Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mój mąż podczas igraszek ssie mi sutki i wypija mleko

Polecane posty

Gość gość
i już kiedyś była tu awantura na ten temat i było fajnie,wysyp oburzonych świętojebliwych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne i wstretne. Cofa mi sie na sama mysl. Myslicie ze to taki ogromny dowod milosci od strony faceta a to po prostu obrzydliwe. Nie jestem pruderyjna, praktykujemy z mezem sm ale nie wyobrazam sobie zeby pil to mleko brrr az sie wzdrygam. Maz gdy karmilam piersi traktowal bardzo delikatnie, po karmieniu wszystkie zabawy wrocily na calego ale nikomu do glowy nie przyszlo wysysac mleko. Jak ja bym sie czula z nim uczepionym i ssacym to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze jak juz wykarmicie potomstwo to amputujcie obie piersi? Mleka mezowi nie bo to chore,,,ssac nie dawac bo tez nienormalne,,,....to odetnijcie sobie piersi i po sprawie!!! Skoro waszym zdaniem sluza tylko do karmienia dzieci to po tym okresie mozecie je do smietnika wyrzucic. Chore p***y!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha co poniektóre wypowiadające się tutaj najwyżej nie mają pojęcia jak używać mózgu. Poza tym co w tym dziwnego i obrzydliwego? Aż śmiech mnie zbiera jak te wszystkie świętoszkowate szkalujące ssanie piersi i picie mleka tak się oburzają tym. To dobrze, wy będziecie służyć jak te krowska i wykarmiać dzieci a reszta niech się cieszy udanym małżeństwem i sexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to raz wyssalem całe mleko . A synek nie miał co pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuuu co wy tu szmaty rozpłodowe wypisujecie , zbełtać się można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ssanie sutków ,lub picie mleka z kobiecych piersi przez faceta jest bardzo podniecające dla kobiety nie widze nic w tym złego , znam wiele par które tak robią ,karzdy robi to co go podnieca i kręci bądz smakuje ,a jesli kogos to nie kręci to poprostu niech tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak chłopa głodzisz to musi sobie jakoś radzić aby nie umrzeć z głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014.01.22 dobrze powiedzine ale macie durnych facetow mah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieszczoty piersi są dla mnie ok. Jednak picie mleka z piersi kojarzy mi się z dzieckiem, dlatego mnie to nie podnieca. Ogólnie nic z rzeczy czysto dziecięcych nie podoba mi się w seksie. Wolę już obciaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ..brzydzą sie męża który zajmuje sie "jadalną" cześcią ich organizmu :D a same w innych topikach pisza w stylu "ob::::łam" 15 facetom :O I to ma być normalne ...a mąż zbok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże mam wrażenie jak to czytam to myślę że te kobiety co mają dzieci mają nieźle w głowach powalone co jeszcze będziecie im pampersy zakładać,idzie do psychiatry. Widać że po urodzeniu dziecka dziecka zamiast mózgu pielucha czyli dysmózgia pieluchowa lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam narzeczoną z lekką nadwagą i przez to z dużymi piersiami. Ssanie i lizanie dużych kobiecych piersi to najlepsze co w życiu może być. Już jej zapowiedziałem, że w zw. z ciążą jak jej się jeszcze powiększa i mleka nabiorą, to ich z ust nie wypuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj rzygne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży nie radzę ssać piersi, gdyz to pobudza wydzielanie oksytocyny i co za tym idzie, skurcze macicy. Można niechcący wywołać poród przedwczesny. Po porodzie jak najbardziej można i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam lubie!! Najpierw dziecko a na końcu ja jak zostanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem was, po porodzie wszystko obolale i pozszywane, dziecko placze nonstop, noce wogole nieprzespane, nie ma czasu zjesc wypic wykapac sie i zalatwic, caly czas tylko dziecko na rekach ktore jeszcze wyje a wam sie