Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka no na to wychodzi... Mam 1test w domu i nie chcę już latać po kolejny bo babki w okolicznych drogeriach będą mnie kojarzyć z testów ciążowych... :p Pestka mój syn oglądał tą bajkę jak miał z 2latka :p ale nigdy nie miał odpałów żeby chciał mieć jakiś gadżet z nią... przez przypadek odziedziczyliśmy jedną bluzkę z motywem tej bajki i to wszystko co miał ;) Od ponad roku jest szał na spiderana, a od niedawna na transformersy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Witajcie dziewczyny dawno do was nie zaglądałam ( brak czasu). No to u mnie już zaraz 10 tydzień się zaczyna :D Jeszcze mnie lekarz nie widział czekam na wizytę. Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka mój chrzesniak jak miał 2 lata kochał peppa :) Pamiętam też Elmo - aż kupiłam mu w stanach tego co się kulał i śmiał ;) Frajde do dziś mają z tego dzieciaki. Laurka - rogal dzisiaj będzie dopiero. Też jestem ciekawa. Dam znać co i jak. Siedzę właśnie na tej krzywej. Wypiłam to i mnie mdli okropnie i zgage mam :( Fuj. W życiu nic tak słodkiego w ustach nie miałam. W dodatku ktoś tu, przepraszam zwykle tak nie komentuje, tak śmierdzi kupą :O Jak nie zwymiotuje będzie dobrze... Momi jak dzisiaj? Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się - długo czekasz. Becikowego nie dostaniesz bo trzeba do 10 tyg być u lekarza :/ A wszystko ok? To zaraz 2 trymestr. Laski - czarno to widzę. Słabo mi i łeb ciężki jak na kacu. Pewnie cukier zły wyjdzie :(( No i na dwójkę się chce...Ja mam problem z korzystaniem z publicznych toalet ;) Anastazja mnie kopie odkąd wypiłam tę glukoze. Słyszałam że tak po słodkim bobasy mają. A siostra jak urodziła to jej córka krzyczała w niebogłosy i pielęgniarki dały jej glukoze. Powiedziała mi że jak będzie się cały dzień darła nasza to żebym też dała. Ale czy ja wiem...glukoze noworodkowi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
A ja nie pisałam nie mieszkam w Polsce więc o becikowym nie ma mowy . Do lekarza się zgłosiłam już z 2 tyg. temu ale tu jest tak że lekarz wysyła list do szpitala który sobie wybiorę list że jest taka to a taka w ciąży i muszę czekać na list . Zaproszą mnie na pierwszą wizytę i usg przed 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka glukozę podaje się dziecku które ma żółtaczkę... mój kacper pił ale jakbym nie mogła to bym mu tego nie podawała. Dasz radę. To chyba najgorsze badanie jakie trzeba zrobic w ciąży :p Zastanawiam sie, ale ubezpieczenie masz?? A jest u ciebie jakaś inna pomoc finansowa po urodzeniu dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Tak tak jest dostaje się child benefit co mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dobra zarezerowałam peppe bo na rezerwacje teraz jest, ze spidermenem i transformersami nie mam nic uwzględnie przy następnej dostawie jak natrzepie kasy :P . Dzisiaj przyszła dostawa "chinszczyzny " autka, zestawy rycerskie, miecze, statki pirackie, narzedzia , kuchenki dla dziewczynek i kucyki ponysie srysie . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
A nie ślepa jestem przyszedł jeden zestaw super hero z maską tego no spidermena :P mam nadzieje ze teraz nie beda wybrzydzac bo zabawki sa ponizej 30 zł a wypasione zestawy , wiem skad je bora z niemiec,a le wole polska fakture do reki dostawe w dwa dni , nieduze ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______21 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______21 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______19 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______15 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______14 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______7 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 Hej Wam, co tam? :) Staraczki trzymam kciuki za Was zeby Wam sie w koncu udalo :) Martucha nie