p oby się sprawdziło. Ze "starych" staraczek chyba tylko ja zostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
DObra ja idę w kimę, bede miala cudne sny w pachnacym piwem lozko . Tajska trzymaj się będzie dobrze :D Martucha działaj . Padammm na klawiaturę w poprzek i zygzakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma7usia nie martw sie. Bedzie dobrze. Szczerze to jeszcze nie slyszalam o czymś takim jak zastrzyk na pęknięxie pecherzyka, ale lekarz przecueż wie co robi... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Na szczescie laptop ma mały enter . Jestem wykończona tym sklepem i tym co się dzieje. W każdym razie u mnie chyba ze starań nici będzie, chyba nie pisane jest mi . Zresztą czuje się za stara już 34 lata na karku . ALe fajnie poczytać że komuś się udało znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No Tajska dwie krechy i to jak byk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma7usia spokojnie...posluchaj mnie, bo ja naprawde mialam problemy od zawsze z miesiackza, z cyklami...nie wiem ile razy w zyciu bylam plodna, bo nawet pare lat wstecz ile razy kochalismy sie bez zabezpieczenia a nigdy ciazy nie bylo. slyszalam o tych zastrzykach. nie martw sie, bo daja efekty. po prostu przy zastrzyku jest latwiej i szybciej zajsc i gin konkretnie okresli Ci, kiedy mniej wiecej przypadnie owulacja. moj gin na usg powiedzial mi, zeby juz dzialac bo pecherzyk ma 20mm...i z pelna premedytacja robilismy to, bo bardziej ja bylam przekonana, ze bede czekac na ciaze latami...a to 1 cykl z clo, w ktorym w koncu byl pecherzyk i udalo sie...ale jeszcze to chce potwierdzic. Ty chyba tez masz pco? Dziewczyny co do fotki, to na zywo i na komorce druga kreska jest bardziej wyraznia tzn chodzi mi o jej zabarwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka nie pitol glupot! Moj M ma taka znajoma, ktora ma 39 lat rocznikowo i nie ma w ogole dzieci, a niedawno drugi slub brala, a meza ma 7 lat starszego od siebie...Po prostu postaraj sie. Mi przyszlo do glowy, ze moze wczesniej owulacji nie mialam, bo pracowalam jeszcze i taka nerwowke mialam w robocie, a teraz jakos spokojniej to wszystko przeszlam i bylam po egzaminach na uczelni...ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska no bez dwóch zdań są dwie. A kiedy byłaś na tym monitoringu?? ile dni temu?? tajska teraz się trochę pomęczysz a później będziesz zarabiała kokosy. Nie rezygnuj z macieżyństwa. Jeśli czujesz że chcesz mieć dziecko to staraj sie o nie. Ze sklepem dążyłaś do celu i go osiągnęłaś to z dzieckiem też tak miże być ;) btle by znaleźć odpowiedniego faceta. A co z tym twoim? skończone czy kontaktujecie się jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta wizyte mialam 23 czerwca- monitoring, a okres mialam 12 czerwca, czyli byl to moj 12 dzien cyklu. Poza tym to z praca kiepsko i dzisiaj nawet jak z moim M rozmawialam, to rownie dobrze moglabym pracowac i miec umowe zlecenie, wiec nic by mi sie nie nalezalo... Pestka daje ze wszystkim rade- i ze sklepem, z firma...jeszcze dziecko...PEstka nawet jakby facet okazal sie nieodpowiedni, to dasz rade z kazdym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha z moim jesteśmy nadal tylko on nadal nie ma czasu. A mój eks , nie wiem sama, ostatnio był pijany, rok po terapii i odwyku i się znów upi, i do tego przez inną laskę, wprawdzie tylko wirtualną , ale i tak boli . Nie wiem co z nim bo od tamtego dnia się nie odzywa , nie ma go na necie, nie wiem nawet czy żyje czy moze się zapił znowu. A już się ucieszyłam że się zmienił i że coś się dziej, a szkoda gadać. Mam dość facetów . Jeden pierdoła, a drugi chleje. Jak do konca sieronia sie któryś nie zdecydje to pieprze , kasuje konta na necie, zmieniam numeru teleofnu i niech się walą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przypadalby mi okres...Marta jak sama widzisz monitoringi naprawde sa skuteczne. Wiesz na czym stoisz, a w razie jak nie udaje sie, to sa leki, czy cos innego...Grunt to dobrze myslec. Dotyczy to wszystkich staraczek. Ja bede czekac, czy wszystko bedzie ok z ciaza i tez nie nastawiam sie, bo jeszcze roznie moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska to tylko pozory, ja wbrew pozorom jestem bardzo słaba. mam nadwrażliwość emocjonalną i taki paniczny lęk przed ludźmi że sama nie wiem co ja robię otwierając sklep, Na razie to mnie wszystko przeraża, do kokosów i palm to daleka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×