Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Legallyblonde jeżeli bierzesz witaminy, to dzięki nim ;) Ja w tej ciąży nic nie biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ja tez nie biore zadnych wit. bo mi gin. powiedziala ze poki co nie m takiej potzeby. Wlosy ciut przyspieszyly, szope mam jak zawsze :-) a paznokci jeszcze takich dlugich i twardych nie mialam! Jest super :-) Gusia33 spoko nie tlumacz sie tylko pisz jak Ci dzien minal? Ja postanowilam mierzyc swoje cialo raz na miesiac... Piersi nic a nic...ale biodra o 3cm przez miesiac... Brzucho niby taki sam ale mi sie wydaje wiekszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
A LeoTeo to jutro ze szpitala powinna wyjsc:-) tak pisala - mam nadzieje ze juz sie nie denerwuje I ja wypuszcza i troche nam poopowiada :-) Ja wlasnie zrobilam mega talerz kolorowych kanapek ze wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, wcześniej też brałam witaminy i to skonkretyzowane na włosy i paznokcie,a teraz biorę tylko falvit mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się mierze co dwa tygodnie w sobotę w brzuchu mam od początku 7 cm więcej a w biuście 5 cm :) na wadze tylko 3 kg :) a z witamin to biorę femibion natal classic , 60 tabletek kosztuje 30 zł, na 2 miesiące starcza :) I mi też paznokcie szybko rosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dziewczyny nie ma się co sprzeczać :) Jak ktoś nie chce korzystac z FB to przecież żaden problem :) Nikt nikogo tutaj nie zmusza :) Ja już wysłałam zaproszenie do znajoych i sama je sobie zaakceptowałam hihi :) Zaakceptowałam od razu MFor :) Madziolinka89 ja także stosuję ten Femibion :) Polecił mi go farmaceuta :) Jestem zadowolona :) A macie dziewczny jakieś przykre dolegliwości teraz? Mnie na przykład pobolewają pachwiny :/ Ja sobie wmawiam, że to więzadła się rozciągają :) Może któraś odczuwa to samo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosteczka mnie ciągnie ale góra brzucha i na bokach... i zgaga mnie dziś strasznie męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Mnie tez w pachinach...I tak co jakis czas...na pewno sie nam wszystko rozciaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówiłyście o tym swoim lekarzom? Ja miałam wizytę w tamtym tygodniu, wszystko było ok ale boleć zaczęło mnie dopiero w tym... Nastepna wizyte mam dopiero na 9 czerwca... Nie wiem czy iść wcześniej czy czekać :) Taki bóle są normalne? Wiem, że mogę wpisac to w google ale uważam, że Internet nie jest najleoszym doradcą i staram się na innych stronach nie czytac :) Wolałabym znać opinię jakiegoś lekarza lub położnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kosteczka to normalne, ale spytam sie jeszcze we wtorek to Ci powiem. Ja to mam co jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam co jakiś czas... to nie jest ból stały. Kilka razy dziennie sie zdarza.. Czesciej mam po lewej stronie ale czasem takze po prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Ja czuje, ze sporo przytyje w tej ciazy; ( apetyt mam mega I to chce mi sie takich niezdrowych rzeczy:) Mama Piotrusia... nie chciałam Cie w zaden sposob urazic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusia,dzięki Bogu nie jestem sama! Ja też mam chcice na niezdrowe. Wprawdzie przeplatane to z moją ciągłą chęcią na owoce, nie mniej jednak ciągle Ale to ciągle myślę o tym że zjadłabym czipsy albo hamburgera :/ Całe szczęście mam jeszcze zdrowy rozsądek który mnie odciaga od chęci codziennego jedzenia śmieci :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kosteczka mnie zazwyczaj wszysko koje z lewej :-) A co do niezdrowych rzeczy wczoraj rzucilam sie na czipsy :-( nie bede nawet wspominac o czym jeszcze myslalam...a przy moim bloku jest pizzeria... przechodze meki i katusze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
LegallyBlonde no wlasnie chipsy to szok nie moge w sklepie obok nich przejsc bo tak mi slinianki pracuja ze ojoj:) owoce tez ida:) a hamburgery robilam ostatnio sama w domu niby takie zdrowe;), a tak na marginesie to moj maz jest Wlochem wiec pizza u mnie czesto oj czesto..... z cirka przytylam ok 10 kg ale mualam w trakcie ciazy operacje i sporo schudlam.. a teraz jakos nie umiem sie kontrolowac. Dobranoc wszystkim mamusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Agagula a ty jeszcze nie spisz;) nie tylko ja taka mara nocna jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blankaaaaa
