Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Cytrynovo
Kniass a jeśli mogę zapytać, to w którym dniu cyklu zaczęłaś testować? Kiedy była ta pierwsza blada kreska? w sobotę właśnie idę na badania tsh, ts4 i ts3 i będę mieć wyniki popołudniu. Jakie Ty masz tsh teraz i jak się czujesz :)? Długo hashi masz? Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę z całego serca duuuuuuuuuużo zdrowia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
ma7usia ja żyły mam zawsze czy okres czy nie widoczne , więc nie wiem od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynovo Ja o tarczycy dowiedzialam sie w polowie grudnia,a o hashimoto pod koniec jak zrobilam badania. NIe wiem dokladnie jak dlugo na to choruje ,ale 2 lata nie zabezpieczalismy sie i nic nie wyszlo az poszlam do lekarza i zaczelam sie leczyc. A testowac zaczelam hm kurde nie pamietam ale z 2 dni chyba przed @ i jakies tam bladziochy srednio widoczne ,potem juz ciemniejsza i potem najciemniejsza w dzien @. A badania ts ?a nie FT3 i FT4 ? Ogolnie przy ciazy najwazniejsze jest TSH i FT3, ja tylko mam do badania TSH . Wyniki zbite na 1,5 poszly mi na 3 i juz mam za wysoko i plamie wlasnie przez to . Biore eutyrox 100 wiec powinno spasc. Ja u Ciebie widze kreske wiec poczekaj jeszcze do @ bo to roznie bywa. Nie widze dobrze czy ona jest rozowa . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ma7usia w II fazie cyklu poziom progesteronu jest wysoki i własnie dlatego mogą byc bardziej widoczne żyłki na piersiach,czasami kobiety w II fazie mają bardziej nabrzmiałe lub wrażliwe piersi. evilinka gdzie ty ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
no wlasnie, gdzie ta evilinka, co jakis czas wchodze na kafe a tu nic...halllloooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ma7usia zazwyczaj zyłki przed @ są widoczne ale nie u wszystkich kobiet, to jest zarówno objaw @ jak i ciazy. Evelinka no ja juz zakupy obskoczylam a ciebie nad niema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie ubraniowe ale dla mnie;) dla dzidzi mam upatrzona piekna tuniczke i leginsy w C&A za 34 zł;) ale kupie za 2 tygodnie jak lekarz po raz 3 potqerdz płec na 100% i to bedzie pierwszy prezencik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka jak sie czujesz? czujesz ruchy dzidzi? mnie naszedł smak na kisiel i sobie zrobiłam słodką chwile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei bylam dzis w tesco na zakupach spozywczych , patrze a tu dzieciece ubranka -70% wiec rzucilam sie na nie jak glupia, ale wkoncu nic nie kupilam bo stwierdzilam ze poczekam do plci i nie bede ryzykowac granatowymi ogrodniczkami w autka czy rozowa sukieneczka . neutralne kolory jakos mi sie nie podobaja. kurcze tez bym chciala juz wiedziec. ale cos czuje ze babka mi powie ze widzi siusiaka:) codziennie mam inna teorie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja włansie tez nie chce neutralnych ubran, no chyba ze białe bodziaki;) hehe no ja mam nadzieje ze mojej niuni juz nic miedzy nózkami nie wyrosnie :) 2 tygodnie i mam andzieje ze sie dowiemy. Goalka po raz setny sie zapytam ale kiedy masz wizyte? ciezko zapamietac bo troche nas tu pisze papi ty gdzies teraz masz wizyte????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie czuje, chyba ze je myle z jakimis drganiami jelitowymi. czuje sie ok, mdlosci nie mam, dzis bolala mnie glowa. rozmawialam z mama, mowila ze wygladam ze mam synka ale zastanawia ja fakt moich mega zachcianek na slodkie. ona mowila ze jak byla w ciazy z moim bratem to jadla ogorki konserwowe i grzybki w zalewie, a ze mna jak byla to budyn czekoladowy i owoce. Laurka jak twoj brzuch , duzy juz jest? http://www.maluchy.pl/galeria/ciaza/3,ciaza-tydzien-po-tygodniu moj jest taki jak na 3 zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D Pisałam do Was jeszcze, ale tel mi wariował. Nie chodzę na popołudnie do lekarza, bo czekałabym do 22, a po co tak późno. Nie idę prywatnie, bo on przyjmuje tylko na NFZ. A opinię ma najlepszego lekarza tutaj, stąd też kolejki. Wszystko dobrze u nas :) Lekarz powiedział mi, że ze względu na to, że mam mało tkanki tłuszczowej na brzuchu jestem dobrym modelem do badań. To 19 tydzień już wg usg a połówkowe mi zrobił - głowa, serce, nosek - wszystko dobrze jest :D Tak się bałam tego usg przez te moje wahania wagi ostatnie i mniejszy brzuch. Maleńka tak się wierci, że myślałam dzisiaj, że coś nie tak bo jakby mi jakieś skurcze się robiły i guzy napięte - a to okazało się, że ona tak sobie leży i się pcha. Powiedział mi, że będę wyraźnie czuć, bo mam mało sadła :P To u mnie inne objawy niż u Laurki a w środku mam Anastazję :) Powiem Wam szczerze, że teraz to mi nawet Iwo brakuje. Wiem, że pokochałabym tak samo małego szkraba piłkarza :) Teraz widzę, że przywykłam do faktu, że to chłopiec, bo tak każdy mówił. Nawet sobie nie zdawałam spraw z tego. Oczywiście - najważniejsze jest to, aby dzieciątko było zdrowe, bo ktoś mi to zarzucał, że przedkładam płeć ponad zdrowie... I tak samo kochałabym chłopca - nie wyrzuciłabym go na śmietnik. Ten kto to przytoczył to chyba za dużo czegoś nadużywa, patologia jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka super gratuluje;) ale sie ciesze same laski narazie ehhe;P:P:P:P a dobrze było widac tak na 100%? mi wcozraj ta lekarka tez zrobiła połówkowe jakby wsyztskie mnarzady sprawdzała serduszko nosek wargi czy nie ma rozszczepu takze wszystkso jest dobzre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, a jakie zdjęcie, gdzie? Ja mam tam slider tylko i jakieś linki... Goalko - ja mam ochotę raczej na słone, choć czasem coś słodkiego się zachce. Ale przede wszystkim owoce i warzywa - tonami mogę je jeść! Nie ma na to mocnych, a brzuch mam szpiczasty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się nie ładuje, tylko od razu przekierowuje mnie na maluchy.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka Goalka to małe brzusie;) ja duzy bardzo,musze kupic spódnice albo spodenki ciazowe z pasem bo zwykłe juz nie pasuja i cisną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie chcę leginsy jakieś kupić ciążowe, ale bawełniane. Bo te z Lidla są "rajstopowe" takie. Choć wygodne. Polecacie jakiś sklep albo model? :P Spodnie jedne mam, ale jeszcze spadają. I muszę 7cm skrócić, bo mega długie nogawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle dziękuję Wam dziewczyny że trzymałyście kciuki i w ogóle za pamięć :) Bardzo bałam się dzisiejszego usg. Też przez ten mały brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leginsy mam jedna pare kupiłam w zwykłym sklepie bez firmowym, ale rzadko je ubieram,ja caly czas praltycznie 7 dni w tygodniu chodze w sukienkach i one królują w mojej szafie. Evelinka moze sukienki? fajne wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×