Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Katzryninia ja niestety niewiem nie pomoge, jedyne co bym zrobia to kupiła inny test i go zrobiła i moze sie dowiesz sie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Fajnie Laurka że wrzucasz linki, ja sobie zapisuję, bo u mnie na zakupy jeszcze za wcześnie chociaż już wózek i łóżeczko mam upatrzone :) Nie wiem która z Was pisała o trymestrach ciąży, ale spójrzcie na tej stronie: http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy/pierwszy-trymestr/tydzien-12.aspx Pierwszy trymestr do 15 tygodnia, drugi do 29 i trzeci do 40 i faktycznie skoro ciąża trwa 40 tygodni to drugi trymestr nie zaczyna sie od 13 tygodnia bo wtedy 3 trymestry dają tylko 36 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Ania spoko;) ja porpostu wrzucam co mi sie podoba a wiem ze ile kobiet tyle gustów;) ja mam moja wymarzona dziewczynke wiec chce dla niej wszystko co sobie marzyłam a jesli wiekszosc jest w rózu mi sie podoba nie ejst to cukerikowy róz tylko pudrowy delikatny ;) Ania wrzuc linka jakie łózeczko iwózek masz upatrzone, kolory jakies neutralne czy w zaleznosci od płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Hej dziewczynki nie wiem czy mnie pamietacie, czytam Was caly czas:) ja rowniez bylam w tym cyklu na usg w zeszly czwartek i gin powiedzial ze ppecherzyow jest kilka w jednym i drugim jajniku ale dominujacy jeden. Mial ok 15mm. Czy wiecie ile srednio ma jak pęka? My teraz na wakacjach wiec dzialalismy kilka razy. Ze 3 dni temu czulam bole okresowe i sluz plodny byl wiec sadze ze byla owulacja. Oby tylko ten pecherzyk pękł. .. gratuluje nowym ciezarowkom. Jestescie wielka nadzieja dla staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/wozek-4w1-coletto-marcello-2014-8xgratis-baza-i4380962286.html?no-rwd=1#tabsContent http://allegro.pl/arus-16el-lozeczko-szuflada-9kolorow-gryka-posciel-i4415059116.html?no-rwd=1#tabsContent Laurka ale ja poważnie piszę, przy butelkach np. nie wiem na co zwracać uwagę. Kolory akurat przy takich większysz zakupach neutralne, ale ubranka kupie w części pod płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Myńka pęka zazwyczja jak ma 20-25 mm. mój w srode miał 17 a w piatek juz pękł wiec wystarczyło 2 dni i sie udało. super ze sie staracie moze sie uda;) widziecie jednak jak monitoring jest potrzebny;) i od razu po nim u wszytskich inne nastawieie do staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania u mie wiekszosc znajomych ma butelki tommy tippie lub dr. Browns i sobie strasznie chwala wiec ja tez takie biore bo mi sie dodtakowo podobaja. łóżeczko śliczne;) a wozek ogladałam go ostatnio u mnie w miescie nie zeby kupowac bo wiem juz jaki chce i jaki kupilismy ale chodziłam ogladac ceny i ten widziałam tylko w turkusie.a jakby była dziewczynka lub chłopczyk to jaki kolor wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja tego wózka w rzeczywistości jeszcze nie widziałam, ale ma te przednie kółka obrotowe i obracaną rączkę, a na tym mi zależało:) Wózek nie będzie pod konkretną płeć bo chcę mieć 2 dzieci i chce byc przygotowana na chłopca i na dziewczynkę. Podoba mi sie purpura i miedzy nią a beżem będę wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli komus podoba sie taki typ wózków to ten wyglada fajnie.ja tez chce 2 miec ale niewie m jaki to odstep czasu bedzie wiec po niuni sprzedam a potem kupie inny bo pewnie co innego mi sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Małe kółka nie są zbyt praktyczne a jeszcze obrotowe to wogole ciężko sie prowadzi wbrew pozorom, dobrze jakby miały hamulec do blokowania , żeby można było zmieniać sobie w zależności od zapotrzebowania . Ale kwestia gustu mnie akurat ten model się w ogóle nie poodoba, a cenę ma z kosmosu spokojnie za połowę można znaleźć podobne ładniejsze na alegro,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka ja nie chce zbyt dużej przerwy :) Pestka kwestia gustu, ja prowadziłam ostatnio wózek z obrotowymi kółkami, które można zablokować i zdecydowanie lepiej mi sie te obrotowe prowadziło. Ten ma zresztą tez te przednie blokowane i powiem Ci szczerze że tyle co wózków sie naoglądalam to nie widziałam do 2000 zł takiego który ma i obrotowe kola i rączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka to zalezy gdzie kto jezdzi wózkiem. bratowa kupiła z duzymi kołami bo wszyscy polecali i terazz załuje strasznie bo jezdzi tylko po prostych chodnikach i mówi ze nigdy by juz takiego nie kupiła tylko z małymi kołami z przodu, wiec to sie zmienia troche. móój ma malutkie koła z przodu ale jest mega wygodny i sie nie zacina dobrze skretny ,dalsza znajoma ma i jezdziłam ona tez jezdzi ponad rok i jest zadowolna poza tym wystarczy tez przeczytac opinie na necie. ja bym w zyciu nie kupiła z duzymi kołami, a wózki teraz sa w takich cenach to normalne, okropne sa te za 1000zł a wypchane ze wygladaja jak czołg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
