Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarna1967

maz wyrzuca mnie i syna z domu ktory wynajmuje

Polecane posty

kochani prosze o pomoc 3 miesiace temu przeprowadzilam sie do west midlands z west sussex .blizej starszego syna i wnuczkow do meza w z ktorym bylam w separacji .poniewaz wstrzymano mi wszystkie benefity ,revenue utzymuje ze mieszkalam przez dwa lata z mezem co bylo nie prawda.poinformowalam o wszystkim wlasciciela domu ktory dwa dni pozniej wreczyl mi wypowiedzenia z mieszkania swiat mi sie zawalil .pracowalam 16 godzin jako cleaner w tesco poniewaz mam powazny problem z kregoslupem ,wczesniej przez 4 lata pracowalam po 36 godzin i wiecej po 10 miesiacach zwolnienia wrocilam do pracy na 16 godzin.kiedy wstrzymano mi wszystkie benefity nie wiedzialam co sie stanie ze mna i z moim synem ktory rowniez ma problemy zdrowotne o ktorych nie moge napisac bo sa zbyt osobiste i w tym miejscu prosze o wybaczenie,syn przeszedl rownierz depresje na szczescie doszedl do siebie dzieki mojej milosci i rozmowach z nim.wtedy wlasnie zadzwonilam do meza i poprosilam go o pomoc.ucieszylam sie kiedy powiedzial abysmy przeprowadzili sie do niego i jeszcze raz sprobowali kamien spadl mi z serca.ale nie stety czar prysl od trzech miesiecy szukam pracy poskladalam cv gdzie tylko byly oferty pracy i nic w ciagu trzech miesiecy odezwaly sie dwie osoby do pierwszej hinduskiej knajpy jako pomoc kuchenna mialam juz isc i w nocy poprzedzajaca moja prace wlasciciel napisal mi sms-a ze na razie nie moze mnie przyjac bo ktos nie zrezygnowal po kolejnym miesiacu dostalam wiadomosc z firmy kosmetycznej ucieszylam sie bardzo nastepnego dnia rano mialam dostac wiadomosc o ktorej mam zaczac prace .zapadla cisza wiadomosc nie przyszla a w agencji pracy telefonu nikt nie odbieral.wtedy moj maz sie wsciekl powiedzial ze ja i syn nie bedziemy jezdzic na jego garbie on nie bedzie pracowal po 360 godzin tygodniowo aby nas utrzymac****owiedzial wprost a raczej wywrzeszczal ze mamy sie pakowac i wynosic,kiedy powiedzialam ze nie mamy sie gdzie podziac i za co zyc powiedzial ze go to nic nie obchodzi i dalej mamy sie wynosic byla godzina 19 a ja nie wiedzialam co mam zrobic choc przeprowadzilam sie blizej syna nie moge liczyc na jego pomoc bo jak mi powiedzial do niczego mu nie jestem potrzebna .to przykre uslyszec od wlasnego dziecka takie slowa ale co robic cale zycie dostawalam po d***e ale jakos sie z tego wszystkiego podnosilam od w sumie 5 miesiecy nie daje juz radyza chwile ja przejde zalamanie nerwowe bo sobie juz nie radze.wazne bedzie moze tez to ze wspolnie zlozylismy wniosek o mieszkanie socjale .prosze co mam teraz zrobic czy udac sie do council hous i powiedziec o calej sytuacji czy oni mi pomoga ? przeciez nadal nie mam pracy blagam niech ktos mi cos poradzi w was cala nadzieja przepraszam za chaotyzm w moim pisaniu ale to nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani kiedy przeczytalam jak opisalam wam moja obecna sytuacje zamarlam jeszcze raz goraco przepraszam za bledy i nie skladna pisownie oraz za to ze nie ma polskich znakow ale taki laptop.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przykro mi bardzo. moge tylko zyczyc powodzenia. wynajmij mieszkanie od prywatnego landlorda dla siebie i syna i staraj sie o hausing benefit i job seeker allowance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
housing benefit - przepraszam za literowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ciaptek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obstawiam ze maz Polaczek a nie ciapaty ty kretynie. Zachowanie typowe dla polaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, Polak ja wywalil z domu, ciapak by jeszcze dodal pobicie i ewentualnie oblanie kwasem na deser. Na pewno samym wyrzuceniem z domu kozo/j/e/b/c/a by sie nie zadowolil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapate chłopaki mają ładne siusiaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha co polaczki, boli prawda oj boli co? Jest taka stronka na fb z mamusiami z UK i szczerze? Tam wlasnie wychodzi prostactwo polaczkow, zero szacunku do kobiet, zero pomocy. Zal mi tych kobiet jak czytam jak polaczki je traktuja. I co chwile pytanie o benefity. Lenie smierdzace, pasozyty, ale o wszystko winicie ciapatych. P****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamski polaczek to dno ale ciapak to hanba! Tego