Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kożelanka

Zakup mieszkania a remont i wystrój wnętrz

Polecane posty

Gość gość
Przy zakupie mieszkania, warto zorientować się na czym polega program dofinansowań MDM. Wszystko jest wyjaśnione na stronie www: http://mieszkaniedlamlodych.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mnóstwo stron poświęconych wystrojowi wnętrz. Polecam Elle Decor, Vogue Living, Weranda, Czas na wnętrze i przede wszystkim Pinterest- tam jest masa inspiracji. Szkoda pieniędzy na stylistów wnętrz, lepiej to zrobić samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedenplus
MDM to jakaś rządowa ściema, i tylko mieszkania deweloperskie obejmuje ;/ czyli gołe mury i podłogi, nowe liche budownictwo. Ja wnętrza wyposażałem stąd http://enyoart.pl/ , głównie sypialnie i salon, jakieś dodatki też wybierałem, sprawdzony sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zainspirowała do poszukiwań ciekawych innowacyjnych trendów oferta betonu architektonicznego VHCT.PL. Taka wizja jest bardzo nowoczesna i przyszłościowa zarazem i, nie ukrywam, że również praktyczna. Robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzony materac od kilku lat- Viscotherapy De Lux i mogę go polecić, bo przetestowałam go już chyba na każdy możliwy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mieszkanie jest nowe, ładnie rozplanowane takie jak w budynku Arkadia Łomianki nie będzie problemu z umeblowaniem, to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem są płyty VHCT.PL z betonu architektonicznego jako element estetycznej dekoracji, jest to coś nowego nietypowego i robiącego niesamowite wrażenie. Ja mam takie w domu i wszyscy są pod niemałym wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie betonowy dekor z vhct.pl! To się nie nudzi, jest nowoczesne i efektowne. Ja mam jedną ścianę z ich betonu i robi mega wrażenie na znajomych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak profesjonalne podejście do tematu wystroju wnętrz. Ja zdecydowałam się na usługi pracowni architektonicznej ARCHITETTO i nie żałuję. Mieszkanie mam pięknie urządzone, bez najmniejszych problemów, atrakcyjnie. Polecam oddać sprawy w ręce fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaoglaolga
nasze cztery kąty są dla nas wszystkim. Zależy nam, aby nasz dom byl bezpieczny teraz ogrzewamy ie gazem lpg od amerigas i nie zmieniłabym tego dostawcy na innego. oni uzupełniaja nam zbiornik po porzednim kontakcie telefonicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mycha_85
My mieszkamy w okolicach Krakowa i u nich zamawialiśmy kuchnię. A co do gazu i Amerigasu tez się zgadzam, bardzo bezpieczne i bezproblemowe rozwiązanie ogrzewaniu domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie remontem, a później aranżacją wnętrz zajmowała się ekipa z firmy http://www.mab-bud.pl/. Widać, ze sie naprawdę bardzo dobrze na tym znają, bo wszystko przebiegło sprawnie, a rozwiązania które zaproponowali były bardzo nowoczesne i trafiały akurat w mój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas remontu warto zabezpieczyć co cenniejszego filią pęcherzykową http://www.tasma.krakow.pl/. To bardzo dobre rozwiązanie kiedy mamy dużo bibelotów w domu, które łatwo zbić lub uszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wystroju wnętrz to najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do biura, które zajmuje się projektowaniem wnętrz. Od siebie mogę wam polecić firmę www.indesigner.pl z Katowic. Są w tym naprawdę dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaccat

Dla mnie kompleksowy remont mieszkania, więc także i łazienki wykonywała firma D&D Projekt. Jestem bardzo zadowolona z ich pracy. Ekipa remontowa była bardzo dokładna w swoich pracach, ale to absolutnie nie spowolniło ich pracy, bowiem remont został zakończony w terminie. Bardzo solidna i profesjonalna firma, dlatego szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×