Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego Polki mówią że skandynawowie są przystojni

Polecane posty

Gość gość
Ostatnio przeglądałam zdjęcia z polskiej dyskoteki , Polacy faceci to naprawdę kwintesencja paskudztwa, niscy grubi albo wychudzeni okrągłe głowy , małe swinskie oczka albo ptasi chudy ryj z cienkim nosem , nie dziwię się że polki nie chcą rodzić dzieci takim genetycznym mutantom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak podobają mi się Skandynawowie, to przecież wśród Polaków jest też trochę w tym typie mężczyzn. Polacy są różni. Mamy sporo blondynów, choć ciemnych blondynów. I oni też mi się podobają. Bez przesady. A poza tym, poza wyglądem liczy się to, jak mężczyzna się zachowuje. Piękny burak, to nadal burak. Każdy kiedyś się zestarzeje, jasne, że miło jest mieć na czym zawiesić oko i że pierwsze zwrócenie uwagi, zauroczenie polega w dużej mierze na wyglądzie. Ale żeby z kimś żyć, trzeba być, nie tylko wyglądać. Mogę przysiąc, że choć chciałam spotkać pięknego, wysokiego, przystojnego Niemca - jakoś mi się nie trafiło. A jeden, jakiego brałam za typowego Niemca, mówił po polsku. :) A co do Skandynawii, nie byłam. Poznałam 2 Szwedów, jeden był przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A brzydki to mi może być burakiem ? Mój były Polak wyglądał dosłownie jak Shrek a byłam z nim z litości , i wiesz co ? Pobił mnie i okradł , brzydki facet też może być szuja więc z dwoja lepiej brać przystojnego bo może być zły może być dobry a niesmak będzie mniejszy po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy zza granicy lepszy, bo bogatszy, to jasne jak slonce, ze chca sie wyrwac z tego okupowanego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki mieszkajace na polnocy europy, tzn emigrantki, czy macie kompleksy?bo ja straszne, w Pl czuje sie niebrzydka, a tutaj jak ostatni paszczur jak wkolo tyle pieknych kobiet, nawet przestalam dbac o siebie. A inne Polki trzymaja fason i twierdza ze sa najpiekniejsze, bo maja tipsy,mocny makijaz i sztuczna opalenizne z solarium, a te tutaj sa "nieatrakcyjne", bo chodza w dresach i tenisowkach bez makijazu, ale niestety i tak wygladaja lepiej w worku na smieci niz wystrojona polska lala.tyle ze jestem szczuplejsza, ale one i z nadwaga wygladaja lepiej.A takiego poczucia humoru/pewnosci siebie jak moje rodaczki tez nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. jest takie przyslowie: chlopak slaski - w barach szeroki a w dvpie waski. xxxxx przysłowie brzmi odwrotnie: chłopak śląski w d...szeroki , w barach wąski. To oznacza, ze mało przystojny, babska budowa ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedzi zostali uznani oficjalnie, za najpiękniejszy naród świata, więc możecie sobie wsadzić gdzieś te teorie, że chodzi o kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedki są piękne dla ciebie bo patrzysz z perspektywy kobiety , czyli są ładne dla ciebie bo mają męskie rysy twarzy , mój brat był w Norwegii i powiedział że skandynawki to takie same mutanty jak Niemki ale za to przy facetach czuł ostrą konkurencję gdzie w Polsce uchodził za mega ładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpiszcie w wyszukiwarce "Lasse Matberg" Ten facet to kwintesencja skandynawskiej urody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Polacy nie są więc trzeba coś wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.33, a co mial mowic jak dostawal kosza za koszem przy takiej konkurencji?latwiej powiedziec mutant niz nie byla zainteresowana bo ma ladniejszych.lepiej sprawdzic osobiscie.A jakas emigrantka z polnocy, nie tylko skandynawii tu jest co tez sie czuje jak brzydkie kaczatko wsrod labedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.37, 10/10 tylko czemu sie kamufluje broda?taki zarost to pasuje januszom do zakrycia szpetnego ryja.jeden finski gitarzysta tez sie zakrywa broda, wyglada jak lesny dziadek, a bez brody widzialam fote to nieziemski, pewnie chce jedynie grac a nie opedzac sie od piszczacych fanek. A propo szkoda ze my kobiety nie mozemy zapuszczav brody, tez by sie ukrylo to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on opisał co mu sie w nich nie podobało tak jest dużo grubych dziewczyn nawet młodych , mają szerokie plecy , długie nosy, brzydkie twarze , jeśli się czujesz brzydka to ok bądź sobie brzydka ale polki mają delikatniejsza urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypisz wymaluj ja, tez duzy nos i szerokie bary.Polki rozpoznaje wlasnie po duzych czesto garbatych nosach i meskich kanciastych rysach, a tutaj laseczki maja male zadarte noski, male uszka, wysokie czola, duze usta i twarz w ksztalcie serca.ten twoj brat naprawde ma kompleksy i uderza w kobiety, albo zetknal sie z Polkami, bo ich na peczki w Szwecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Wygląda to nie wszystko - na pewno tam też są dobrzy partnerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sercowate twarze są u kobiet brzydkie , kobieta powinna mieć okrągłą buzię albo chociaż coś jak Małgosia Socha typowa szwedka to Victoria silvedt lub pernille holmboe , mają sercowate twarze a wyglądają jak transwetytki , z resztą powiedziałam to że jesteś brzydka