Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5036998 ten temat doszedł do 1130 stron.I co się stało?Te debile pomidorowe co atakują własnie ten temat (jeden z wielu) rozwaliły doszczętnie.Poznaję po stylu ich wypowiedzi Włąsnie tutaj przytuptali i robią to samo.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie koniec tematu - grzecznie poprosiłem co tutaj jest rzadkością ale widzę, że niestety bez efektu. Pewno, że nic nie mogę wskórać ale choć nie spamuj tematu i przestrzegaj zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet_z_krwi_i_kości odpusc, nie warto, to jak walka z wiatrakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwalimy ten temat jak i inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Rozwalajcie. Tematow jest duzo. Zginie ten, powstanie inny. Jak ktos bedzie chcial pisac to jakis temat sobie znajdzie. Wazne ze wiemy ze sa ludzie, ktorzy chca pisac i ze fajnie sie z nimi pisze. To dopinguje do tego zeby co jakis czas tu zagladac i cos tworzyc pomimo przeciwnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko chętna vel romantyczna :) masz rację - są tutaj ludzie, którzy znajdą dla siebie miejsce - ważne by wiedzieli, iż pozostali także mają ochotę na kontynuowanie takich pogaduszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Jak to milo ze ktos tu nadal zaglada. Jak Ci mija sobota ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grobowa cisza
aż w uszach dzwoni.tego chciałes kościsty przeganiajac wszystkich co się pojawili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż w uszach dzwoni.tego chciałes kościsty przeganiajac wszystkich co się pojawili?? " x idz zwal se konia N_I_E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczki nauczcie się czytać ze zrozumieniem treści. Wiem, że to niełatwa sztuka :) Ale wierzę mocno, że wam się kiedyś uda ta sztuka. Witam oczywiście wszystkich nadal zaglądających na ten temat - może akurat przy niedzieli się odezwiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Ja zagladam. Nie spie dlugo wiec moge zajrzec. I lubie jak nie ma tloku. Chociaz na tym dziale nigdy nie ma specjalnego tloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, fakt tłoku nie ma i niebiescy już nie zaglądają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantyczna natura
Ja wlasnie zalozylam inna sukienke wiec na razie zostane w pomaranczy. Moze za chwile znowu zmienie na inna. Nie chce sie blokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvesna
Dzien dobry, przywitam sie slonecznie i niedzielnie :) I jeszcze lapka machne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościniec
Dobry i słoneczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że więcej osób tu zaglada ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrawiam niedzielnie:) Adiks Facet i wszyscy pozytywnie nastawieni zaklinajcie wiosne niech przyjdzie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościniec
U mnie już bociany się zagnieździły. Dzisiejszy spacer odbył się w typowo wiosennej odzieży, więc jest duża nadzieja na ciepełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Nie wiem jak Wam ale mi się okrutnie nie chce iść jutro do pracy, bo już czuję przez skórę, ze to nie będzie luzikowy dzień. No ale....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvesna
Dobrze by bylo jakbysmy jeszcze na siebie wszyscy wpadli,zeby popisac zamiast tylko sie pozdrawiac, ale...podroz zczyna sie od pierwszego kroku prawda ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to i u mnie było z +10 ale to mało jak dla mnie gorącokrwistej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż facet
hejka wszystkim:) ja również kontrolnie tu zaglądam. Cenie sobie miłe towazystwo i miłą atmosferę jaką karmił sie topik. :D mam nadzieje że jak spertoliny sie nwyniosą nadal będziemy sie bawić ze sobą a puki co miłego wieczorku wsjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że topik się ożywił , miejmy nadzieję że już tak zostanie , miłego wieczoru wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Zima Malinowa buziaki jak mija dzien x pracy ja na polmetku ale dzisiaj i tak luzik trzeba troszke sie poobijac w koncu mam placone od godz wlasnie odgrzewam wczorajszy obiadek no i moze skusze sie na szarlotke do kawki zapraszam chetnych milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lato77 interpunkcja jest ci obca:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×