Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż nie chce mnie wziąć na wyjazd

Polecane posty

Gość gość
Widziałam plan tego wyjazdu. Rano o 9 mają pierwszy trening-trwa 3 godziny później obiad, godzinę wykładów, o 15. 30 drugi trening , przyjeżdżają odrazu na kolacje o 19. I wieczorem mogą iść na basen lub odnowe biologiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę cie negatywnie nakręcać ale z tego wynika że będzie miał kupę wolnego czasu między zajęciami, które dość wcześnie się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo czasu między zajęciami ? Wcześniej się kończą. Ale o 22.30 maja być już w swoich pokojach, a o 23 jest już cisza nocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank chce od Ciebie odpocząć tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank chce od Ciebie odpocząć tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się nie znam ale kto pilnuje żeby dorośli mężczyźni byli o 22.30 w łóżkach i przetrzegali zasady cisza nocna po 23.00. Ale jeszcze raz sory, nie chcę ci mieszać w głowie, zrobisz jak uważasz... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się nie znam ale kto pilnuje żeby dorośli mężczyźni byli o 22.30 w łóżkach i przetrzegali zasady cisza nocna po 23.00. Ale jeszcze raz sory, nie chcę ci mieszać w głowie, zrobisz jak uważasz... trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistkaamaaa
widze cos Ze tam beda mega atrakcje i mega bzykanko.. darmowe:) wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistkaamaaa
widze cos Ze tam beda mega atrakcje i mega bzykanko.. darmowe:) wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistkaamaaa
widze cos Ze tam beda mega atrakcje i mega bzykanko.. darmowe:) wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym danym hotelu będą inni piłkarze, ale z Czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym danym hotelu będą inni piłkarze, ale z Czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie, że on wyjeżdża jakby na to patrzeć do pracy i tam nie zdradza. To tylko 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie, że on wyjeżdża jakby na to patrzeć do pracy i tam nie zdradza. To tylko 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie, że on wyjeżdża jakby na to patrzeć do pracy i tam nie zdradza. To tylko 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mówiłaś mu że i jak bardzo ci zależy na tym żeby z nim pojechać (kurcze, mój by mnie zabrał chociażby z powodu zobaczenia Turcji za darmo), ile razy wymigiwał się jednym tylko stwierdzeniem "będziesz się nudzić"? nie rozumiem czemu masz tak mocno te "klapki na oczach założone"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za darmo. On jedzie za darmo, ale za mnie musi zapłacić. Mówiłam mu, ze chciałabym jechać. Ciągle mówi, że dla niego to nie będą wczasy i nie bezie miał dla mnie czasu : treningi, wykłady itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale po 22.30 miał by już ten czas dla ciebie, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo my powiedziałam to powiedział mi, że po 2 terminach, wykladach bezie zmęczony i nie będzie miał sily dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co tak Ci zalezy? Pojedzcie sobie sami potem na wakacje, moze martwi sie ze bedziesz sie nudzic a on bedzie zajety, pozatym jest to raczej meski wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jedzie tam ponad połowa żon. To nie wypad a praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżonkowie nie powinni od siebie odpoczywać - mam nadzieję, że pojedziesz a Twój mąż zacznie pragnąć zawsze Twojej obecności. Odpocząć należy od każdego człowieka - dziecka, rodzica, brata, koleżanki, ale nigdy od żony czy męża. Dla mojego Ukochanego rozłąka ze mną to zawsze udręka i gdzie tylko może zawsze mnie zabiera (a ja jego) - to bardzo wiele daje. Na miejscu Autorki nie tolerowałabym takich "wolnościowych" zapędów męża bo nie wiem jakie dobro miałoby z tego wyniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka, która miała jechać zrezygnowala. stwierdziła, że każdy facet ma prawo do odrobiny wolności. Ona w ogóle jest dziwna. On raz w tygodniu idzie na piwo ją nie interesuje co robi z kim i gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwolenniczka konkubinatu
z tego, co wyczytałam on jedzie do pracy! Więc daj mu spokój. Może wie jaka jesteś, będziesz sie nudziła, wysyłała mu smsy, kiedy będzie. Nie wiem po co tak sie wtryniasz, naprawdę. Gdybym ja zaproponowała mojemu facetowi, ze pójdę z nim na kolacje służbową chyba by mnie wyśmiał. Praca to praca, rodzina to rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ztego że jedzie do pracy. Tu będę pisac, dzwonić do niego częściej. Po tyvh wszystkich wykładach, treningach mogłoby się wyluzować ze mną. Mialby mnie blisko. Mogłabym go wspierać na sparingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz znam te wyjazdy bez zony.. Nie pozwolilabym na to, o nie nie, albo ze mna albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jeździli sami i nie było mowy, żeby zabrać żony, ale teraz jest taka możliwość więc czemu mam nie skorzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×