nie znaczy że każda polka taka jest , moja koleżanka jak była w Szwecji to tak zauroczyla sobą Szweda ze był imprezowiczem i roochaczem a z nią był nawet gotowy na ślub , nie mówiąc że do niej do polski przyjechał bez jej zgody tak się chłopak zadluzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelki i miss maja sercowate twarze lub podluzne, okraglych sie nie widuje na wybiegu Twoja kolezanka pewnie 10/10 + charakter, szwedki sa piekne ale wyzwolone, co w naszym jezyku oznacza puszczalskie i nieszanujace sie, ale one twierdza ze to faceci im daja a one korzystaja.Nic dziwnego ze roochacz zauroczyl sie pierwsza ladna kobieta ktora odmowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dwie laski typowe szwedki z ciekawosci obczailam, jak na swoj wiek ladne, musialy byc sliczne jako 20 czy chocby 30 latki a sa po 40, Socha sie do nich nie umywa, pyzata twarz jest paskudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.30 i jak dalej z ta kolezanka?Nie wierze ze odrzucila takie ciacho, no chyba ze wolala jakiegos polskiego wokaliste czy aktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" pyzata twarz jest paskudna " dla geja na pewno , każdy FACET ci powie że pociagla twarz u kobiety jest oblesna jak u konia , czemu najpiękniejsze kobiety to rosjanki, ukrainki i Japonki gdzie te nacje mają pyzate twarze ? Jesteś kobietą więc tobie się podobają kobiety o męskiej urodzie czyli powiesz że szwedki i Niemki są piękne a wietnamki i japonki brzydkie , jesteś kobietą więc dla ciebie ładniejsze są kobiety z meskimi twarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do twojego argumentu szwedki mają małe nosy , oswiece cię o kobiecości nosa nie decyduje wielkość tylko SZTALT , Szwedki mają małe nosy ale ostro zarysowane jak u MEZCZYZN , polki mają większe nosy ale za to takie " słodkie kartoflowate " bardziej miękko zarysowane , tak samo jak ludzi myla pojęcie ust dużych i pełnych , mówi się że małe usta są nie kobiece a duże kobiece , bzdura absolutna ,,, wygląd ust zalezy od ich kształtu , małe serduszkowate usta są dużo bardziej kobiece niż duże i kwadratowe ( takie jak mają faceci ) , to chodzi o wykroj a nie rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy popatrzeć na Borysa Szyca czy miśka Koterskiego zeby zauważyć że nawet ruscy faceci są ptzystojniejsi od Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki maja duze i czesto garbate, a Szwedki male zadarte noski jak u dziecka.zazdrosne jestescie i tyle, poczytajcie rankingi, liczby sie nie myla, a azjatki wcale nie sa pyzate, jest roznica miedzy okragla twarza a nalana dynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne czemu ukrainki i Rosjanki są wychwalane, a szwedki są określane mianem : "butterface " czyli piękne ciało koszmarna twarz , z resztą mieszkałam w Szwecji będąc w pracy i Szwedzi się dosłownie mna zachwycali tak jak innymi pracownicami z polski i Ukrainy , a teraz ciekawostka w Polsce jest stereotyp ze najbrzydsze kobiety świata to Niemki a w Rosji mają ten sam stereotyp o szwedkach ciekawe dlaczego , bo szwedki to wielkie kobyly z trojkatnymi podluznymi lbami i ostrymi zadartmi nosami, pewnie się tak zachwycasz bo sama wyglądasz jak szwedzka berta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie się tak zachwycają emalie nereng a mój kumpel Rosjanin powiedział że jest brzydka bo ma wielkie czoło i wysunieta brodę , mówię że ty się tak zachwycasz bo sama tak wyglądasz i próbujesz wmówić że wygląd ala niemka to cod miod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki i Rosjanki roznia sie jak dzien i noc, podobnie jak niemieckie berty i Szwedki.Nie wrzucac do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bo Szwedki są jeszcze brzydsze od niemek, wielkie plecy , grube wielkie giry ostre nosy zadarte do góry , wielkie zęby jak koń , pociagly łeb jak facet , brak wzięcia w talii to też cechą typowej szwedki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza lepsza szwedka z brzegu helen swedin, no po prostu ideał kobiecości , ma mały zadarty nosek ale za tym noskiem kryje się potężna szczeka jak wiking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.28, ta emalie nereng jest moim zdaniem 10/10, przynajmniej z twarzy, a ja jestem jej dokladnym przeciwienstwem, czyli wielki nos, niziutkie czolko i pyzata twarz, twoj kolega Rosjanin by sie zakochal od razu skoro ma taki gust, zaloze sie ze to jakis lysiejacy wujek z brzuszkiem kolo 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, baby, jedna sprawa to mowic, co wam sie w innych babach podoba. Ale jesli probujecie wmawiac ludziom, ze wiecie lepiej od mezczyzn co im sie podoba to jestescie po prostu tepe jak paczka dropsow. Jednej sie nie podobaja sercowate kobiecie twarze - pewnie w lustrze widzi pyzata, jesli nie nalana fizjonomie i uznaje to za niedoscigniony wzor absolutnego piekna. Z jednej strony dobrze miec poczucie wlasnej wartosci. Ale to juz gruba przesada, zeby jakas przasna, przecietna niunia probowala dyktowac facetom co ma im sie podobac a co nie. PS> W kartoflanych nosach nigdy nie widzialem nic "slodkiego", gorzej, przypominaja z reguly swinski ryjek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×