Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yorg

seks po pięćdziesiątce

Polecane posty

A ty jesteś zwykłym tchórzem co za węgła popierdujesz.I z takimi niedojdami mam gadać?:D Wypałuj sobie ten osli i durny łeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak argumentów - zaczynają się wyzwiska- to jest klasa??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna właśnie ........ są tacy,ale nawet niektórym kobietom nie dasz rady wytłumaczyć tego,to jest poza zasięgiem :) Pozdrawiam Ciebie serdecznie i naprawdę używaj wtedy nie tak szybko ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą, nie żadnym małolatem a o "umiejętnościach" panów po 50-tce przekonałam się:O Chęci wielkie, napaleni jak sto diabłów a rezultat - żaden :( *** **** Smof - czytaj ze zrozumieniem - napisałam przecież-dopasowując do ducha smiech " gdyby głupota miała skrzydła to duch fruwałby jak gołębica" **** a duch jest znany z tego, że rozwala WSZYSTKIE tematy- jego poziom jest właśnie taki, jak zarzuca innym, czyli- pozio piaskownicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo duch to taki wampir energetyczny, musi się tu żywić, wyprowadzając z równowagi innych swoim dywagacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesadyzmu.Co do rozwalania to właśnie mnie temat poszedł w diabły jak pomidory zaatakowały i 16 osób tam przebywające razem ,ze mna odeszły z cafe.Więc pudło waść kobieto.Pomidory stwarzają kłótnie i zamieszania obarczajac tych co są na niebieskim nicku.Nikt nie powiedział,ze mając przeszło 30 lat jest skarbnicą wiedzy i mądrości.Tutaj to ewidentnie widac i czuć.Taka nienawiść tych alternatywnie mądrych jest,ze sie w pale nie mieśći.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet wstydzisz sie na odpowiednim nicku być bo tak najłatwiej co?Walić na odlew to Twoja domena??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co duchu??? jak się ma taką sztukę przed sobą jak ty, to trudno zachować kulturę:O Uważasz , że jest tylko jedna prawda- "twoja". Nie potrafisz dyskutować:( Wszędzie gdzie się pojawiasz robi się bajzel Jesteś NIEREFORMOWALNY a do tego... jak ta gołębica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Jesteś kolegą po fachu usmiech.gif moja też już wysiadła i mam inną.Lepiej jest mieć trochę młodszą bo te po 50 nie wszystkie jeszcze mogą,ale nie powiem usmiech.gif trafiają się bardzo ostre oj bardzo xxxx ale walisz smuty , nie moga , ale z wami chyba:D , a tak to i owszem , mam 50 lat i ciagle mi sie chce:D jestem kobieta zeby byla jasnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pff a kobiecie sie kiedyś odechciało??Chyba ze ma zatrute życie, to tak z jakimś bęcwałem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie a ono ( facec**** 50-tce) dziwią się, że wolimy młodszych:) To chyba jasne bo mają MOŻLIWOŚCI :classic_cool: a my- doświadczenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRAWDĘ trudno przełknąć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorze i kto tutaj kogo obraża ustawicznie,he??Ty nadajesz się tylko za babcie klozetową tam wyśmienite dla ciebie miejsce jest.:D Na cafe nie masz co szukać jestes za tepa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smof uważasz się za godnego przeciwnika??Tylko na ubitej ziemi:PNie rozumiem tej Twojej polemiki.Na tym nicku Cię obraziłem??Masz jakieś nie właściwe domysły,no coż jak ktoś uwielbia w moim imieniu sie wypowiadać a Ty uwazasz,ze to moje to współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie nie spojrzec klotnie ;) naprawde mroz trzyma stanowczo za dlugo :) moze wraz z odwilza wroci wam lekkosc myslenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
geriatykom mówimy stanowcze NIE!!!! starzeć się z godnością a fuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staruchom stanowcze NIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 lat i też mi facec**** 50-tce imponują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z grubym portfelem zapomniałam dodać , inni różaniec w rękę i pod piecyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare pierdziochy. jestescie zalosni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 19 lat i chetnie bym zajał sie dojrzala kobieta ) samiec19@iteria.eu zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam bedziesz stary (stara) doczekasz sie nie bój nie bój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee... moze nie doczeka. zginie od samozaplonu przy samoobsludze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze sa tuvdojrzali faceci, stad pytanie. Czy sa jakies widoczne objawy, ze facet 48 letni nie wspolzyl lata?np problemy z erekcja itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zdychaj zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś na seks teleofn. Czasami aż za bardzo otwarta, czasami zaś nieśmiała brunetka, która niedawno ukończyła 21 lat z chęcią podzieli się swoimi pierwszymi doświadczeniami seksualnymi. Moje fotki są tutaj:http://sextelefon.co.pl/9.html Mam miły i ciepły głos, który opowie Ci o tym jak wyglądam i jakie uwielbiam pozycje seksualne w trakcie intymnych spotkań. Jeżeli tylko wykonasz do mnie telefonik opowiem Ci o tym wszystki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sex-rozmowy.pl/patrycja_sex_telefon.html mam 20 lat ale juz odkryłam w sobie ogromny pociąg do bdsm. Wiem, że tylko jako Suka mogę osiągnąć orgazm. Wiem, że masz żonę, którą kochasz, jesteś dla niej romantyczny, namiętny. Wiem także, że pragniesz czasami takiej suni jak ja. Chcesz by Twoja niewolnica nie marudziła tylko pokornie wykonywała nawet najbardziej wyuzdane zadania. Jestem gotowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×