Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szpital trudne sprawy dlaczego ja

Polecane posty

Gość gość

siedzę chora i z nudów ogladam wszystko jak leci - pierwszy raz zetknęłam się z takimi serialami i się zastanawiam kto na boga wymyśla tak z d..y wzięte scenariusze??? zawsze bohaterem jest jakaś sierota podesrana, która nie umie nikomu się postawić, daje sobie wejść na głowę i w żadnej sytuacji nie ma absolutnie żadnego pomysłu na sensowną reakcję. Zero asertywności, zero szacunku do siebie, bierne owce naprawdę jest taka masa nawet nie ćwierćinteligentów, nie - po prostu ludzi pozbawionych mózgu niemal w zupełności? strach się bać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co dziwniejsze zawsze wszystko konczy sie dobrze, sirota porzucona przez meza z 4 dzieci znajduje nowa milosc, bidula bez wyksztalcenia znajduje prace, alkoholik z dnia na dzien przestaje nim byc.. no cuda sie zdarzaja ;) w takich filmach dla starszych pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpital jest calkiem ok, ale w pozostych programam jedno co mi sie rzuca w oczy a wlasciwie w uszy , ze strasznei dra ryja ajk prymitywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpital jeszcze ujdzie, bo mozna się czegos dowiedziec, np. że z pozoru niegroźne ukąszenie nietoperza powoduje wścieklizne i smierć czlowieka, albo że nastolatki zostawione bez opieki mogą wypic śmiertelną dawke alkoholu. No i lekarzy grają tam prawdziwi aktorzy, co zresztą widać po ich poziomie. Ale te pozostałe seriale to gnioty, śmieciowa produkcja dla plebsu. Robiona najtańszym kosztem, bez dbałości o takie szczegóły jak miejscowości gdzie rozgrywa się akcja. Jako "aktorów" zatrudnia się za śmieszne pieniądze ludzi z ulicy, którzy potem przed kamerami klepią z przejęciem teksty, często jak by deklamowali wiersze. A te krzyki kojarza się z prostymi ludźmi i patologicznymi rodzinami. O realiźmie akcji nie ma nawet co wspominac, zresztą ktoś wyżej juz napisał. Naprawde szkoda czasu, oczu i prądu na oglądanie tego syfu, w TV jest przecież wiele ciekawszych programów, np. na Discovery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpital – Odcinek 60 online: http://polskie-seriale.pl/szpital/szpital-odcinek-60/ Wypadki, przemoc domowa, powikłania po zabiegach, zatrucia, nagłe tajemnicze schorzenia to tylko część przyczyn, za sprawą których pacjenci trafiają na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Historie „przypadków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szpital czasem oglądam jak włączę, ale tylko dla doktora Eryka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te polsatowskie produkcje to jakas paranoja, tylko idioci to ogladaja na powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie rozwalaja "Zdrady". Cenzury mają na twarzach, a i tak wymieniają ich z imienia i nazwiska i ich zawody :D i jeszcze to, że detektywom zawsze bez problemu udaje się założyć kamery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam... Nikt wam nie każe tego oglądać przecież. Ja,sama brałam udział w jednym odcinku, bardziej dla żartu a i parę zł tez do kieszeni wlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i dla żartu, ale jak ktoś dostaje kompromitujaca rolę to żarty są, ale z niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co ja widzę to tam prawie same jakieś zakazane gęby występują, zwłaszcza starsze osoby. Pewnie jakieś żule, które nie mają innej roboty, bo twarze zjechane jak u typowych alkoholików. Oczywiście nie wszyscy, ale często takich widzę w zajawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpital ok jest wiadomo w naszych szpitalach można pomarzyć o takim traktowaniu itp ale choroby są i będą takze stawianie diagnozy dolegliwości itp pod tym względem jesy ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×