Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KlaudusiaKka

Szesnastolatka i chłopak o siedem lat starszy Jak przekonać tatę do niego

Polecane posty

Gość KlaudusiaKka

któremu zależy na mnie .Niestety ojciec jest przeciwny związkowi bo jak mówi"ja już wiem co chłopakowi w tym wieku siedzi w głowie" .I tu pytanie skąd może wiedzieć co mu siedzi w głowie?? Dodam, ze spotykamy się o 6 msc i nie uprawialiśmy seksu .Nie naciska mnie a tylko czeka aż będę gotowa .Jak przekonac ojca do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudusiaKka
Jakimi argumentami się bronić skoro nawet rozmowa chłopaka z moim ojcem i zapewnienie, że mnie nie skrzywdzi nie pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijając, że to prowo dziwnym trafem dziewczyny bez chłopaków są dopiero gotowe na seks koło 18,19 a te z chłopakami mają 17 i już są, w ich mniemaniu, dorosłe, odpowiedzialne i gotowe. Czyżby związek przyspieszał naturalny rozwój psychiczny? Wątpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu tego ojca w*************m cię z domu, niech cię twój dojrzały i wielce zaangażowany mężczyzna utrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.I tu pytanie skąd może wiedzieć co mu siedzi w głowie?? x moze stad, ze sam byl w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwwa
Ja w Twoim wieku spotykałam się z chłopakiem 9 lat starszym, na szczęście moi rodzice nie robili problemu, jak się okazało słusznie, bo nasz związek przetrwał ponad 7 lat :) Ja bym nie używała argumentów, tylko pokazała swoją postawą,że jestem dojrzała i odpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudusiaKka
krwawa a kto ci dał prawo oceniać czy to prowo czy nie? Po co się udzielasz w takim razie?Żałosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mama na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice zawsze beda nadwrazliwi. Podejrzewam,ze wiekszosc miala tego typu problemy. Ja bylam mlodsza od ciebie i moj facet byl 5 lat starszy. Tez byli przeciwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudusiaKka
mama bardziej mi ufa i nawet lubi mojego chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz juz skonczone te 16 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudusiaKka
27 stycznia kończę 16 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś jeszcze chroniona i stad te"nienaciskanie" to już wiadomo dlaczego facet tak grzecznie czeka z seksem:D zobaczysz jak cie zerżnie po urodzinach hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, w takim razie wstawię ocenę jeszcze 2/10. Punkty za kontynuowanie :D Jakiejkolwiek źródła nie ma ten temat to takie problemy czasem się pojawiają i jedynie coś zauważyłam ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci taki chlopak jest za stary ty bedziesz chciala seksu a on nie bedzie mogl wiecej niz dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz rodzenstwo to spróbuj poszukać u nich wsparcia, ja tak zrobiłam i do dzis są super szwagry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudusiaKka
Tak jasne bo ty już wiesz najlepiej kiedy on mnie zerżnie :-O Rozmawialiśmy na ten temat i nie czeka do moich urodzin.Na szczęście ma inne priorytety niz inni faceci w jego wieku 00:38 23 latka uważasz za starego ? No proszę Cię! Tu nie chodzi o jego wiek ale o mój! Bo gdybym miała te 18-19 lat a chłopak powiedzmy 26-27 to by nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"skoro nawet rozmowa chłopaka z moim ojcem i zapewnienie, że mnie nie skrzywdzi nie pomogło?" # W czym on mógł zapewnić twojego starego? Że niby co nie będzie cię pukał do 18 urodzin:D :D nie bądz śmieszna bo twój tatko już wie jakie myśli mu chodzą po głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 latek który lata za 16 letnią siksa musi mieć cos z garem. Ty mu jesteś potrzebna tylko do w********** zobaczysz co będzie jak skończysz 16 lat :P a ojcu sie nie dziwie, sam jest facetem, był w wieku Twojego chłopaka... myslisz, że Twoj chłopak będzie czekał do Twoich 18 urodzin? :D amiętaj idz do ginekologa po dobra antykoncepcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotykacie sie od szesciu miesiecy i on wytrzymuje tyle bez roochania? a ty mu wierzysz ze nie puka nic na boku ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 latka dojrzała? wolne żarty, 23 nie jest dojrzały a co dopiero 16 latka! a rób co chcesz to nie jest zabójcza różnica wieku, znam takie co miały 14 i już były po pierwszym seksie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no w wieku 14 lat to przegiecie. 16 latka oczywiscie nie jest dojrzala ale wiekszosc w tym wieku jest juz w zwiazku. Ne dasz razdy przekonac tatyy do niego. Jak zobaczy ze jest odpowiedzialny, normalny i nie cierpi przez niego szkola wtedy moze zmieni zdanie ale to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby zawiązała sie z rowieśnikiem? Chłopcy w tym wieku nie myślą o seksie? Wydaje mi sie że byloby jeszcze gorzej bo dla takiego małolata sprawą honoru jest zaliczyć dziewczynę a potem pochwalić się wyczynem przed kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krwawa nie przyp*****laj sie i tu gdzoe auorka napisała ze jest zwarta i gotowa oraz ze zwiazek przyspieszyl jej rozwoj psychiczny?p******* jestes juz to c****sałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis z pod poduszki
Ale dobre. :) Jestem przed 30stką i spotkałęm się parę razy z takimi 18-20 letnimi gówniarami :D Dla mnie to była męczarnia, pytanie na jakim poziomie rozwoju jest potencjalny chłopak autorki. Zreszta ona chce go miec tylko po to by przed kolezankami się popisywać. im kobieta starsza tym lepsza- gówniary do książek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gostka powyżej ciekawe na jakim poziomie rozwoju ty jesteś skoro miałes takie "męczące" 18-20 letnie laski nie pogrążaj się stary pryku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×