Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Pestka nie ma co na sile tworzyc zwiazku- pamietaj..Kiedys bedzie ten odpowiedni facet nawet jakbys miala miec 40 i bys dopiero rodzila. Ehhh...Jakby co to ie rezygnuj z marzen, bo ktos jest idiota. Liczysz sie Ty, jezeli ktos ma Ciebie w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi wlasnie chodzilo mi o pfron!:) Zapomnialam, jak to sie nazywa. Jak macie mozliwosc korzystania z takich form pomocy, to korzystajcie...Z jakiej racji chcecie byc gorsi od innych? To kurcze ludzie maja pomoc z mopsu, a pracuja na czarno i zarabiaja wiecej niz nie jeden, co legalna ma prace i biora kase, bo im niby sie nalezy...Super, ze macie takich znajomych, ktorzy Wam pomagaja. Naprawde bardzo podziwiam takich ludzi, ktorzy mimo swojej choroby daja rade. Pewnie czesto slyszalas to w zyciu. Pestka kokosy moga przyjsc pozniej...powoli cierpliwosci:) A ja znowu mam takie dziwne uczucie zakwasow w podbrzuszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ten co miał na wakacje do ciebie przyjechać to tak pije?? nie pchaj się w coś takiego dziewczyno. Wiem młodsza jestem i jeszcze mało wieeem ale w tym temacie jestem obeznana... mówie ci nie ma sensu. Chyba że chcesz stracić wszystko co masz i żyć z zasiłków. Taki czlowiek sie nie zmienia. To tylko tak pięknie wyglada w filmach. A co do tej twojej ciapy. Przeciwieństwa się przyciągają. Spytaj go prosto z mostu, tak jak pestka potrafi czy chce byc z tobą mieć dziecko i czy się przeprowadza czy kończycie miłą zbajomość bo inaczej chłop dupy nie ruszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Chyba mam farta bo na samych pijących trafiam. Mojej ciapie to mówiłam nie raz, on ma tylko jedną odpowiedź , nie mam czasu , co mam ku... prace rzucić, mam problemy , i nie mogę się spotkać, to jedyna jego odpowiedź jest. Nawet jak mu napisałam sms-a że podpisałam umowę na sklep, nie napisała ani słowa. Dałam mu czas do końca sierpnia, potem to chrzanię już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Pestka, a jak faktycznie masz taki problem to moze poszukaj na jakichs portalach drugiej polowki? Moja ex sasiadka w ten sposob znalazla swojego partnera:) Mowila, ze logowala sie na sympatii, ale trzeba uwazac na zboczencow... A ja teraz czytam w necie, kiedy teoretycznie rodzilabym, to wychodzi 18 marzec przy cyklach 28 dni...No i niby 4 tydzien ciazy liczac od pierwszego dnia miesiaczki. Chyba pojde na ta bete w pon, zeby zobaczyc jaka wartosc jest:) Byle bliazniakow nie bylo ;(;(!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie, ja już teraz sobie odpuszczam. Dałam obu czas do końca sierpnia i jak nie wyjdzie to kij bede sama już .Ej czemu blizniakow nie ,:P ee ja czuje ze ty bedziesz coreczek miec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja bym nie czekala ani sekundy dłużej. Po co marnowac czas. Może ktoś odpowiedni na ciebie czeka a ty interesujesz sie kimś kto ma na ciebie wyjebane i wieczny deficyt czasowy... Spadam laseczki ;) jutro odbieramy wyniki kacpra i na kontrolę z nimi. Z krwi juz odebrane i wychodzi że anemia... :/ gnojek na samych slodyczach żyje to nie dziwne. Babcie sie stęsknily to dają słodkie a bulka ser itp nie wchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ech te babcie trzeba im ukrócić. Moje towarzystwo buja na obozach. Młoda jest zachwycona, baa nawet mówi że zajebiste jedzenie dają ,wsuwa wszystko aż uszy się trzesą jej , a w domku to kurna hrabiance szynką konserwową ze skórki trzeba obierać a tam wsuwa na śniadanie kanapki z dżemem, pasty z makaronów na obiady. Młody tak sobie dobrze radzi,że ani razu nie zadzwonił , napisał tylko smsa, mama oglądam mecz zajęty jestem a potem idę spać nie dzwon do mnie nie zawracaj głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mąż przez fotkę pl wypetrzył :p :D pestka to dobry pomysł co tajska pisze. Tajska w marcu fajnie bo jak już się zacznie wychodzić z dzidzią to prawie kwiecień i wiosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta moi znajomi swoja corke karmia caly czas slodyczami. Ich zdaniem lepiej niech zje slodycze jakby nic nie miala jesc...Na anemie bardzo dobry jest sok z burakow, marchwi i jablek:) Moj dziadek w ten sposob pozbyl sie anemii. