Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Gość gość Anja
Dziewczyny a jak z tymi ruchami? tez tak nisko czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika_27_
Mały rusza się głównie tak w okolicach pępka i trochę poniżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
No to wysoko porównując do mnie...........ja czuje caly czas tuż przy spojeniu łonowym ;/ martwi mnie to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tak się akurat Maluch ułożył ? moja lekarka mówiła, że one ciągle są na tyle małe, że mogą się odwracać jak im się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
W sumie od początku była tak ułożona. Zwłaszcza ze nadal sie nie przekrecila główką w dól. No ale ma jeszcze troche czasu bo to dopiero 26 tydzien :-) staram sie nie panikować ale cięzko mi szczerze mówiąc, jedni lekarze mowia ze moge normalnie funkcjonowac a drudzy ze muszę leżeć....i bądz tu człowieku mądry....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób wszystko na co masz ochotę tylko z umiarem ;) wtedy zadowolisz każdego lekarza :D mój Mały się przekręcił ostatnio, a jesteśmy w 28tc. więc Twoja córcia ma ciągle czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
gościu dziękuje, tak staram sie właśnie robic, ale każdy bol brzucha, każda wydzielina to dla mnie dramat.Tak bardzo chciałabym zeby moja Malutka posiedzala w brzuszku chociaz do 36 tygodnia... W dodatku od 10 tygodnia jestem na zwolnieniu i nudze sie strasznie w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z pażdziernika
mój maluch słabo się rusza :((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z pażdziernika
teraz się obudził, ale i tak niewyraźne te ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Może sie tak ułożył ze słabo odczuwasz jego ruchy, a w ktorym jestes tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika_27_
Cześć Dziewczynki :) czy Wasze Maluchy też mają już tyle siły, że ich kopniaczki widać "na powierzchni" ;) ? bo mi się to zdarzyło dopiero drugi raz, pomimo 28tc. nie mam nadal dużego brzuszka i trochę się zdziwiłam, że Mały ma aż taki power ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosteczka0306
Moja Mala tez od wczoraj jakos slabo... wczesniej kopniaki byly czestsze i dosc mocne, a teraz sa sporadycznie i to jakies slabo wyczuwalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dwa razy byłam w szpitalu na ktg bo Mały miał takie dni, że w ogóle nie było go czuć, ale wychodziło, że po prostu tak się odwrócił że nie kopał tak bym mogła go czuć, więc uszka do góry Dziewczyny, na pewno wszystko dobrze z dzieciaczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Moja Mała tez ma takie dni ze prawie się nie rusza, ale pani dr mnie uspokoiła ze to normalne :-) bardzo dużo zależy od tego jak maluszek sie ułoży. Zresztą słyszałam ze w tych tygodniach dzieciaczek spi jeszcze 20h na dobe, ale nie wiem czy to prawda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z pażdziernika
jestem w 25 t 5 d. Tydzień temu tu pisałam że zaczynam 26 tydz, ale mi się pomyliło, zaczynałam 25 :) co do pytania czy widzę ruchy - tak, czasami tak fika że widać przez skórę. Teraz też go czułam że się wierci ale takie niewyraźne te ruchy, jakby był jeszcze jakimś kocykiem owinięty i dopiero się ruszał. Ja jestem straszna panikara i jak się nie rusza to się kładę i przykładam rękę i poluję na ruchy. Kiedyś nawet potrząsnęłam troche brzuchem, żeby się poruszył, wyrodna matka jestem, dziecku spać nie daję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie , u mnie w środe zacznie się 28 tydzień , mój mały synuś lezy sobie w poprzek po prawej czuje pupkę jak się wypina i się okręca, czasami kopie na zewnątrz brzucha i widac kolanka czy, pięty a raz obróci się twarzą do wewnątrz i tam mnie kopie po wnętrznościach - dziwne uczucie czasem kopnie w pęcherz :), jak leży w poprzek lepiej mi leżec i spac na plecach, gdy by ułożony głową w dół czułam ucisk w szyjce ledwo mogłam chodzic miałam wrażenie, że zaraz mi wypadnie i wtedy leżałam, spałam tylko na jednym bądź drugim boku teraz jak się kłade na bok budzi się i energicznie kopie chyba mu się nie podoba więc leżymy na pleckach. W piątek mam lekarza i usg bo ostatnio tylko szyjkę sprawdzał, powiedział szyjka zamknięta i nic więcej, no i glukozę będziemy badac :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba_sza
