Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

nie tylko ja plamien nie miałam ale czasem opobolewał mnie brzujch i tez ze wzgledu ze pracowałam i wiekszosc dnia na nogach jestem to miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - szukam alternatywnej pościeli do sówek - chcę coś jednolitego, jasnego. Pisałaś chybaże z kołyską masz taką . Pokażesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
Ciezarowki i przyszle ciezarowki, jakie macie plany co do urlopu macierzysnkieg? Ile chcecie brac? Ja na pewno caly rok. Ale z wychowawczego bezplatnego juz nie skorzystam. Ale dzidzia zaczela mi szalec i to przy meczu pilkarskim, oj to moze cos znaczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
To trzeba mieć łeb :P Skandal w Wielkiej Brytanii. Niejaka Josie Cunnigham sprzedała 4 bilety na poród swego dziecka. Kosztowały 10 tysięcy funtów każdy i zakupione zostały w 5 minut po upublicznieniu oferty. http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-sprzedala-bilety-na-porod-swojego-dziecka,nId,1477391#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
No właśnie dziewczyny jak to jest? czy myślicie że skoro ja pierwsza ciaze poronilam to teraz powinnam od razu dostać luteine gdyby się udało? I w ogole to czy ta luteina to to samo co duphaston? Bo juz zgłupialam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja nie planuje ani zwolnienia ani urlopu w ogóle jeśli tylko zdrowotnie będzie ok , nie mogę sobie na to pozwolić niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteina i duphaston to to samo, tylko luteinę bierzesz pod język albo dopochwowo, a to drugie się łyka. Nie wiem jak to jest po poronieniu, bo jednym każą odczekać kilka miesięcy, ale tutaj tez jednej dziewczynie lekarz kazał od razu w ciążę zachodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Ja mam zamiar wykorzystać wszystko co możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję cały rok pociągnąć, ale i tak będę musiała pewnie trochę pracować, pomóc mężowi, bo on będzie na zlecenie dla mnie pracować ;) Czyli po staremu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Hej ja tylko na SEKUNDĘ dosłownie, dopiero wróciłam, jestem padnięta i jutro was przeczytam i odpowiem. Na USG wszystko ok, lekarz mówi, że to dziewczynka, ale nie na 100%, więc pozostaje czekać do września :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam no to do końca nic nie wiadomo do września siusiaczek może jeszcze wyjść ;) Ale fajnie że juz coś można było zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
A ja coś tak czułam że dziewczynka i u Ciebie. Może tu same baby ;) Choć nie, u Tajskiej będzie synek chyba. A jak chiński kalendarz u Was?? Mi się sprawdził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 w nocy a ja czytam o ciazy pozamacicznej...Jakas masakra co dziewczyny opisuja na forach:( Chyba dla mnie gorsza taka ciaza niz poronienie. Juz spac nie moge bo o 19.20 mam usg i wyjdzie czy ciaza cp czy normalna...Boje sie o swoje zdrowie bo jak czytalam o cp to az podziwialam jak dziewczyny to wytrzymaly i czesto dowiadywaly sie o ciazy za pozno bo mialy objawy cp i od razu szpital:/ I wtedy wiadomosc ze cp jak nie wiedzialy ze w ogole moga byc w ciazy:/ Jak u mnie usg wyjdzie ok to wpisze sie do tabelki ciezarowek. A teraz jak do mnie dotarlo ze pierwsze usg mialabym kolo 12 tyg na nfz to koszmar...do 12 tyg to chyba jajowod/jajnik by mi rozerwalo:/ Dobrze ze chce skontrolowac to:/ Ewelinka ja grubo przed staraniami gdzies wewnetrznie czulam ze urodze pierwszego syna. Juz nawet dzis myslalam ze bedzie uprawial wspinaczke i karate jak jego tatus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam co do urlopu macierzynskiego itd nawet jeszcze nie