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja spadam i odezwe sie jutro, jak zapewne powtorze test i pogadam chwile z ginem przez tel. Goalko i laurko oraz inne ciezarowki poradzcie, czy laczycie opieke nad ciezarna przez nfz oraz chodzicie tez prywatnie? bo mi nie widzi sie placic za badania...a tez ciekawa jestem ile czeka sie na wizyte do gina na nfz, bo chyba do 10 tyg ciazy trzeba miec karte ciazy zalozona, zeby becikowe nalezalo sie...Ale juz niewazne- chodzicie prywatnie, przez nfz czy to i to na raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby on tylko chciał to pić :/ żelazo ma niskie to chyba wątróbka jak się nie myle. To akurat lubi. Pestka udane są te "twoje" dzieci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
A ja dzisiaj równe 14 dni bez pepsi :D. Wypiłam jedynie ze 2 razy puszkę coli zero i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska ty panikaro i niedowiarku :P Dobrze jest krecha jak byk, nie ma innej opcji :P Jak się nie uspokoisz to się przejadę do CIebie osobiście i po dupie dam nooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka oby, oby...Bede spokojna, jak wszystko bedzie ok. Mialam serial ogladac, a czytam o tygodniach ciazy...Masakra!:D Nie ma bata teraz ide spac. Pestka milych snow, bo chyba tylko Ty zostalas;) Dziewczyny dajcie mi znac, jak zalatwiacie sobie badania w ciazy. Moze mi sie przyda o ile z ciaza bedzie ok. Z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja zamiast spać to poszłam na alegro zrobić wzór z liter na szybę :P Tyle tych pierdół do załatwienia ciągle coś wymyślam :P :P Ale już też idę spać, bo o 8 muszę dupę zwlec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska Gratulacje! wiedzialam ze sie uda:) a twoja reakcja na dwie kreski jest normalna. prawie kazda z nas miala jakies obawy, watpliwosci jak sie dowiedziala o ciazy. widzialam fotke, oj bardzo mocno widoczne sa te krechy:) nawet ja takich nie mialam:) teraz dbaj o siebie i spytaj jak najszybciej lekarza co dalej z twoimi lekami, bo pewnie nie powinnas juz ich brac.moze przepisze co innego a moze wogole nie bedziesz musiala nic brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tajska mówiłam gratulacje !!!! jak strasznie sie ciesze witaj w gronie ciezarówek;) to teraz tylko czekac na wizyte ewentualnie zrobic bete ;) Tajska a te bóle które opisujesz to są bóle w pierwszych tygodniach ciąży włansie takie łujace ciągnące i są normalne. widzicie ja tez polecałam monitoring bo dzięki niemu udało sie zajść w ciąże. wiec polecam wszystkim staraczom warto poswiecic te 200 czy 300zł na wizyty naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
Aaaaa tajska gratuluje :) puekna druga kreska :) w koncu :) reszta dziewczyn czekamy na Was :) Dzisiaj wieczorem Was nadrobie, w koncu wymarzony urlopik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Tajska !!! no takie wieści :) gratuluje :*:***** tajska ja jak wiesz chodze na nfz.nigdy nie byłam u mojej lekarki prywatnie.nigdy.ona wszystkie pacjentki traktuje tak samo i te chodzące prywatnie i te chodzace na nfz.mysle ze na nfz właśnie lepiej bo nie trzeba za badania płacic i wgl,a jak ja byłam na pierwszych badaniach to była też taka dziewczyna co chodziła prywatnie tylko do innego lekarza i za te wszytkie badania,no wiecie toxo,hiv,różyczka i cała reszta których nazwy nie pamiętam zapłaciła cos koło 320 zł. jeszcze kwestia tego że może w twoim laboratorium beda tańsze ,ale tak na skierowanie bys miała te pieniądze w kieszeni i dla dzidziusia można odłożyc. jeszcze zorientuj się w sytuacji,bo np do mojej lekarki jak pacjentki chodzą prywatnie to ona ich wysyła do przychodni po skierowanie na badania żeby nie płaciły.możesz tak sie dogadac z lekarzem .no jak chcesz :) ja wole na nfz :) i tu kolejki i tam kolejki. martucha ja miałam nie raz i nie dwa anemię,i nie jadłam wcale słodyczy tylko normalnie,zdrowo. lekarz mu napewno przepisał żelazo com? w moim przypadku zawsze żelazo pomagało,kwas foliowy też zapobiega anemi wiec możesz mu dac bo to witamina.musi wiecej mieska jesc i bedzie git :) watróbka ma najwiecej żelaza :) martcuha a tak wgl to w tym cyklu miałaś piękny pęcherzyk wiec napewno się uda :) działacie jeszcze ?:) mi lekarka kazała jeszcze dwa dni po owu sie kochac ;) dziewczyny to już II trymestr :) kurcze :) mój pęcherz wczoraj mnie prawie wykończył :) tak mnie bolał dziwnie cały czas, a przy sikaniu miałam wrażenie że go zaraz urodze i czasami az mi łzy płyneły do oczu z bólu.lekarka mnie zbadała i powiedziała że ok jest wszystko i że przeziębiony .zapisała mi furagine,biore też ten żuravit i rutinoscorbin i już po jednym dniu kuracji jest lepiej zdecydowanie:) maż sie śmieje że mam tyle leków jak jakaś babcia :) nastepne usg bede miała chyba dopiero jakoś koło 20 tygodnia :):* u mnie dziś cudowna pogoda :) chłodo pochmurno,słońca brak :) kocham taką :) wiecie jeszcze apropo tych pijących nie można mówic że skoro pije to bedzie pił zawsze. owszem sa tacy co nie potrafia sie z tego wyplatac ale oni po prostu nie dostali pomocy z zewnatrz. moze jestem młoda ale o pijaństwie wiem bardzo dużo,i to z bliskiego otoczenia.brat mojej mamy strasznie pił,do tego stopnia ze czasami ganiał dzieci i żone po podwórku,kilka razy uciekała do rodziców z dziecmi,ale nie zostawili go samego sobie,tłumaczyli ,prosili,starali sie mu pomoc,wyslali na leczenie i wujek nie pije już z 8 lat pewnie.nawet piwa nie weźmie do ust bo pamieta jakim był podłym człowiekiem i co przeszła jego rodzina przez niego.a inny przypadek mąż mojej cioci też lubi sobie popic,nie maja dzieci i to chyba z jego powodu,ciocia zeby zajac sobie czyms głowe chodzi duzo do pracy,wzieła sobie dodatkowa i oni ze soba nie romawiaja o problemach a wujek wszystko odreagowuje piciem,nie pije codziennie,ale jak zacznie to potrafi byc pijany przez kilka dni. mojej mamy kolezanki maz tez chlał na całego i cyrki jej urzadzał,kable w samochodzie przecinał,w domu zamykał,przeklinał,wyklinał,ale ona się od niego nie odsuneła chciała mu pomóc,byli razem u psychiatry nawet i dziś jest porządnym człowiekiem,nie pijącym,dyrektor szkoły.jak ktoś chce to może z tym kończyc ,tylko trzeba chciec :) miłego dnia :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
TAJSKA JA SIĘ WZRUSZYŁAM, no łzy mi płynęły (ja jestem płaczliwa, a w ciąży to już w ogóle). GRATULUJĘ CI SERDECZNIE, kreski są naprawdę widoczne, ja miałam słabiutką. DZIEWCZYNY APELUJĘ (bo mi się przypomniało): BŁAGAM WAS, CZYTAJCIE INSTRUKCJĘ NA TEŚCIE I NIE SPRAWDZAJCIE PO GODZINIE (wynik jest już nieważny po jakimś czasie), BO WTEDY KRESKI JUŻ MOŻE TAM NIE BYĆ, CO JEST ZUPEŁNIE NORMALNE I NIE OZNACZA, ŻE CIĄŻY NIE MA! Te kreski nie będą tam teraz 2 lata. Test polecam wyrzucić. U mnie się rozmazała i zrobił niewyraźny. Tajska naprawdę szoku doznaliście ze swoim facetem :-). Panikujesz jak szalona :-). Urocze :-D. Martucha powiedz babciom, że o wiele większą radość sprawią wnukowi, jak mu ugotują ulubiony obiadek, a co! U mnie by nie przeszło karmienie słodyczami, jedna i druga by nieźle oberwała. Normalne, że jak dziecko się słodyczy naje, to już na nic innego ochoty nie będzie miało. Ja bym odstawiła dziecku słodycze, to mu apetyt przyjdzie na inne rzeczy, zobaczysz. Pesteczka a mi co wywróżysz? Jaka płeć? Ja bym kopnęła w d**ę i jednego i drugiego. Oj problem alkoholowy to ja znam kochana. Nie chcesz się wiązać z takim człowiekiem, uwierz mi. Taki człowiek się NIE ZMIENI. A ten, który mówi, że nie ma czasu? Myślę, że nigdy nie będzie go miał. Tobie może właśnie jest potrzebny ktoś podobny do ciebie, rozgarnięty, silny, taki, który będzie pomocny. Ja tobie wywróżę przyszłość: Lubiący pić będzie lubił pić nadal, a mając dziecko będziesz