Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość karnataka
Hej, długo do Was nie zaglądałam. Dzisiaj tak z ciekawości weszłam akurat na strone gdzie ktoras z Was zapytala co u nas niepojawiajacych sie ostatnio ;) a wiec pisze. Zmieniłam ginekologa. Pierwsza wizyta-armagedon, cham i prostak (pierwsza w zyciu wizyta u mezczyzny),ale postanowilam ze sie nie poddam, nie przyszlam przeciez na pogaduchy. Druga wizyta o niebo lepsza. U mnie ok, pecherzyk rósł, czy pekl to sie okaże ale chyba tak. Wizyty mam czesciej niz raz w miesiacu. Podwoił mi dawke Duphastonu i zobaczymy. Dzis 21 dc, wg ovufriend 8dpo. W poniedzialek sobie zatestuje ale bez wiekszych oczekiwan. W poniedzialek mam tez wizyte u prof Szamatowicza jesli to cos komus mówi. Podobno bardzo dobry przy takich problemach z zajsciem a na pewno potrafi pomóc. A z takich bardziej radosci, to juz mieszkam u siebie, mamy od dwoch tygodni remon łazienki, masakra :P jedyny plus ze odciagalo moje mysli od ciazy. Serduszkowanie bylo kiedy trzeba, czasem na spiocha :P Tak wiec pozostaje mi czekac. Powiem Wam szczerze, ze nie zagladałam ostatnio bo ciezko czyta mi sie wpisy ciezarnych. Ciesze sie Waszym szczesciem, ale zwyczajnie ogarnia ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna jakie masz typy imiom dla chłopców? Martucha czekamy dalej spokojnie;):) Fasolka zapraszamy do nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______22 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______14 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______7 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggieod a masz mozliwosc zrobienia bety?jak tak to zrob przed wizyta bedziesz miała 100% pewnosci. mi przy staraniach @nawet o tydzien sie spozniała , psychika ja opoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Wiecie, dziś się załamałam, jestem ok. 5 dni po owulacji, 22 dc i dziś strasznie boli mnie brzuch jak na @ i do tego zauważyłam plamki krwi na papierze, pewnie @ się rozkręca, tylko dlaczego tak wcześnie :( może to ta luteina ta wpłynęła ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ma7usia a to moze byc zagnieżdzanie;):) ty sie nie załamuj tylko sie ciesz i czekaj spokojnie bez nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______22 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______14 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______13tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że to nie okres, już nawet nie nastawiam się na ciążę, ale byleby to nie był okres, bo z 30-29 długości cyklu zrobi mi się 22, a to byłaby kiepska sprawa, dobrze, że dziś jadę na cały dzień do rodziców, to przynajmniej odpocznę sobie, bo za dużo myślę o tym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie tempo dziewczyny :) o matko :) karnatka trzymam kciuki zeby ten pęcherzyk dał poczatek nowemu życiu :** martucha trzymam kciuki zeby @ nie przylazł :) nie pozwalamy mu !!! ma byc dzidzia :), kurde nie mam siły na nic ;/ wczoraj sprzątanie,dzisiaj sprzątanie,jeszcze jak wynosiłam taki mały dywanik na trzepak to ze schodów spadłam,schody na szczescie niskie i zaparłam się rekami,więc brzuch nie ucierpiał i nic mi się nie stało,ale ciśnienie mi skoczyło,i wkurzyłam się totalnie na siotre bo koza ma 19 lat a tylko siedzi całymi dniami na dupie i szklanke nawet po niej trzeba wynieśc i umyc,teraz jeszcze wczoraj przyjechała jej kolezanka i trzeba koło niej latac.ech szkoda gadac wgl. jak znosicie upały cieżarówki ?:) mi puchna stopy,o masakra. a wam jak idzie staraczki ?:) momi co u ciebie ?:) tajska jak się czujesz ?:) widze że nowe dziewczyny sa :) witamy :* lece troche pospac i odpocząc bo mam dosc ;/ miłego weekendu :* CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______22 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______14 tc_________26.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______12 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________22-27.07.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________05.