poddawaj się :) i w zadnym razie nie odchodz od nas :) Ewelinka zdaj relacje jak sie spi z rogalem, tez chyba musze kupic bo mimo iz brzuch dopiero zaczyna rosnac to straszny problem z kregoslupem juz mam :/ powiedzcie, czy becikowe to w koncu wszystkim sie nalezy? bo raz slysze ze tak, raz ze zalezne to jest od dochodow. ja w piatek na usg genetyczne ide, mam nadzieje ze w koncu zobacze normalnie tic taca :) bez domyslania sie co jest czym :) a toaleta zamontowana :D dzisiaj bojler maja podlaczac i mozna w pelni rozkoszowac sie lazienka :D w sobote przeprowadzka juz, w koncu :D Momi jak wizyta u lekarza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Do rybcia Mogę zapytać o przeprowadzkę? Ja w przyszłym tygodniu się przeprowadzam też się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Rybcia to chwal się!! :P To dom tak? Ile pokoi? Ile pięter?? Jakie kolory na ścianach itp?? kocham remonty i projektowanie wnętrz... Chyba się tym zajmę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad nickiem a o co konkretnie sie chcesz zapytac? :) martucha tak, dom, 6 pokoi, pietrowe, kolorow na scianach jeszcze nie mamy bo nie mozemy sie zdecydowac :( jak kochasz projektowanie wnetrz to moze doradzisz w kilku sprawach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hej :) martucha czekam na wieści od Ciebie :):* kiedy testujesz ?:) momi za Ciebie tez trzymam kciuki :) goalka pij dużo dużo dużo .moja ciocia jak była w ciazy to piła bardzo malutko i potem miała w dolnej granicy normy wody płodowe.trzeba pić dużo :) co do ruchów to się nie przejmuj :) przyjdzie na to czas,jedna czuje wcześniej druga pózniej,moja sąsiadka czuła już w 16 tygodniu delikatne ruchy,a moja siostra cioteczna dopiero w 22 . laurka,evilinka,goalka jak tam ?:) jakieś zakupy już robicie ?:) tajska a Ty jak się czujesz ?:) ja już ogladałam łóżeczko na necie :) i taki fajny wózek 4 w 1 widziałam :) chociaz z wozkiem i łozeczkiem mam dylemat,chce miec lozeczko i wozek nowy,taki jak mi sie podoba,ale ciagle do mnie ciocia dzwoni ze odda mi łozeczko,odda mi wozek,tak samo siostra cioteczana,no i nie wiem w sumie co robic,z jednej strony bym zaoszczedziła,bo one takie solidne maja te rzeczy dla dziecka,ale z drugiej strony chciałabym miec taki wozek jaki mi sie podoba i tak samo łozeczko.a co do innych rzeczy,to z ubranek ja chyba tylko kupię jakies rzeczy do szpitala dla maleństwa bo reszte bede miała,jedna ciotka mi trzyma,druga ciotka,siostra,wanienki,nocniki i takie inne gadzety ,wszystko to mi oddadza,mam już rożek na strychu,nawet materac do łożeczka,kołderkę.jak to dobrze ze tyle dzieciatek w rodzinie mam :):* wiecie co mysle ze ja bede miała z karmieniem problem,boje sie tego bo chciała bym jak najdłużej się da karmic piersia,ale mam takie marne sutki ze masakra;/ może po porodzie one sie jakoś powiększą czy coś com ? bo jak nie to nie wiem jak to moje dziecko bedzie sobie z nimi radziło :) co do tycia dziewczyny,to ja jutro zaczynam 15 tydzień a mam juz 6 kg na plus.cały I trymestr miałam ciągle napady głodu i ssanie w żołądku i teraz efekty są w postaci kilogramów,teraz już te napady głodu mam sporadycznie i staram się jesc normalnie,musze zaczac troche warzyw wcinac,ale nie mam wgl ochoty na nie,ani na owoce,jedynie co to kubusia się moge napic.no i pije chyba z 5 litrów wody a sikam ze 4 razy dziennie. wiec wody mam dużo w sobie,a pocic się tez nie poce za bradzo bo jak goraco to nie wystawiam nosa za drzwi bo nie lubie takiej pogody . a wiecie co jest ostatnio u mnie na czasie z jedzeniem?:) chleb z masłem i z ogórkiem kiszonym,takim świezym :) mniam :):*** wgl wszyscy mówia że jem na chłopca,ale wyglądam na dziewczynkę i mają zagwostkę co bedzie :):* ja od tego tygodnia albo od nastepnego zaczynam powoli ćwiczyć chyba juz :) szukalam jakichs fajnych zestawów dla cięzarnych ale nic ciekawego nie moge znalesc,za łatwe i za banalne dla mnie te ćwiczenia są.bede ćwiczyła to co przedciąza tylko w wolniejszym tempie ,i mam omijać partie brzucha.wkońcu troche się poruszam :) rybcia żeby dostac becikowe dochód nie może przekroczyc normy,nie pamietam teraz dokładnie jaka to kwota ale jak chcesz to się dowiem.:) wgl cięzarówki od kiedy się chodzi na ktg tak się teraz zastanawiam ?:) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad nickiem
