Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośśśććć

CHUDNĘ od lutego ktoś ze mną

Polecane posty

no wreszcie... bo już się załamałam. chyba zostałyśmy tu same. wiesz Lunka bardzo mi potrzeba tego forum jakoś mnie umacnia a tu sama jak palec przez kilka dni i już miałam się obrazić i nie zaglądać a tu proszę niespodzianka. fajnie że jesteś. i walcz bo warto. ja rewelacyjnie. super się czuje super wyglądam. cwicze codziennie. ale to już rutyna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumi, gratki - zawzielas sie kobito i prosze :) jak tam skora na brzuchu? bo mnie zawsze ta partia ciala najbardzej interesuje. Nic Ci nie wisi? jakas luzniejsza skora nie pojawila sie? Lunka, biedactwo wspolczuje migreny :( obys szybko doszla do siebie 👄 Ja wciaz zabiegana, ale znajduje czas na cwiczenia, silownie czasem, rower w domu. Teraz postanowilam sie spiac, po swiatecznym slodkim obzarstwie. Odstawiam slodkie, ziemniaki, alkohol. No zobaczymy co z tego wyniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja wciaz walcze, choc przez swieta kiepsko bylo... Troche zla na siebie bylam, ze tak sobie pofolgowalam. Na swieta wyjechalismy na 2 dni, wiec bylo duzo spacerow i zwiedzania, ale pojadlam chlebka i mieska z grilla, ciasta, byly tez lody, bo pogoda byla przecudowna :) Po swietach mnie ciagla do slodkiego, ale od wczoraj koniec!!!! Mam 5 tyg do urlopu, a brzuszek nadal duzy... Zlecialo mi prawie 8 kg, ale jeszcze dluga droga bo chcialabym wazyc 65kg. Mam nadzieje, ze zrzuce 5 kg do konca maja o ile nie bedzie wpadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie rozłożyło. chora. katar jak stąd do warszawy.buuuuu.myślałam, że alergia ale już za bardzo mnie zasmarkało. Lola wiesz co z moim brzuchem to jest tak, że nigdy idealny już nie będzie. ja przytyłam 40 kg w ciązy i są tego pozostałości. popękana skóra mnóstwo rozstępów, mimo to brzuszek spadł jak teraz schudłam. ale też dlatego tak bardzo mam rotacje w wadze. bo przy tak naciągniętej skórze to łatwiej się przybiera. no cóż taki mój urok. polopirynka i kocyk. z nosa kapie z oczu się leje.czas się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awaria kompa odcięła mnie od forum. sale widzę że nikomu to nie przeszkadzało.dla mnie dziś jest najszczęśliwszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dosralam @ i troche mnie dzis nosilo, ale jakos dalam rade... jutro ide na super intensywne cwiczenia, po 1 razie mialam 4 dni zakwasy... oby lepiej bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski dzisiaj juz 1 maj! Jak ten czas leci! Ja znowu zaczynam ćwiczyc plus zacznę biegać i nie ma ze boli! :-) no i dieta koniec ze słodyczami! Mam jakas dziwna motywacje może dlatego ze byłam oglądać suknie ślubne i pobala mi sie jedną która była za mała! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie , że jesteście. trzymamy się dzielnie. ja ćwicze cały czas. sporo jem ale ćwicze i na budziku dalej równe 60. ideał...:):):)Dziewczynki dostałam pracę od września w szkole państwowej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka lasunie :) Ja wlasnie pije pierwszomajowe piwo :D ale generalnie trzymam sie, dzisiaj tylko takie swieto. Nigdzie nie jechalismy, bo ostatnio sporo innych wydatkow. A juz mamy wakacje zarezerwowane wiec troche kasy tez pojdzie ;) Lumi, gratuluje pracy :) To istny cud, ze udalo ci sie zalatwic. Co dokladnie bedziesz robic ? jakie stanowisko? Lumi, jak bym zaciazyla to moj brzuch PO wygladalby tragicznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka choć trudno w to uwietzuć ja po prostu złożyłam podanie. byłam rozmawiałam z panią Dyro ale sama nie wierzyłam, że