Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Godasz jak Tajska :P Tajska ty w ogóle zacznij trochę optymistyczniej patrzeć bo nakopiemy do dupska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
ja mam narazie wstepnie wybrany wozek http://allegro.pl/be-cool-wozek-bandit-2014-3w1-bardzo-lekki-8-kg-i4422624317.html ma cos w sobie ze mnie urzekł. ale jeszcze poszperam w necie bo wozek chce kupic na przelomie wrzesnia/pazdziernika. teraz szukam lozeczka, sama nie wiem czy chce biale, wenge czy sosnowe. jaki kupujecie materacyk? zwykly piankowy czy ten z dodatkiem gryki i kokosu? ten z gryki i kokosu podobno lapie wilgoc i nie ma wcale dobrych opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka akurat katalogi to powinni Ci przesłać chyba :/ Nie powinno się za to płacić przecież. To reklama i punkt zbytu dla firmy... Ja to marzę o profesjonalnym studiu foto, wyposażonym w te wszystkie gadżety dziecięce, ubranka bajeczne...niewykluczone, że kiedyś wezmę kredyt jak Ty Pestka, zrobię porządny kurs, nakupuję i otworzę atelier :) Patrzcie na to: https://www.youtube.com/watch?v=uVGetHORbQg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tak analaizują karty mi wychodzi że zajdziesz w ciązę jak wrócisz do Polski , bo wyszłą mi zmiana domu jako czynnik decydujący, to ja bym to tak interpetowałą, że życia za granicą ci nie służy realizacji tego - martucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Hej dziewczyny jeszcze was nie przeczytalam ,ale zaraz to zrobie . Najpierw przedstawie Wam mojego kochanego lokatora w brzuszku ,ktory juz ma nozki i raczki i mocno bijace serducho : http://pokazywarka.pl/l831iv/ Zbilo mi troszke zapalenie grzybiczne ,bo nie wiem skad to sie wzielo, ale dostalam jakies globulki. Dzidzia rozwija sie prawidlowo wiec i zagrozenie minelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
Taka tam ty jutro masz usg? Moze ty chociaz poznasz plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka no jakby mieli katalogi to tak :/ Ale to mała firma założona przez trzy mamy . Zaczynały od importu zabawek z Belgii , a teraz projektują i produkują własne meble , pościele . Evelinka to do dzieła działaj :D Nie ma co się zastanawiać No wkurzające jest po każdej stronie na pół strony wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Pesteczka czyli tak jak czuję ;) knias ale śmiczności :D słodki widok. Goalka fajny ten twój wózek. Mi się nie podobaja takie wózki w których spacerówka wygląda jak wózek inwalidzki, sory za porównanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Kniaas super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie napatrzec nie moge, byl ze mna moj i normalnie sam do siebie sie usmiechal jak widzial serducho i gein mu dal usg tylko dla niego w prezencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Wiecie co ja to juz zgłupiałam, dzis dzien mojej @ a pojawil mi sie śluz jak na owu, przezroczysty i ciągliwy. No czegoś takiego to jeszcze nie miałam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. :-) Czytam Was, tylko nie wiem, co pisać. :-) U mnie skończył się okres i od razu zabraliśmy się do roboty. :D Martucha, ale jak to jest, że jeszcze nie masz, skoro już jakiś czas temu był dość spory pęcherzyk? Ma7usia, też się zastanawiałam kiedyś nad tą luteiną, że co będzie jak się zajdzie, a tu karzą odstawić, a w 25 dniu cyklu przecież nie wyjdzie test. Możesz iść na betę z krwi, a jak masz możliwość zadzwonić do lekarza to zadzwoń i zapytaj. Ja też zapomniałam ostatnio mojej lekarki się zapytać o to. Goalka, no czekałam i się nie doczekałam wiadomości o płci dzidzi Twojej :-( Ale super, że na dobrego lekarza trafiłaś. :-) Ja jestem dziewczyny padnięta, mam ostatnio dużo pracy i cieszę się jak głupia na nadchodzący