chce amorow.i pewnie dziecko trzymacie n rekach w trakcie tych igraszek i ono sie przyglada, no bo kto sie na ten czas nim zajmie?ponoc facetow zostanie ojcem tak nakreca ze mogliby kilka razy dziennie, ale matka po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to wam napiszę coś śmiesznego. Mojej koleżanki matka, w przypływie szczerości, opowiedziała, że straciła wszystkie zęby przez męża :D który przez 20 lat ją ssie codziennie :D Kurde, no szok, jak teraz patrzę na tego gościa to ona jak patyk, a facet okrąglutki cały jak pączek :D i śmiać mi się chce na maksa, ledwo się powstrzymuję jak go na ulicy gdzieś zobaczę, do nich do domu już chyba nie pójdę bo bym zdechła tam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz to tym co daja mlekoo 7 letnim synkom - i maja problem z odstawieniem -fora DKP ,to nie jest niestety żart ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój próbował i mu smakowało, słodkie mam mleko. Mąż chce rano do kawy ale szkoda mi bo to dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to strasznie podnieca, tez pije mleko podczas seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój robi se take genste kakało i je je widelcem forkiem ;-) tak lubi a jak mu zostaje to mi daje do podtrzymania ucho a sam liże porcelit na kubku to zboczenie? bo nie wiem co mam rozumieć pod tym wzglendem któryś ma fantazje z owocami leśnymi i kakałem i wiewiórom? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowy wiecie, teoretycy... nie ma nic bardziej podniecającego niż dojna, kiedyś Żona poprosiła mnie o pomoc bo miała tylempikarmu ze Mala nie dawała rady... zacząłem delikatnie ssać sutek i fakt ze zajęło mi to chwile nim nauczyłem się skutecznie ssać pierś, to było metafizyczne uczucie, zeklbym edypowe, czuć ciepłotę mleka wydostajacegomsie zncieplej, nabrzmiałej piersi żony i ten jej zawstydzony wzrok, głaskała mnie niczym karmione niemowlę, niemowlę które chwile później ja rznelo... to był jeden z lepszych stosunków w moim życiu, nigdy prEdtem pała mi tak nie stała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko kobiece jest dla dzieci. Tak to już stworzyła natura. Widzieliście kiedyś byka , który zsie krowę??? Może niektórych to podnieca, tak samo jak korzeń w odbycie i picie cuchnącej , obrzydliwej spermy.. czy lesbijstwo. Mnie ssanie mleka przez dorosłego faceta kojarzy się to z pedalstwem i z pedofilstwem, czyli z pewnym zaburzeniem seksualnym. Wykarmiłam dwoje dzieci, każde karmione przez 2 lata. Zakonnicą nie jestem. Facet może się pobawić piersiami, ale nigdy niech dziecka nie udaje.. zwłaszcza w czasie seksu, to nienormalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może lubią ssanie mleka przez faceta zwłaszcza te kobiety, które za szybko dziecko odstawiły.. i braki mają biedne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinzo
Picie mleka wlasnej koiety piekna sprawa polecam wszystkim Panom im wiecej pijesz tym jest go wiecej i jest smaczniejsze dla dzidziusia w okreslonym czasie i ilosci co stnowi stymulacjie i spelnienie dla obu partnerow kolejne piekne przezywanie i blagam opanujcie te chore teksty o fetyszach i zaburzeniach - brak takich detali i faceci ida na k…rwy a po co jak w domu maja raj tylko trzeba umiec sie razem wspolnie spelniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssakdorosly

moja zona karmila dlugo i miala duzo mleka. Pilem czesto i duzo. Az piers zmalala. Nawet do kawy ja prosilem. zona kocha miec ssane piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hell

fajnie jest ssać mleko z piersi..chciał bym ,że by mnie jakaś kobieta nakrmiła piersią..czuł bym się bardzo przyjemnie..która da mi cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2014 o 18:20, Gość gość napisał:

macie porąbanych mężów.. Normalny facet nie tknie mleka z piersi kobiety.

Mąż mnie karmi nasieniem z prącia to ja go karmie mlekiem z piersi... Uwielbiam ssać i jak on ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×