Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość Agagula
U nas dzis skwar... ciezko mi... Wcinam pycha truskawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Agagulula naprawde? Ale masz fajnie... u mnie leje i zimno jak nie wiem... i ma przez kilka dni tak padac... nie nastraja mnie tonzbyt optymistycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiattek19
Październikówki nie zrezygnowały wręcz przeciwnie, tylko siedzimy na fb na grupie zamkniętej :P co do ucisków w okolicach lędźwiowych sprawdźcie sobie czy nie macie rwy kulszowej ja mam to cholerstwo i boli jak cholera czasem mi cała prawa noga drętwieje aż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
A nie u mnie to raczej nke rwa kulszowa... sila natezenia bolu nie jest az tak duza.. boli mnie ale moge funkcjonowac :-) mam chyba x.abe miesnie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ja tez rwy nie mam. Chociaz teraz to mi sie tak w brzuchu flaczki ,,poskladaly,, ze moge zjesc tylko troche bo zaraz mnie cos koje... a apetyt mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
A propo fb i Waszej grupy zamknietej... nie zrozumcie mnie zle...nie chce tez byc zlosliwa... ale...poszlyscie tam zeby nie pisac na otwartym forum i zachowac swoja prywatnosc...bynajmniej tak to przedstawilyscie. Niestety KAZDY kto czyta to forum mial dostep do poczty na ktorej sa Wasze dane, wpisy i zdjecia...historia wpisow na fb... bo mam nadzieje ze haslo juz zmienilyscie... takze moje Panie zamknieta grupa to nie wszystko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Rozpoczelam 20 tc... juz polowa leci ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konta są pousuwane. Poza tym to nie jest tak, że ktoś tam swoje pesele podaje. Ale można spokojnie pogadać i nikt nie powołany sie nie wtrąca. A nic bardziej prywatnego niż na kafe nie piszemy tak naprawdę. to ja mamaPiotrusia-nie moge sie zalogować na tej nowej kafeterii. Ja wchodzę tutaj czasami ale zrażają mnie różne rzeczy tutaj ale to już mniejsza z tym. Już wizaż na pewno jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie dostac do tej grupy na fb? podacie linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w w w. facebook. com / groups / 699676440089659 /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko spacje trzxeba usunąć bo nie chciało mi przepuścić i uznawało za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Gusia33 gratulacje :-) mi 19tydzien sie zaczal:-) ale ten czas leci szybko! Kiedy teraz masz wizyte? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Gratulacje dziewczyny :-) my dzis zaczynamy 21 tydzien :-) ja tez nie moge uwierzyc ze to juz polowa ciazy :-) :-) tak szybko zlecialo.. teraz juz z gorki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja 23 tydzien ale wcale szybko mi nie zlecialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
U mnie 22 tc :), plecy nie bolą chodzę na masaż delikatny odcinka lędzwiowego i rewelacja , śpię całą noc wstaję rano czuję się rewelacyjnie. Miejsca mało na jelita, żołądek to fakt jak któraś z Was pisała muszę jesc połowe lub mniej jak się zapomnę i zjem za dużo umieram z przejedzenia tak mnie brzuch ciągnie w górnym odcinku, że muszę się położyc a jak Wy sobie z tym radzicie? Znałam mamy w ciąży, które jadły , jadły i jadły za 2 nie wiem jak im sie to udawało mi nic tak nie doskwiera jak zbyt szybkie wypełnienie brzuszka po jedzeniu muszę sobie wydzielac dozowac caly czas tego pilnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ba_sza ja tak mam z jedzeniem... jak tylko zjem ciut za duzo to cierpie... jem troszke i çzesto :-) a na wszystkie dolegliwosci klade sie na lewym boku:-) mi w przeciagu 2 tyg. brzuch urosl o 5cm :-) tylko piersi nic :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Agagula teraz ide do gina 18 bo 19 juz wylatuje na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Jeszcze tylko musze zrobic krzywa cukrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
O wlasnie :-) w ktorym tygodniu robi sie ta krzywa cukrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Hej dziewczyny! Długo się nie odzywałam, ale czytuję regularnie:-) Ja dziś po wizycie - od początku ciąży 4 kg do przodu:-) 21 tydzień nam leci. Agatka wierci się i kręci:-) A z tym jedzeniem też tak mam - najczęściej jak za dużo zjem, to boli mnie żołądek. No cóż. Przeżyję Pozdrawiam Was serdecznie Agagula nie wiedziałam, że termin przesunął Ci się na 1 listopada. A wiesz skąd wiem:-) Regularnie podczytuję Listopadówki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Gusia33 ja ide 17 czerwca i juz powoli odchodze od zmyslow:-) MFor niby 1listopad ma byc choc zrobie duzo zeby pozostac w pazdzierniku:-) faktycznie listopadowki tez odwiedzam :-) jestem przelomowa :-) ale tu bylam najpiew i pozostane tez tu bo jakies przywiazanie juz czuje:-) Ruchy tez wyrazne odczuwam:-) czasem zaboli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Hej dziewczyny! My po wizycie u naszego Pana Doktora. Dzis bylo bez USG, w poniedzialek mamy polowkowe - juz nie moge sie doczekac :-) Dzis odebralam wyniki cytologii, wszystko ok, szyjka trzyma mocno i serduszko pieknie bije :-) dostalysmy skierowanie na morfologie i krzywa cukrowa, nastepna wizyta 2 lipca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kosteczka to cudowne wiadomosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Dziewczyny co tam u Was? Jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ociezale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Kosteczka nie wiem jak u Ciebie i innych ale mnie biodra bola... dzis w nocy juz nie wiedzialam jak sie ulozyc... Poza tym super ruchy dziecka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Mnie biodra poki co nie... mnie z kolei dokucza lewa pachwina i tuz nad nia... pewnie nam sie wszystko rozciaga.., tobie pewnie kosci sie rozchodza, aby porod byl latwiejszy... a mi macica wiezadla ciagnie.. hehe.. tak to sobie przynajmniej tlumacze :-) a ruchy to naprawde cos wspanialego :-) poki Dzieciaczek maly :-) bo jak podrosnie i sily nabierze to juz moze nie byc tak super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
No tak male dziecko to male kopniaki:-) choc mnie juz czasem bola. Macica i wszystko ponizej tez mnie boli, koje I rozciaga:-) Ale mimo wszystko jest super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z pażdziernika
tak sobie was czytam i się zastanawiam czy jestem normalna, u mnie 21 tc, i żadnych objawów poza brzuchem i bólami brzucha nie mam. Bóle nie są silne, nie mam (i nie miałam) mdłości, senności, wrażliwości na zapachy, nic mnie nie ciągnie, nie kłuje, nie ma zgagi, bólów bioder, kręgosłupa itp. Pracuję cały czas. Czy to normalne? Czuję ruchy dziecka, ale delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×