Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

ja ze sluzem mialam problmemy nawet w srodku cyklu bo ja mialam caly czas wodnisty, zadnego rozciagliwego wiec ja jestem zielona w takich obserwacjach, olga ty pisalas ze masz bole po prawej stronie, sama wspomnialas ze moze to byc wyrostek, ale ja napisalas ze tez mialam takie bole i myslalam ze to wyrostek a to jednak owulacja, pozniej napisalas ze napewno to nie owulacja, wiec moze to zagniezdzanie zarodka? wszystko jest mozliwe, co do bialego lozeczka to akurat u mnie by pasowalo bo jak kupywalam mebelki do pokoju dzieciecego to boki mam drewniane a fronty jasna wanilia wiec prawie biale. ale mi z kolei biale podchodzi pod dziewczynke nie pod chlopczyka. dlatego plec zadecyduje o kolorze. Laurka 7.08 mam usg polowkowe, kazdy mi mowi ze nie ma opcji zebym sie nie dowiedziala plci, maz idzie ze mna a on przynosi mi szczescie , bo w innych sytuacjach jak jestem sama to nic mi nie wychodzi, nie zalatwie a jak tylko sie pojawi to wszystko sie udaje:) wczoraj w jego pracy koledzy obstawiali co nam sie urodzi, maz mowi ze coreczka a kazdy facet mowil ze musi byc syn bo to kontynuacja pokolenia, heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze co do wozka to kolor podoba mi sie ten szaro bialy(wiem ze moze sie brudzic ale za bardzo sie uparlam na ten kolor,) ewentualnie ten bezowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Po pierwsze nikt tu sie nie obraza - tak jak napisales gosciu jestesmy dorosle a wiec mowie szczerze co mysle - rozmawiam a nie skrywam w sobie jak dziecko. Po Drugie mi dziewczyny odpisuja tylko wlasnie kwestia tego co - jednym odpisuja jedno a drugim co innego mimo iz problem tem sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
...tylko RAZ i to tylko jedna osoba napisala mi pocieszajac mnie i dodajac nadzieji ze cos pozytywnego sie dzieje w moim brzuszku gdy tak mnie kulo - dzieki za to :* powinnam juz wczesniej podziekowac :P wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Olga a czy @ Ci sie spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______22 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Kurdeeee ale sie zacina to dziadostwooo, w ogole nie mogę odświeżyć. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olga, to nie tak jak myślisz, po prostu czasem lepiej jest się nie nastawiać, to jest Twój pierwszy cykl i jakby Ci każdy pisał, że tak, taki śluz jest w ciąży, a Ty byś się nastawiła i @ przyjdzie, to zobaczysz sama jakie to rozczarowanie. Wiesz, nie chodzi o to, żeby dawać komuś nadzieję (zwłaszcza jeśli chodzi o śluz, bo to jest bardzo indywidualna sprawa) a później patrzeć jak się dziewczyny załamują. Ja w pierwszym cyklu starań byłam pewna, że się uda i też w całym internecie szukałam aby ktoś poparł moje objawy i potwierdził, że są ciążowe. Na pewno gdyby któraś ciężarówka miała taki śluz przed @ we wczesnej ciąży, to by Ci o tym napisała :) głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Wpisze sie do tabelki:) CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______22 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 3 cykl starań______________ 01.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14  Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle olga, to polecam Ci stronę ovufriend.pl Tam możesz poprzeglądać wykresy ciążowe dziewczyn i są też tam objawy jakie obserwowały dziewczyny (śluz, szyjka macicy i wiele innych), więc możesz porównać. Mi np bardzo to pomogło rozwiać moje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus Maria, znowu zaczyna się wytykanie kto co komu napisał albo nie. Nikt tu nikogo nie faworyzuje jest nas tyle, że czasami ciężko to ogarnąć i Olga nie przesadzaj, bo nikt Cię nie olewa. Taki śluz może być i w ciąży i przed okresem. Taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje? Co, mamy pisać, że na pewno jesteś w ciąży? Wróżkami jesteśmy czy jak? Już dajcie spokój, bo dogodzić niektórym, to ciężko. A to bo ciężarne za dużo piszą, a to bo nie taka odpowiedź jakby szanowną Panią interesowała. Dziewczyny szczerze piszą, co i jak to