Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego Polki mówią że skandynawowie są przystojni

Polecane posty

Gość gość

przecież nie są, to zapijaczone narody, w szwecji norwegii i danii jest najwiecej narkomanów w Europie, gorzej jest tylko w UK, szwecja przoduje w liczbie samobojstw (i nie mowcie, ze to przez klimat bo w Kanadzie czy na Islandii tez jest zimno a tylu poyebów tam nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ogół są bogatsi od Polaków a niestety jest grupa kobiet twierdzących, że zasobność portfela jest wykładnikiem męskiej urody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie mówienie to prowokobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak samo jakby nagle zaczęły uważać Atkinsona za Mistera Universum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Colin Firth jest niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietom chodzi o kasę i warunki życia w Skandynawii. Żadna nie mówi o przystojnych Rumunach, Bułgarach czy Ukraińcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o pieniądze :O Wystarczy spojrzec na Breivika, tak wyglada typowy skandynaw tylko jest wyzszy, ogolnie nic specjalnego. Przejechalam sporo swiata i moim zdaniem najwiecej przystojnych jest w USA (nie mam na mysli grubasow oczywiscie), Włochy (chociaz ich mentalnosc charakter mnie denerwuje, nie lubie gdy obcy facet sie ze mną spoufala po 5 minutach), Niemcy (tez duzo fajnych facetów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - w Rumunii jest duuzo blondynów, Polacy jednak myslą ze Rumunia = kraj cyganów :D Rosjanie i Ukraincy równiez są ciekawi, mają w twarzy to cos czego nie mają rozmemłani Polacy :O no ale ci młodzi bo z wiekiem Rusek wpada w alkoholizm i wyglada jak dziad z bazaru :O Arabowie są najczesciej paskudni, mają braki w uzębieniu, brudni, ble i do tego bardzo niscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj ze zrozumieniem, nikt nie dyskredytuje urody Rumunów, wręcz przeciwnie, ale kobiety nie marzą o wyjściu za mąż za Rumuna i wyjeździe do Rumunii, bo jest tam większa bieda niż w Polsce. Kobietom chodzi przede wszystkim o pieniądze, a tłumaczą to jakimiś nadzwyczajnymi zaletami ciała i umysłu mężczyzn ze Skandynawii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się, tu nie chodzi o pieniądze, ale nordycki typ urody, który pociąga wiele kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty pieprzysz człowieku , skansynawowie sa śliczni od stop do główki :3 się tam Gucio znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa kasa kasa oni maja kase tak jak niemcy a.kobiety leca na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam wolę włochów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo skandynawowie sa ladniejsi dla KOBIET , poprostu mężczyźni inaczej oceniaja urodę od kobiet , a skandynawowie potrafia być naprawdę przeeeeesliczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówią że są przystojni bo sa przystojni , myślę ze to żadna wielka filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o pieniądze, Skandynawowie są zazwyczaj wysocy, szczupli, proporcjonalnie zbudowani i mają ładne rysy twarzy, weźmy na przykład Ville Valo i Burtona z zespołu HIM czy innych skandynawskich muzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat ville vallo to fin a Finowie to nie sa skandynawowie tylko rasa ugrycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są przystojni, a do tego inteligentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo biale jest biale a czarne czarne, chocbys zazdrosny okragloglowy autorze nie chcial.ja jestem polka ale z pokora przyjmuje do wiadomosci ze sie nie umywamy do szwedek czy finek i sie nie dziwie ze sie najbardziej podobaja.urody sie nie wybiera, ale mozna popracowac nad charakterem, ewentualnie schudnac i wytrenowac miesnie.no i niektorzy nie patrza na wyglad wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gamonie, uwielbiam skandynawski typ urody odkąd skończyłam 12 lat. Więc nie pierdzielcie o pieniądzach na pocieszenie siebie. Lubie wysokich, dobrze zbudowanych blondynów. Myślicie, że kobiety nie patrzą na to jak wyglądacie? W tym na wasze tyłki? One to robią subtelniej misie. Uwielbiam blondynów. Sama mam taki typ urody i ciągnie mnie w tamtą stronę od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz porównajcie się do Chrisa Hemswortha. Na pocieszenie dodam, że wielu kobietom podoba się typ orientalny - bruneci i takie tam. Mnie od takich odrzuca. A tym bardziej od ciemnoskórych, nawet nie z powodu koloru skóry, ale rysów twarzy. To tak, jakby faceci nagle odkryli, że nie tylko dla nich wygląd się liczy. Ło matko, co to będzie. Nawet jak się dorobię, to mnie nie zechcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w skandynawii i moge powiedziec, ze jest tu masa super przystojnych facetow. Kobiet z reszta tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polacy mają kartoflane ryje , albo okrągłe albo owalne , czyli takie nijakie , kandynawowie mają pociagle kwadratowe szczęki i zarysowane kości policzkowe, proste nosy a nie garbate kartofle jak Polacy , duże migdałowe niebieskie oczy a nie małe okrągłe swinskie jak Polacy w kolorze sraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak , wielki łeb , wąskie ramiona szeroka doopa, skandynaw : mała głowa szerokie ramiona wąski tyłek i wszystko w temacie panowie cebulacy , słowiańskie geny buraka i żadne upiększanie wam nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj biedactwo, poznalas te kilka milionow skandynanow, zeby takie generalizacje mialy w sobie jakies ziarnko prawdy? nie sciemniaj. poznalas te kilkanascie milionow polakow? rowniez nie:D ale jak ma sie w swoim arsenale tylko puste generalizcje oraz glupie uprzedzenia, to potem sie rzuca kretynizmami... podsumowujac: oceniajac powyzsza wypowiedz mozna dojsc do jednego wniosku - niunia wyzej jest kretynka. ps. jest takie przyslowie: chlopak slaski - w barach szeroki a w dvpie waski. ale jak sie poza swoja wies(lub conajwyzej male miasteczko, dosc zamknieta pula genow) tylko od swieta wybiera, to potem wyniki pozal sie boze "obserwacji" sa takie jakie sa. nieciekawy masz tam klimat, polecam przeprowadzke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam zalogowana na Polskim i skandynawskim portalu randkowym i ja się oglądało najpierw Polaków a później skandynawow to tak jakby najpierw oglądać kazirodczych mutantow a później modeli , germanie są przystojni i genetyki tumanie nie oszukasz, a twoje kompleksy to nie jest mój problem , Polacy mają ulane ryje bez kształtów , co sprzyja posiadaniu ładnych córek , Skandynawie to zupełnie inna liga , wysocy strzeliste kości , pięknie wymodelowane szczęki , piękne duże zęby białe mocne a nie takie mini żółte kły jak Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość skandynawow wygląda jak daniel lonnstrom albo Andreas eriksen, to po prostu czysta genetyka i cechy rasowe skandynawow, tam samo jak typowe cechy Polaków to ulane cielsko i bycie bezksztaltnym kartoflem co sprzyja pięknym corkom, skandynawowie znowu mają brzydkie córki bo silnie męskie geny się udzielają zenskiemu potomstwu to samo z Niemkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak mówią to znaczy że są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×