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoswkinka widze e masz to co ja ;) mi tez nogi puchna choc teraz i tak mniej niz jeszcze miesiac temu.ale woda mi sie zatrzymuje bardzo. Brzoswkinka dawaj zdjecie brzuszka bo to juz 15 tc pewnie cos widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Brzoskiwnka jak tak nauczona to nic nie robi, po co robisz, świat się zawali jak nie bedzie posprżatane , myśl o sobie U Nas dzisiaj pada, ale wcale nie chłodniej jest, w sklepie nadal jak w saunie . Do tego na Targu Węglowym są imprezy i próby do koncertów i mam wrazęnie że siedzę z głową włożoną między dwa wielkie głośniki muzyczne nastawione na full , a tak będzie przez 3 tygodnie tu. Martucha nie załamuj się , przecież mówiłaś że poprzednio też testy na Ciebie działały to może i teraz jest tak samo, skoro @ nie ma nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ale u mnie dzis upal, a dzis w planach grill. Karnataka no to oby tym razem sie udalo:) ma7usia takie plamienie 5 dni po owulacji moze oznaczac tylko jedno:) a ty sie martwisz , narazie u ciebie idzie wszystko zgodnie z planem. maz wczoraj mi powiedzial ze chyba musze przyspieszyc wizyte bo juz tez chce wiedziec czy bedzie mial synka czy coreczke. nie to zebym wierzyla w zabobony i jakies objawy ale mam wstret do miesa a jak juz zjem obiad to musze pedzic do sklepu po cos slodkiego, najlepiej po jakiegos czekoladowego loda i obowiazkowo maxi kinga:) ale gdybym miala sugerowac sie metoda kilka dni przed owu i w sama owu to u mnie wychodzi chlopiec. bo kochalismy sie blisko owulacji i po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesteczka no tak jest nauczona bo to córeczka mamusi i tatusia.zawsze ją wyreczali we wszystkim ,i tak jej zostało.najgorsze jest to że ona tez i u mnie w pokoju przesiaduje i tam robi bałagan a ja nie lubie miec nie posprzatane w pokoju . laurka oj widac widac i to już jest kawał brzuszka :) zrobiłam tak na szybko fotke :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3778bde23afe8793.html, oto mój 15 tygodniowy brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Hej nie czuje dziewczyny, ja tez jestem juz na końcu kolejnego cyklu. We wtorek powinna przyjść @ choć z całych sił wierze ze nie przyjdzie. Narazie w sumie Nic nie czuje poza tym ze od 2 dni bolą mnie piersi no ale może to na @. Czasem trochę podbrzusze zaboli. Martuchy dwie u Was wszystko na dobrej drodze Kochane także uszy do góry. Na pewno @ nie przyjdzie. Ja tez na to liczę tym bardziej ze jestem po Usg na którym było widac pęcherzyki ale nie wiem czy ktorys pękł. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Sorry miało być tylko hej Dziewczyny :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
A no tak jak się razem mieszka to przekichane ja za żadne pieniadze nie zamieszkałabym z rodziną wspólnie w jednym domu nawet jakby miał sto pokoi . Co swoje to swoje. U mnie ciepło ale pochmurnie i przestało dopiero padać. Przed chwilą mieliśmy małą akcję z pogotowiem. Konserwator miał wczorja wypadek na rowerze zszyli go i puścili do domu a dzisiaj zemdlał tu i dostał drgawek, coraz mam gorsze zdanie o polskich lekarzach. Dobrze że dzisiaj jarmark karetki zabezpieczają bo pogotowie było w 3 minuty. Podejrzewają wstrząśnienie mózgu , szkoda że wczoraj tego nie widzieli jak u nich był . Aż się zdenerowałam nie codzień ktoś na moich oczach pada bez życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Goalka ja tam czuje że u Ciebie synek bedzie bankowo. Brzoskiwnika brzuszek fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Pesteczka co Cie skłoniło żeby otworzyć własny sklep? Tez mam taki plan ale strasznie się boje ze jak się nie uda to kupię kasy stracę i tyle. Mogę wiedzieć czym się zajmowalas wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Myńka tym samym tylko przez internet, mam własną firmę od 5 lat już , 1 sierpnia bedzie oficjalne 5 lat działalnosci. A do otwarcia było wiele powodów , zapasy magazynowe na prawie 100 tysiecy , klienci ktorzy chcieli pomacać towar i przede wszystkim moja chorobliwa nieśmiałość i lęk przed ludźmi , musiałam się zmusić do zmiany żeby nie zwariować po 8 latach pracy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jeśli się boisz to zacznij od działalności internetowej i dropshipingu, bez inwestowania własnej kasy i ryzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
