Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

A i Goalka - masakra ! Wyobrazam sobie jakie mysli musialy Ci chodzic po glowie. Ja to bym oszalala chyba.. swoja droga masakra jakie duze roznice w sprzecie moga miec polscy lelarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga ja Cie nie chce nakrecac ale ja objawy ciazowe mialam jakies 3-4 dni po stosunku, a wcale sie nie staralam wiec nie wmawialam sobie objawow :p chociaz wydaje sie to niemozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
olga nie odbierz tego zle, ale ja tez bardzo nakrecalam sie przy 1 cyklu ze zaszlam w ciaze, objawow mialam tysiace. jednak rozczarowanie to najgorsza rzecz jaka wtedy mi sie zdarzyla, z kazdym kolenym cyklem podchodzilam do tego lzej. a kiedy w marcu juz bylam pewna ze nic z tego, to nagle dwie krechy:) lepiej sie mile zaskoczyc niz przykro rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Ja miałam delikatne wzdęcia jeszcze przed terminem okresu,a potem to było jeszcze gorzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po poronieniu
Nie dziewczyny nie jestem gosciem m:) aczkolwiek czy ktoras dalaby rade odp na moje pytania? Podobno ty brzoskwinko bylas po poronieniach?nie wiem co robic a tak bardzo chcemy tego dxidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna98
Cześć dziewczyny. Pisałam tu kiedyś, mniej więcej na początku wątku, najbardziej chyba kojarzę Laurkę :) potem jakoś zaprzestaliśmy starania i przestałam się odzywać ale cały czas Was czytam :) przede wszystkim serdecznie gratuluję wszystkim, którym się udało ;) ja od teraz a właściwie od sierpnia zaczynam od nowa więc postanowiłam się odezwać :) a wiec powiem coś o swoim ostatnim cyklu.. OM 4.07, od 16 dc jestem na duphastonie 1x dziennie ale to po to, żeby przesunąć sobie @, która wypada mi akurat na urlop :P Przytulanki byly 19.07 czyli 16 dc od kiedy jestem na duphastonie, więc szans na poczęcie raczej nie ma :) ale i tak dopiero od następnego cyklu na poważnie działamy :) kolejną @ powinnam mieć w granicach 4\5 sierpnia ale mam nadzieje że tabsy przesuną mi ją. Chociaż coś w to watpie bo wczoraj i dziś brzuch mnie strasznie boli jak na @ wlaśnie o cycki od owulacji, ale tak mam zawsze :) jak wrócimy z urlopu, odstawiam tab. Czekam na okres i działamy :) to tak po krótce, miedzy czasie mieliśmy mamy kryzys łóżkowy dlatego odpuściliśmy teraz. Mój M. Wbił sobie do glowy, ze JUZ musimy mieć dziecko i jak go jeszcze nie mamy to pewni jest bezpłodny itp itd. Przez to za każdym razem gdy sie kochaliśmy on w ogóle nie mogl sie skupić na przyjemnosci, tylko myslal o tym, ze musi "zrobić" dziecko no i guzik z tego wychodzilo.. Teraz po dlugich rozmowach i tłumaczeniach chyba mu to trochę minelo, bo już może sie skupić na przyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kami zapisałas się już na usg? Bo w polsce to trzeba czekać ok-2 tyg na usg jeśli ginekolog nie ma u siebie sprzętu w gabinecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna98
No nie. Tak się rozpisałam a nic nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga błagam cię nie nakręcaj się tak. Bedzie lepiej jak sie na @ przygotujesz niż na ciąże bo bedzie taki płacz jak sie nie uda…!!! uwierz wiem to z własnego doświadczenia kochana. Ja sie teraz szykuję na okres a jestem prawdopodobnie jakies 25 dpo i wiem że jak @ przyjdzie to i tak bedzie mi smutno ale przynajmniej nie bede musiała sobie wypominać że znowu się nakręciłam bez powodu. Goalko nie mam jak zrobić tu bety niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna98
A jednak jakieś zawieszenie forum, bo wszystko jest :) trochę błędów narobiłam ale to z pośpiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna jest jest... ;) wątek nam się ostatnio zawiesza. Zapraszamy witamy i wspieramy ;) fajnie że wróciłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi się wydaje, że im bliżej @ tym ja się coraz mniej tym przejmuje - na początku owszem :) najlepiej to by było zrobić test 1-2 dni po stosunku :D haha ale teraz.. im blizej @ tym mam większe wrażenie że nic z tego nie będzie. Wątpię, aby te moje wzdęcia były objawem ciąży bo przecież nawet piersi wrażliwych nie mam a chyba wszystkie ciężaróweczki miały. Także nie nakręcam się już raczej.. na kilka dni po to po całym internecie buszowałam czytając ciągle o ciąży xD a teraz nawet mi sie nie chce... tylko do Was zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna98