myslalam - planuje urodzic w Niemczech, a tam sa calkiem inne przepisy wiec jeszcze sie okaze. A co do ewentualnego siusiaczka ktory moze jeszcze wyrosnac, to moja kuzynka jest idealnym przykladem na to ! :) lekarz do samego porodu mowil jej ze "prawdopodobnie" bedzie coreczka a przy porodzie wyszlo ze jest synek :) Evilinka, po pierwsze ani razu nie napisalam czegos takiego ze mnie olalyscie (przeciez zawsze mi odpisujecie) a ciagle sie dopytuje bo jestem ciekawa. Po prostu. Twoje odp oczywiscie ze czytam, ale pytam dalej bo jest tu wiecej przyszlych mam niz tylko Ty i one tez moze cos innego moga dodac bo przeciez u kazdej kobiety jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! Tajska, nie czytaj juz tak o tej ciazy pozamacicznej :) wszystko bedzie dobrze - usg wyjdzie wzorowo zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i jeszcze pytanko do Martuchy :) w ktorym dc robilas test, ze wyszedl Ci negatywny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tsjska co ty wymyslasz, po cholere sobie wmawiasz wszystkie mozliwe choroby i nieszczescia i czytasz jakies bzdury na necie normalnie cie nie poznaje masochistka zostalas czy co, wykracvzesz cos w koncu, bo tak sobie nasterujesz podswiadomosc i zycie, slyszalas o samospelniajacych sie zdarzeniach i prawie przyciaganis, wszystko co myslimy, co sobie wyobrazamy staje sie faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka ja mam taka różowa http://allegro.pl/kolyska-drewniana-z-mat-mega-zestaw-poscieli-i4447082739.html Goalka ja planuje pół roku macierzynskiego. mOja niunia najbardziej przy muzyce szaleje wiec nieiwem jakas baletnica chyba;P Tajska cholera bo zgłosimy zraaz zeby ci neta odcieli !!! kobieto ty sie ciesz madz dzidziusia sa 2 kreski !!! mysl pozytywnie! Myńka co do luteiny wszystkie kobiety którez znam po poronieniach i jakis problemach brały od razu luteine dopochwowo i czesto tez podjezykowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna98
Tajska! zacznij myśleć pozytywnie! Ciesz się tą ciążą, a nie myśl zaraz, że będzie coś nie tak. Trochę tego nie rozumiem, zamiast się cieszyć, to masz zaraz czarne myśli. Będzie wszystko dobrze :) :) :) mart7usia, a może jeszcze za wcześnie na test? Głowa do góry, nie ten- to następny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka o to jest słuszne co mowisz :D Mar7usia :( może jeszcze za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny zrobię w niedzielę, w dniu spodziewanej @ chyba, że sama wcześniej przyjdę. A tą luteinę to chyba odstawie dziś wieczorem tak jak gin kazał. Z tego co czytałam w necie, to większość dziewczyn tak przyjmuje przed 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma7usia, tak dla pocieszenia moj test tez dzisiaj ujemny :P maz sie dzisiaj obudzil z przekonaniem ze zaszlam bo mu sie snilowiec zrobilismy test no ale niestety negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Dziewczyny pozostaje jeszcze chwile poczekać i testowac raz jeszcze. Narazie nic straconego. Ja nie mam tyle odwagi i jeszcze chyba chwile poczekam. :D No wkładkę tez slyszalam ze jak juz raz zdarzyło się poronienie to od razu dają coś na podtrzymanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska Ty Ty tluczku jeden :) nie nakrecaj sie :) Dziewczyny przykro mi ze test negatywny Powiedzcie mi ciezarowki te bardziej zaawansowane, ktora to ostatnio miala problemy z bolami w ciazy? Bo od wczoraj strasznie mnie podbrzusze boli, jakby takie 2-sekundowe skurcze :/ i zastanawiam sie co to moze byc :/ niedlugo przymusowo do lekarza.jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zatestuje raz jeszcze w poniedzialek, oczywiscie jesli do tego czasu @ nie przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×