Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mooooooznaprzeciez

odchudzanie czas start do lata 20 kg mniej

Polecane posty

Gość mooooooznaprzeciez

Witam, w sobote postanowiLam po raz setny wziac sie za siebie bo wygladam juz jak wieloryb. Od soboty jestem na diecie MŻ 5 malych posilkow o stalej porze , do tego cwiczenia z Ewa Chodakowska... ograniczylam calkowicie slodycze oraz roznego rodzaju slone przekaski i napoje gazowane. Pije tylko zielona herbate i wode niegazowana... pod koniec miesiaca zamierzam zabrac sie za bieganie tylko musze zakupic buty i spodnie. Bede tutaj pisac do was co jakis czas. Jesli chcecie mozemy motywowac sie wzajemnie. Moja waga to 83 kg przy wzroscie 154 cm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
To znowu ja :)... Jestem z siebie naprawde dumna !! Od soboty nie jem slodyczy ( nie liczac jednej pralinki ktora poczestowala mnie babcia) pije tylko wode i zielona herbate a co najwaznuejsze cwicze caly czas !! Jeszcze nigdy nie mialam tak silnej woli :D bede wazyc sie co tydzien... mam nadzieje ze tygodniowo bede chudla 1 kg :) pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem pyszne czekoladki wedla, mmmm normalnie rozplywaja sie w ustach. potem karpatka ummmm z takim tym a pozniej szarlotka i pizza i hamburger i cola ooo tak cola 2 litry mniam. jak tam salateczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żartowałem, wiem drań ze mnie, tak poważnie trzymam kciuki, na pewno się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
Hehe :) dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie inny gość
Wytrwasz, jeśli tylko nie dasz się skusić słodyczom i przekąskom. Ja kilka lat temu schudłam z 77 na 60 (przy wzroście 155). I utrzymuje wagę od 4 lat :) Ważne też, żeby nie jeść zbyt dużych porcji. Najlepiej co 3 godziny niewielki posiłek (jak dasz radę, to bez chleba, makaronów, ziemniaków). Człowiek sie przyzwyczaja i wcale nie jest tak trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłaś tylko dzięki samej diecie? czy ćwiczenia też były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak przecie jest no tak sa na to rozne sposoby i sa skuteczne i dzialaja na kazdego faceta jak sie to zrobi tak ale pamietaj 👄 www.youtube.com/watch?v=D4wB8NNwA-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
Jem 5 posilkow dziennie co trzy godziny :) jeszcze nigdy nie bylam tak dlugo na diecie, wiec bardzo sie ciesze ze teraz tyle wytrzymuje. W jakim czasie schudlas tyle kg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie inny gość
W cztery miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie inny gość
Chodziłam też na aerobic, pływanie, spacery. Z tym, że to nie było nic nowego, bo i wcześniej się dużo i chętnie ruszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
To niezle!! Sama bym tak chciala. Ja cwicze skalpel z ewa chodakowska codziennie a jak mrozy ustana to zamierzam biegac :) myslisz ze do czerwca schudne te 20 kg ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się odchudzam od początku r
oku i nie chudnę ale mam nadzieję że waga ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co nie chudnie
jaką dietę stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
A co dokladnie robisz ? Jakas dieta ? Cwiczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta warzywna owocowa Dąbrowskiej 800 kalori wyzdrowiejesz i przyokazji schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co nie chudnie
dieta Dąbrowskiej jest dobra na max. 3-4 dni, żeby trochę oczyścić jelita, do odchudzania to nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
Ja nie chce zadnej diety bo czuje sie wtedy ograniczona... z reszta po tych wszystkich dietach zaraz jest efekt jojo a ja chce schudnac raz na zawsze... zamienilam biale pieczywo na czarne, pije tylko wode i zielona herbate. Na obiad zazwyczaj ryz z kurczakiem... przynajmniej jeden owoc dziennie no i wcinam serki wiejskie... Uwazam ze to troche mi pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się odchudzam od początku r
Niskowęglową + mż, ale na razie nie ćwiczę, bo jestem chora i mam egzaminy, a po pracy jestem wykończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola6x
