Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czerwcowa Młoda

fryzura ślubna i suknia co zrobić z takimi włosami

Polecane posty

Gość Czerwcowa Młoda
;) dzięki za radę... ;) Mogłabym wrzucić fotkę sukienki, żeby obiektywniej doradzić, ale mój narzeczony szpera czasem w historii jak czegoś szuka i mógłby ją zobaczyć przypadkiem... Więc nie będe tego robić... Ale właśnie co do loków jak miałam takie wypasione loli z jednej str zebrane i podpięte kwiatkiem to wytrzymały pobyt u kosmetyczki, ubieranie szykowanie i kościół ( nawet Młoda przy składaniu życzeń skomentowała, że są piękne) ale jak dojechaliśmy na sale to już były takie rozciągłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Ta fryzurka z pierwszego linku jest bardzo ładna <3 ale nie wiem czy by wytrzymała u mnie.... ;) a jakiej masz długości włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Loki w takim "sprężonym" stanie nie... Fryzjerka mówi, że są długie i ciężkie i to dlatego... Później są kręcone ale takie nijakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam włosy do pasa już ale dalej zapuszczam ;) jak fryzjerce będzie przeszkadzać to je podetnie ;) a póki co zapuszczam ile się da. A mam fajną odżywkę i troszkę przyspiesza rośnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Taka już prędzej by mi się utrzymała... Tylko to takie jakby warkocz.. Ja też póki co je zostawiłam niech sobie rosną ;) ale odżywek przyspieszających nie stosuję, bo i tak szybko rosną ;) Muszę jeszcze pomyśleć nad fryzurą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Już wcześniej pisałam,że źle się czuje w warkoczach... Chciałabym coś luźno puszczonego... ale nie całe włosy... I tak jak pokazywałam wcześniej w tym linku ( na drugim zdj) http://tablica.pl/oferta/sliczna-suknia-sukienka-sylwester-CID87-ID1pB3l.html tak wyszła moja fryzura.. No nie miało to tak wyglądać... ale ile to było temu teraz mam dłuższe włosy więc też wyjdzie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem..no to musiałabyś popróbować no i przede wszystkim sprawdź jakiegoś innego fryzjera. Poszukaj na jakimś forum o jakiegoś sprawdzonego fryzjera i może akurat będzie lepszy i fryzura wyjdzie tak jak miała wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie loki bardzo szybko się rozwalą, nieważne czym będą utrwalone, na ostatnim weselu na którym byłam miałam loki, część włosów upiętych, część puszczonych i niestety te luźne bardzo szybko po jakichś 3-4 h były już słabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Jeszcze poprzeglądam i na coś trzeba będzie się zdecydować ;) ale dziękuję za propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też w tym coś jest. Jak masz tylko część włosów puszczonych, to będą miały mniej "wsparcia" i będą szybciej podatne na rozlecenie się więc popróbuj różne fryzury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lovely co to za odżywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, chcesz na ślubie być inną osobą niż jesteś naprawdę? Skoro masz długie włosy na codzień i lubisz je a być może jesteś z nich dumna, to chcesz tylko na jeden dzień ścinać? Przecież w dniu ślubu trzeba się ładnie ubrać, umalować i generalnie ładnie wyglądać ale nie przemieniać w kogoś kim się nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto chce coś ścinać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Nie chodziło mi żeby je ściąć całkowicie tylko trochę podciąć, żeby się lepiej układały.. To chyba nie jest jakaś zbrodnia, ani udawanie kogoś innego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwcowa Młoda, napisałaś "Zastanawiam sie czy ściąć włosy?" dlatego sądziłam że masz na myśli cos bardziej radykalnego niż podcięcie końcówek. Przepraszam za zamieszanie w takim razie. Może to dlatego że sama się już wściekam jak przed moim ślubem rodzina i znajomi są pełni złotych rad co do mojego wyglądu a rady są takie że gdybym się do nich zastosowała to własny narzeczony by mnie mnie poznał ;) (w tym propozycje ścinania lub przefarbowywania włosów, wtf?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwcowa Młoda
Nie no nie chodziło mi też o same końcówki... ;) Spokojnie też mam już misz masz w głowie... Wygląd to jedno a organizacja drugie... Jeszcze kilka dni przed ślubem będę miała egzaminy i obronę pracy... Wtedy to dopiero będę drażliwa. Teraz wszystkich rad słucham z pokorą ;) a może akurat któraś mi przypadnie do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to ma do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fslub.blogstream.pl%2Ffiles%2F2013%2F08%2Ffryzura-slubna-dla-blondynki.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fslub.blogstream.pl%2Ffryzury-slubne-2014%2F&h=441&w=298&tbnid=u-r69Fu3TQFWqM%3A&zoom=1&docid=-Hb4NVmK1NqMEM&ei=okN-U5CGIIjnygPoroCACQ&tbm=isch&ved=0CFYQMyhOME44rAI&iact=rc&uact=3&dur=268&page=14&start=363&ndsp=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam jest więcej fryzur musisz tylko kolejno strony przeglądać bo z tego co widziałam jest ich koło 1300 stron. Na pewno coś znajdziesz dla siebie :) Jeszcze raz link http://styl.fm/profile/96390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście jakbym miała takie długie włosy to wybrałabym coś takiego: druga fryzura z tej galerii http://weselicho.net/103,fryzury_slubne__dlugie_wlosy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×