Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

To raczej kobietom brakule widoku meskiego cialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościsty właśnie tu :D "oj zima - przecież ciebie już nie ma usmiech.gif już wiosna ...a skoro nie ma to i zdjęć nie ma jezyk.gif " Lato masz plus 1 będzie więcej jak malinowa zdjęcie otrzyma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha, ha, ha padne z Was ale mnie rozbawiliscie:) Po prostu towarzystwo z castingu pt"dziwni i niezwykli" łacznie z moja skromna osobą ( tu skromnie spuszczam oczeta):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj zima - nie dąsaj się na kościstego :) a zima jest jedynie astronomiczna - bo za oknem jakoś już nie widać :) Malinowa - raczej towarzystwo do programu: zwyczajni - niezwyczajni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kościsty to Ty? raczej tak zwyczajnie napisałeś...dziwne:) To raczej kobietom brakuje widoku meskiego ciała-Lato mów za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła kobietaaa
to się tak zaczyna;) bo jakie to miłe uczucie widzieć więcej i więcej osoby z którą niewinnie się konwersuje;) mhmh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka mi padła:( na posieszenie prosze słać zdjęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła kobieta my tu cały czas niewinnie :p nieletnich o zdjęcia nie prosimy, młody sam sie wycofał:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , ja zamilklem a mimo to naciskami , ciekawe jak ;) a zła kobieta chyba na poważnie wzięła te wymianę fotkek , tylko dlaczego ten ukłon w moja stronę ? pewnie to fanka moja ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła kobietaaa
ok:) to pytanie do kobiet gdyż jestem tu nowa. Którego z ww. udzielających się facetów na tym topiku chciałybyście zobaczyć? (mam na myśli foto) Który jest najbardziej dla Was ciekawy, intrygujący? faceci bez urazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła kobieta my wszystkich chcemy zobaczyć:D tylko kościsty z rtg się nie wygłupiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła kobietaaa
adiks kto wie może i fanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałam skrzynke ni ma nic:) Koscistego pewnie by chciały zobazcyc czy szkielet. A ja chetnie Lato i Adiksa. Więcej facetów nie ma u nas. Gdzie te chłoooopy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato obiecał, adiks jeszcze się namyśla ale jakby sie ruszyli to malinowa daj znać i na priv napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła kobietaaa
Jakoś nie wierze żeby któryś Wam zdjęcie wysłał. Jeśli się pomyliłam w swoich przypuszczeniach to chociaż napiszcie dziewczyny że cokolwiek dostałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa , jak mam do ciebie napisać skoro w ostatnim poście na priv powiedzialas mi że tam nasza znajomość uważasz za zakończona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła kobietaaa
no dobra ale gdzie mój idol??;)pojawił się i znikł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima... jak co to podesle maila znasz dam znac. Adiks pisac nie musimy a fotke mozna oblookac jak mówi młody napewno. Młody poka fotę zobacze czy bedą z Ciebie "ludzie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok będę czekała na dobra wiadomość:) adiks nie marudź masz nową wielbicielkę, nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona jeszcze nie określiła kto zaszczytu tego odstąpił ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×