Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu jakis facet na pogaduchy

Polecane posty

Gość Lato77
Witaj margo duch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz siedze w kurtce zimowej tak zimno mam w mieszkaniu.Pare dni mnie nie było i pomieszczenia wychłodzone niesamowicie są:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zastanawiam się czy wskoczyć pod pierzynę i ciepełko mieć niż siedzieć na cafe i marznać:D Naa razie damy i nie damy nie rozgrzewaja za bardzo :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym plusem mieszkania w bloku jest zawsze ciepły kaloryfer, do którego można się przytulic jakby co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droczenie całkiem fajne jest. Możesz na mnie poćwiczyć, potem będziesz miał jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
węglem to było do 1980 r pozniej przyszlo NOWE i na gaz.Jak sie ma mieszkanie duże to i centralne nie wystarczy.Poza tym blokza bardzo nie jest dostatecznie ocieplony.Jak mi się uda to wyrywam z tego czyli przeprowadzę się na mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są mieszkania ze nie przytulisz się bo taki gorący kaloryfer mają.U mnie mozesz na nim spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no nie powiem droczenie fajne jest, a i kobietom się podoba Nowe nie znaczy lepsze, ja palę weglem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato jest specjalistą w kuchni??No takiemu to dobrze.Nie tylko jemu a zwłaszcza jego połowicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie mówię bardzo szybko rozgrzewam,ze muszę odrzucać piernaty w łożu :DLecz poza nim to trzeba teraz tak siedzieć jak w/w :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna ach to ty
Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Dni mijały coraz dłuższe, coraz cieplej było u mnie Coraz lżejsze miała suknie, lekko płynął wiosny strumień Wreszcie nocy raz czerwcowej zobaczyłem ją jak śpi Bez niczego, zrozumiałem lato, echże ty Lato, lato, lato, echże ty Lato, lato, lato, echże ty Lato, lato, lato, echże ty Lato, lato, lato, echże ty Lato, lato, lato, echże ty Od gorąca twych płomieni zapłonęły liście drzew Od zieleni do czerwieni krążył lata senny lew Mała chmurka nad jej czołem, mała łezka, słony smak Pociemniało, poszarzało - jesień, jak to tak? Jesień, jesień, jak to tak? Jesień, jesień, jesień, jak to tak? Jesień, jesień, jesień, jak to tak? Jesień, jesień, jesień, jak to tak? Jesień, jesień, jesień, jak to tak? Białe wiatry już zawiały, wiosny, lata wszystkie znaki Po niej tylko pozostały przymarznięte dwa leżaki Stoję w oknie, wypatruję, nagle dzwonek u mych drzwi Zima, zima wchodźże szybciej, ogrzej się na parę chwil Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Lato, lato, lato, echże ty Wiosna, wiosna, wiosna, echże ty Lato, lato, lato, echże ty Wiosna, wiosna, wiosna, echże ty Jesień, jesień, jesień, jak to tak? Wiosna, wiosna, wiosna, jak to tak? Jesień, jesień, jesień, jak to tak? Wiosna, wiosna, wiosna, jak to tak? Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby ta wiosna przyszła chociażby w lutym,bo już nie podobna wytrzymać:DA gdzie te czasy jak się mieszkało w górach Izerskich i dochodziło do -42 * i się chwaliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorącą ceglę szamotową owijane w pieluchę i szuru buru do łożka się grzać nogi na niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiks
witam wszystkich po małej przerwie , a cóż tu taka cisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×