niczym samotna matka bez oparcia w mężu i jeszcze jego będziesz utrzymywać :-(. Niemający czasu nie będzie go miał nadal, skoro już teraz mówi ci takie rzeczy, to kiedy pojawi się dziecko będzie jeszcze gorzej, czasu mu z pewnością nie przybędzie... Dobra, to czarne scenariusze i może przegięłam, nie gniewaj się. Ja cię podziwiam, bo ani z jednym, ani z drugim bym DNIA nie wytrzymała. Nawet nie dostaliby ode mnie czasu do sierpnia, jeszcze czego!!! To tak jakby oni mieli podjąć decyzję, czy łaskawie chcą (ten czy ten) ze mną być. O nie, to JA wybieram. Wokół jest naprawdę sporo normalnych facetów. Nie zmarnowałaś za dużo czasu na to czekanie? Sama piszesz, że stara już jesteś, czas ucieka, ale to też nie znaczy, że masz kogoś na siłę szukać. Mój kuzyn znalazł sobie przez internet żonę. To rzeczywiście czasem działa :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______19 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______19 tc________05.12.2014 Goalka________________28 lat______17 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______14 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______9 tc_________21.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______10 tc________02.02.2015 kniaas_______________23 lat________5 tc________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań______________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran______________ 04.06.14 Czarnulka2013_______29lat________3 cykl starań______________26.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań______________~01.06.14 Miranda454__________24lata_______1cykl starań_______________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____3 cykl starań_______________16-24.07.2014 Madalena84__________30 lat________5 cykl starań_______________29.06.2014 kikutełek____________24lata______1 cykl starań_______________05.06.2014 ma7usia____________27lat______2 cykl starań_______________06.-10.07.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko to od kiedy się liczy drugi trymestr? Bo ja podobno jeszcze w nim NIE JESTEM, a ty już? ;-) Brzoskwinko musi też chcieć sam alkoholik się leczyć, bo ja znam zupełnie inne przypadki. Mimo posiadania rodziny, mimo pomocy ze strony żony, mimo licznych odwyków, ponad 20letniej walki, nie udało się. Facet uciekał sam z odwyków, jak wytrzeźwiał mówił, że nie potrzebuje pomocy, podpalił dom, pobił wielokrotnie żonę, dzieci, niestety ON SAM NIE CHCIAŁ i inni mu na siłę nie mogli pomóc. Tak się NIE DA. Znam więcej takich przypadków, mnóstwo przerażających historii o jakich niektórzy pojęcia nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Hey i dobrego dnia. Wstałam nawet przed budzikiem. I siedzę i się nudzę teraz , jeszcze mam godzinę do wyjścia. Mało upalnego dnia życzę , bo u mnie upał jak w saunie chińskiej już od rana 20 stopni , o 9 rano . Tajska trzymaj się no panic, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Taka tam wiem,że zmarnowałam za dużo czasu Długo się zbierałam po moim drugim eks, w sumie 5 lat mi zeszło , i tak to wszystko wyszło. Czuje się makabrycznie stara, zobaczycie same jak 30-tke się przekroczy to wszystko się nagle zmienia w myśleniu. Ten termin do sierpnia to jest taki umowny i tak nie bede miala na nich czasu mogą sobie pomarzyć. Do tej pory robiłam czesc roboty nocami i w weekndy a teraz w sumie bede miala tylko 7 godzin dziennie na wszystko , a nie 20 . No chyba że napisze o zezwolenie do ochrony na nocna prace i nocowanie w sklepie hehe. Więc praktycznie to samo bede musiala zrobic w 3 razy krotszym czasie . No jedynie papiery w domu obrobię, i aukcje alegro bede wystawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska -> tak, mam pco. A jeśli chodzi o zastrzyk to chyba pregnyl, czy coś takiego. Moja gin powiedziała, że jest bardzo skuteczny, ale też bardzo często po nim, rodzą się bliźniaki. Ale cóż, lepiej mieć od razu dwójkę niż nie mieć wcale dzieci ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×