Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8cykl

PAŹDZIERNIK 2014

Polecane posty

Tak bylam dzisiaj :-) z dzidzia wszystko w porzadku, jak to lekarz okreslil "zadnych odstepstw od normy ". Wiec jestem o wiele spokojniejsz********iwa ta nasza coreczka :-) caly czas fikala :-) piekny widok!!! A i lekarz powiedzial tez ze na jego oko termin to 17 padziernik a nie jak bylo wczesniej ustalone ze 13... to mnie troche zdziwilo ale najwazniejsze ze z Mala wszystko dobrze, nic nie odkleja, serduszko bije :-) spokojna mama to spokojne dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosteczka super, że wszystko w porządku :) Ja jeszcze kilka dni muszę wytrzymać do USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Super :-) fajnie sie czyta takie dobre nowinki o poranku:-) ja dzis w koncu zobacze moje Szczescie:-) juz sie nie moge doczekac... poki co nie mamy w bloku wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Puk puk:-) jestem po wizycie. Byla taka szybka I tylko kontrolna...ale usg bylo :-) Malenstwo stalo na glowie:-) I znowu miesiac czekania... Dziewczyny czy usg polowkowe jest zawsze w 20 tc? Bo mi wypadnie jakos na 22 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to super najważniejsze że widziałaś maleństwo. Mi też połówkowe nie wyjdzie w 20tyg. i jakoś się tym nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Zdecydowanie jestem spokojniejsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam w 23 tygodniu, do 24 można robić badanie połówkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
No to pelen luzik:-) dzieki gosciu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam polowkowe w 20 tygodniu bo tak mi wypada wizyta :) i juz się doczekać nie mogę :) odliczam dni do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarli21
Ja to po połówkowym juz 2 tygodnie :D niezapomniane na pewno, 12 zdjec wiec pamiatke mam :D i tak jak poszłam na połówkowe i mówiłam ze jeszcze ruchów nie czuje tak od tej pory codziennie dostaje mnóstwo kopniaków :D jutro mam wizyte ale bez usg . tylko ocenic badania glukoza mi wyszła chyba dobrze z tego co w internecie zdołałam wyczytac o normach wiec cukrzycy nie bede miec naszczescie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Hej! Ja nie wytrzymałam i dziś poszłam na usg zobaczyć czy z dzidzią ok:-) DZIEWCZYNKA-druga:-) Stała na główce na początku:-) Cały czas wierciła się niesamowicie. Jestem dużo spokojniejsza:-) A połówkowe mam za 2 tyg:-) Poczekam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, nie bylo mnie kilka dnia, ale nagle w czwartek się okazło, że nam kierowca zachorował i musiałam robić za kierowcę busa i zawieźć grupę na Słowację. Wyjechałam w piątek rano, wróciłam w niedzielę wieczorkiem, niby nie daleko bo jakieś 300 km w jedną stronę, ale droga masakryczna bo lało cały czas i rzeki wylane więc objazdy były...ale mus to mus, na szczęscie dobrze się czułam... a wczoraj w Krakowie były darmowe warsztaty dla ciężarnych na których, położna pokazywała jak kąpać niemowlę, druga opowiadała o karmieniu piersią, inna o mleku sztucznym, potem warsztaty o noszeniu w chuście, warsztat o jakichś witaminkach, i warsztaty jak przewozić niemowlaki w fotelikach i jaki wybrać, i jeszcez o banku krwi pępowinowej... i powiem, Wam, że jako matkę już niedługo trójki dzieci najbardziej zdziwiło mmnie to, że położna powiedziała, że teraz zalecą się kąpać dzieci co 2-3 dni, a nie jak dawniej codziennie?????? ale ogólnie jestem zadowolona , że poszłam :) trochę sobie pamięć odświeżyłam i kilka drobiazgów dostałam: jakieś próbki kosmetyków dla dzidziusia i dla mnie, próbkę proszku do prania, małe skarpetunie od maxi cosi, śliniaczek, próbki pieluszek dada, witaminki dla ciężarnych i nawet butelkę od chico :) a że ja butelek nie kupowałam i nigdy nie używałam to ta się przyda jako zapasik :) co do fb, to ja też się do Was dopiszę, ale musze popracowac żeby mnie odblokowali bo coś tam się porobiło i mam blokadę konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
MFor gratulacje Coreczki:-) moze ten moj maly akrobata tez okaze sie dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Przepraszam, że się nie odzywałam, wiem, że tak nagle uciekłam, że nawet pewnie mnie już nie kojarzycie ;) U mnie dziś 19 tc +1 dzień. Od jakiegoś tygodnia/dwóch brzuch mi bardzo wydeło. Jest wielki i taki ciążowy zaczyna się od razu pod biustem, legginsy już nie s tylko m/l. O jeansach nie ma mowy. Przytyłam już 6 kg. Czasami pobolewa mnie podbrzusze, miałam co chwile też paskudne infekcje. 