Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Hej dziewczyny. Nie miałam dzisiaj cały dzień internetu, a rano napisałam posta, który się nie wysłał, potem byłam w pracy, więc teraz piszę, ale jeszcze was nie czytałam. Ma7usia, ja zawsze tydzień przed okresem mam bóle piersi, ale nie było to spowodowane luteiną. Karola, a Ty jaką dawkę bierzesz? Czy w tym 17 dniu, co miałaś to krwawienie też ją brałaś? U mnie krwawienie się na siliło i zrobił się z tego normalny okres, nie taki skąpy jak ostatnio. Dzwoniłam do lekarki i kazała odstawić luteinę, powiedziała, że skoro się rozkręciło, to już się tego nie zatrzyma. Wczoraj chyba myślała, że jeszcze da się to krwawienie powstrzymać, bo nie wyglądało to na miesiączkę, ale dzisiaj wątpliwości już nie ma. Ale słuchajcie, to najlepszy prezent od losu, bo owulacja będzie w innym terminie niż myślałam i starania w sierpniu będą możliwe, no poprostu cieszę się jak głupia mimo, że mój organizm oszalał, to mam nadzieję na owulację w połowie cyklu, bo miesiączka wygląda na normalną. Gdyby była tak jak myślałam, to ze starań najprawdopodobniej byłyby nici, bo nie będziemy z mężem razem akurat około 10 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotlety fuj chyba osttanio jadłam z 10 lat temu;P warzywa ok ale nie za duzo. włansie zamwiłam rózowy kombinezonik rozmiar 56 tak na początek;) a ogolnie dziewczyny takie pytanie przyszłosciowe planujecie chrzcic swoje dzieci? i jesli tak to kiedy tzn jak ile beda miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/6-el-piekna-oryginalna-bezowa-posciel-z-koronka-i4429308041.html No i spodobał mi się zestaw bo ma wszystko co chcę kupić, ale już sama nie wiem który wziąć ;) Granatowy konik byłby dla chłopca, a tak to nie wiem,ale śliczne są :) Już nawet nad białym się zastanawiam, bo lubię taki styl...sówek już chyba za dużo będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Trzeci raz dzisiaj pisze i nie wysyła mi postów. Ja dziewczyny mam normalny okres, rozkręciło mi się na dobre więc dzwoniłam do lekarki i odstawiam Luteinę. Ale jest normalny ten okres, więc i cykl powinien być normalny i co najważniejsze starania w sierpniu dojdą do skutku, bo tak jak pisałam kiedyś rozminiemy się z małżonkiem akurat wtedy kiedy pierwotnie mogły być starania, a w tej sytuacji wychodzi na to, że jest szansa i to na urlopie, więc postanowiłam, że nie ma bata i za ciążę i koniec, będę miała majową dzidzię, już to sobie kiedyś postanowiłam. A ja uparta podobno jestem, więc kto wie, co się szykuje. Ma7usia ja z powodu luteiny bóli piersi nie mam, ale zawsze przed okresem mnie bolą nie zależnie od tego czy biorę leki czy nie. Martucha, nie dziwię Ci się, że czekasz, ale nie czekaj w nieskończoność, bo my tu pękniemy z ciekawości. Karola, a Ty jaką dawkę bierzesz i czy jak dostałaś tego krwawienia w 17 dniu to też ją już brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi86 czyli to znak, że w tym miesiącu też będzie @ tylko wcześniej objawy się zaczęły a tylko zbiegło się z luteiną. No tak, cykle się skróciły, to i objawy na @ wcześniejsze, od dziś rana właśnie nawet boli mnie brzuch i krzyż jak zawsze na @. Pozostaje mi czekać do września na kolejne starania, 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi no to super. Terqz musi się udać ;) super nie super bo mogła już nie przychodzić ;) ale skoro już jest to lepiej że szybciej niż później :* ma7usia a czemu dopiero we wrześniu jeśli można zapytać?? ;) Laurka pokaż kombinezonik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma7usia, nie panikuj, dobrze wiesz, że dziewczyny na początku ciąży miały takie same objawy jak na @, więc poczekaj z nadzieją do terminu i już nie przekreślaj tego cyklu skoro dopiero Luteinę zaczęłaś brać. Ja napisałam że mam przed okresem, bo tak mam, a w ciąży jeszcze nie byłam. Napewno się uda, miałaś monitoring, pęcherzyk był, więc są duże szanse. Przypomnij sobie jak dziewczyny pisały, że po monitoringu się udało np Tajska ostatnio. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma7usia - a Ty to już po ptokach? Bo miałaś piękną owulację przecież. Kiedy testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha -> dlatego dopiero na wrzesień, bo mąż wyjeżdża na cały sierpień, dlatego nie ukrywam, że bardzo przeżywam ten cykl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha -> z tego co mówiła gin, to owulacja między piątkiem a niedzielą (między 18 a 20 lipca), ale po tej luteinie mój organizm chyba zwariował, bo mam dziwny śluz i szyjka jest dziwna (tak wysoko, że nawet jej nie czuję), boli brzuch, krzyż, piersi i mam biegunkę już od 3 dni. Ale najważniejsze, że temperatura stoi w miejscu, moja gin kazała nie mierzyć, ale wiecie jak to jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to praktycznie tak jak u mnie oprócz biegunki. To dopiero ok 3dni od owulki... spokojnie ;) ja już 2tyg po i mam już dość tego czekania. Trzymam kciuki żebyś przetrwała ten czas i żeby 2. Kreseczki wyszły na teście ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