źle. To nie koncert życzeń, że będą takie odpowiedzi jak sobie życzymy. I co miałyby one z resztą zmienić rzeczywistości się nie oszuka. Po co zaraz przypisywać innym złe intencje. Ja jak ktoś mi nie odpisywał, to myślałam po prostu, że jest nawał tych postów i normalne, że mogło komuś coś umknąć i pytałam po kilka razy i jakoś nie widzę w tym problemu, a tu zaraz olewanie itp. Jak ja miałam gorsze dni, to albo się tu wyżaliłam, a jak nie miałam ochoty czytać postów ciążowych bo było mi akurat bardziej smutno, że to jeszcze mnie nie dotyczy, to po prostu nie wchodziłam na forum i basta. Jak komuś nie pasuje to co tu się dzieje, to niech założy sobie prywatne forum i je moderuje, wtedy wszystko będzie na Wasze dyktando. Sory dziewczyny, że tak z samego rana, ale denerwuje mnie to narzekanie bo to takie, albo siakie forum i źle się pisze. Chyba to normalne, że forum istnieje kilka miesięcy i dziewczyny zachodzą w ciążę i o niej piszą, przecież jak ktoś zapyta o coś związanego ze staraniami, to odpisują, nie jest tak, że są w ciąży i mają resztę w D..... Ja tam problemu nie widzę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co do płci, to ostatnio kolega przedstawił mi taką teorię, że pierwsze dziecko w Waszej rodzinie będzie miało taką płeć jak pierwsze dziecko w rodzinie partnera czy męża. Czyli jak u mojego męża pierwszy w rodzinie był syn, to i u nas też tak powinno być, a jak córka to powinniśmy mieć pierwszą córkę. Nie bardzo wiem co miałoby o tym decydować, brzmi to trochę jak jakiś zabobon, ale obstawcie sobie tą metodą i zobaczcie. Evilinka, kto z rodzeństwa męża jest najstarszy? Ma jakąś starszą siostrę i jest jako pierwsza? Laurka u Ciebie tak samo. Mąż ma starszą i zarazem najstarszą siostrę? Goalka i Ty sobie pomyśl przed tym usg jak to jest u Ciebie. W mojej rodzinie tak było, że bratu urodził się syn, a mamy najstarszego brata. Moja siostra najprawdopodobniej będzie miała córkę, a jej mąż miał najstarszą siostrę. To u mnie i u męża tym sposobem powinien być pierwszy syn bo mąż jest najstarszy z rodzeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Momi - u mnie działa ta zasada ;) Mąż ma starszą siostrę! :) Olga a kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie forumowiczki. Po krotce: W 10 tyg ciazy dowiedzialam sie ze ciaza jest obumarla od tygodnia, bylo to 4 tygodnie temu. Do wywolania poronienia dostalam tabletki (bez lyzeczkowania), po ktorych mialam krwawienie przez jakies 9 dni. Teraz wedlug wczesniejszych cykli (28-30dniowe) okres powinnam dostac dzisiaj, a tu sie okazuje ze juz od jakichs 2 dni sluz wyglada jak na dni 'pseudoplodne' (pisze to celowo, bo ani nie jest bardzo wodnisty ani rozciagliwy jak w dniach plodnych przed ciaza). I teraz mam zagwostke, bo staramy sie o kolejna ciaze ale nie wiem co sie dzieje teraz z moim cyklem. Czy ktoras z Was byla w podobnej sytuacji i po poronieniu cykle jej sie poprzestawialy? Testowac nie bede, bo zadnych objawow ciazowych nie mam, wydaje mi sie ze okres powinien byc za jakies 2 tyg, jesli ten sluz mozna liczyc jako sluz plodny, tylko to by bylo 6 tyg po poronieniu. Czy ktoras z was ma jakas znajoma ktora zaraz po poronieniu i jeszcze przed pierwsza miesiaczka zaszla w ciaze? Albo czy ktoras z was moglaby mi powiedziec kiedy sie to wszystko uregulowalo i po jakim czasie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Momi u nas się to nie sprawdziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
Mynka - nie, nie spoznia mi sie jeszcze.. dzis 26dc. Momi - nie bulwersuj sie tak :/ mam zly dzien to pisze... poza tym to chyba normalne aby rozmawiac o WSZYSTKIM aby dążyć do tego, aby KAZDY czul sie tu dobrze. Czy ja sie obrazam i mam waty ? Jakby tak bylo to bym odeszla z tego forum... ja po prostu rozmawiam.nie oczekuje konkretnych odpowiedzi ze "tak to ciaza". Po ptostu dla mnie to roznica jak sie napisze "to przed @ tak jest" a "tak jest i przed @ i w ciazy wiec glowa do gory".widocznie nie kazdy mnie tu zrozumial... Wiem ze kazdej z nas hormony szaleja :) ale nie robmy z igiel widel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi u mnie