No tak tez właśnie sobie pomyślałam i chyba lada moment spróbuję, zwłaszcza ze nie chcialabym narazierezygnować z pracy bo jest całkiem niezła a w końcu planujemy dzidzie wiec nie chcialabym teraz ryzykować. Pestka Ty nieśmiała? Nie żartuj . Po Twoich postach śmiało bym stwierdziła że jesteś bardzo otwarta osoba :))) taka jajcara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Myńka ja mam nerwicę lękową, osiem lat spędziłam w domu pracując bez kontaktu z ludźmi. Pozory widocznie takie stwarzam głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Oj to przepraszam, nie wiedzialam Pesteczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tak wogole to chyba bardzo dochodowy biznes to karma dla psów, 4 tygodnie robią obok mnie sklep, szesć osób tam pracuje układa towar , nie wiedziałam że zarcie dla psów moze byc takim mega biznesem zeby na 6 pensji zarobic i lokal . Kurde ja sama zrobiłam wszystko w 3 dni , łacznie z montażem mebli a oni w 6 osób nie moga od miesiaca zrobic, czuje sie jakos dziwnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka ale brzuchol juz fajniutki:) Pesteczka ja wiem wiem, synus, juz sie przyzwyczailam do tych przypuszczen:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest już co głaskać :):* dzisiaj przy obiedzie mój mąż sobie wyciągnął z lodówki pieczarki takie marynowane,kwaśne i moja mama mówi do niego czy też się na kwaśne przezuca ,a on mówi że wkońcu oboje w ciązy jestesmy :) ale to było słodkie :**** pesteczka bo to miało byc wszystko inaczej,no robimy ta rozbudowe i my bedziemy mieli tak jakby swoj własny dom,osobne wejscie,bedziemy mieli kuchnie,salon,dwie łazienki i 3 pokoje,ale do tego czasu mieszkamy z rodzicami,i z nimi da się wytrzymac,ale teraz moja siostra wrociła,ona kończyła szkołe srednią 150 km od domu,mieszkała u ciotki i tam miała zostac,a po maturach jej się odmieniło ze jednak studia bedzie bliżej domu konczyc,a okazalo się że z matmy nie zdała,zabrakło jej 1 pkt i zamiast isc na sierpien na poprawke i potem na studia od pazdziernika normalnie to wymysliła sobie ze poprawi za rok w maju,a do tego czasu tez do szkoły zadnej nie idzie,bo mogłaby sobie tez jakąs bez matury szkołe zrobić,zawsze jakis dodatkowy papier by miała,to nic,i jeszcze pracy nie szuka tylko chyba mysli sobie siedziec w domu cały ten rok,a ona ma tez taki charakterek wybuchowy ze uwagi zwrocic nie mozna bo zaraz wrzaski itp,i nikt z nia nie chce zaczynac poprsotu bo potem to jeszcze gorzej,ona nawet chodzila do psychiatry troche,bo taka nerwowa i wybuchowa jest ze masakra ,i jakis czas było lepiej ,ale teraz znowu widze ze się zaczyna.boje sie tylko jak to bedzie jak się dziecko urodzi,bo wiadomo to bedzie płakało to bedzie marudziło a jej wszystko przeszkadza i dzieci nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. :-) Ma7usia a jaką Ty dawkę bierzesz? Kurde to może źle, że ja przerwałam branie tej Luteiny? Brzoskwinka a Ty jak miałaś jak ją brałaś? Jak Ci lekarz mówił, że co robić jak @ przyjdzie w trakcie brania tabletek? Bo tu dziewczyny piszą że mają dalej brać do końca, a mi przyszła w trakcie brania i lekarka kazała odstawić. Dziewczyny, a jak Wy te oczka piszecie? Jest na to jakiś skrót z klawiatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie okres się kończy i powtórka z rozrywki, dobrze, że te starania takie przyjemne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wyjechaliśmy, ale jednak mam dostemp do internetu i forum. Ale pięknie dziś, bo ostatnio cały czas u nas padało tzn co dziennie na przemian z upałami, a dzisiaj cały dzień pięknie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×