Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

Ruda z mel b ćwiczenia polecam:) Tez mam duży ogród:) i roboty w nic całą masę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
zabieram się za porządki,po weekendzie jak zwykle bajzel się zrobił,nie będę myślała o jedzeniu jak będę miała jakieś zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ja tez zawsze mam niezły bałagan po weekendzie, nie wiem czemu tak się dzieje. A staram się sprzątać na bieżąco. :) Dziewczyny- raczej do tych które ćwiczą:) Jaką robicie sobie rozgrzewkę przed ćwiczeniami? Ja do tej pory robiłam bieg w miejscu, skipy, pajacyki, skrętoskłony, no i rozciąganie. A Wy?? :) Lola zrobiłam już 2 serię ćwiczeń, bo wieczorem nie będę miała czasu. Na szczęście już mi nic nie dokuczało w kolanie:) Uff Z ciekawości włączyłam sobie dzisiaj stoper zaczynając ćwiczyć, i wyszło mi że na jedną serię ćwiczeń razem z rozgrzewką (ok.8-10min) poświęcam ponad pół godziny, mnożąc razy dwa w ciągu dnia, wyszło że w ciągu dnia na ćwiczenia poświęcam godzinę. To mało, dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luunka ja ćwiczę pół godziny, więcej nie dam rady, a nie chce się zniechęcić. Ćwicze z Julian Michaels, tam jest rozgrzewka, pajacyki, wymachy ramionami,kółka biodrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza gdy ja zaczynałam ćwiczyć to miałam max. 3-4 ćwiczenia, po to właśnie żeby się nie zniechęcić. Z czasem sobie dokładałam i jak na razie jest bardzo dobrze:) Ćwiczę nogi, tyłek i właśnie szukam sobie fajnych ćwiczeń jeszcze na brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a stosujecie/stosowałyście jakieś tabletki na odchudzanie? Dużo tego teraz jest na rynku, ciekawe tylko czy skuteczne? Myślę że takie tabletki to chyba tylko działają na chwilę... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
ja nigdy nie miałam z nimi do czynienia,ale za to parę lat temu moja znajoma odchudziła się metodą Gacy,żarla tłusty karczek i boczek,rezultat był widoczny ,ale dziś wazy dwa razy więcej niż na początku odchudzania,jojo ją dopadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
postanowiłam że będę jeść na zmianę produkty białkowe(mięso,jajka,ser)na zmianę z warzywami i owocami,zobaczymy co z tego wyjdzie,waga dziś pokazała 57,5kg,chcialabym tak 2-3 kg zrzucić do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałeKudłate
Nie ma za co dziękować, po prostu przekopiowałam trochę tekstu ;) więcej nie wrzucałam żeby nie zakorkować forum. Tak jak mówiłam z chomika bez problemu można bardzo łatwo i szybko pobrać cały instruktarz, opis i dietę. Dieta jest rozpisana na 28 dni ( prawie każdego dnia coś innego) i musze powiedzieć że porcje są całkiem duże (nie chodzi się głodnym chwile po posiłku). U mnie na razie po kilku dniach żadnych zmian, ale nie zniechęcam się. (po przejrzeniu różnych forum, to w ciągu miesiąca powinno się chudnąć ok 5-7 kg, ale jak wiadomo wszystko tez zależy od wagi początkowej). Na razie jedyny widoczny plus, jest taki że nie jem słodkiego, do którego mam słabość i potrafię pochłonąć ogromne ilości :) Zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez chce jakies 2-3 kg zrzucic :) od jutra sie zabieram za jakas diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dodam ze chce z brzucha najwiecej zrzuic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda jedząc boczek można schudnąć??:P Na pewno do wiosny zrzucisz te zbędne kilogramy:) A jak się postarasz to i może więcej:) MałeKudłate:) ja sobie to skopiowałam i wydrukowałam i czerpię teraz z tego inspiracje i korzyści:) Np. zrobię filet z kurczaka duszony w warzywach-tylko bez ryżu:) No i spróbuję tego banana z cynamonem i kefirem:) :) Jeju czuję że moja mama robi pączki:):O Ale nieee, nie skuszę się na pewno:) gość nowa wśród nas? Jak już to zrzucisz tłuszczyk z całej siebie, a nie tylko z brzuszka:P Niestety. Robisz jakieś ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