Do rybcia A tak mnie zainteresowało bo pisałaś bojler ci podłączają to mi się skojarzyło z Irlandią bo tam raczej bojler w każdym mieszkaniu czy domu. Chciałbym zapytać gdzie mieszkasz? Czy budowaliscie czy dostaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka daj znac jak rogal bo chce zamówić a nie chce żeby był za miekki bo to wtedy tez efektu nie daje dobrego.Evelinka i jak dałas rade? mi to smakowalo wy[piłam czytałam ksiazke 2godz minęło i mogłam zjeść drozdzówke od razu na szybko bo już mała głodna była .Evelinka taka rzecz jest dobra albo woda z glukoza często tak się daje i nasze mamy tak dawały dzieci lubia i się uspokojaja. Rybica już 14 tc jeju jak to leci;P:P na npłec jeszcze chyba za wcześnie ale już niedługo.ja się ciesze teraz z tego ze mam jeden poziom w mieszkaniu mogę dzidzie zostawić w innym pokoju nawet na chwiel a nie musze biegac po schodach do kuchni czy łazienki i za każdym razme albo biegiem albo zabierać dziecko ze sobą ,znosic leżaczek,wózek,łozeczko cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tajska
Ja juz po lekarzu na nfz. Zbadal mnie ginekologicznie i powiedzial ze czuc lekko powiekszona macice. W ogole nigdy tego nie slyszalam od gina a ten do mnie ze mam lekkie tylozgiecie macicy...Ale to nic! Powiedzial ze mam duza nadzerke i szkoda ze nie wyleczylam jej zanim zaszlam w ciaze. Ostatnie badanie gin mialam chyba w czerwcu albo w maju bo pamietam ze mialam jakas infekcje...A jak bylam u tego swojego prywatnego gina to jak badal mnie w marcu to tez powiedzial ze nadzerka po czym stwierdzil ze to nie to tylko sluzowka inaczej ulozyla sie i wydawalo mu sie ze to nadzerka. Dziewczyny zglupiec mozna!!;P Co inny gin to ciekawych rzeczy dowiaduje sie:D Mam zwrocic uwage ginowi prywatnemu na to?? Glupio tak troche...Ten dzisiejszy gin dal mi recepte na 2 opak duphastonu i zapisalam sie na nfz na 18 sierpnia ale do innego gina. Wyjdzie ponad 9 tydzien ciazy i ten gin dzisiejszy powiedzial ze wtedy dopiero zrobia mi badania krwi jak bedzie 100% pewne ze to ciaza. Zrobil mi tez wpis w karcie ze to wczesna ciaza zebym nie miala problemu z becikowym. Dziewczyny a jak jest z gin-poloznikiem w ciazy? Wybiera sie jednego konkretnego zeby prowadzil cala ciaze? Robia jakas adnotacje gdzies? Bo ten gin dzisiejszy powiedzial ze 1 usg bede miec dopiero ok 10tyg i moze to byc nawet do 12 tyg. A wolalabym wczesniej wiedziec czy ciaza na bank jest i czy dobrze sie rozwija wiec myslalam o prywatnym usg. Mozna tak w ogole laczyc opieke prywatna z nfz? Mi kolezanka powiedziala ze na nfz mam wybrac jednego gina a do prywatnego isc czasami bo zglupieje. Tylko nie wiem czy jak idzie sie do porodu to czy nie podaje sie gina prowadzacego...poradzcie prosze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka ja mam laktator, kocyki i butelki podobno już sa na poczcie do oderbania bo dostałam wiaodmosc wiec dziś po nie podjade. Jeśli chodzi o wózek czy kołyske w moim przypadku nie chciałabym od nikgoo to jest cos co chce sama wybrać takie jak mi się podoba. tez miałam możliwość dostania wózka ale po co skoro mi się taki nie podoba i mam być nie zadowolna chce swój upatrzony i żaden inny nawet z doplata:P nie wchodzi w gre.Widzisz Brzoskwinka ty tyjesz dokłandie jak ja w 16 tc miałam 6 kg wiec idziemy identycznie. a co karmienia moja kuznka miała male sutki i lekko wklęsłe i niestety jedno dziecko karmiła tydzień drugie pół miesiąca nie dała rady mówi