Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

NOVA Legionowo opinie

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie nie, może gdzie indziej niż w Legionowie ta szkoła jakoś funkcjonuje, ale radzę tą kobietę co odbiera telefony wyrzucić z roboty! Nie miła, nie sympatyczna, okropnie wścibska niekompetentna idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poraaaaażżżżżżkaaaa. Brak fachowości we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o kontakt osoby które również miały przyjemność zapisania się do szkoły Nova w Legionowie na dietetykę! Adres mailowy: dietkanova@wp.pl Do dnia dzisiejszego dwa zjazdy w tym jeden z inna grupą za każdym razem jestem wprowadzana w błąd w sektetariacie. Ciężko mi powiedzieć czy drugi zjazd wogóle się odbył. Nie wywiązują się z umowy nie realizują podstaw!!! A za wcześniejsze rozwiązanie obowiązuje kara... Więc szukam innych kursantów dietetyki 2014, podobno jest nas dziesiecioro w Legionowie! dietkanova@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie nauczyciele są w porządku, w grupach miła atmosfera, ale organizacja ze strony sekretariatu jest fatalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam nikomu ! Jeżeli chodzi o nauczycieli nie narzekam bardzo fajne panie ale co z tego. Byłam na kierunku fryzjer który właśnie został rozwiązany z winy tylko i wyłącznie szkoły. Nie zapewnili nam miejsca w którym mogłybyśmy odbyć praktykę. Miałyśmy całkiem fajną grupę co nie zmienia faktu że przez pierwszy semestr miałyśmy tylko teorię i każda z nas była tym faktem zdenerwowana i pełna obawa. Niestety obawy były słuszne kierunek zamykają a my musimy szkołę zaczynać od nowa ponieważ żadna szkoła nie przyjmie nas od drugiego semestru bez ani jednej godziny praktyk. Pół roku w plecy bo w obecnej sytuacji nie mamy szans na ukończenie kierunku gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizacja i praca sekretariatu fatalna - kryptodyrektor, zmieniający się co zjazd, bezradne sekretarki, plan zajęć po prostu kosmiczny (po 10 godzin tego samego przedmiotu jednego dnia), problemy z uzyskaniem informacji, nie wspominając już o różnych zaświadczeniach itp. Nauczyciele ogólnie w porządku, ale zarządzanie placówką - kompletna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczeń
Mi się podoba , polecam szkołę w Legionowie ,a w sekretariacie nigdy nie otrzymałem nie jasnej informacji , zawsze Panie próbowały pomóc i robiły wszystko żeby rozwiązać problem. Nauczyciele też są fajni (chociaż ,niektórzy wymagający) .Uważam , że to zależy od podejścia jak ktoś idzie do placówki i ma tylko roszczenia to nigdy nie dojdzie do porozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do szkoły już 2 rok i jestem zadowolona .Nie mam zastrzeżeń ,chociaż początki bywały trudne.Jak tylko skończę na pewno będę kontynuować naukę na innym kierunku.O wszystkich zmianach w planie czy w zjazdach jestem informowana ,nawet o egzaminach .Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, umowa skonstruowana tak, by wprowadzić ludzi w błąd, warunki odstąpienia od umowy promocyjnej absurdalne, brak kompetencji pań, pracujących w placówce w Legionowie (nie jestem w stanie stwierdzić, jak jest w innych), brak zorganizowania ani jakiejkolwiek pomocy z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy jeszcze ktoś tutaj zagląda? Czy są tutaj osoby które mają problem z ta szkoła? I mnie sytuacja wyszła tak ze przez szkołę mam komornika i na dodatek zagubili moje dokumenty. Szukam osób oszukanych przez ta szkole i przez sekretarkę nie pamiętam jej imienia ale miała czarne włosy i była nie prZyjemna. Jeżeli ktoś miał problem odezwij się klaudianiania@wp.pl szukam wszelkich osób które mogą pomóc trzeba coś zrobić z ta szkoła bo tak nie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zapisałem i sobie chwale. Wszystko na miejscu. Dla mnie to ważne. Zajęcia spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zapisałam do liceum i jestem bardzo zadowolona ze szkoły. Teraz panie sekretarki się zmieniły i są bardzo miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze chyba się zapiszę do nich. Patrze właśnie na ich stronę internetową, fajne mają te kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie,wg opinii idealnie,tak jak naFB, żadnej krytyki. ALE TO NIE PRAWDA. Podstawa programowa nie realizowana,maszynka do robienia pieniędzy-ogromne kary za nieobecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mną ciągną się długi jak tylko odeszlam :/ 1200 już zapłacone myślałam ze to koniec a tu list z kolejnymi długami . Teraz żądają za ulgę zwrotu 400 zł .. co za ludzie . Sekretarki co tydzień Nowe ..słyszałam ze nie dostaja wypłat i traktują źle .. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NovaCentrumEdukacyjne