Stwierdziłam, że z Wami będzie mi łatwiej ;) będę miała komu sie wyżalić :) hehe. W ogóle jestem pod wrażeniem jak wiele z Was zaszło w ciąże od lutego, odkąd skończyłam tu pisać! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Olga nie nakręcasz się. Czytać się nie da! Będzie płacz jak się nie uda! Opamietaj się dziewczyno, te tutaj i tak są łaskawe dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej laski czuję się jakbym miała być zraz chora. Wstałam po PÓŁ godzinnj drzemce i jestem nie do życia. Krzyż i cała miednica mnie napier... gardło zaczyna. Oj będzie źle... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna98
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______22 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______20 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______16 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______15 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______13 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______8 tc_________06.03.2015 STARACZKI tajska_______________23lat_______6 cykl staran_______________10.07.2014 martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______10 cykl staran_______________3.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 margaret112 _________30 lat________8 cykl starań______________ 01.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 Mirabella1983 _________31 lat ____ 4 cykl starań _____ 17-20.07 artma____________27_________2cykl starań____12-14.07.14 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie aż tak Was męczą moje posty jakie Wam piszę z moimi odczuciami jakie przeżywam podczas 'czekania na pozytywny test ciązowy' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna98
Nie piszę, który to cykl, bo właściwie teraz będziemy dopiero zaczynać na nowo.. Mam nadzieję, ze wkleiła sie tam data @ 4-5.08? Bo pisze z Tel i tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha: Ojj będzie synuś ! :D a nie "będzie źle" :D a data się wkleiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna jest wpisane Olga pisz pisz. Czemu nie tylko proszę cię nie podpisuj wszystkiego pod ciąże bo nie chcemy dla ciebie źle. Wiemy jak boli roczarowanie. :* Jak najbardziej możesz pisać jak sie czujesz i pytac jak bylo u nas po to tu jestesmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga za wczesnie na objawy raczej...Ja mialam 4 dni przed @ bole miesiaczkowe i chwile sie utrzymywaly a objawy ciazowe to przyszly u mnie juz w 5 tyg od terminu @. Spokojnie masz czas...Najlepiej kobieta czuje sie zaskoczona jak nie mysli o staraniach i wszystko idzie na spontan i nagle pozytywny test;) Powiem Ci ze takich wariacji zwiazanych z zajsciem w ciaze odczuwalam do 4 miesiaca staran a juz wogole wrzucilam na luz w 6 cyklu. A z ciekawosci zapytam robilas jakies badania hormonalne zeby zobaczyc czy wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja takiego podpisuje pod ciążę ? Odnosze wrażenie że źle interpretujecie niektóre z moich postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna98
Bo wlasnie ponoć tak jest, że jak kobita odpuszcza, zajmuje sie czymś innym i nagle bach! Dwie krechy ;) tylko, że to czasem,ciężko jest się wyłączyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie robiłam żadnych badań. na niecały rok przed ślubem, jak byłam u ginekologa (w mojej wiosce cieszy się bardzo dobrą opinią) na wymrażaniu nadżerki, to zapytałam się go z ciekawości czy mam przyjść na jakieś badania po ślubie jak będziemy chcieli zacząć się starać o dziecko to on tylko się zaśmiał że po co, żebym przyszła już jak będę w ciąży a nie zakładać czarnych scenariuszy i badania od razu robić... a Wy chodziłyście zanim zaczełyście starania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie czy jak robiliście testy to miałyście sytuacje że pierwszy test był negatywny a dopiero za pare dni pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Dziewczynki jeszcze nie testowałam bo dzis dopiero 1 dzień spóźnienia. Planuje sprawdzić w piątek bo w weekend mam imprezke. Najchętniej bym betę od razu zrobiła ale pewnie wynik i tak nie będzie tego samego dnia. Boje się ze z mózgu jeszcze może nie wyjść jeśli się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna98
Mynka, zależy od laboratorium, u nas wyniki odbiera sie tego samego dnia po południu. Beta bylaby pewniejsza niż zwykly sikacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×