ze taki ból i wogole dziecko płakaklo bo glodne i dala spokoj.Brzoskwinka na ktg to później od 35,38 tc zaleZy czy cos się dzieje to już lekarz określa także masz jeszcze czas. a teraz jest jakiś limit becikowego cos mi się kojarzy oko,lo 2 tys miesięcznie obydwie wypłaty sa liczone w przedziale 12 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska ja miałąm tak samo, dopiero w maju się dowiedziałąm że mam tyłozgięcie ,a byłam u niejednego gina. I co ciekawe ta gin nie widziała z kolei nadżerki wcale właśnie. Co gin to ci co innego powie Mam już stałą klientkę siostra co ostatnio kupowała przyprowadziła mala bo kostium na cito z violettą potrzebny juz wyszła w nim ubrana na zapleczu sie przebierala :P Uff wreszcie usiadlam rozpakowalam dwie dostawy wreszcie moge isc siku i zjesc cos , ale dzisiaj znow ukrop Jak rozpakowywałam pierwsza dostawe weszla do mnie dziwna babcia, tak sobie pogadac widdac ze na samotnosc cierpi zalowalam ze nie zapytalam gdzie mieszka, mowila ze dzieci sia nie interesuja i ze ma 98 lat w wygladala na maks 70 , elegancko ubrana w bialej bluzce spodnicy do kolan , wlosy prosto od fryzjera , tak mi przypomniala moja babcia ze sie prawie rozryczalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska najlepiej wybierz jednego i do niego choć bo sama widzisz 5 lekarzy i 5 opinii, ja ma jednego i jest ok wie co robi przecież. zdecyduj się na tego jednego prywatnego i do niego chodz. a połozna czy cos to u mnie się nie wybiera idziesz rodzic i jakas zawsze w spzitalu jest ewentualnie mzoesz sobie z lekarzem ząlatwic ze jak się cos dzieje to dzwonisz i on przyjezdza do porodu ale wiem ze nie każdy lekarz tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinko nie musisz sie dowiadywac :) tylko zastanawialam sie czy sa jakies finansowe ograniczenia czy dla wszystkich sa te becikowe :) dzieki za odpowiedz :) jak Ty sie czujesz? :) z lozeczkiem i wozkiem to wiem o co Ci chodzi, ja od razu zapowiedzialam ze to chce miec nowe, takie jakie chce, jedynie kolyske wiklinowa dostaniemy od brata meza :) martucha bo sie zastanawiam bo lazienke mamy biala, z drewnianymi dodatkami, panele beda bardzo jasne i w kuchni plytki tez sa biale (nie ma to jak kupowac na szybko), a chcialam zrobic biale szafki do kuchni i ciemny blat i nie bedzie hmmm za bialo w domu? :) zastanawiam sie nad nickiem, dom juz gotowy kupilismy tylko zze w stanie developerskim, bojler szczerze mowiac nie wiem po co jest jak ogrzewanie wody jest gazowe, moze dzisiaj sie dowiem :D a mieszkam w Polsce pod Warszawa :) laurka ano leci jak szalony :) tez wydaje mi sie ze plci nie zobacze teraz tym bardziej ze do szczuplych nie naleze, aaaaaleeee moooze ;) robilam ten kalendarz chinski to dziewczyna wychodzi :) tez myslelismy o jednopoziomowym ale teraz mamy mieszkanie z ogrodkiem to psy sporo brudu wnosza do mieszkania i do sypialni przede wszystkim, a tak sobie wydedukowalam ze sypialnie na pietrze beda strefa hmmm... czysta :) a latanie po schodach dobrze zrobi ;) tajska niestety nie pomoge Ci z poloznikiem, ale ze pierwsze usg to dziwne ze chca nawet w 12 tc zrobic, zazwyczaj sie je robi mniej wiecej w 7 tc zeby zobaczyc czy serducho bije wydaje mi sie ze jak bedziesz do dwoch ginekologow chodzic to pierdolca dostaniesz bo kazdy bedzie Ci co innego zlecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii84