26 maja kolejna wizyta kontrolna i znów cytologia , mam nadzieje, że wtedy poznam termin usg połówkowego. Nie mogę się doczekać poznania płci, jak najpierw niechciałam tak teraz nie mogę się doczekać. Mój luby mówi do brzucha 'maleńska' bo chciałby dziewczynke. ;) Czuję też lekkie ruchy jakby mi bańki co chwile pękały a 2 razy dostałam mocniejszego kopniaka. Tętno 150-160. x Ostatnio strasznie przybija mnie siedzenie w domu. Do pracy już nie poszłam, nikt mnie teraz nie zatrudni. Były 2 oferty i może i bym poszła na sklep w drogerii ale znów miałam bóle podbrzusza i lekarka powiedziała, że mam siedzieć na zwolnieniu. Tylko jakim zwolnieniu jak mi nic nie przysługuje... :( troche dobijające. x Ja również wysłałam prośbe o przyjęcie na fb ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie znów dostałam duphaston i jak chodze na spacer z moim lubym po mieście to po godzince / dwóch czuję ból w podbrzuszu, a lekarka mówi, że nie powinno mnie nic boleć. x Zafarbowałam sobie też włosy (nie wierzę w zabobony!) i... wyszedł mi zółty. :D więc dziś znów farbowałam i już wyszedł jasny blond. Cóż nie zaciekawie wyglądam albo po prostu jestem jeszcze w szoku po radykalnej zmianie (z ciemnego brązu na blond tak nagle ;) ). Ale lepszy normalny jasny ładny popielaty blond niż zółty kurczak. Tylko włosy mocno w tyłek dostały teraz mam siano . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kagrosz, ja miałam iść na te warsztaty ale biegałam cały dzień po mieście i już nie miałam siły :) A ostatnio jak byłam na podobnych to dawali smoczki, śliniaczki i też takie różne próbki :) I na tym co byłam ostatnio to położna mówiła żeby kąpać dziecko codziennie ;D więc chyba to od położnej zależy :) Ale dziś gorąco w Krakowie! Kwiattek19 ja ostatnio własnie jak tam po mieście chodziłam to mnie też zaczął brzuch boleć, tzn podbrzusze ale doszłam powoli na przystanek i przeszło, oczywiście nie miałam jak usiąść bo ludzie udają że nie widzą że ktoś jest w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Cześć Mamuśki! Dziś upalnie chyba wszędzie... od razu jakoś ciężej się zrobiło ;) Bóle podbrzysza też odczuwam - a że jestem po badaniach i jest wsio oki to znaczy, że wszystko się rozciąga ;) mam nadzieję, że tak się rozciągnie, że poród pójdzie szybko i bezboleśnie hihihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Hej. U mnie pielegniarki tez mowily zeby nue kapac codzien dziecka bo zmywa sie warstwa ochronna ktorej potrzebuje, to nie wiem? Co do farbowania włosów ja tez malowalam I nawet wyszlo ok. a dzis idziemy do lekarza... nie czuje jeszcze ruchow I jakos sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendra balvanera
Witam:) ja zaczelam dzis 22 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendra balvanera
Witam:) ja zaczelam dzis 22 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaaaaaa
Hej mamusie ja po usg bd mieli coreczke;) malutka *****iwa :) 20tydz 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFor
Gratuluję!No to prawie same dziewczynki:-) Baby górą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Gusia33 nie martw się na zapas bo to Wam nie pomoże i daj znać po wizycie co i jak! klaudynkaaaaaa gratulacje :) kendra balvanera a Ty wiesz już kogo nosisz pod serduszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja już po wizycie u mnie 21 tc, wszystko w porządku dzidzi ma 650 gram i wiem kto już u mnie mieszka synuś :) prenatalne mam za 2 tyg . Powiedziałam lekarzowi o tych skurczach, powiedział żeby pilnowac by nie więcej jak 3-4 x na dobę inaczej kroplówka w szpitalu więc dzisiaj leżę i się oszczędzam, po wizycie pobolewa mnie jakoś brzuch jak na okres do tej pory nie miałam żadnych bóli ale skurcze nie powtórzyły się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
Ba_sza gratulacje synka!!!!!!! i oszczędzaj się kobitko! Zero stresów i nerwów - pełen relaks i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
ba_sza gratulacje synka!!! Leż teraz i wypoczywaj - pełen relaks a będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fb już się chwaliłam teraztu a więc: Już po wizycie:) Zdjęcia wyszły trochę strasznie ale co tam, wrzucam:) 18t2d Dzidzia waży 223 gram Toxo wyszło ok. Ogólne wyniki mimo moich obaw też ok Z kołataniem serca mam iść do ogólnego który mnie skieruje dalej. Mam się oszczędzać. Najważniejsze teraz!!!! It's a boy Chłopczyk czyli nasz mały Teoś nie wstydził się i pokazał od razu co tam ma. Trzymajcie kciuki Oby wszystko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia33
Jestem po... wszystko ok i bedzie druga dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagula
LeoTeo i Gusia33 gratulacje!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie gratulacje poznania pluci waszych malenst no I w sumie to nie wiem teraz czy wiecej jest chlopcow czy dziewczynek :) a mam pytanie jakie macie pomysly lub jakie imiona wam sie podobaja dla chlopcow ? Mam do was jeszcze jedno pytanie mianowicie takie ze troszke mnie cos ponolewa w sumie nawet nie wiem co to I pomyslalam ze moze wy mi pokozecie. Mianowicie boli mnie z lewej strony bardzo nisko powiedzialabym ze to macica ale nie jestem pewna bk to jest tak w pooowie pochwy ciezko to opisac no I tylko z lewej strony. Miamowicie tak jak pisalam mi jest to bol przez caly czas tylko jak dotkne. Troszke sie martwie co to moze byc a wiecie ze tu w Uk vzeka sie dlugk na wizyte a nastepna z polozna mam na 12 czerwca. Moze bola mnie jakies miesnie lub sunek naciska mi jakos na ta strone nie wiem kobitki doradzcie cos bo martwie sie. Dodam jeszcze ze ruchy dzidzi czuje codziennie I nie mam zadnych innych dllegliwosci vzy boli. Czekam z niecierpliwoscia na wasze wiadomosci mam nadzieje ze mnie troche uspokoja. Milej nocki wam zycze. Pa pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×