a ja od wczoraj mam bóle brzucha tak jakby na okres przewaznie nad ranem i nie wiem bo to 17dc - ostatnia @ byla w 17 dniu cyklu ale wole nie krakac musi sie w koncu to uregulowac bo to nie normalne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha chyba miałaś rację z tą dziewczynka co u mnie była... chyba , dzisiaj była z siostrą, opowiedziała mi ze czworo ich w domu, bida piszczy, ojciec zmarł , zyja z renty matki , nie wiem na sto procent ilew tym prawdy, ale dała mi numer telefonu do matki i sowje dane. Ale sadze ze mowi prawde, bo oprzychodzi do mnie w jednej i tej samej bluzce od 4 dni, chyba nie ma innej, Jutro zadzwonie do matki i sprawdze sytuacje, jesli faktyczie mowi prawde,m to wezme trzy worki ciuchów nowych po mojej siostrzenicy i pojde tam . Zaraz spróbuje przezcytać co napisałyście cały dzien, nie miałam neta w dzien, wiec teraz nadrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi nie bralam w tedy luteiny juz... zobaczymy jak teraz bedzie jak biore to kiedy w koncu dostane @ jesli przyjdzie oby nie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka a widzisz. Po co były te nerwy?? karola ty się zbieraj do lekarza jeśli znowu tak szybko dostaniesz bo to nic dobrego nie wróży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha bylam i dlatego biore luteine wg gina to dobre rozwiązanie...wiec czekam co sie wydarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha rownie dbrze moze klamac, ale sadze ze skoro podala mi nazwisko i numer mamy , zobaczymy jutro zadzwonie na ten numer, i sie umowie na spotkanie , jesli oczywiscie bedzie sie chciala zgodzic. Moze wciagne ja na liste pomocowa do naszej grupy, jesli sytuacje sie mi uda potwierdzic, a jak nie to sama jej pomogę . Ta jej siostra blizniaczka zupelne przeciweinstwociwienstwo , mila , spokojna i grzeczna . Troche mi sie jej zal zrobilo, zreszta jak zawsze w takich przypadkach trudnych. Pytałam w centrum handlowym czy moze jej nie znaja czy nie krecila sie tu wczesniej ale mowia ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelinka swietny wybor wozka na okres jesien/zima! bialy! porazka!! dlugo bedzie czysty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______21 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______21 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______19 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______14 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______7 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____4 cykl starań_______________23-30.07. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się chwilę w końcu znaleźć. Ale wszystkie chyba śpicie oprócz naszych "kochanych" wszechwiedzących gości ;-). Martucha gadasz jak Tajska!! Ona była pewna, że okres nadejdzie. Spokojnie (łatwo mówić, co?), jeszcze kilka dni. Też miałam biały śluz przed miesiączką, która już nie nadeszła (dobry znak?). Pisałaś kiedyś, że mąż to świetny wywoływacz okresu to dawaj do niego :-). Evilinka piękny ten wózek. Lubie takie kształty. Taki koszyk jest w dodatku praktyczny zimą. Ja bym wybrała granatowy, bo mi się granatowy kolor strasznie podoba :-). Pościel też wzięłabym granatową, nawet dla dziewczynki. Moja chodzi w granatowych ubrankach i nie stała się od tego chłopcem :-). Wybierz co ci się podoba :-). Tajska już sobie tak nie wmawiaj pozamacicznej kochana. Zrób to usg 1 sierpnia, bo umrzesz z niepewności!!! Będziesz się na urlopie stresować!?! O nie! Ma7usia termin miesiączki masz dopiero na sierpień, już tam sama nie wyprzedzaj zdarzeń :-). Przecież mogło się udać. Karola ty też niedługo będziesz testować? Momi to chyba jest tak jak piszesz - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! Dobrze, że szybko poszłaś do lekarza. Laurka połowa ciąży przed tobą, wiele rzeczy się może wydarzyć, które zweryfikują twoje plany i np. będziesz musiała iść na zwolnienie wcześniej niż zaplanowałaś - oby nie, ale wiesz jak to jest życiu. Rybcia i bardzo dobrze myślisz. Już moja siostra była taka hop siup, mówiła jak to długo ona będzie pracować, ale niestety prędko się jej myślenie zmieniło... Goalka ty już dawno nie powinnaś pracować. Dziewczyny ciąża to jest czas dla was i jeśli jesteście w pierwszej ciąży to tym bardziej korzystajcie z jej przywilejów, bo napracować się przez całe życie jeszcze zdążycie - ja wychodzę z takiego założenia :-). Nie mówię, żeby siedzieć na zwolnieniu od 5 tygodnia (ale przy ciężkiej pracy to jak najbardziej). Ja teraz już sobie nie mogę odpoczywać, pospać w dzień, nawet gazety przeczytać nie mogę. Wieczorem to mi się chce o 20 spać po ciężkim (i radosnym) dniu z moją czterolatką :-). Nogi mnie czasem bolą od tych kilometrów, które dziennie pokonujemy. Ale uwielbiam to :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×