Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mooooooznaprzeciez

odchudzanie czas start do lata 20 kg mniej

Polecane posty

Gość mooooooooooznaprzeciez
cichybSzept - Gratuluje i życzę dalszej wytrwałości !! ja dziś zakupiłam cały "sprzęt" do biegania tj buty, spodnie, bluzkę , rękawiczki i czapkę i od razu po zakupach postanowiłam pobiegać , było super ! w pewnym momencie tak zawiało i zaczął sypać śnieg, że myslałam aby się wrócić do domu ale jednak biegałam dalej :) i tak 45 minut na dziś zaliczone ( czasem biegłam czasem maszerowałam , żeby nie było :p ). Jutro Pani Chodakowska a w sobote znów bieganie , niedziele mam wolną :) Jeśli chodzi o diete to wszystko jest super do tej pory jak siedze w pracy ( do godziny 16 ) zjadam tam co trzy godzinki posiłek czyli wychodzi 3 posiłki, o 8.30 bułka ciemna ( to akurat mi nie szkodzi w przeciwieństwie do chleba :/) z białym serkiem i ogórkiem zielonym, o 11.30 banan/gruszka/jabłko (zależy co kupię) a o 14.30 jogurt , dziś np aktivia musli.... no i w pracy wszystko pięknie ale obiad to już nie tak kolorowo , czy myslicie że jak bede jeść normalne obiady ( mniejsze ilości, ziemniaki bez sosu itd) to będzie ok ? czy za wszelką cenę muszę gotować jakieś dietetyczne obiady ?? kurcze jaki chaos , mam nadzieje że zrozumiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikingowa
Hej Nie pomogłam pisać tutaj :( jakis błąd wystąpił :( Jak z ta grupa? Mogę dzis założyć na fb :) Ja postanowiłam, ze przejdę na dietę Kopenhaska 13 dniowa od przyszłej środy, poniewaz bede miała 10 dni wolnego :) Mam nadzieje, ze sie trzymacie swoich postanowień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
Wkingowa- ja tez co chwila mam jakies problemy z tym forum... zaloz tego facebooka :) Jak juz zalożysz to od razu mozesz zaprosic mnie do grupy Mozna Przeciez jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikingowa
Hej Otworzyłam ta grupę pod nazwa "odchudzanko" :) Jeszcze dwa dni i dieta Kopenhaska :) przygotowałam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooooooooznaprzeciez
Ja przeszlam na stronke ( v i t a l i a ) jest super a tutaj i tak nikt poza mna i wikingowa nie pisze. Tak wiec milo bylo i baju!! Zycze wytrwalosci a jakby ktoras z was chciala sie jeszcze kontaktowac to znajdziecie mnie wlasnie na vitali. Moj nick tam to moooznaprzeciez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kapsułki podaję link na dole na początku się bałam że zepsuje sobie organizm ale jak się wczytalam że są całkowicie naturalne to wykupiłam Produkt wspiera proces trawienia, przyspiesza tempo metabolizmu, pomaga zachować prawidłowy poziom cukru we krwi oraz pozwala oczyścić organizm z toksyn. http://nplink.net/BDc4pApV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×