Hej :) Myślę, że te pobolewania i kłucia są normalne, rośnie macica. :) W poprzedniej ciąży też tak mialam i gin mnie uspokojała, że wszystko jest ok, jeśli nie towarzyszą temu inne objawy lub ból nie jest bardzo silny. A co do jedzenia to u mnie w zasadzie nic się nie zmieniło, wege byłam, wege jestem. ;) A dziś mam połówkowe, nie mogę się doczekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Czesc Laseczki:-) Ja Gusiu33 to moglabym chodzic spac zaraz po dobranocce:-) czekalam wczoraj na meza i jakos w ciazy dluzej wytrzymuje przez drzemki popoludniowe hihi Blankaaa super! Jestesmy z Toba:-) w koncu zobaczysz swojego Szkrabulka:-) My wczoraj dostalismy troche rzeczy od znajomych dla dziecka...dla mnie to jeszcze wszystko jest takie nieprawdopodobne. Tak bardzo chcialam miec dziecko, ze teraz nie moge w to uwierzyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarli21
Blaankaa trzymam kciuki za polowkowe. Ja wczoraj jak bylam na zakupach w biedronce zobaczylam ulotke jakiegos nowego ciucholandu tylko dla dzieci :D a ze yto bylo obok biedronki to postanowilam sie z mama przejsc :D. I wyszlo na to ze w srode jest 8.99 za kilo :D wzielam super sweterek rozowo bialo niebiecki no taki sliczny i chyba reczna robota czyjas bo zadnej metki no nic , do tego wzielam bluze taka na 0-3 miesiace spodnie malutkie i uwaga trafilam kombinezon taki akurat na pazdziernik i cieply listopad :) tez najmniejszy rozmiar wszystko disneya akurat i zaplacilam ... uwaga 5 zlotych :p wiec jak by cos nie pasowalo to nic nie stracilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maari moja mama też zaopatruje przyszłego członka rodziny w lumpie. Akurat w mojej rodzinnej miejscowości jest lump jak galeria - ogromną halą podzielona na 2 częśc****erwsza rzeczy "lepsze" wycenione i druga rzeczy na wagę. A ciuszki dla dzieci sa piękne,jak now :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legally a co to za miejscowość??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypuścili mnie:) mam zakaz jakiejkolwiek aktywności przez tydzień, brać znowu duphaston i nospe 3razy dziennie. Tylko leżenie i ewentualnie siedzenie. Ja tu się staram żeby nie brać tabletek a oni mi dziennie 12sztuk wciskali. No spę musiałam brać choć mnie brzuch nie bolał! Zostawili mnie wszpitalu bo w ostatniej ciąży poroniłam mniej więcej na tym samym etapie ciąży- tak się tłumaczyli. Całą niedzielę i poniedziałek do południa leżałam sama na oddziale!Leżałam w ciszy i patrzyłam w sufit ewentualnie przez okno. Ogólnie wyszłam zmęczona i znerwicowana bo co tu robić ?? Mój dzień to czekanie na śniadanie, obiad kolację i tak w kółko. Ciezszę się jednak że wszystko jest dobrze że dzidzia dalej sobie rośnie i na 75% to chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeoTeo witaj :)))) Cieszę się ze już wszystko dobrze,no i gratuluję synka. LeoTeo dołączysz do fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakiej miejscowości jest taki duzy lumpek LegallyBlonde? ja uwielbiam takie miejsca a jestem tez z pomorskiego wiec chetnie bym odwiedzila hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ta miejscowość nie jest w woj.pomorskim niestety, a zdradzać nazwy miejscowości nie będę bo jest to małe miasteczko i jednak nie chciałabym być powiazana,a świat jest mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Witaj LeoTeo! Dobrze ze juz wrocilas:-) no i gratulacje :-) Lumpki sa fajne I tanie a male rzeczy az tak sie nie niszcza. A w sklepach to ceny kosmos... ja cale szczescie sporo dostane od rodziny i znajomych... Mialam inensiw day wiec padam na twarz - dobranoc Laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legally- już wysłana prośba o przyjecie do grupy agagula- hej:) a tak w ogóle mam już 17t1d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulettta
U mnie dzis sie ujawnila corka, ktora od tygodnia mnie kopie. Wczoraj bylam w lumoku wsio bylo po 1 zl. Kupilam 18 rzeczy dla dzidzi za 28 zl. Rzeczy z nexta, disneyowskie i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulettta
Za 18 zl mialo byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauletta to jest rozsądny zakup :) Ją już czekam,aż poznam płeć i lecę na lans do lumpa-a już ostatnio widziałam słodkie karteczki,kombinezony dla dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×