paradoksalnie tamta dieta zakłada jedzenie tłuszczu ,smalcu np,tłustego boczku itp ,nie chce sie wierzyć ale to działa,ale to nie dla mnie nie lubię tłustego żarcia ,widziałam wątek o Gacy na forum gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda aa rozumiem. Ja też nie przepadam za tłustym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia836
Ja właśnie jestem już po odchudzaniu i jestem bardzo szczęśliwa bo na początku roku powiedziałam sobie, że schudnę w dwa miesiące 9 kg, a udało mi się to już osiągnąć po 5 tygodniach, poprzez regularne odżywianie się ( nie stosowałam diet) stosując dodatkowo afrykańskie mango, które można kupić na portalu http://7minut-treningu.pl oczywiście oprócz tego raz w tygodniu chodziłam na fitness, na który zresztą ciągle chodzę bo marzy mi się taki meega płaski brzuch, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ -- Lunka, podobno przy dobrej technice przy przysiadach bez obciazenia kolana nie powinny bolec. Dobrze, ze juz wszystko ok :) Mnie tez dzisiaj czekaja squaty ;) __ co do gacy, ja jestem przeciwniczka diet nisko weglowodanowych i mono diet :) -- Mam do sprawdzenia 45 prac, a jutro przybedzie kolejnych 25 :( Zatem zaraz montuje meliske i zasiadam do sprawdzania, zeby tak na 21 wyrobic sie i pocwiczyc jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola:) tak sobie teraz myślę że może mi coś strzelało w kolanach na zmianę pogody- tak czasami mam:) Ale już wszystko ok:) Uuu no to czeka Cię wieczór pełen wrażeń przy sprawdzaniu prac, trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak was czytam to mam ciary. i wyrzuty sumienia. ide na steperek a kij z kolanami które bolą niebosko. poźniej fitnes . jak wróce to się odezwę....tak mi źle, że mi coś ta dieta nie idzie. ale ćwiczenia też po dłuższym czasie powinny coś dać. prawda? okłamcie mnie chociaż....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozz
I ja też, ja też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałeKudłate
lumena01, nie łam się! Każdy ma raz lepszy raz gorszy dzień. Kiedys w końcu muszą minąć te gorsze i zacznie się polepszać :) Ćwiczenia to bardzo dobry zaczątek, wpadniesz w rytm i stanie się to w końcu codziennością. Też miałam kiedyś problem z 'zaczęciem'. Zawsze: później, może jutro, dziś nie mam czasu... I z dietą będzie to samo, też miałam kłopot z odstawieniem słodyczy, słonych przekąsek, pizzy i innych. Zawsze kusiło żeby podjadać, ale znalazłam sobie taką metodę: Przez 10 dni bez słodyczy (i innych) a w 11 dzień na coś sobie mogę pozwolić oczywiście bez przesady, ale np. kilka (2-3 nie więcej) ciastek do popołudniowej kawy można sobie pozwolić, lub na śniadanie (wg mnie na śniadanie najlepiej, bo zawsze się spali :) ) jakiś rogalik czy naleśnik z ulubionym nadzieniem. Ważne jest by mieć ten "cel". Postanowienie "od dziś koniec ze słodkim" i innymi kuszącymi rzeczami nie jest takie dobre, bo myśl "nigdy więcej nie zjem czekoladki:( ", przynajmniej u mnie jest bardzo demobilizujące. Wierze że Ci sie uda w końcu wytrwać w postanowieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozz witamy:) Lumenka MałeKudłate dobrze Ci mówi, nie łam się. W odchudzaniu podobno pierwszy miesiąc jest najgorszy... Ćwiczenia po dłuższym czasie na pewno dadzą efekty, więc głowa do góry:) A jaką Ty dietę w ogóle stosujesz, oprócz powstrzymywania się od słodyczy? Postaw na warzywa na parze np. z kawałkiem kurczaka, rób dużo zdrowych warzywno-owocowych sałatek. Gdy robisz np. kotlety to jedz je tylko z sałatka(ja tak robię). Postaraj się w domu nie trzymać żadnych słodyczy, za to zrób zapasy galaretek, budyniu, kiślu, musli. Zaczniesz zdrowiej gotować to i Twój synek skorzysta:) Pod tym względem to Ci dobrze, bo ja np. muszę nieraz gotować dwa obiady. Dla mnie i dla mojego faceta, bo przecież on warzyw na parze nawet nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nie było tak źle jak przez weekend. rano jogurcik kawa kawa kawa na obiadek ciasto francuskie ze szpinakiem wieczorem jakiś nabiał i płatki ryżowe. było nieźle. poćwiczyłam 40 minut na steperku. teraz zaraz idę na fitnes. no zawsze coś. tak macie rację. najważniejsze to z głową. nie mam jakiejś tam diety. chcę jeść