urlop. Od przyszłego tygodnia dwa tygodnie wolnego. :D :D :D Poza tym dziewczyny cieszę się, bo mam poczucie, że czuję taki spokój, że będzie jak ma być, że spokojnie próbuję wyregulować cykl i zajść w ciążę. Wiecie, mogłabym robić te wszystkie badania prywatnie, ale dajcie spokój, podliczyć to wszystko i monitoringi i inne wizyty w między czasie i drożność i hormony, tak sobie myślę, że wszystko po kolei. Zobaczymy jak z tą luteiną pójdzie z tą większą dawką w tym cyklu. Tak naprawdę nie staram się długo, wszędzie mówią, że trzeba dać sobie rok czasu. To dużo, ale z drugiej strony nawet jak jest wszystko ok, to nie ma 100 procent szans na poczęcie w danym cyklu. Jest tyle czynników. I teraz mam takie podejście, że daję sobie czas i tak jak tu Evilinka pisała, żeby cieszyć się sobą i ja tak chcę. Dlatego narazie nie idę na monitoring, bo wiem, że wiedząc, że jest pęcherzyk czułabym taką presję przynajmniej teraz, w tym miesiącu. Ja to za bardzo nie wiem kiedy miałabym nawet się na to usg wybrać, skoro mój cykl raz ma ponad 30 dni, a ostatni miał 18 i podejrzewam, że nie było wcale owulacji. Jakby mi w następnym miesiącu wypadła wizyta akurat po okresie, to przy okazji się dowiem jak tam z owulacją. No zobaczę. Chcę poluzować. Tak jakoś zdaję się trochę na los. Nie odpuszczam całkiem, będę obserwować swój organizm, jak coś się będzie działo, to będę to naprawiać, ale myślę, że na wszelkie badania itp, mam czas. Może zaraz przeczytam, że mi na dziecku nie zależy, ale kto będzie chciał mnie zrozumieć, to mnie zrozumie i amen. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, kto tu jutro ma wizytę? taka tam dziewczyna tak? A Ty Evilinka kiedy? Już wszystko mi się miesza kto co kiedy, także wybaczcie jak którejś czegoś nie po gratuluję czy nie odniosę się do czegoś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha napisalas o tym wozku inwaludzkim i jak tak sie teraz przygladam to masz racje, wlasnie z calego tego wozka cos mi nie pasowalo wlasnie ze spacerowka. Ale plusem jest gondola, kolorystyka i waga. Pewnie jeszcze zmienie zdanie, ale jak ogladalam wozki na allegro to faktycznie ten mi sie najbardziej spodobal. Ten jest 3 w 1 ale tez wolalabym 2 w 1 bo tesc ma dla nas fotelik. Momi no nareszcie jestes:-) juz myslalam ze nas opuscilas. Dobrze ze dzialacie, wtedy jest najwieksza szansa. Oby tym razem sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mynka no to dziwne, a poprzednie okrey mialas regularnie? Mozliwe jest ze az tyle ci sie moglo przesunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Mam regularne i to nawet bardzo, nie sadze zeby mi się tak pomieszalo wszystko tym bardziej ze bylam 10 tego na USG i wszystko było ok. No nic zobaczymy co się wydarzy w kolejnych dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
Goalko mi bardzo podobaja sie biale meble, ale kurcze nie wiem czemu biale kojarzy mi sie z takimi malymi, szpitalnymi lozeczkami, w ktorych leza chore dzieci:/ Poza tym obawialabym sie, ze jednak na bialym to widac brud, kurz itp. Mialam biale meble w kuchni (co prawda kuchnia inaczej brudzi sie), ale wszystko bylo znac...No i jak biale lozeczko to wszystkie mebelki musza byc biale, a nie wyobrazam sobie trzymac bialej komody, bo komode kupuje sie na pierwsze kilka lat, wiec dziecko bedzie juz chodzilo i moze ubrudzic i tez gorzej doczyscic biale. Obstawialabym kolor wenge albo jakis naturalny braz. Przeciez mozna wziac nawet wenge i rozjasnic lozeczko jakimis zywymi kolorami albo po prostu jasnymi...Wchodzilam na strone IKEI, to wszystko biale: lozeczka, komody, przewijaki, szafy...dla mnie jakas masakra...Wiem, ze to moze ladnie wygladac, ale mieszkanie jest do mieszkania, a nie zeby caly czas ze sciera biegac i wycierac kurz. To jest moja opinia i bialego na pewno bym nie wybrala. A co do wozka, to wpadly mi 2 rzeczy- cena i waga...Cena mnie odstrasza, a waga wozka jest po prostu super i wyglad wozka tez nie najgorszy tylko nie wiem, jak z kolorem- biale nie brudzi sie?? A jak bedziesz jezdzila po kaluzach i bloto trafi na dol wozka- jak z doczyszczeniem tego??Hmm...Chyba wolalabym troche inne zestawienie w innej kolejnosci- moze biale na gorze, a szare na dole?:) Albo inne kolory...Byle nie buda czarna, czy jakas ciemna, bo to saune robi sie dziecku!