Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

oj puściutko tu dziś. no tak - wszystkie ćwiczą:):):) ja właśnie sie usadowiłam przed tv i herbatkę zaparzyłam. dziś 40 min steperu. zawsze coś. a co mi tam... na kolacje niewiele więc pewnie pójdę szybko spać by mnie głód nie chwycił....hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja taka podjarana, że jeszcze 20 km na rowerku przejechałam. ale kolana mi odpadają. już dość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
no witam z rana!od dziś zaczynam ćwiczyć,chyba z Mel b i parę ćw od chodakowskiej,poprzeglądam zaraz trochę yt,dziś niezbyt fajny dzień się zapowiada bo muszę po poludniu jak córka wróci ze szkoły pomęczyć ją z matmą,bo ma jutro sprawdzian,ale za to w przerwach jak nam się będzie mózg lasował będziemy ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
zapomniałam o najważniejszym:waga leci w dół,żeby jeszcze obwody zechciały,no ale na to trzeba poczekać i zapracować,podziwiam was dziewczyny za te silownie,ćwiczenia ,rowerki,od razu widać że się zawzięłyście no i bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przespalam noc, jupi :D :D Tabletki dzialaja i meliska tez :) jaka ulgaaaaaaaa :) tak sie wyspac :) :) -- Lumi, zeby tak po nocy jezdzic ( nawet jak to jazda w domu :P ) - podziwiam :) __ Ruda, na razie to pewnie woda, ale zaraz doczekasz sie spadkow w cm :) Ja wolalam cwiczenia z Mel B, ale z drugiej strony uwazam, ze taki skalpel Chodakowskiej jest bardziej skuteczny w szybszym czasie. __ Dzisiaj wczesnie koncze ( o 14) wiec jade od razu na silke pakowac :) Jestem wyspana, zazyje sobie valusedzik, wiec do tego jeszcze bede wyluzowana - piekny trening zapowiada sie :D Wycisne z siebie wszystkie soki ;) __ Menu: Mam pewne problemy z jelitami i od dzis bede troszke inaczej kombinowac z dietka. p1: 40g owsiane, 20g rodzynki, 15g orzechy, 50g banan; czarna kawa p2: kawa, kanapka z pieczywa tostowego 44g, plaster sera zoltego 15g, 2 plastry poledwicy sopockiej 10g p3: 150 g zupy jarzynowej p3: schab pieczony 100g, warzywa na patelnie 200g, oliwa 3g p4: filet z piersi z kurczaka 150g, warzywa na patelnie 200g, oliwa 3g ** To daje lacznie niecale 1300 kcal, az dziwne!!! Bo tyle jadla!!! I proporcje BTW tez sa ok. Zobacze jak bede sie czula po takim menu. Ja tak naprawde mam dzis problem z jedzeniem w pracy, bo nie mam zadnej przerwy wolnej - same dyzury :O Ani siku, ani jesc. BHP w dzisiejszych czasach dotyczy tylko uczniow 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
w szkole do której moj syn chodzi jest super,duża nowa,uczniów ok 60,grono miłe ,pani dyrektor super,szkola prowadzona przez stowarzyszenie(grupa zawziętych osób,którym na niej zależy,bo parę lat temu była grożba zamknięcia i sprzedania budynku)naprawdę możesz zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mnie jakoś naszło wczoraj na ten rower. potrzebowałam się zmęczyć. bo za dużo energii. muszę kondycję złapać bo dziewczyny ja nie jestem w stanie zrobić skalpela. przecież to jest nierealne. może za jakiś miesiąc jak zacznę się ruszać spróbuje,... no widze, że Wy to kondychę macie a jak jak rozjechana żaba, idę na śniadanie. tak leje u mnie, że zaraz znowu wskoczę do łóżka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
u mnie też deszcz,jakoś jesiennie się zrobiło ,idę ćwiczyć ,ale najpierw zrobię zdjęcia sylwetki,żebym po jakimś czasie miała porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda. dajesz zdjęcia. ja już po obiedzie. zupa ogórkowa i kasza z mięsem... jade zaraz na paznokcie...bo już wyglądam...eh. wieczorem pojeżdże na rowerze.a co.//...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