to się uda. dostałam wychowastwo 1 klasy:) bosko... jaka jestem szczęsliwa. najpiękniejszy prezent na moją 30 która już niebawem. idę spać. bo o 6 odwoże kumpelę na lotnisko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wracam z podkulonym ogonem, miałam 3 m-ce aby jakos wygladac na komunie, a teraz pozostaly już tylko 2 tyg. moja dzisiejsza waga 69,2. już nawet nie chce sobie stawiac celów, mam nadzieje ze troszkę zejdzie przez ten czas. Mam nadzieje zmienić cos w sobie i zacząć lepsze zdrowsze zycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa mi tez zostaly 2 tyg do wakacji i wiadomo, ze do celu daleko, ale 10 kg za mna, wiec staram sie nie podsawac i walczyc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nam to idzie jakby nie szło. dobrze, że jesteście dziewczyny. zaglądam od czasu do czasu ale już nie wierzę, że ten temat się odnowi. U mnie dobrze. dalej ćwiczę, trzymam się 60 kg.jest dobrze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszalałam. masakra. ale miałam dużo imprez przez ostatnie dwa tygodnie. same torty. wczoraj to już apogeum. ble...okropnie się czuję. ale chyba przytyłam ze 2 kg. od jutra znowu wracam do siebie. szkoda, że Was nie ma i nie mam się komu zwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
ja tu czasem zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
coś mi się zdaje że będzie reaktywacja,po weekendowych grilach spodnie mi się nie dopinają,na szczęście pogoda się poprawiła i na dworze można coś porobić,poruszać się w końcu,rowerkiem pojeździć,wczoraj spotkałam kuzynkę której z pół roku nie widziałam,schudła chyba z 5 kg i dobrze wygląda,trochę jej zazdroszczę,no to bierzmy się do roboty dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczymy Ruda walczymy:):) Ja walcze ale samotnie. czasem lepiej czasem gorzej idzie ale się nie poddaje. waga średnio 60-61 kg jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na samym początku bardzo wam dziewczyny gratuluję samozaparcia i sukcesów! Godne podziwu :-) Sama jestem już prawie trzeci tydzień na diecie i, niestety, powoli zaczyna mi doskwierać brak pomysłów na jedzonko. Może znacie jakieś fajne stronki / książki, w których proponują zdrowe i smaczne przepisy? Będę baaaaaaaaaaaardzo wdzięczna za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumena01
Kurde dziewczyny żyjecie? CZASEM TU ZAGLĄDam ale strasznie mi smutno za każdym razem. u mnie cudownie. wszystko się układa. mam nowa pracę jestem pełna optymizmu. I z wagą idealnie 59 kg. a co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na urlopie jestem, troche dalam ciala... moja dieta poszla w kat, bo to piwko, deserek itd... nie wiem ile teraz mam na wadze, ale musze sie pozbierac do kupy i walczyc dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumena01
Smutna nic się nie przejmuj... ja też właśnie piwko popijam....:) mniami lubię piwko w lecie...ufff. ja od soboty same grile i w ogóle. ale byłam dziś na kijkach. niestety na czas wakacyjny zrezygnowałam z fitnesu. ale i tak jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumena01
Ciekawa jestem co u Was? może jeszcze ktoś tu zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda103
witam,tak mi się przypomniało to forum,u mnie spoko,latam w szortach ciągle i patrzę w lustro i nie mogę się nadziwić,że 2-3 kg mniej a taka różnica i w wyglądzie i samoocenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumena01
hejo Ruda. jak super że jesteś. za zaś po tunezji 2 kg na +. ale od jutra dietka. superrros. może się uda podtrzymać to forum. brakuje mi Was. zawsze mnie to jakoś napędzało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×