to byłam ja - poleciało bez podpisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
A mnie wczoraj bolał cały brzuch i plecy, jak wstawałam z łozka lub przekrecalam sie na drugi bok to było okropnie,dzis tez czuje ze mnie podobolewa. Mam nadzieje ze to tylko rozciagające sie wiązadła.... Miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Cześć Kobitki! mi leci teraz 24tc a mały tak fika że brzuch cały czas podskakuje :) najgorzej jak się cały obraca bo po flaczkach aż jedzie i to strasznie dziwne uczucie ;) kręgosłup boli zazwyczaj po nocy albo jak za długo się nie ruszam...wstać to koszmar ale to kwestia rozruszania :) jutro mam wizytę - dowiem się wyników bo miałam na tarczycę, cukier, ogólne i mocz robione - więc trzymajcie kciukasy ;) miłego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) na te wszystkie bóle pleców polecam basen i hydromasaże :) ja nie wiem jak dałabym radę bez tego :) Agagula, jak wyniki ? Dostajesz skierowania na badania na każdej wizycie ? Moja lekarka daje mi krew i mocz za każdym razem plus coś tam jeszcze dorzuca w miarę potrzeb. Ja mam wizytę jutro :) już się nie mogę doczekać żeby znowu zobaczyć Małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczynki drogie napiszcie mi czy tez cierpicie na ciągiecia w podbrzuszu?! ja juz 3 dzien i nie wiem co to takiego...boje sie ale wizyte mam za 4 dni i nie wiem czy czekac czy dzwonic do lekarza! dodam ze jestem w 26 tyg za 2 dni zaczynam 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Hej ! Mnie też często ciągnie w podbrzuszu :-) I czasami wydaje mi się, że mała wypadnie. To rozciąganie więzadeł i rozchodzenie się spojenia łonowego - przygotowujemy się do porodu. Już coraz bliżej niż dalej. Jeżeli mocno Cię boli to weź sobie no spę i odpoczywaj :-) Powinno złagodzić dolegliwości. Co do bólu kręgosłupa to też odczuwam najczęściej rano i czasami jak za dużo chodzę lub stoję:-) A szyjki długości nie znam - tylko przy badaniu słyszę , że mocna i trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
MFor, dzięki za odpowiedz. Strasznie sie niepokoje, nie wiem czy wytrzymam do soboty :/ dokladnie nie potrafie tego opisac ale jest to ból polaczony z ciagnieciem, pieczeniem i kłociem. No spa niestety nie pomaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Hej hej:-) jestem po badaniu:-) wyniki oki a synu fika jak szalony:-) ja przy kazdej wizycie dostaje na krew I mocz. Ewentualnie jak tzeba to cos dorzuca. Teraz mialam na tarczyce i cukier oraz cytologia - wsio oki :-) Brzucho mnie ciagnie ze czasem musze go podtrzymac ale to jak pisala MFor normalne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Agagula to super ze wszystkie wyniki ok :-) wiesz ile wazy Twoj Synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Dziewczyny a dużo juz przytylyscie?! ja 8 kg.... chyba dużo jak na koniec 26 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja teraz tylko mi go pokazala jak bryka, bez pomiarow. Ale w okolicy 500gr. :-) ja przytylam 5kg do 24tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Ja do 23 tyg miałam 5 na plusie a potem przez 3 tyg kolejne 3 kg przybrałam. Mam wrazenie ze prawdziwe tycie zaczyna sie od 25 tygodnia:-) najgorsze teraz beda te upały dla nas......Fajnie ze mogłaś zobaczyc Swojego Maluszka. Ja mam nadzieje ze jesli szczesliwie doczekam do soboty (z tymi bolami w podbrzusz) to tez zobacze swoja Księżniczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Anja odpoczywaj duzo. Lez sobie na lewym boczku i sie nie denerwuj. Bedzie dobrze. Mnie ostatnio lapia takie mega skorcze kregoslupa i klatki piersiowej ze normalnie bym panikowala ale teraz trzeba byc podwojnie silnym i cierpliwym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×