nie bardzo wiem jak,a z resztą ciągle mi bateria siadała,a to flesz się świecił,jedno jakieś mi w końcu wyszło,ujdzie,a może go na fejsa wstawię żartowałam,poćwiczyłam trochę,na początek delikatnie ,ale się rozkręcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, noooo zazdroszczę. Bo u nas uczniów z samych klas 4-6 ponad 200 :D :D Rumor na maxa :D I jak ich wszystkich uczę !!! Więc wyobraź sobie ile zajmuje mi sprawdzanie testów i pisanie dla każdej osoby informacji zwrotnej !!!!! :O :D Kochana, nie łam się, tylko wstawiaj foty :) __ Ja solidnie poćwiczyłam na siłce. Nogi i dupsona, troszkę mniej ręce. Na koniec 30min. bieżnia, więc roweru już dzisiaj nie będzie ;) :P Tylko przysiady w liczbie 110, z czego połowę zrobię z obciążeniem 6kg. __ Teraz czas na prysznic i krótki relax ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem czekają mnie przygotowania do jutrzejszego zebrania z rodzicami.Bleee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałeKudłate
Witajcie:) widzę, że każda solidnie ćwiczy więc zapytam, bo zaczynam się nieco martwić:-/ mam takie pytanie odnośnie rowerku stacjonarnego. Jeżdze na nim juz od kilku tygodni i zauważyłam, że uda zamiast się wysmuklać rozbudowują się chyba... Nie ustawiam go na jakies super obciążenie, ale nie jeżdżę też na zupełnie luźnym (taki akurat). Naczytałam się, że na lekkich obrotach niewiele da, a na najcięższych właśnie wyćwiczą się mięśnie i rozbudują. Ja chce tylko spalić z nich tłuszcz... i trochę ujędrnić ale nie chce wyglądać jak Marit Bjørgen... Mogłybyście coś doradzić? Ktoś może wie jak ten rowerek trzeba ustawiać w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe, nie przesadzaj ;) Co do roweru, jazda na luznym sprawia, ze sie chudnie - potwierdzone na wlasnej skorze ;) Nie sadze, zebys sie bardz rozrosla od roweru, skoro bikini fitness poza sezonem wystepow nie wygladaja na zbyt rozrosniete, a na co dzien przerzucaja zelastwo ;) Na koniec, nie masz tyle testosteronu co facet, by uda Ci sie rozrosly ;) Z mojego podworka - ja na silce cwicze, na maszynach na nogi wrzucam po 50kg jak na razie, w martwym ciagu 30kg i nic mi sie nie rozrasta. jedyne co widze to przemiane sadla w miesien. Nogi sa coraz twardsze :) :) Poza wszystkim, delikatnie zaznczone miesnie to to, co bym chciala miec. Sexy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Jeju ja przechodzę chyba jakieś załamanie:O Dzisiaj jadłam praktycznie cały czas, bez przerwy:O Normalnie jakbym dostała jakiegoś ataku na żarcie:O No i jeszcze do tego jestem taka zła, tak po prostu bez powodu. Słuchajcie ja nie wiem co się ze mną dzieje do cholery:( Mam ostatnio jakieś dziwne wahania nastroju, jestem rozdrażniona, zmęczona, w ogóle nie mam ochoty na seks:O Dzisiaj bez powodu się poryczałam:O Wiecie co, może mnie wyśmiejecie ale dzwoniłam do mojego faceta i poprosiłam go aby w drodze powrotnej do domu kupił mi test ciążowy... wiem to głupie, po prostu chcę się upewnić że to na pewno nie ciąża. Lola znowu mam problem ze squotami. Z kolanami wszystko ok tylko teraz strasznie mnie boli nad kolanami jak uginam nogi:( Nie wiem czemu. Na razie odpuszczam sobie to ćwiczenie bo nie dam rady, ale będę robić pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomierz sie dzis i za jakis czas, wszystko okaze sie jasne. Jedz zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka, a okres spoznia Ci sie? ;) No jak Cie boli, to odpusc na razie. Nic na sile, nie o to w koncu chodzi. Pilnowalas, zeby kolana nie wychodzily za palce stop? Zeby ciezar byl na pietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola no właśnie okres miałam normalnie ehh. Po prostu chcę się upewnić. Ta, tak pilnowałam. Może po prostu za dużo na siebie wzięłam tak od razu. Nie ćwiczyłam trochę i nagle zaczęłam i może dlatego. No zobaczymy za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałeKudłate
No to sie trochę uspokoiłam ;] mam nadzieje że uda mi się osiągnąć to, co zamierzam. Bardzo dziękuje za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy mialas ten okres? Byl normalny? A temperatura normalna czy podwyzszona? Moze to kwestia hormonow, tarczycy, albo cos Cie drazni, denerwuje podswiadomie i stad te nastroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie koncze przygotowywac materialy na zebranie i zaraz lece robic przysiady sumo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
już po mel b,dziś 2 razy brzuch i abs,pomalu sie wprawiam,ale mam jeszcze problem z przeplatanką pomiędzy nogami muszę w polowie odpoczywać,słodycze nadal bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do brzucha... jutro z prace bede nie wczesniej niz o 19tej, wiec juz nic nie bedzie mi sie chcialo, ale... w piatek pojade sobie zakupic pilke do cwiczen i od pt. ruszam z tymi cwiczeniami na brzuch, ktore Wam kiedys tutaj wkleilam :) __ ** niech moc bedzie z nami** ;) __ Przysiady zrobione. Lacznie 150 powt., z czego 50 ze sztangielka 6kg. A te cwiczenia Mel B na posladki tez sa super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu zostaję w tyle:(eh dopiero wróciłam ale za to mam piękne pazurki;) wieczorm pojeżdze na rowerku... Lunka hmmm testy takie sobie. nie wykryją wczesnej ciąży i są zawodne. najlepiej w takich sytuacjach badanie krwi beta HCG i sprawa wyjaśniona. wiem co mówię...:):):) właśnie zjadłam jajecznice. Lola mówiłaś, że dobrze jajka na wieczór.. niby ciężkostrawne ale może coś w tym jest.... kto to wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumi, ja pazurki robie sama; szybko nudza mnie kolory, wiec gdybym miala chodzic do kosmet. to poszlabym z torbami :D Ja zmieniam kolor tak srednio 3 razy w tyg. ;) Jajka ciezkostrawne? Nie wiem... Ale na pewno sa zdrowsze niz bialy klajster czyt. jogurt czy inne ww proste. Odzywcza kolacyjka i ciepla, w sam raz na zimowy wieczor. __ Ja juz mam menu ulozone na jutro. Sprawa jest skomplikowana, bo caly dzien siedze w pracy i bede jadla zimne dania, ktore wlasnie sobie ugotowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety przegryzam płatki do mleka. a troche szaleńswa się należy. jeszcze z pół godzinki i może uda mi się wsiąść na rower...choć ciężko to dziś wygląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ _ Lumi, w jakich godzinach Ty pracujesz w tym przedszkolu? -- Dzisiaj istny maraton w pracy. Wychodze z domku o 8:30 i pewnie wroce nie wczesniej niz o 19. Zatem bedzie dzien bez treningu. Zawsze mam wtedy jakies wyrzuty sumienia, ze nic nie zrobilam :( Wiec chyba wieczorem jednak bede robic squaty ;) A propos, po wczorajszym treningu na silce bola tricepsy, miesnie dwuglowe i zadek ;) Przyjemny bol ;) Od jutra cwicze moj brzuchol na pilce :) :) __ Menu na dzisiaj: p1: platki owsiane 40g, rodzynki 20g, orzechy wloskie15g; czarna kawa p2: banan p3: kanapka z pieczywa tostowego 44g, plaster sera zoltego 15g, 2 plastry poledwicy sopockiej 10g, jajko 65g p4: schab pieczony 70g, warzywa na patelnie 200g, 6g p5: kurczak 150g, warzywa na patelnie 200g, oliwa 6g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomierzyłam się w 3 punktach: talia, biodra, udo. Spadki jedynie po 1cm. Ale przynajmniej konsystencja ciala zmienia sie znacznie bardziej apetyczna :D Wlasnie jem owsianeczke i pije kawe. Musze kupic maslo orzechowe, bo bez niego owsianka nie jest taka dobra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie dziś lepiej, i z samopoczuciem i ze zdrowiem. Zrobiłam ten test, negatywny. Nie wiem co mi jest, ale mam nadzieję że szybko minie. Lola jestem z moim facetem prawie 5 lat, mieszkamy razem od 2, w sierpniu bierzemy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×