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka nie ten co wyslalas nie tak źle wyglądaja. Gorsze są :p Momi ja też tak zqczęłam do tego ppdchodzic. Co bedzie to bedzie. Tak szczerze to trochę "odechciał""mi się ciąży i dziecka :p Starac sie bedziemy ale bez sprawdzania itd. Z tym moim cyklem momi to może być tak jak wcześniej. Długi a owu gdzieś na ppczątku albo jajeczko się "zachibernował" i pękło w zupełnoe innym terminie?? no już sama nie wiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kniass gratuluje:) Ja co prawda niczego na zdjeciu nie odrozniam tylko widze jakas ciemna plame ( po prostu nie znam sie, wybacz), ale to musi byc cudowne uczucie, ze wszystko jak na razie jest ok:) Mynka8 co do sluzu, to nie pamietam, jak bylo u mnie, ale kojarze ze tak na tydzien przed/1,5tyg sluz nie byl juz rozciagliwy. Na razie czekaj, co sie wydarzy:) Taka tam jak masz usg, to napisz, co u Ciebie:) ma7usia ja bym normalnie brala tabletki, jak gin powiedzial. Jak po 10 dniach po wybraniu luteiny nie przyjdzie @ przez jakis czas- to testujesz. Jak przedluzysz branie tabletek, to tez moze byc odwrotnie- miesiaczka jeszcze pozniej przyjdzie...Pamietaj, ze te tabletki dzialaja w 2 strony. Martucha fajne te spodnie z ta japa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi fajnie, ze wpadlas:) Jak my dzialalismy w czerwcu, to nie ukrywam, ze na nas podziala bardzo ta nowina o tym, ze jest pecherzyk...I w sumie moglo dojsc do zaplodnienia albo niekoniecznie, ale uwierz mi, ze seks tez inaczej smakowal, jak czujesz, ze masz dni plodne...Mialam wrazenie, ze wszystko odbywa sie inaczej, czyli lepiej. A co do badan...Momi ja postanowilam badania krwi- jakiekolwiek robic na NFZ, bo juz pisalam, ze owszem na usg to moge sobie kilka razy pozwolic prywatnie, ale z jakiej racji za badania mam placic, jak moge miec za darmo? Poza tym, jak robilam usg raz w cyklu, czyli ten monitoring, to tak naprawde placilam za usg i w sumie doszla do tego jeszcze wizyta, czyli obgadanie pewnych kwestii- kosztowalo mnie to 80zl. A teraz sobie wyobraz, ze biore Duphaston 2 razy na dzien, a w opakowaniu masz 20 tabletek, czyli jedno opakowanie starcza mi na 10 dni, a wychodzi, ze potrzebuje 3 opakowania na miesiac:/ Za opakowanie, jak dobrze pamietam place ok 25zl, to masz 75 zl na miesiac za same leki! A do tego dolicz badania krwi odplatnie i jeszcze wizyty np. co miesiac...Bez przesady;) Dlatego pojde teraz na usg, a kolejne zrobie na NFZ, to jest to badanie ktore robi sie ok. 12 tygodnia. Chyba, ze bede zle sie czula, to pojde prywatnie, ale nie wiem, czy tak czesto mozna robic usg...Momi to jak za leki place 75 zl, to dotarlo do mnie, ze to jest praktycznie tyle, co kosztuje mnie usg u gina prywatnego. Co jak co...ale NFZ do czego tez musi byc potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myńka - to Ty dzisiaj miałaś mieć @? To może to ciąża? Padam, tak się rozpisałyście :) Martucha - no jak Ci się odechciało to na bank jesteś albo zaraz będziesz zbrzuchacona ;) Momi - super podejście. Jak zaczynaliśmy się starać to od razu zakładaliśmy, że to może potrwać rok. Mąż to w ogóle mówił, że pewnie będzie bezpłodny bo to pesymista taki :P Więc może trzeba się nastawiać anty i planować za rok - wtedy