Tajska dostaniesz kartę przebiegu ciąży, a jak będziesz prywatnie to powiedz ze bylas na NFZ zeby skierowanie na badania dostać i gin Ci powiedział o nadzerce, podobnie tego lekarza 18.08 możesz zapytać czy jest ta nadżerka. Ja do opinii lekarzy podchodze z dystansem, slyszalam ze mam przodowi, tyło zgięcie. Moja lekarka natomiast nic o tym nie wspominała. Cieszę sie że Ci sie to ułożyło, z tym USG to pewnie lekarz miał na myśli jedno z 3 obowiązkowych w ciąży USG które musisz mieć miedzy 11 a 14 tyg ciąży. Szkoda że już teraz nie skierował Cie na USG zebys była spokojna ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka pod koniec miesiąca może... jeśli do tego czasu @ nie przyjdzie. Jak masz na to kasę i wymarzyłaś sobie jakieś konkretne łóżeczko czy wózek to czemu nie. Kup takie jak ci się podobają. Ja wózka nie chciałam używanego łóżeczko chciałam takie jak miał mój brat z szafeczką pod spodem, więc wzięliśmy od moich rodziców :P Nocnika czy wanienki nie chciałabym używanych. to są grosze a wiesz na pewno że zero bakterii. Zresztą nasza wanienka i nocnik strasznie się zniszczyły od szorowania więc na pewno kupię nowe jak będzie trzeba. Co do karmienia to spróbuj tych kapturków co ostatnio pokazywałam dziewczynom... Ja miałam malutkie i po porodzie się wcale nie zwiększyły niestety... KTG pod koniec ciąży się robi... Ja chyba miałam 2 tyg przed porodem jak wylądowałam w szpitalu i później przed samym porodem żeby wiedzieli co się z dzieckiem dzieje. Hehe... brzoskwinko ty kanapkę z ogórkami kiszonymi a ja od tygodnia chleb z dżemem truskawkowym :P Nic innego nie muszę jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha ja tez mam etap kanapek z dżemem :) Brzoskwinko akurat matrac do łóżeczka to wolalabym nowy, ja jestem z niewielu kobitek w otoczeniu która dzieci jeszcze nie ma ale mowie wprost że wózek i lozeczko chce nowe i nie odkupie grzecznie kazdemu proponującemu, inne rzeczy za to chętnie weźme uzywane, maty edukacyjne, chodzili, itd. Tajska a ja bym chodziła na NFZ zeby zaoszczędzić na badaniach a skoro prywatnemu lekarzowi ufasz to czasem do niego idź. Mi np. wyszły bakterie w moczu a jedna lekarka stwierdziła ze wyniki mam super. Trzeba niestety samemu wiedzieć najwięcej co dla nas dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
laurka no ja właśnie też chce miec taki jak mi się podoba :) nie mówię bo ładne mają te wozki,ale chce miec swoj to potem i dla drugiego dziecka bedzie :) najgorzej mnie wkurza takie gadanie mamy i babci,a po co,a na co,a nie możesz od nich miec wozka,a po co to nowy,i wgl,aż uszy puchna.najlepiej wymysliła moja babcia ostanio,bo w piwnicy stoi wozek ciotki po siostrze ciotecznej,taki juz troche starszy,bo siostra ma 12 lat juz,i w dodatku troche nadpsuty a ona mi z tekstem ze trzeba go wyciagnąc i wyprac i zebym sobie go wzieła.no aż mnie krew zalała.nie lubie jak ktos mi sie wtrąca we wszystko. no właśnie obawiam się że nie bede mogła karmic :/ może jakoś to bedzie.może są na to jakieś specyfiki,nakładki. ktg dopiero od 38 tygodnia ? może to od lekarza zależy,bo jak ja chodze do swojej lekarki to kobiety przychodzą w takich wcześniejszych ciazach,ostatnio siedziała koło mnie taka dziewczyna młoda i miała 28 tydzień i czekała właśnie na ktg,i ciąza była prawidłowa,nic się nie działo,tylko tak do kontroli przyszła,i mówiła że właśnie się tak co 2-3 tygodnie chodzi,tylko właśnie nie zapytałam od którego tygodnia to wiec was pytam :) tajska ja mysle ze na nfz to trzeba wybrac jednego lekarza :) rybcia czuje sie dobrze :) nawet bardzo dobrze :) tylko żołądek mnie boli czasami,i czasami boli brzuch,a teraz jak rośnie to ciągnie :) a tak poza tym to nie czuję się w ciązy :)czekam na pierwsze ruchy z niecierpliwością :) a tak wgl dziewczyny nie wiem czy też tak macie,ale czuje jak moje malenstwo siedzi mi na pęcherzu :)tzn taki specyficzny ucisk,i lekarka mowiła mi właśnie że wtedy dziecko po pecherzu skacze i taki ucisk się czuje dziwny,nie wiem jak wam to opisać:) i to przeważnie rano zawsze przed wstaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia a jakies objawy?>przeczucia? mi w 1 tc to nic nie było widać na usg co do płci ,zresztą lekarz sam powiedział ze to za wcześnie i po co potem mam przezywac zawod ze się zmieniło.o dżem truksawkokwy to jest to co moja niunia teraz uwielbia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×