nic nie zmieni. Ciapak by jeszcze ja pobil i morde kwasem oblal. Ciapak to gorszy sort a kur/wy ciapackie i ich bachory to zwierzeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, jasne...Nudna juz jestes zalosna poleczko z tymi swoimi obrazliwymi postami. No, ale tak juz jest jak sie ma nieudane zycie. Trzeba gdzies ta frustracje odreagowac, co nie? I w necie najlepiej, bo zapewne mordy bys nie otwarla w realu. Niedosc, ze zalosna to jeszcze tchorz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chamski polaczek to dno ale ciapak to hanba!" Hahaha sugerujesz ze wyrzucenie z domu zony z synem to tylko "chamstwo Polaczka" tak? No to ladnie, ze czysta patologie nazywasz tylko chamstwem. I powiedz mi ile znasz zon tych twoich uwielbianych ciapatych, ktore zostaly wyrzucone z domu lub oblane kwasem? No slucham, pochwal sie ile takich osob poznales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa...ja jestem "poleczka" a ty kim? Nie Polka? Ja jestem dumna z bycia Polka. Przerazaja mnie jedynie ciapackie zlewy, ktore i od polskosci sie odzegnuja i od kobiecosci, od wlasnej rasy. Fiut ciapacki jest dla nich centrum ich swiata, wysmiewaja wlasne korzenie, wlasnych ojcow (piszac o Polakach jako o patogii, zaliczaja tu rowniez wladnych ojcow, braci. Tez sa Polakami) Od momentu jak zaczelam czytac jak zachowuja i wyrazaja sie ciapackie materace, zgadzam sie z tym co wiekszosc o nich mowi - szumowiny, nie warte spluniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge wynajac mieszkania bo nie mam srodkow od trzech miesiecy nie pracuje caly czas szukam pracy skladam wszedzie aplikacje jest jeden problem moj angielski jest slaby mimo tylu lat pobytu tutaj pracowalam z Litwinami i uzywalam rosyjskiego przez to angielski kuleje .Moj maz jest polakiem stwierdzil ze nie bedzie na nas robil i mamy sie wynosic jezeli chodzi o benefity to w glownym poscie wszystko opisalam nadal czekam na decyzje revenue Syn ma 12 lat musi chodzic do szkoly spokojny jest bardzo wrazliwy i zaczyna sobie z zachowaniem taty nie radzic zreszta czest mowi ze on go wcale nie kocha zawsze mu wtedy mowie ze go kocha tylko nie umie tego okazywac ,malzenstwem jestesmy od 14 lat.co dalej robic gdzie sie udac moze ktos zna podobna sytuacje i moze cos podpowiedziec z gory serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge wynajac mieszkania bo nie mam srodkow od trzech miesiecy nie pracuje caly czas szukam pracy skladam wszedzie aplikacje jest jeden problem moj angielski jest slaby mimo tylu lat pobytu tutaj pracowalam z Litwinami i uzywalam rosyjskiego przez to angielski kuleje .Moj maz jest polakiem stwierdzil ze nie bedzie na nas robil i mamy sie wynosic jezeli chodzi o benefity to w glownym poscie wszystko opisalam nadal czekam na decyzje revenue Syn ma 12 lat musi chodzic do szkoly spokojny jest bardzo wrazliwy i zaczyna sobie z zachowaniem taty nie radzic zreszta czest mowi ze on go wcale nie kocha zawsze mu wtedy mowie ze go kocha tylko nie umie tego okazywac ,malzenstwem jestesmy od 14 lat.co dalej robic gdzie sie udac moze ktos zna podobna sytuacje i moze cos podpowiedziec z gory serdecznie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje Ci, twoj mąz to kompletne ZERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 11:54 ty jestes poleczka, Polka to ciebie nazwac nie mozna. Zlewy na sperme? A ty to kto? Czy moze faceta nie masz to paluszkiem sie zaspokajasz. To by tlumaczylo ta frustracje. Wiesz co, chodz do mnie powiedz mi to w twarz...Ale czekaj pewnie sie boisz, co? Ha zalosna poleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko bylas w swoim councilu? Jako matka z dzieckiem powinnas dostac mieszkanie zastepcze. Poza tym wybierz sie do CAB, podaj meza do sadu o alimenty. Sorry jest tak samo rodzicem jak ty i ma obowiazek opiekowac sie swoimi dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przede wszystkim popelnilas blad kilkanascie lat temu wychodzac za maz za Polaka. Teraz masz nauczke na przyszlosc. ZADNYCH POLAKOW. Zapamietaj. To najgorszy sort buraczany. Oni tylko sie nadaja do remontow. Do niczego absolutnie niczego wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dzwonilysmy ze znajoma do councilu i Pani z ktora rozmawialysmy podala nam numer telefonu pod ktory mialysmy zadzwonic ,tam miano mi udzielic informacji okazalo sie ze osoba ktora odebrala telefon powiedziala tylko tyle ze moge zalatwic