Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość Lady brunet1
ja na glukoze ide za ok. tydzien dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic milego to badanie... nie dosc ze czlowiek glodny tyle czasu, pije ten slodki ulepek to jeszcze az 3 wklucia ma... okropienstwo... ale trzeba jakos przezyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kosteczka to cudnie! Ciesze sie razem z Toba:-) ja ide na cukier kolo srody. Zeby zabic ten cukier wezme cytryne ale nie wiem jak sobie poradze z glodem...ja pierwsze co to zawsze jem :-) bylam na zwylkym pobraniu krwi co zajelo mi ok godziny a moj synu fikal i pukal ze glodny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Hej Dziewczyny! Jak niedziela? U mnie nudno i śpiąco:-) Co do krzywej cukrowej to też jeszcze nie miałam, więc wszystko przede mną. Idę na wizytę 1.07 więc pewnie dostanę skierowanie. Jutro zaczynamy 26 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z pażdziernika
hej, pisałam tu że nie mam zadnych objawów a dzisiaj cały dzień mnie ciągnie w okolicach kości lonowej i po bokach. Nie jest to duży ból ale dziwnie się czuje, czy to normalne? tez jutro zaczynam 26 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już zaczęłam 26 tydzień, pracujecie jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z pażdziernika
ja jeszcze pracuje, teraz mnie coś kłuje pod pepekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też pracuję, kiedy zamierzasz iść na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Klucia sa jak najbardziej normalnym objawem. Najlepiej sie polozyc na lewym boku i odpoczac :-) mi to pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mowi sie o tym lewym boku... ja nie zauwazylam roznicy, prawy czy lewy czuje sie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z pażdziernika
popracuje do sierpnia i 2 m-ce odpoczynku, akurat sie wtedy przeprowadzam więc dobrze sie złożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Dziewczyny a ja ostatnio zauwazylam, ze moj brzuszek jest chlodniejszy od reszty ciala. Odczuwacie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, czytam Was od dawna ale u mnie ciagle cos nie tak i jakos nie mialam humoru nawet włączyc sie do wątku. Jestem w 25 tyg i dwa tyg w szpitalu zrobiono mi szczegolewe badania łącznie z usg i okazalo sie ze wszystko sie ustabilizowalo i jest ok. Wczoraj bylam na wizycie kontrolnej na ktorej tez bylo ok (bez usg) po czym wrocilam do domu i zobaczylam brazowy sluz na papierze toaletowym, dzis tez dwa razy to mialam. Pocieszam sie ze to moze po badaniu wziernikiem moja nadrzerka sie odezwala ale zaczynam odchodzic od zmyslow.....dodam ze w poczatkowych tyg mialam brudzenia, potem krwotok, potem skracająca sie szyjke i tak w kołko........ Czy ktoras z Was miala moze brazowe plamenia po badaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mialam plamienia okazalo sie ze mam stan zapalny i dostalam globolki i przeszlo - wiec to moze infekcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Faktycznie infekcja nieduża jest. Ale nie spodziewalam sie ze to moze byc powod. Nie raz mialam infekcje i nic takiego sie nie wydarzyło. Przez noc nic sie nie działo, moja dziewczyna fika koziołki wiec mam nadzieje że będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ale bierzesz cos na ta infekcje tak? Bo przy badaniu rowniez dodatkowo podraznia i moglo wzmoc plamienia. Najwaznejsze ze teraz juz jest ,,czysto,, i mala fika:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Tak, dostałam globułki "pimafucin"....dzis przez caly dzien czysto ale pojawiły sie bole podbrzusza takie jak na miesiaczke, delikatne ale są. I zastanawiam sie czy to tez moze byc spowodoane infekcja?! do lekarza ide dopiero 12-stego lipca czyli za poltora tyg i nie wiem czy przyspieszac wizyte czy cierpliwie czekac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) jak się czujecie ? w Rzeszowie dzisiaj cudownie chłodno i w końcu jest czym oddychać ;) pamiętacie wagę Waszych Maluszków ? byłam ostatnio na takim dokładniejszym usg i wyszło, że w 27tyg. (26 wg usg) Mały waży 791 gramów. dużo / mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ja byłam w 23 tyg to malutka ważyła 