Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yorg

seks po pięćdziesiątce

Polecane posty

Widziałem na uczuciowym prawiczków co doskonale sie czuję w roli samotników.Mozę dla nich to lepiej aby nie poczuli rozgoryczenia,jakby nie było tego co oczekują od życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prawie 50, lubie sex, zonanie chce wiec mam kochanke i jest cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś kolegą po fachu :) moja też już wysiadła i mam inną.Lepiej jest mieć trochę młodszą bo te po 50 nie wszystkie jeszcze mogą,ale nie powiem :) trafiają się bardzo ostre oj bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden nie wypowie się :) Tylko ja jestem nienormalny i mam ochotę się :) Dawać do mnie Damy kochane :) Rozjuszony staruszek :) czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depczą ? Nie ? Ja bym sobie podeptał,albo był podeptany przez Damulkę oj dał bym się na ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina fiodorowna
wstyd. doprawdy wstyd, aby ludzie dojrzali byli takimi rozpustnikami. to sie nie godzi. takie rozmowy nie naleza do dobrego tonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjjj ? Się narobiło ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ninko a gdzie takie grzecznie szukać ? Na pewno jesteś jeszcze cnotliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina skąd wiesz jak komuś w zyciu przyszło.Myślisz że wszyscy po 50-tce są nadal żonatymi??A dlaczego tyle wdów jest ?W druga stronę w mniejszym wymiarze też istnieje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nina fiodorowna- nie oburzaj się tak a pośmiej:) To tylko wyobraźnia panów po 50-tce, ciągle chcą się sprawdzać :D A prawda jest taka, że MOC , już nie ta:( a te kochanki to z grzeczności im nie mówią, że są do N I C Z E G O w łóżku. Chęci ich nie przekładają się na rzeczywistość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jakiego niedorajdę testowałaś.Niektórzy są ... byś się zdziwiła.Mój ma ... i jest nie do zdarcia.Mam niekiedy dość,ale co robi mi przyjemnie i nie dam mu możliwości chodzenia na lewiznę.Dbam bardzo by miał puste jajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina fiodorowna
jestem dystyngowana wdowa po generale lotnictwa. nie bede publicznie wymieniala jego nazwiska. nie zamierzam kalac jego pamieci wymawiajac w waszej obecnosci, tak cennego dla mnie imienia. umarl milenki kilka lat temu. od tej pory zyje sama. cnote, drogi mlody czlowieku stacilam po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIEDORAJDÓW po 50-tce :D, wszyscy są tacy sami :P , WSZYSCY! Każdy z nich to stary Satyr :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się taki napoci, nasapie, aż strach, że za chwilę będzie miał zawał :) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieliście po prostu takiego szczęścia zaznać,jak ja go mam :) smutne.Nie mogę się doczekać kiedy przyjedzie po mnie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duchu, ty jesteś tak, chyba 70-letni, więc nie dyskutuj - już " po ptokach" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj te stare laski :) Nie było im trafić na prawdziwego faceta.Są tacy co nie gonią za pieniędzmi,a za ... :) Szanują się i rżną laski bardzo długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deklu moja mamusia nie żyje już 20 lat ośla pało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duc****esteś żałosny a na dodatek obleśny, stary dziad. Tym bardziej mierz zamiar podług sił zawsze :D a tych, niestety brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz to widać po wypowiedzi twojej pomidorze.Brak należytej opieki i pierrtoli wszystkich naokoło :O:(Współczuje perfidnej głupocie .Jeszcze masz czas zmadrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina fiodorowna
moj milenkij bardzo mnie szanowal. w reke calowal. wspolnie sniadalismy. potem wyjezdzal do swoich zajec. mial ich duzo i trwaly do nocy. abied zjadala ja sama. spala toze sama. taki ja szcunek u niego miala.milienkij zmarl na posterunku. w lozku rozpustnicy wdowy po iwanie pawlowiczu. ale dobryj czlowiek z niego byl i potomu mysl o nim dla mnie swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet po 50-tce , który ma klasę, ma też świadomość upływającego czasu- nie ośmiesza się :classic_cool: Ale tylko taki z klasą- pozostałość to żałosne dno, fircyki w zalotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcie przyprowadz bedzie w krok patrzeć cały miesiac i ciebie pomidorze pogoni na cztery wiatry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duchu - masz tyle laaaat, że chyba pamietasz co powiedział doktor Sztrosmajer o głupocie ? A twoja jest właśnie takiego typu :P **** dopasowując do ducha :D " gdyby głupota miała skrzydła to duch fruwałby jak gołębica" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne,że się nie ośmiesza ze sterczącym sprzętem :) Jak wisi to jest żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodzi, że tym, co najgłośniej krzyczą i wiele mają do powiedzenia ...wisi :P A jakie to mają możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna30latka
mój Ukochany ma 52 lata, w wolne dni to 2 razy pod rząd i potem jeszcze 2 później, kiedy jesteśmy zabiegani to minimum raz dziennie, kocham Go, jest wspaniałym człowiekiem, ma masę energii, zainteresowań, jest aktywny, ma świetny temperament i, hmmm, technikę :) do tego chodzi na siłownię 5 razy w tygodniu, nie pije, nie pali, jest wspaniałym atrakcyjnym mężczyzną. seks z równolatkami był beznadziejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×