Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

obie rzeczy super :) ale.... u tego gościa od rożka kupowałam sporo rzeczy z pościeli, nie dostałam ich przez 2 tygodnie, nie odpisywali na maile i nie odbierali telefonu. dopiero jak zgłosiłam sprawę do allegro to mi przysłali po jakimś czasie to co kupiłam, a i to bez słowa wyjaśnienia. więc się zastanów czy chcesz się stresować zakupami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
O dzieki za informacje. Sama prowadze sprzedaz internetową i nie wyobrazam sobie takich akcji :-/ ja zamowiłam za to kocyk szaro-rózowy i kilka pajacyków dla małej bo tego z ciuszkow mi brakuje. Nad rozkiem i kombinezonem sie zastanowie :-) to zaoszczedziłas ładna kase na wozku. Ja licze ze conajmniej 2 tys trzeba przeznaczyc na ten zakup :-) kurde tylko martwie sie mam wszystko na 62cm a nic mniejszego a ja Księżniczka urodzi sie np 54 cm to nie bede miała jej w co ubrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz kupić jakieś śpioszki i body mniejsze, dosłownie kilka sztuk :) najwyżej zostaną i komuś oddasz, albo odwijać rękawki i nogawki w tych większych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Kurde o tym nie myslałam :/ a Ty kupujesz? Ja tam licze ze bede karmiła piersią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też, ale jakbym na początku nie miała pokarmu, albo nie miała go wystarczająco, to jakieś mleko lepiej mieć w pogotowiu :) znajome różnie mówią, jedne, że trzeba kupić takie jak podawali w szpitalu, inne kierują się jakąś tam firmą albo opiniami. sama nie wiem co robić, a nie chciałabym z tym zostawić mojego faceta, bo jak w niego wierze, tak mógłby oszaleć widząc te wszystkie mleka w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
No to dałaś mi teraz do myslenia.....a masz juz jakis typ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, to w tym szpitalu do którego się wybieram, maluszki karmią Humaną. moja bratowa karmi znowu hippem i jest zadowolona. więc tak myślę, że może spróbuję z którymś z tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
A pieluchy juz moze kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
Hej dziewczyny ;) Ja mam termin na 2 pazdziernika, ale pewnie urodze szybciej, bo jestem na podtrzymaniu,akltualnie leze w szpitalu i mam miec zakladany pessar. To moja druga ciaza. Mi zostaly do kupienia tylko pieluszki tetrowe, wozek i lozeczko. ;) no i kosmetyki. z nowych rzeczy kupilam to co wezme do szpitala, 2x spioszki i kaftanik, 2 x pajacyk, 2x body z dlugim rekawem i jedne z krotkim, kupywalam na rozmiar 56, ale i moje dziecko bedzie malutkie. ;) corka sie urodzila w 36tc w 2010r i wazyla 2670g 49cm i ubranka na 56 nosila do pol roku. ;) teraz tez oczekuje corkeczki. :) Pampersy sa tez z wycieciem na pepek 2-5kg, ale w moim wypadku i tak podwijalam, bo i te pampersy wydawaly sie ogromne. :P Co do mleka, w pierwszej ciazy karmilam bebikiem tak mi zalecili w szpitalu, ale to najgorsze mleko wiec przeszlam na NAN, teraz chce karmic piersia, nie kupuje mleka zeby bylo w pogotowiu, tylko bede duzo pic, i czesto przystawiac do cyca zeby mleka bylo duzo, a jak nie bedzie ciagnac to wtedy sciagne, bedzie potrzeba to zakupie wtedy modyfikowane, ale to chyba najszybszy sposob na stracenie pokarmu. Jesli bedzie koniecznosc to zastanawiam sie nad zakupem mleka Enfamil ponoc jest swietne, ale drozsze, jesli okaze sie, ze znow nie uda mi sie karmic piersia, to bede kupywac NAN, ceny sa rozsadne a mleko smaczne. :) A znowu do pupy polecam LINOMAG zielony, moim zdaniem najlepsze co moze byc bo pupa sie nie odparza. :) w razie koniecznosci gdyby cos sie z pupa stalo to Termentiol - brudzi strasznie ale wszystko goi sie w mig. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Hej olusw, jaką masz długość szyjki ze zakladają C***esar?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
