Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Goalka miała ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Tajska wariacje trzeba myśleć pozytywnie. Na pewno wszystko będzie ok. Choć ja wiem o czym mówisz. Niestety przez to ze w zeszłym roku poronilam również będę pełna obaw jak juz mi się uda. .. :( ale Ty nie rozmyslaj. Na pewno w brzuchu juz rośnie mały dzidziuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Rybcia ja w tamtym tygodniu miałam tak miałam brac nospe i megnez 3x2 tabletki codziennie i mam brac tak cały czas. spróbuj na pewno pomoze no i wracałam z pracy i leżałam wtedy. szkoda ze negatywne testy kurde aale ja pamiętam tez 2 miesiące testowałam nawet @ się spóźniała a test negatywny i niestety się nie udawało dopiero monitoring pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilyscie testy przed terminem wiec nic straconego. Tajska nie czytaj tych glupot, nie wiesz ze stres oddzialowuje na bejbi? Laurka a co po tym pol roku? zlobek?babcia? nie bedzie ci ciezko rozstac sie z mala? ja chociaz mam mame ktora ma duzo wolnego czasu chce wziasc caly rok, pozniej bede zawozic dzidzie mamie. wczoraj z nia rozmawialam to powiedziala ze ona tez kupuje lozeczko do siebie abysmy mogly do niej przyjezdzac na noc. caly pokoj przygotowywuje pod nas:) jakie to mile:) Taka tam dziewczyna a nie mowilam ze Tobie sie uda predzej niz mi:) gratuluje, same cory:)hehe wojny nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_czarna98
Dziewczyny, jesteście jeszcze przed terminem miesiączki więc może być za wczesnie na test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki. Rybcia to goalka miała te bóle. Macica się rozciąga, ale lepiej sprawdz to bo u ciebie nie musi btć to samo... Tajska w dupę??!! trzeba było przed ciążą takie rzeczy czytać. Olga, ma7usia widocznie musicie jeszcze trochę poczekac Olga ja test robiłam w 39dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Kurde chyba jednak nici ze wszystkiego, poszłam się załatwić i zauważyłam trochę brązowego śluzu. Pewnie za chwile przyjdzie @ , a taka już miałam nadzieję. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, właśnie szykuję się na badanie krwi. Więcej pieniędzy wydam na testy niż beta mnie będzie kosztować. Będę miała kłopot z głowy, mam tylko nadzieję, że ta beta nie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka w w aakcje siostra z mama na zmiane i trochę ja na urlopie a od wrzensia złobek. może i będzie mi szkoda ale nie mogę pozwolić na strate pracy poza tym nie jestem typem człowieka siedzącego w domu. nawte na urlopie i w dni wolne mnie nigdy niema. a mała urośnie szybko i nie będzie się chociaż bała nikogo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Ma7usia dokłandie beta jest najlepsza i masz 100% poewnosci, a wynik powinnas mieć jeszcze dzisiaj jeśli idziesz prywatnie, ja miałam po 2 godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Ta kafeteria jest tak zje....a że szkoda słów. Wtedy kiedy człowiek najbardziej potrzebuje się wyżalić, dostrac trochę wsparcia i dobrego słowa to właśnie wtedy to dziadostwooo sie zawiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Myńka chcesz pogadać >? to mogę ci dać gg albo ba fb jestem , nie ma klientów na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Dziękuje Pesteczka ale za bardzo nie mogę teraz gadać. Jestem w pracy.. Zdolowana jestem, już przestaje wierzyć ze się uda, niby pecherzyk był, czy pękł to nie wiem bo akurat byliśmy na urlopie ale już tyle czasu próbujemy. Tak mi się przypomina jak kiedyś dziewczyny kręcily obrączką zeby sprawdzic ile dzieci beda mialy i każdej obrączką coś pokazywała i nawet te co już miały dzieci mówiły ze się sprawdza a mnie się nie poruszyła co oznaczało ze nie będę miała dzieci. Niby zabobony ale zaczynam już wierzyć ze może naprawdę nie jest dane mi być mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Myńka nie myśl tak , nie nakręcaj sie może spróbuj chociaż na chwilę o tym nie myślec, a w żadne zabobony nie wierz,wiem że nie łatwo zapomnieć jak się tak bardzo chce, ale to właśnie pomaga. PO prostu może jeszcze nie Twój czas , na pewno nadejdzie ten właściwy czas. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