wszystko tylko mniej. cóż z tego, że ogranieczę czy wyeliminuję jak po diecie do tego wrócę a wtedy trzeba się pilnować. słodyczy staram się nie jeść ale znowu bez przesady.jak raz w tygodniu zjem ciacho to chyba nie zbrodnia.tylko efekty gorsze. oby do końca miesiąca. może będzie jakiś efekt widać to człowieka bardziej zmotywuje bo ja tak mam że się sama nakręcam. no to uciekam. będę wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka, na to wspolczuje, bo moj facet akurat ****ardzo zdrowo ( bardziej ode mnie :D ). Glowne posilki jadamy takie same, tyle ze w innych proporcjach. Bo wiadomo, ze on je wiecej. 3500kcal :D __ Za mna tylko 20min roweru, 110 przysiadow, w tym 50 z ciezarkiem (6kg). Niezle boli mnie zad :D :) __ Aktualnie jestem po prysznicu i chwilowo zaleglam w lozku. Ale dreczy mnie mysl, ze nie sprawdzilam wszystkich testow. One sa z dzisiaj, wiec mam 2 tyg. czasu, ale w takim okresie to nazbiera mi sie masa nowych... A z drugiej strony nie mam juz dzis ochoty na rozwiklywanie uczniowskich hieroglifow :O :D __ Jutro bedzie silka, jupi :) __ Dumam nad menu na jutro i chyba wpadnie mi biala, mala buleczka. W te sposob bede mogla wstac o 6, zamiast o 5 ( gdybym miala cos gotowac do pracy) :) __ Kupilam sobie valused i bede obserwowac jego dzialanie ;) Mam nadzieje, ze mnie zmuli dostatecznie :D __ Lumi, nie lam sie. Efektow cwiczen nie widac od razu. Ja bym Ci moze polecila te cwiczenia 8min, ktore sa na yt. Taki facet w niebieskich gaciach je prowadzi ;) Sa fajne, szybko leci czas z nimi, a i efekty sa. Kiedys je stosowalam ( 2007 :P). __ Ozz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumenka znalazłam fajny, szybki przepis na kolejne owsiane ciasteczka:) Jutro będę robić, i Ty też sobie zrób:) Jeśli C****smakują to zabieraj je do pracy, może Twojemu synkowi też się spodobają- to dawaj mu do szkoły:) Składniki: *30 dkg. płatków owsianych, *1 jajko, *250 ml. kefiru lub jogurtu naturalnego, *0,5 szkl. cukru (można zamienić miodem), *2 duże garście rodzynek. Sposób wykonania: Płatki mieszamy z kefirem i cukrem i zostawiamy na pół godziny. Następnie dodajemy rodzynki, mieszamy. Mokrymi rękami formujemy ciasteczka i układamy na posmarowanym papierze do pieczenia. Wstawiamy na 25-30 min. do rozgrzanego do 200 C piekarnika. :) Moja rada zamiast cukru dodaj więcej rodzynek, (lub np.żurawiny,migdałów) Możesz dodać też orzechy. Uwierz że bez cukru i tak wyjdą słodkawe:) Ten przepis wydaje się nawet lepszy niż poprzedni, nie ma mąki. Ciekawe:) Próbujemy dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumi, wydaje mi sie, ze bardzo malo zjadlas. POwinnas tutaj pisac co jesz i ile. Gdybym ja zjadla to, co Ty dzisiaj, to kompuls by mnie czekal lada dzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ochote na lososia. Chyba sobie zjem jutro na kolacje z brokulami :) Bo obiadek jutro u rodzicow ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to szczeże Ci zazdroszczę, mój to w ogóle nie patrzy na to co je:O Tylko mu mięcho w głowie:O Ileż ja muszę się naprosić aby zjadł kawałek jakiegoś warzywka:O Ale pracuje nad tym, bo on dobrze wie, że musi zjeść to co ja mu ugotuje- bo sam nie potrafi:P Udało mi się pogonić go na siłownię, bo już niezłe sadełko mu rosło:P Kiedyś, jakieś 2 lata tamu to było z niego takie ciasteczko- piłkarz, więc kondycyjnie wyglądał super:) Ale z czasem brzuszek zaczął rosnąć, i rosnąć aż w końcu powiedziałam stanowcze stop!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumena Lola ma rację, mało zjadłaś. Jak będziesz tak dalej jeść to Twój organizm zacznie odkładać tłuszcz. W odchudzaniu nie chodzi o to aby mało jeść, tylko jeść zdrowo i często w małych porcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOj chodzi na silke 3-4 razy w tygodniu. Na obiad co dzien: miecho, warzywa plus ryz brazowy/kasza ;) :D On je 750g warzyw dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, to ładnie:) Nie no ja mojemu nagadam, że ja schudnę i będę od niego odstawać, gdy ten się za siebie nie wezmie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×