mam szyjke na 1,5cm, jestem w 28tc + 5 dni. w 16tc mialam szyjke na 2cm, trafilam do szpitala by zalozyli mi szew, ale w koncu sie rozmyslili, bo wyszlo im na kolejnym USG, ze szyjka ma okolo 2,5- 3cm, i od tamtego czasu ta szyjka sie utrzymywala na stalym poziomie, az do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Załoza Ci pesar i bedziesz bezpieczna :-) ja tez mam poblemy z szyjka :/ ile juz przytylas kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
Malutko przytylam, ale stosunkowo do poprzedniej ciazy duzo. W tej chwili juz poszlo mi 5kg w gore, z tym, ze moja waga przed ciaza to 40kg. W tamtej ciazy przytylam 6 kg do porodu w 36tc. A Ty tez mialas pessar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
O kurcze to mało, nawet bardzo. Ja juz 9 a koncze 27 tydzien. Pessara nie mialam, stwierdzili ze jednak nie ma juz potrzeby ale lezalam od 12 tyg do 24 z nogami do gory. Teraz juz troche chodze bo mowia ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
U mnie tez stwierdzili, ze na razie nic nie trzeba, jedynie luteina i oszczedny tryb zycia, ale w koncu od 27 tyg zaczal mi twardniec brzuch no i okazalo sie, ze ta szyjka sie skrocila i beda zakladac krazek. A Ty jaka masz szyjke? twarda? zamknieta? jakiej dlugosci? pierwsza ciaza? Ja juz mam wynik posiewu wiec zaraz ide na badanie, i maja mi dzis zalozyc pessar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Wiesz co u mnie to jest tak dziwnie dosyc.....pani doktor do ktorej chodzilam wlasnie do ok 20 tyg twierdziła ze jest krotka i musze lezec ale nigdy mi jej nie zmierzyła. Potem u nastepnego lekarza wyszlo ze ma ok 30mm i jest twarda i zamknieta. A jak poszlam do szpitala to tam zmiezyli mi 41mm i juz sama nie wiem komu wierzyc i jak funkcjonowac. Byłam w sobote na wizycie i lekarz powiedzial ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
U mnie tez tak bylo, ze ta szyjka malala i rosla, ciekawe jak bedzie teraz - czy jest tak samo krotka jak w piatek czy cos urosla. Mialabym juz pewnie zalozony ten krazek, ale wlasnie urodzil sie dzidzius w 30tc wiec cala uwaga skupiona na kruszynce. Cierpliwie wiec czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
Tez jestem ciekawa:-) o jej w 30 tyg to wczesnie, wiadomo co z tym Maluszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
Jest w inkubatorze, 1300g wiec waga ladna, no i same tu czekamy na wiecej informacji o maluszku ;) alw nie wyobrazam sobie takiego malenstwa urodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
A dlaczego urodził sie wczesniej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusw21
Tego nie wiem, sprobuje sie podpytac poloznej jak pojde na zalozenie krazka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anja
:-) koniecznie :-) i daj znac jak juz Ci go założą. A moze szyjka sie wydłużyla i nie beda zakladac? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika_27_
Cześć Dziewczyny :) jak się czujesz Anja ? jak sobotnie badania ? olusw21, fajnie, że jesteś z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale to założenie pessaru wcale nie daje 100% gwarancji, że szyjka nie będzie się dalej skracała... Koleżanka miała go założonego i niestety po kilku dniach wylądowała na porodówce, bo szyjka mimo pessaru dalej się skracała i urodziła wtedy. Ale na szczęście to są tylko pojedyncze takie przypadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×