Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NOVA Legionowo opinie

Polecane posty

Gość gość
LO jak najbardziej jest ok. Jak ktoś chce chodzić to mu wszędzie będzie odpowiadało a jak chce się ktoś przyczepić to będzie się czepiał nawet najmniejszej drobnostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żadnych problemów ze szkołą nie mam, moim zdaniem wszystko działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajni nauczyciele, dobrze prowadzone zajęcia więc jak dla mnie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy poleca więc pewnie się zapisze. Jak się nie przekonam na własnej skórze nie będę wiedziała jak to jest. Ale wydaje mi się, że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też ci mogę polecić Technik Usług Kosmetycznych bo naprawdę fajny kierunek i fajnie prowadzone zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówczynią co do TUK, jak najbardziej się zapisuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TUK jak najbardziej, naprawdę dobra szkoła, fajne zajęcia i można uzyskać dobre doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda TUK to fajny kierunek i warto się na niego zapisać. Można zdobyć bardzo dobre doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TUK jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę zamiast TUK polecić Technik Usług Fryzjerskich, dobra szkoła. Najpierw zrobiłam kurs fryzjerski a teraz jeszcze to robię. Dobre doświadczenie można zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie się zapisałam na kurs eksternistyczny i jestem zadowolona. Płatny fakt, ale chociaż szybko będę miała średnie a na tym mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła fajna, dobra kadra, ciekawe kierunki i co najważniejsze jest za darmo nie ma czesnego i nie trzeba płacić co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bo jest za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście wszystko polecam, bo szkoła mi się bardzo podoba i nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenzor168
Chyba nie wierzysz że w ciągu paru godzin weszło na forum tylu byłych i obecnych kursantów i dodało tyle opinii, oni nawet nie wiedzą że takie forum istnieje. Wszystkie posty pisze jedna, może dwie osoby :D :D najprawdopodobniej pracownicy szkoły czy czegoś tam. Jak chcesz się przekonać to napisz do admina kafe o udostępnienie IP komputera z którego były pisane posty. hahaha dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek253
Nie wiem kto pisze opinie ale ja mogę NOVA polecić jeżeli chodzi o Kurs eksternistyczny, szybko można średnie wykształcenie uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania888
Ja jestem na TUK i jest ok, zajęcia praktyczne w porządku bo chociaż przygotowują do zawodu. A wiadomo że praktyki się nabierze w pracy. Więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TUK jest w porządku wiec, jak najbardziej polecam się zapisać, bo można zdobyć po tym naprawdę dobry zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ktoś chodzi na kursy zawodowe, ale ja mogę polecić fryzjerski, jestem po I stopnia a teraz czekam na rozpoczęcie II, i nie mogę powiedzieć niczego złego, bo jest naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła jak szkoła do każdej trzeba chodzić i się uczyć nie ma nic na łatwiznę. A jak komuś coś przeszkadza no to wiadomo, że każdemu się nie dogodzi. Ja mogę NOVA polecić na kierunku opiekun osób starszych. Potrzebowałam mieć wykształcenie pod tym względem i zrobiłam go szybko i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten topik to bardzo wyrafinowana prowokacja, bardzo....ale szkoła ok, w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na kursie kosmetycznym. Sporo się nauczyłam. Fajna pracownia, kosmetyki. Przyznam szczerze, że mnie to wciągnęło i zastanawiam się nad szkołą. Tylko z kolei to trochę długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kursie stylizacji paznokci, jestem bardzo zadowolona, zajęcia prowadzone są w profesjonalnym salonie, nauczycielka przekazuje dużo wiedzy praktycznej. Super, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś słyszałam na temat tej szkoły. Naprawdę robią dobre kursy ? Proszę o więcej opinii, bo może skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak faktycznie podobnież robią ciekawe kursy i wcale niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, ja z kursu byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie odbywaja sie zajecia w legionowie lo z tej szkoly mam zajecia a na ten temat nie ma nic w necie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia24075
Zapisałam się do szkoły NOVA na pierwszy rok LO. Pierwsze zajęcia się odbyły czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych zajęć i kiedy będą następne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie nie polecam, pani co zbiera zapisy w Legionowie, strasznie kłamie, na kursy nie ma osób chętnych, czekam już 2 miesiąc na kurs, jeden już ukończyłam to certyfikatu się nie doczekałam 3 tydzień. Ciągle słyszę wymówki miał być pod koniec tygodnia, ale ta pani Justyna wciąż wymyśla nowe historie, tak samo jak na kursie miały być modelki a musiałam dać swoje paznokcie i się zniszczyły masakrycznie. Nauczycielom nie wypłaca pieniędzy- nigdy więcej. Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×