jest niespodziewanka! Goalko - ja nie lubię takich wózków, bo mam też inny styl. Ten jest jak ja to mówię "sportowy". Ale wygląda ładnie, solidnie. A myślę, że solidny wózek to podstawa. Nie kojarzy mi się z wózkiem inwalidzkim, nie wiem co Wy kobitki ;) Jak zaczynałam szukać to wydawało mi się, że 2000 zł za wózek to masakra. Teraz wiem, że to średnia cena za wózek. Niestety. I tak Laurki nikt jeszcze nie przebił :P Wózek to każda babka pod siebie kupuje a jak potem się brudzi to trudno - najwyżej prać będziemy. Ale jak kupimy nie ten co chcemy to potem przez kilka lat będziemy żałować, o! Jak dla mnie ważne, aby nie był czarny bo tak jak Tajska pisze - sauna... Kniaas - super, pamiętam taką kruszynkę u siebie. Ma dużo miejsca i może sobie pływać :D O ile pamiętam, to w 8 tygodniu już się rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny usg mam teraz w czwartek, bo w piatek nie ma mojego gina, wiec juz za 2 dni dowiem sie, czy wszystko ok. Akurat wypadnie 7 tydzien liczac od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. 7 tydzien to raczej lekarz powinien juz widziec serduszko, prawda? Bo jak bylam w 4 tygodniu, to w macicy nic nie widzial...Dla mnie takie ogladanie przez usg tez jest dziwne, bo na forach czytalam, ze niektore dziewczyny to juz w 5 tygodniu mialy widoczny pecherzyk, a w 6 tyg. widzialy serduszko. Aaa i podesle Wam cos fajnego:) Pamietacie, jak Brzoskwinka wspominala, ze u jej znajomej juz w 12 tygodniu gin powiedzial, ze bedzie syn? To zobaczcie na filmik: http://babyonline.pl/tydzien-12,ciaza-kalendarz,r6.html Jak ogladalam na telefonie, to widzialam, ze z prawej stronie napisali, ze to chlopiec, a jak przewijam szybciej, to kurcze juz tego nie widze:/ Ale dosc fajna strona:) No i kazdy tydzien ciazy moze obejrzec, jak wyglada na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka super ten wózek podoba mi sie mój a podobna spacerówke kubełkowa podobno są super fajne i wygodne i mozna juz wczesniej dzidzie przekładac nawet nie siedzaca ;) Goalka ty masz nasteona wizyte 07.08? Kniasss super widok;) kiedy moja kruszynka tak amała była;) a dzis mi sie sniła córunia taka cudowna;) Myńska taki śluz to moze ciąza byc bo w ciazy jest duzo takiego przezroczystego sluzu cały czas. Tajska jakie dowiemy sie czy wsyztsko ok, ja jak zaobaczyłam 2 kreski to odrazu było ze ciaza jest i ok nawet mi przez mysl nie przeszło ze moze byc cos nie tak. wiec masz myslec tak samo ! udało sie i juz!!!! rozmiawiałam dzis z koleżanką która w Angli mieszka i kupiła ten wózek co ja mam tylko uzywa go juz 5 miesiecy i jest zachwycona mówi ze lepiej nie mogła wybrac i jest lekki całe 9kg co tez dla nas kobietek jest wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Dziwnie sie czuje.... jak ja napisalam, ze mialam przezroczysty rozciagliwy sluz (wtedy nie bylo wiadome ze mi przejdzie po dwoch dniach) to zadna nie napisala "to moze byc ciaza", a jak Mynka napisala to od razu ja wspieracie....... mi ciagle powtarzacie ze a to moze owulacja a to ze objawy na miesiaczke a zadna nie doda otuchy i nie powie ze jest nadzieja :( wiecej nadzieji mialam zanim zaczelam pisac na tym forum :'( mam wrazenie ze inne bardziej lubicie (?) A do mnie podchodzicie trpche tak a ze to moj pierwszy cykl staran wiec pewnie mi sie nie uda bo przeciez kaazda z was tyyyyle sie starala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ile osób tyle zdań , ja też bym powiedziała że taki śluz to przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olga kurde bez jaj dorosłe jesteśmy !!! a tu widze obrażanie jak w podstawówce. to że nikt nie odp może zwykłe przeoczenie .. nikt do pisania nie zmusza nikogo przecież. nam też nie zawsze ktoś odpisuje i żyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×