Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Arleta9999

Zabieg Intraceuticals

Polecane posty

Gość Arleta9999

zainteresował mnie zabieg Intraceuticals - czy ktoraś z drogich kafeterianek miała może już taki zabieg i może podzielić sie wrażeniami? bo wygląda to fajnie, jest nieinwazyjne, poza tym skoro gwiazdy lubia ten zabieg, to coś jest na rzeczy. ale opinie gwiazd juz znam, teraz chciałabym posłuchać co wy macie na ten tema do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowbojka91lk
ja mam pozytywne wrażenia - zabieg rzeczywiście przynosi efekty od razu, chociaż bałam sie, że to typowa marketingowa ściema. na szczęście u mnie, w Częstochowie, robi to jeden jedyny salon - Spa elegance, więc zaryzykowałam i poszłam. Było komfortowo, nie czułam żadnego bólu ani nic w tym stylu, bo to nie jest zabieg inwazyjny - między innymi dlatego chciałam spróbować. Poszło sprawnie, pani kosmetyczka już miała wprawę w tym zabiegu i czułam, że jestem w dobrych rękach. Tutaj masz filmik jak to wygląda - spaelegance.pl/intraceuticals.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to serio działa? Wygląda na filmiku całkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1234012
Działa:) Sama w to nie wierzyłam, ale skóra po zabiegu jest super. Taka napięta, nawilżona. Ja chodze na infuzje Intraceuticals do gabinetu Laser Skin Care w Gliwicach i wiem że pracują na oryginalnych produktach. A to podstawa by mieć fajny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiwatka
Widzę, że atek ucichł, a w sumie chętnie się wypowiem, bo robiłam niedawno ten zabieg w Krakowie w vesunie. Potrzebowałam mocnej pielęgnacji i odbudowy. to jest taki trochę lifting skóry nawet i niweluje cienie pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witka676767
a wystarczy jeden zabieg czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witalka
Aby uzyskac pełen efekt to sie powtarza ok. 6 razy, ale takie rzeczy powie Ci specjlista w twojej klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trójkątna
a jest coś gdzies o tym więcej, może artykuł jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zabieg Intraceuticals bardzo lubię zwłaszcza przed impreza buzia jest fajnie nawilżona i Makijaz się super trzyma. Robiłam tez po laserach frakcyjnych w Vesunie  i byłam zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intraceuticals to całkowicie bezbolesna metoda estetyczna. Ani podczas infuzji tlenowej, ani po zabiegu nie odczuwałam żadnego dyskomfortu. Wręcz przeciwnie - podczas aplikacji serum czułam delikatny, przyjemny chłód. Robiłam w Sekretach Piękna w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×