sobie housig benefit .po tym telefonie rece mi opadly po raz kolejny zadzwonilysmy do councilu ale tej pani z ktora wczesniej rozmawialysmy juz wyszla i kazano mi zadzwonic dzisiaj.Jezeli chodzi o alimenty to wiem o tym ze mam mu zalozyc sprawe w przypadku kiedy nie bedzie chcial placic dobrowolie .Nie potrzebnie ktos napisal ze popelnilam blad wychodzac za polaka bo przez 12 lat bylam szczesliwa ale nie oto tu teraz chodzi ,wracajac do tematu to nie wiem czy cos dzisiaj zalatwie jezeli znowu beda mnie odsylac na razie nocujemy w domu maz sie nie odzywa ani do mnie ani do syna i to est najgorsze jak mozna sie obrazic na wlasne dziecko ale to szczegol zobacze czego sie dzisiaj dowiem,Dzieki za wpisy i komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez ciapackie materace, jak zwykle, latwo i bez problemu, daly sie sprowokowac :D Jeszcze ani razu nie pokazaly klasy ani kultury. Za kazdym razem daja sie robic w konia. Ubaw jak zwykle. To tylko swiadczy jaki sort polczyn wiaze sie z kozimi synami i rodzi im kupopodobne gremliny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sarna twoj maz po prostu przez 12 lat nie pokazywal jaki jest i tyle. Dopiero teraz pokazał swoja prawdziwa twarz. Zwykla patologia i tyle. Ja bym wniosla o zniesienie mu praw rodzicielskich i tyle. Przeciez to wstyd miec takiego ojca i meza. Miej honor kobieto. I znajdz sobie w koncu normalnego faceta z kultura, obcokrajowca bo Polaczki sa wlasnie tacy jak ten twoj pozal sie boze mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Sarna twoj maz po prostu przez 12 lat nie pokazywal jaki jest i tyle. Dopiero teraz pokazał swoja prawdziwa twarz. xxx nie rozśmieszaj mnie domorosły psychologu! Polki po prostu nie chcą widzieć i nie przyjmują do wiadomości za jakiego chama wyszły za mąż - dopiero, kiedy sytuacja robi się krytyczna i wystawianie tyłka nic nie pomaga to dopiero wtedy ratujcie! pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 12:05 ty wiesz co to klasa i kultura?? Buhahahaha non stop wyzywasz innych, i masz czelnosc zwracac uwage jak ktos pojedzie po tobie? Z****** poleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie materace ciapackie nie wiedza co to klasa i kultura. Z kupopodobnymi kozo/j/e/b/c/a/m/i wiaza sie tylko szmaty, niestety. I potem rodza gowniane gremliny. Ktos chetny na zdjecie bachora tink? :D Z tym zdezelowanym i zdeformowanym lbem i usmiechem kretyna na kupopodobnej mordzie :D Na pewno ten szczeniak jest nienormalny bo taki wyglad moze miec tylko idiota :P Ciapackie zlewy zawsze udaje sie sprowokowac, cisnienie dziw/kom skacze a ludzie maja ubaw. Cyrk, gdzie ciapackie zlewy tancza dla nas, tak jak sobie zyczymy. Dalej kure/wki, podskakiwac dla pani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze mi cos doradzicie a wy sie miedzy soba spieracie o glupoty nie taki byl cel mojego wpisu .Wczoraj pierwszy dzien pozlam do pracy przez agencje dzisiaj tez ide jest to ciezka praca bo trzeba dzwigac ale i tak bardzo sie ciesze w miedzy czasie bede szukala czegos zupelnie innego.Wiadomo jak jest z praca przez agencje dzisiaj ja masz a jutro juz nie dlatego nie przestaje szukac .Jezeli chodzi meza to tak czy inaczej rozstaniemy sie sama doszlam do wniosku ze dobrze sie maskowal przez te wszystkie lata a kolejnego faceta juz chyba nie chce po pierwsze to moj drugi maz a po trzecie juz jestem za stara ale dzieki za mile slowa otuchy .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do polski s********j pasożycie , benefity cuda nie widy , juz posmakowałaś życia na koszt obcego kraju ? to teraz won tam gdzie miejsce takich jak ty w śmierdzącej polandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze to moj drugi maz a po trzecie juz jestem za stara xxx a gdzie "po drugie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi meza to tak czy inaczej rozstaniemy sie sama doszlam do wniosku ze dobrze sie maskowal przez te wszystkie lata a kolejnego faceta juz chyba nie chce xxx nie "maskował się" tylko zawsze taki był, ale ty przymykałaś oko byleby ogóra mieć w domu!!! chyba nie chcesz kolejnego - a mnie się wydaje, że wzięłabyś od razu, tylko na zużytą staruchę z przychówkiem już po prostu nie ma chętnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Polski wróć, na stre lata wyjeżdżać ci sie chciało ? W półce masz chyba rodzine, znajomych, jesteś u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×