Jeśli potrzebujesz statusu studenta, zniżek na przejazdy lub zaświadczenia do ZUS lub Wojskowego Biura Emerytalnego zapraszamy do szkoły Nova Centrum Edukacyjne w Legionowie ul. Kopernika 9. Znajdziesz u nas wiele ciekawych kierunków oraz dobrze wykwalifikowaną kadrę. Ostatnie dni na zapisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, na prawdę Was nie rozumiem. W umowie jest jasno napisane, że jeśli się nie chodzi to są kary. Nie oszukujmy się , przecież jak zapisujesz się do szkoły to chyba masz zamiar do niech chodzić?! To takie nie poważne. Ja obecnie jestem na Techniku usług kosmetycznych i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wszystko racja z tymi umowami ale mimo tego ze placisz to i tak potem robia tak ze dowalaja CI dodatkowych oplat itp ja sie tak wkrecilam i teraz zaluje... i to wcale nie chodzi o to czy ktos chodzi czy nie tutaj panie sekretarki wymyslaja rozne przyczyny itp uwazajcie a najlepiej przy kazdej wizycie nagrwajcie rozmowy bo zawsze sie wypieraja tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy osób do dodatkowych testów (Naszą technologie dostaniecie za DARMO). Mimo, że sami już bardzo duże pieniążki zarobiliśmy, to chcemy program rozwijać dalej i udostępniać go dalej tylko w przyszłości będzie on za opłatą. Więcej na HTTP://MGR24.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaa852
Polecam kurs kadrowo płacowy. Bardzo konkretnie i dobrze przekazana wiedza. Dużo praktyki i ciekawych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1235842
Kurs excel! Polecam! Świetnie prowadzony! Wysoka jakość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość587
Ja również jestem bardzo zadowolona. Brałam udział w kursie kadrowo płacowym. Super prowadzony, konkretnie, dużo informacji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123578965
Chodzę tutaj do LO i na prawdę mogę powiedzieć, że jest ok i że warto się zapisać. Jeśli ktoś chce chodzić i czegoś się nauczyć to warto. Jeśli chodzi o umowy to wszystko jest jasno napisane więc nie można mieć do nikogo pretensji, wystarczy tylko przeczytać. Bardzo profesjonalna i pomocna obsługa w sekretariacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_7896
Polecam kursy! Wysoka jakość :) Zwłaszcza excel i księgowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123654
Nova Legionowo Jeśli chodzi o liceum i gimnazjum na prawdę polecam. Zajęcia odbywają się co 2 tyg i są prowadzone w na prawdę fajny sposób. Żadnych problemów z zaliczeniem, z każdym nauczycielem można się dogadać, wystarczy przychodzić na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio brałam udział w kursie komputerowym i na prawdę mogę powiedzieć, że warto. Cały program zrealizowany a nawet o wiele bardziej rozszerzony niż ten na stronie więc polecam. Na koniec otrzymujemy zaświadczenie na druku MEN oraz certyfikat. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs Kadry i Płace przygotowuje naszych uczestników do zawodu spec. ds. Kadr i Płac. Przekażmy Państwu istotne zagadnienia kadrowe, płacowe, prawne wymagane w tym zawodzie. Po ukończeniu kursu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat oraz zaświadczenie na druku MEN Program kursu :Nawiązanie i ustanie pracy stosunku pracy,Czas Pracy-zmiany w prawie pracy,Urlopy pracownicze,Dokumentacja kadrowa,Umowy cywilno prawne itp. Zapraszamy również do zapoznania się kursu na naszej stronie internetowej www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś się zastanawia czy warto się zapisać do Novej w Legionowie to polecam. Skończyłam tutaj i gimnazjum i liceum i nie mg niczego zarzucić. Jestem również po kursach i poziom jest na prawdę wysoki (kurs komputerowy,excel i księgowość komp). Każdemu komu zależy na wiedzy, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5412
Jestem po kursie księgowości komputerowej i szczerze mogę polecić, wszystkim którzy się zastanawiają. Cały program dokładnie zrealizowany. Fajna atmosfera i miła obsługa w sekretariacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×