Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zbulwersowanamama28

no nie mogę czytać o tym macierzyństwie po 40

Polecane posty

Gość zbulwersowanamama28

Weźcie się puknijcie w te głupie łby w końcu! Chore dzieci rodzicie i nic więcej. próbujecie na siłę stare doopy odmładzać kosztem dzieci dla których potem sił nie macie. Do wnuków a nie nogi rozkładać idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
A ja właśnie planuję - i co mi zrobisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankamalinka
Niestety prawda. Moja teściowa urodziła w wieku 42 lat. W tej chwili młody ma 15 lat. Ona wiecznie zmęczona, na nic siły nie ma. Na temat sexu z młodym porozmawiać nie umie. A za miesiąć jaką do Polanicy pobierać część kości udowej żeby młodemu zrekonstruować część rzuchwy bo miał rozszczep podniebienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się zajmij soba i swoim zyciem. Co cie to obchodzi, kto w jakim wieku chce mieć dziecko. O ile mi wiadomo chore dzieci maja też osoby dużo młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostanie babcią w wieku 40 lat to byłby dla mnie mega obciach...brrr nie wyobrażam sobie aby dziecko wołało na ulicy za mna babcia :p umarłabym ze wstydu. JUż bym wolała zajść w kolejną (w moim przypadku) czwartą ciążę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo większe prawdopodobieństwo zespołu downa bądź rozszczepu podniebienia majądzieci osoby w wieku 40+. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki to nie czytaj - ktoś cie zmusza? Spadaj do swojego zycia - odpowiedniego, idealnego, jedynego najlepszego. i powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sąsiadka w wieku 23 lat urodziła dziecko z zespołem dauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwsze dziecko urodziłam w wieku 37 lat, drugie jak skończyłam 40 lat i planuję aktualnie trzecie a wam guzki do tego! a mam 42 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanamama28
Nie wchodzę na te tematy ale cofa mi się jak stare baby robią z siebie staraczki, no opamiętajcie się! pięćdziesiataka wam stuknie a wy na wywiadówkę do pierwszoklasisty pojdziecie? Wiecie jaki to wstyd dla dziecka? U mnie w rodzinie jedna 55 skończyła i się na siłę odmładza. Lata z obwisłymi cycami bez stanika. A fuj...tylko dzieciaka żal bo wytykają go palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo,że 40+ to nie jest wiek na dziec**przecież każde badania potwierdzają dużo większe prawdopodobieństwo choroby jak np. zespół downa,niż u 20latek,30latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że autorce chodzi o pierwsze dziecko po 40, nie o kolejne..jak ktoś w tym wieku planuje drugie czy trzecie to ok, ale nie pierwsze ! Litości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
A czemu nie pierwsze? Bo co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanamama28
w pewnym wieku to chociaż kobieta i g..się smarowała to czasu nie oszuka. Jak wygląda 50 lketnia babcia na wywiadówce? Co nikt nie wie ile ma lat? litości. Co te dzieci mają potem z wami robić? do lekarza lkatac? bo w tym wieku nie ma siły większość na sanki :-o Oczywiście sex jest be, a szkoła jest od wychowania dziecka. Chore jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to wali . Ja mam 51 i dorosłe dzieci. Dopiero teraz wiem że żyję .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj niejedna 40 stka wygląda lepiej niż 30tka. jeśli o mnie chodzi to wolałabym zajść w ciąże w wieku 40 lat niż 20stu. A najlepiej oczywiście w wieku ok 30 lat... wg mnie to najlepszy czas dla kobiety. zdąży się wykształcić, zdobyć doświadczenie zawodowe, jakaś tam stabilizację.... potem kilka lat dla rodziny (dwoje, troje dzieci) i wracam na rynek pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... tylko dzieciaka żal bo wytykają go palcami" Raczej ciebie zal i tych co palcami wytykaja ze takie waskie horyzonty maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to wali . Ja mam 51 i dorosłe dzieci. Dopiero teraz wiem że żyję x no taaak jak się za młodu wpakowałaś w pieluchy to trzeba szaleć na stare lata :p tylko zaraz bedzisz wnuki bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo stara dupa juz jestes. Ocknela sie po latach i mysli ze to tajie cool miec dzieciaka w tym wieku. Zeby nie bylo sama w tym roku koñcze 40-stke ale mam juz dzieci odchowane. Na wszystko jest odpowiedni czas i nie powinno sie tej równowagi zaburzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale śmiech mnie ogarnia
A kto teraz rodzi przed 30? Jakieś kobitki z małych miasteczek, nie obrażając nikogo. 30-40 lat to najlepszy wiek na dziecko, przecież teraz liczy się praca, studia, ludzie chcą trochę pożyć i coś osiągnąć, a nie 20 lat i pieluchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i cio z tego ze WIDAC ze ma 50 lat ??? To jak sie ma 50 lat to juz nie mozna z domu wychodzic ?!? U Was z kolei widac ze macie 30 a glupota z Was uszami wychodzi ! :D Osobiscie wolalabym miec matke starsza ale madra i normalna a nie mloda idiotke o swiatopogladzie kury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
To Ty jesteś chora - chorą złośliwością, zawiścią i ciasnymi horyzontami. Dobrze wychowane dziecko nie wstydzi się z powodu wieku rodziców. Jeśli ludzie za młodu mają warunki na dziecko - dobrego partnera, pieniądze itd. - to świetnie. Ale niektórym udaje się się dopiero po 30, 40. Po 40 nie ma się czasu na sanki? Skoro babcie mają te siły po 60, to czemu mamy po 40 nagle nie? Swoja mame tez tak traktujesz? I zaczęła się "sypać" po 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeKo
A co w tym dziwnego ze kobiety w wieku 40 lat rodzą dziecko ? Pracujemy do 67 wiec zanim matka pójdzie na emeryturę to dziecko będzie miało juz conajmniej 25 lat . Szczerze mówiąc to ja juz wole zostać matka w wieku 40 lat niż babcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... tylko dzieciaka żal bo wytykają go palcami" x dzieciaki zawsze znajdą sobie powód aby wytykać a to za gruba, za mała, ruda, piegowata, ja miałam piękne włosy blond w szkole i wołali na mnie siwa ... dziś się z tego śmieję.. ale kiedyś bolało.. koleżankę wytykali że ma mały biust: z przodu plecy z tyłu plecy Pan Bóg stworzył cie dla hecy... :p jak ktoś biedny też go wyszydzą....itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanamama28
tak to jest wstyd że baba ma synka wieku nastu lat a wnuka w wieku dziesięciu lat. I tak wytykają was palcami, czasu nie oszukacie . O ile 40 może jeszcze dobrze wyglądać to już 50 letnia kobieta udawać młodej nie ma szans.Jak można być tak zapatrzonym w siebie i dzieckiem się odmładzać. Nie myślicie jak mu jest głupio jak widzą taka starą babe koło nastolatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie bije juz na łeb ? za dlugo siedzisz w domu. Moze idz do pracy, bedzie zyla na lepszym poziomie. wez sie zajmij soba, widac ze nie masz swojego zycia. jestem w twoim wieku, ale zal mi cie bo myslisz jak rasowa 60:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak jak się za młodu wpakowałaś w pieluchy to trzeba szaleć na stare lata jezyk.gif tylko zaraz bedzisz wnuki bawić. xx Mają ojca i matkę . Ja nie muszę , jak CHCĘ to MOGĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak wygląda 50 letnia babcia na wywiadówce? " Jak ty w wieku 50 lat chcesz byc babcia to Twoja sprawa ... ja w wieku 50 lat mam zamiar byc 50 letnia KOBIETA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×