w rodzinie są przykłady obalające tą "metodę" ale są też potwierdzające. U nas mąż jest najstarszy i mamy syna. U szwagierki jest córka i jej mąż ma najstarszą siostrę, ale już np patrząc na moich rodziców to u nas pierwsze dziewczynki a moj tato jest najstarszy ;) ja bym na to patrzyła w kwestii zabawy, wróżby itp ;) gość ja ci za bardzo nie pomogę, szybciej brzoskwinka, ale z tego co mi wiadomo to rczej duże szanse na ciąże są zaraz po poronieniu. Tajska no fajne te spodnie są jeszcze bluza żółta kubuś puchatek była :p tylko raz to ja nie lubię kupować przez allegro ciuchów bo boję się że to słabe jakościowo bedzie, dwa że rozmiar wezme nie taki jak trzeba bo to taka chudzina ze nie wiadomo jaki ;) myńka no właśnie się mialam pytac czemu cie w tabelce jeszcze nie ma. Laski już któraś wam mówiła... powpisujcie sobie w tzw stopkach który to cykl, kiedy @ itp info. Wtedy bedziemy wszystkie wiedziec która ma jaki problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga992
ma7usia dzieki wielkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, zalogujcie się, wpiszcie te daty w stopkach i każdy będzie wiedział. Olga - ja Ci napisałam raz jakie są objawy ciąży pierwsze. PEwnie nawet nie przeczytałaś tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Olga, chodzi o to, że co jakiś czas ktoś się czepia, że nikt mu nie odpisuje itp i mam wrażenie, że to Ty zrobiłaś z igieł widły, bo dziewczyny Ci na twoje pytania odpowiadały, a Ty masz pretensje, że Myńce czy komuś tam odpowiedziały inaczej niż Tobie, co jest moim zdaniem czepianiem się. I to, że dziewczyny odpowiadają inaczej świadczy właśnie o tym, że objawy, które daje nasz organizm nie są jednoznaczne, a to co Ty napisałaś brzmiało jakbyś węszyła tu jakiś spisek i od razu przypisywała nam złe intencje. Nie lepiej na spokojnie zadomowić się tutaj? Im więcej będziesz z nami pisać, tym lepiej będziemy Cię znać i nie będziesz miała poczucia, że Cię olewamy. Na pewno nikt nie pomyślał, że ty masz pierwszy cykl, to nie miało prawa się udać czy coś takiego. A u Myńki okres się spóźnia, więc dlatego tak dziewczyny bardziej pod kontem ciąży. Na pewno nam wszystkim się uda, tylko spokojnie i nie wywołujmy tu jakichś dziwnych akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Olguś poczekaj spokojnie do terminu @, nie rozmyslaj za bardzo bo to tylko nakreca, wiem po sobie. Jak juz okres spóźni sie choc troszkę to wtedy można coś podejrzewac... Ja okres powinnam dostac wczoraj a i tak narazie jeszcze staram się nie fisiowac choć cykle mam regularne. Ten śluz ciągliwy u mnie był tylko wczoraj przez chwile ale już się domyślam skąd się wziął. Ale to dość intymne :P Musze sprawdzic przed weekendem bo mam imprezę w sobotę ale chyba pojde od razu na betę bo jak mi wyjdzie negatywny to oszaleje. Ale narazie jeszcze się nie nastawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wiecie coś dziewczyny na temat konfliktu serologicznego? Ja ma grupę ARh - a mój mąż ARh +. Słyszałam, że jak się zajdzie w ciążę, to trzeba jakiś zastrzyk przyjąć. Wiecie kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myńka, jak miałaś normalne cykle, to test Ci jutro moim zdaniem powinien wyjść. Dziewczyny tu polecałuy testy pepino z tesco, podobno czułe są. Dziewczyny, jakby któraś zmieniła mnie w tabelce to byłoby fajnie. Czwarty cykl starań spodziewana 15-20.08 Z góry dzięki. Margaret odezwij się co tam, Ty niedługo masz termin, bo chyba w piątek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie staraczki. Nie wiem czy pamiętacie o tym że chyba z 12 h po stosunku nie warto sprawdzać śluzu bo jest pomieszany ze spermą i może nam się pomylić ze śluzem płodnym. Tak samo śluz przy podnieceniu jest podobny jak nie taki sam do płodnego więc uwaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______22 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14  Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha masz rację, u mnie taki rozciągliwy występuje tylko w takich sytuacjach ja napisałaś. Natomiast w dniach płodnych mam tylko wodnisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×