485g, kolejną wizyte mam za 1,5 tyg i nie wiem czy bede miala usg. Jestem obecnie w 26 tygodniu i pobolewa mnie podbrzusze :/ Tak wgole to troszke sie do Was wprosiłam, nie macie nic przeciwko? ale juz wariuje od wszystkoch dolegliwosci i musze sie komus wygadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ja mialam takie uplawy przez 2-3 dni jak zaczelam brac dowcipne na infekcje takze postaraj sie jeszcze cierpliwie poczekac I chodz po mieszkaniu bez majtek:-) Moj synu w 21tc wazyl 419g :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dzięki :-) to Twoj syneczek wazyl tyle w 21 co moja w 23.... chyba bedzie drobną laleczką ;-) upławy juz maja kolor 'normalny" ale bez majteczek sie nie da bo ciagle ta globułka wypływa, zreszta do tego biore jeszcze dwa razy dzienie luteine ktora tez troszke wyplywa wiec bez wkladki nie da rady :/ i te dziwne bole w podbrzuszu sie pojawiły jeszcze :/ Dziewczyny a jak u Was "szyjki" u mnie bylo tak ze w jeden dzien lekarz zmierzył mi 28mm a za dwa dni w szpitalu dwóch innych lekarzy zmiezylo ją na 4,13 i juz zwariowalam szczerze mowiąc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebetina
Hej Dziewczynki :) niektóre z Was mnie może pamiętają ... :)a niektóre może czytały początki tego forum , kiedyś byłam tu codziennym gościem:) od czasu do czasu tak jak obiecywałam czytam sobie Was :) razem z Wami przechodzę bolączki i radości oraz łącze sie w bólu z dziewczynami które straciły swoje słoneczka :( wiem co czujecie :( ale ciesze sie że w większości fasolki sie rozwijają i cudownie rosną w brzuszku :)pozdrawiam Was wszystkie te które znam i te które nastały tu po mnie :) i przesyłam ogromne uściski i jeśli moge ,,,,:) to w myślach głaszcze sobie Wasze brzuszki bo to podobno szczęście przynosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże te Wasze Maleństwa ;) mój synek w 21tc ważył tylko 370g. gość Anja - wpraszanie się jest wskazane, bo dzięki temu mamy się kogo poradzić w naszych małych problemach :) bebetina - jeśli tylko mogę oddać Ci trochę swojego szczęścia z brzuszka to chętnie się dzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Moja mala w 22 tyg.wazyla ok 450 gr, a teraz to nie wiem... ale rosnie w sile, co czuje po kopniakach :-) Hej bebetina :-) milo, ze sie odezwalas, bo myslalam o Tobie. Przesylam pozdrowienia i usciski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Oczywiscie służę radą, dodam ze mam troche doswiadczenia z lekarzami szpitalami itp. Jak juz wczesniej wpominalam miałam troche problemów:/ no ale mam nadzieje ze jest ju w miare bezpiecznie i bedzie ok. Bardzo interesują mnie długości Waszych szyjek bo u mnie co lekarz to inna opinia i inna długość :-/ w takiej sytuacji czlowie zastanawia sie komu wierzyc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Mi lekarz nie podaje dlugosci... mowi, ze szyjka mocmo trzyma i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Witajcie :) mi też na temat szyjki nikt nic nie mówił a badana jestem co miesiąc...idę teraz we wtorek, jak się czegoś dowiem to dam znać :) ja wczorajbrzucho nagrywałam na telefon jak mi skakał :) zauważyłam, że jak się kładę na plecach nawet w pozycji pół leżącej to synu chyba się denerwuje i kopie 3x bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Moja mała tez kopie intensywniej jak leze na plecach. A ogolnie to czuje ją bardzo nisko, czasem mam wrazenie ze mi 'wypadnie". Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika_27_
Cześć :) a jak to właściwie jest z tym spaniem na plecach ? niby się nie powinno ale mi się tak śpi o wiele lepiej niż na lewym boku, bo Mały leży w poprzek tak jakoś i właśnie na lewym boku na nóżki i daje czadu ;) chyba generalnie się tragedia nie dzieje, że jednak śpimy inaczej niż zalecane ? a co do długości szyjki...nigdy mi nic lekarz nie powiedział na ten temat :( ostatnio podczas badania powiedziała tylko coś w stylu "hmm, jakby krótka, ale nie, jednak normalnie jest" i tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Z tym spaniem na lewym boku to po to aby krazenie krwi bylo lepsze...na plecach lozysko uciska...tak czytalam. Tylko to juz przy sporym brzusiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×