980 zł koła obrotowe allegro.pl/zagma-wozek-dzieciecy-3w1-x6-kolo-pompa-gratisy-i4403455056.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie nie nie mój gust. mi sie podoba ten co ANiu wybrałas bo fajnie na zywo wyglada , sasiadka z bloku obok ma taki beżowo brazowoy cos takiego i fajnie sie prezentuje jak ja widze, i taa gondolke i spacerówke ma taka ładna a nie "rozlezioną" i wypchana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ten ma i obrotowa raczke i koła i jest ponizęj tysiaca tez allegro.pl/raf-pol-wozek-future-3w1-gleboki-spacer-fotelik-i4401153449.html, go takie pierwsze z brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nom każdy ma swój gust mnie w ogole tego typu się nie podobają te wielofunkcyjne , akurat ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Hej dziewczynki nie wiem czy mnie pamietacie, czytam Was caly czas:) ja rowniez bylam w tym cyklu na usg w zeszly czwartek i gin powiedzial ze ppecherzyow jest kilka w jednym i drugim jajniku ale dominujacy jeden. Mial ok 15mm. Czy wiecie ile srednio ma jak pęka? My teraz na wakacjach wiec dzialalismy kilka razy. Ze 3 dni temu czulam bole okresowe i sluz plodny byl wiec sadze ze byla owulacja. Oby tylko ten pecherzyk pękł. .. gratuluje nowym ciezarowkom. Jestescie wielka nadzieja dla staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mynka trzymam kciuki żeby się udało :) Pestka możliwość spinania gondoli/spacerowki przodem lub tyłem a obrotowa rączką to cos zupełnie innego. Mam możliwość za niewielka cenę kupić x-lander ale ma właśnie kola nie obrotowe i z gondola wazy prawie 18 kg a to dla mnie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wybierasz pod siebie wiec bierz co ci sie podoba.a bedziesz miała mozliwosc ogladnac go na zywo/ moj z gondolka 9kg wiec leciutki a na tym mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka z tego co patrzyłam na stronie producenta to są te wózki w Łodzi w 4 sklepach więc przed zakupem obejrzę na bank :) Laurka Ty chyba kiedyś wrzucałaś link do tego Twojego wózka? Albo jego nazwę? Lubiłam zawsze suszone owoce ale po ciąży nie będę mogła na żurawinę patrzeć bo już mam jej dość, mam nadzieję że kolejne wyniki moczu będą ok i nie będę musiała jej codzień wcinać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a widac juz brzuszek uciebie?ja miałam dosc zurawiny i kupiłam zuravt 1 tab dziennie i spokoj. a mój wózek Bugaboo Cameleon 3 kolor rózowo-grafitowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
A ok bie zalapam zasypiam myslalam ze dam rade , a zas znow zasne i o wstane albo 5 wrrr bez sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zostaję przy retro wózku, widziałam z bliska. Jeszcze muszę do sklepu iść i pomacać ;) Tylko nie kupujcie czarnych wózków - litości. Biedne te dzieciaczki w czarnych wózkach :( Staraczki lato to dobry czas na starania :) Człowiek na chillaucie często, nastrój grillowo - weekendowy ;) I głowa myśli często o urlopie. Oby Wam wszystkim się w końcu udało! Katarzynina a ile testów robiłaś? Może powtórz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kojarzyłam że ogladałam i faktycznie pamiętam go :) wydaje sie bardzo zgrabny ale dla mnie za drogi. Ja mam normalnie trochę brzuszek :) wiec nie widać choć maz twierdzi ze wygladam juz inaczej ale nie potrafi sprecyzować co ma na myśli :) Co myślicie o szczepieniach dzieci tych nie obowiązkowych? Ja sie w tym za bardzo nie orientuje ale wiem ze na pneumokoki, rotawirusy i inne takie można zaszczepić, planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, jaka cena, w życiu bym tyle za wózek nie dała :/ Nie podoba mi się poza tym, ale kwestia gustu faktycznie. Ja lubię jasne, a'la retro i tu też każda mówiła, że niefajne. Widać mam dziwny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie napompowanych wózków dlatego wybieram taki jest rózowa budka i spacerowka wiec nie jest czarny. a cena zdarza sie taniej kupic nawet duzo.a szczepienia to te 6w1 i pneumokoki i rota wirusy to chcemy szczepic,i jeszcze na ospe pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena321
hej macie jakies doswiadczenie z inofoliciem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×