Witam, wiem jak sie czujesz zaczynajac po raz setny. Ja tez bym chciala troszke schudnac, ale niestety nie mam motywacji jaka mialam wczesniej. Nie moge znalezc takiego bozdca do dzialania. Moze napiszesz co Ciebie tak silnie motywuje? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
Ola6x - po prostu juz nie moglam na siebie patrzec... mam faceta ktory mowi ze mu sie podobam , ale gdy ogladamy tv i jest tam jakas super laska to mowi ze ma fajny tylek czy brzuch. Dlatego postanowilam ,ze chce miec taki tylek jak te wszystkie aktorki i wiem ze jest to mozliwe !! Moze nie w miesiac czy nawet rok ale wiem ze jak sie chce to sie da !... w chwilach zwatpienia gdy nie chce mi sie cwiczyc to ogladam przemiany dziewczyn u ewy chodakowskiej na facebooku i od razu wraca ochota :) pisz tutaj Olu , bedziemy sie motywowac wzajemnie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie inny gość
Schudniesz. Jak nie 20, to kilkanaście kilo, a to i tak będzie fajnie. Tylko wytrzymaj. Wśród niskokalorycznych potraw znajdź takie, które ci smakują, żeby posiłek był przyjemnością. Dla mnie to są sałatki z różnych warzyw, cieciorka, szpinak z jajkiem sadzonym np. I jak czasem (byle nie za często) nie wytrzymasz i wrąbiesz jakiegoś cukierka czy kawałek ciasta, to się nie załamuj i przerywaj diety. Po prostu wracaj do niej jakby nigdy nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
Zupelnie inny gosc - bardzo dziekuje za rade , tym razem nie zamierzam sie poddac tak jak zawsze . A jak jeszcze bede po tygodniu widziec na wadze -1 kg to juz wogole super motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola6x
Dzieki wielkie za odpowiedz :) U mnie podobna sytuacja, przytylam 7kg odkad jestem w zwiazku, moj facet mowi mi ze mu sie podobam, ale tez mowi, ze nam sie przytylo troche.. :) heh. Ja waze 72kg. Zauwazylam, ze jak odstawiam cukier kompletnie, ewentualnie zamieniam na slodzik to waga leci w dol jak szalona :) Ale za chwile przechodze obok kawiarni i zamawiam jakas mleczna, slodka kawe. Wyrzutow sumienia nie mam ani nic, nie czuje ze sie zawiodlam, jest mi obojetne, ze np zmarnowalam 2-3 dni wyrzeczen :) Nie moge nad soba zapanowac - po prostu dzialam impulsywnie i nie wiem jak to zmienic. Brak mi motywacji. Nawet jak patrze w lustro to jest mi to obojetne, dopiero jakies zdjecie wprawia mnie w oslupienie hehe :) Ale na chwilke, wiadomo, caly dzien sie na nie nie gapie, wiec zapominam i tak sobie zyje chwila. Glupia baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie inny gość
No to będę śledzić twoje wpisy (temat już jest w ulubionych) i trzymać za ciebie kciuki. Przy okazji, będzie to motywacja dla mnie, żeby nie za często ulegać pokusom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efinka2558
Nie zakladaj sobie tak dalekiego i wysokiego celu, lepiej to robic malymi krokami. Postaw sobie pierwszy cel -5kg, potem drugi i trzeci...Brak motywacji jest twoim najwiekszym wrogiem. Nie podjadaj tez zadnych pralinek i innych lakoci bo kazdy kes jedzenia to dodtkowe kalorie, ktore zsumowane po calym dniu dadza niezla nadwyzke. Ja jestem na diecie bez slodyczy, bialego pieczywa itd od nowego roku, cwicze codziennie 50 min z Mel B ale robie sobie tez dzien przerwy na regeneracje. Schudlam 2,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
Efinka - dzieki za rade i gratuluje zrzuconych kilogramow :) jesli masz jeszcze jakies rady to bardzo prosze zebys napisala , w koncu jestes troszke dluzej na diecie wiec i wieksze doswiadczenie. Minimalne ale jednak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
Zupelnie inny gosc - super ! Ciesze sie ze bedziesz kolejna osoba przywolujaca mnie do porzadku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
Ola6x - ja wczesniej mialam identycznie !! 2 dni diety a pozniej duza paczka Leys i odchudzanie poszlo sie ... Musisz naprawde sie zmotywowac hmm nie wiem, moze masz niedlugo jakies wesele kolezanki lub inna wieksza rodzinna imprezke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
U mnie dodatkowa motywacja jest to ze kiedys ( 6 lat temu) mialam duzo adoratorow , teraz nawet na mnie faceci nie patrza... no i jeszcze zakupy, ubrania 42,44 istna masakra :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×