<3 dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Martusia lec na betę i przynajmniej Ty przynieś nam dobre nowiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
nie wiem czy sie nie zacina z powodu ilosci postow, widze ze niektorzy zakladaja nowe tematy zeby od nowa szlo, co Wy na to? :) Mynka a chodzilas na monitoring? ja wrocilam od lekarza, opieprzyla mnie ze do szpitala nie pojechalam od razu, zwiekszyla mi dawne duphastonu do 3 x dziennie, mam lezec 24 h i w ogole nie wstawac i jak nie przejdzie to do szpitala. opieprzyla mnie tez ze od dawna na zwolnieniu nie jestem, ech, pokomplikowalo sie teraz :/ na dzisiaj dala mi zwolnienie juz z uwzglednieniem ze to ciaza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na becie, wyniki mają być po 16, ale mam złe przeczucie, bo właśnie dziś taki wkurw mnie złapał, zawsze jak przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
mar7usia trzymam kciuki , klikamy nosem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mynka nie zalamuj sie tak :* bedzie dobrze, zobaczysz :) jeszcze bedziesz wspominac te ciezkie chwile patrzac na swoja spiaca w lozeczku pocieche ;) cierpliwosci :* moja ciotka rzekomo nie mogla miec dzieci (tak oficjalnie mowila) a tu nagle bach ! :) mi ma corunie :) nie wierz w zadne zabobony ani nawet nikomu - powiedz sobie "bede mama!" I tak tez wkoncu sie stanie ;) Ma7usia wiem doskonale co masz na mysli - mnie to wczoraj maz tak wkurzyl ze az rzucilam w niego ciastkiem (akurat to mialam pod reka). Dobrze, ze nie wzial tego az tak do siebie :P Rybcia lepiej dmuchac na zimne takze lez, sypoczywaj i dbaj o siebie. Masz prawo wykorzystywac wszystkich dookola ! ;) niech Ci usluguja he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziś dostanę negatywny wynik z lab to nawet nad jeziorko nie pojedziemy z mężem w poniedziałek jak planowaliśmy, bo w niedzielę powinna pojawić się @, a nie pojadę pod namiot w trakcie @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka, rzeczywiscie i artykul i komentarz daja do myslenia... ahh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie czytajcie w ciąży takich rzeczy, to nie jest dobre dla psychiki , ja dwa lata pomagałam na forum dla rodziców po stracie dziecka, i można sobie mózg zryć. Nie w sensie ,że sie nie przejmować i olewac, ale lepiej nie myśleć za dużo , jeszcze w ciązy . Ja się dzisiaj całkiem załmałam, jedna głupia rozmowa , z ciekawska baba i się posypałam , ledwo się powstrzymuje zeby sie nie rozryczec ale moze jakiś klient wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Ta kafeteria jest tak zje....a że szkoda słów. Wtedy kiedy człowiek najbardziej potrzebuje się wyżalić, dostrac trochę wsparcia i dobrego słowa to właśnie wtedy to dziadostwooo sie zawiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Jezuuu oszalec dzis idzie z ta kafe...czy Wam też się tak dziś zawiesza? ? Wiecie co takie plamienie to mnie jeszcze bardziej denerwuje niż jak by od razu przyszła @ bo moja poprzednia ciąża tez się od takich plamienia zaczęła i skończyła się poronieniem i teraz za każdym razem się stresuje czy sytuacja się nie powtórzy. .. Czy ktoras z Was cieżaróweczki tez miała jakieś plamienie na początku ciąży ??? Czy po prostu brak @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×