Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ratunku przytylam 6kg bez zmiany obwodow jak to mozliwe

Polecane posty

Gość gość

chodze 3 mce na silownie i wiem, że można zwiekszyć mase miesniowa kosztem tłuszczu, ale żeby 6kg? po tych 3 miesiacach zmiany moich wymiarow: biceps +2cm biust bez zmian talia +1cm Brzuch na wys. pepka +1cm biodra bez zmian udo bez zmian łydka bez zmian. A na wadze 6kg więcej! nie mogłam chyba tylu mięśni zrobić przez 3 miesiace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie dokłądnie robiłaś ćwiczenia ? , z jakim obciążeniem i ile serii, jakie robiłaś odpoczynki między seriami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie: w czym jest problem? Skoro zyskałaś kg bez zmiany owodów, to znaczy, że trochę tłuszczu spadło i zostało zastąpione przez mięśnie (na pewno nie zyskałaś ich 6 kg bo to niemożliwe) i zatrzymaną przez treningi wodę. Jakbyś oprócz wagi i obwodów mierzyła fałdy tłuszczowe to wiedziałabyś dokładnie co i gdzie rośnie a co maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka problem jest w tym, że waże sgtrasznie duzo. jakbys usłyszała ile, to pomyślałabyś, że nosze rozmiar 46, a nie 40.... co do rodzajów ćwiczeń - nie znam nazwy tych wszytskich urządzeń na siłowni. Oprócz aerobów (orbitrek, stepper, wiosła, rower) ćwiczyłam po kolei na wszystkich maszynach w naszej siłowni (raczej niewielka). Tak więc***plecy, i ramiona, i klatke, i nogi, i pupę, wszystko. Obciążenia różne - od 10kg do 25kg, na niektórych maszynach łatwiej dźwignąć duży cieżar. 3 serie po 10-20 powtórzeń (zależy jakie ćwiczenie) i zmiana maszyny. Tak zaleca trener tam obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka znów odpoczynki starałam się robić możliwie najkrótsze, ale takie, bym dała radę z następną serią. pewnie z 1-3 minut. A no i problem jest taki, że oprócz rozbudowy ramion (mam je ąłdnie wyrzexbione, ale bez przesady) i lekkiego uniesienia tyłka nie widać zmian wizualnych. Ja oczywiście czuję w sobie "moc", czuje moje mięśnie i ich siłę, ale nie zrobiłam sie jędrniejsza. Pewnie dltego, że mam lekką nadwagę (powinnam zrzucić jakieś 5-10kg i stad w sumie pomysł siłowni, chciałam też być silniejsza). Cellulit chyba nawet sie powiekszył po tej siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jesteś przed okresem i zatrzymujesz wodę, albo za mało pijesz, ja po zajęciach fitness piję więcej niż pół litra wody, często rozpuszczam w niej orsalit, żeby uzupełnić składniki mineralne, jeśli dużo ćwiczysz mięśnie się rozbudowują, może powinnaś robić więcej ćwiczeń rozciągających, albo kardio - bieganie itp. jeśli nie widzisz na razie rezultatów, nie przejmuj się, z czasem przyjdą, nie każdy w ciągu miesiąca gubi 10 cm obwodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można było się tego spodziewać, to co robisz to normalny trening na masę, jeśli masz wątliwości to popatrz na fora kulturystyczne , taki trening to podstawa, 8 do 12 powtórzeń , w kilku seriach, od tego rosną mięśnie, tak to wwygląda. do tego ci trenerzy są maniakami treningu kulturystycznego , jakbyś go zapytała, czy pomógłby ci , bo chcesz wystąpić na zawodach kulturystycznych dla kobiet to z chęcia by c***omógł, to maniacy. skoro chcesz chodzić na siłownię, i schudnąć , to powinnaś robić trening obwodowy czyli około dziesięciu ćwiczeń jedno po drugim, bez odpoczynku, każde ćwiczenie około pól minuty z takim obciążeniem,żebyś po skończeniu mogła jeszcze kilka ruchów zrobić albo rób zwykłe aeroby na orbitreku, steperze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzilas ! musisz najpierw zrzucic pare kg z 8-10 a potem mozesz sie rzeźbić podczas podnoszenia jakis ciezarkow . Wskocz na rowerek czy cos takiego ale nie katuj sie cwiczeniami jak kulturystka ! pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja70
a robiłaś pomiędzy tymi ćwiczeniami przerwy albo jeździłaś lekko na rowerze? też zrobiłam kiedyś taki błąd: +4 kg na wadze ;/ teraz kupiłam http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/crossowe/p,rower-horizon-czarno-czerwono-szaro-bialy-2014-150-zl-do-wydania-na-akcesoria-gratis-author,268728.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75778715&qrtc_pos=3&skad=quartic, jeżdżę nim na codzień do pracy i już nie puchnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu taki okres masz że tyjesz a później 2 razy więcej Ci poleci...? ja tak miałam od czasów http://www.cyklotur.com/rowery/miejskie-city/p,rower-pop-art-28-cali-bialo-czarny-18-2014-romet,261934.html?qrtc_slt=slt_product_2&qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=75773198&qrtc_pos=5&skad=quartic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×