Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zbulwersowanamama28

no nie mogę czytać o tym macierzyństwie po 40

Polecane posty

Gość gość
serio nie wstydzicie się rodzić posród młodych matek?nie myla was z salową jak wychodzicie z sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadeinSky
Jezu, kobiety, czy nie może każda z Was żyć po swojemu i dać żyć innym jak chcą? To, że dla Was ciąża w tym wieku jest nie do wyobrażenia to nie znaczy, że dla innej kobiety musi być tak samo! Mnie mama urodziła po 40 jak trzecie dziecko, rodzice wychowywali mnie bardzo aktywni, nigdy nie brakowało im sił. Ba, dziś mają 70 lat i cieszą się wnukami, są sprawni jak na swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko mile ty masz lat że takie pytania zadajesz? Wstyd to kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam to szczescie ze rodzilam w kraju cywilizowanym, gdzie 1-sze dziecko po 35 roku zycia jest NORMA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pogrążaj się, piszesz jak typowy pół mózg. Takie teksty dobre są u ciebie na wiosce, ale to nie są uniwersalne zachowania. Gdzie ty rodziłaś, ze ktoś kogoś z kimś mylił, w jakimś przytułku na sali wieloosobowej? No ale w sumie gdzie indziej mogłaś, skoro tylko tyle widziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej staruszki bo wam ciśnienie przez trolla skoczy i znowu temperaturka będzie niedpowiednia i po raz kolejny martwy aniołek między nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
Młode aroganckie p***y.Nie czuję się stara.Mając 15 latka babią nie zostanę jeszcze bardzo długo. Myslę, że nawet w wieku lat 70 bedę potrafiła z dzieckiem rozmawiać o seksie, narkotykach i antykoncepcji.I to mądrzej niż niejedna młoda mamusia, która sama ma jeszcze kiełbie we łbie.Jak widzę sposób w jaki chowacie dzieci bo wychowaniem tego nie nazwę) to mi się żoładek wywraca.Nieodpowiedzialne, leniwe smarkule, którym się nie chce karmić piersią, płaczą nad rozstępami.Oczywiście nie wszystkie. Dojrzała matka to odpowiedzialnośc, to czas dla dziecka (a nie płacz, że wolnośc się skończyła) to stabilizacja finansowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo lko 40 letnie kobiety mają ustabilizowaną sytuację majątkową. ahahaha Młode nigdy przenigdy nie pracują i nie robią kariery, ,Budzimy się w wieku 39 lat i idziemy do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aniłok między nogami, ale żenada, już całkiem wam macice mózgi pochłonęły. Dawno nie widziałam, aby troll się tak wyglebił na dennym prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowają dzieci tak jak same zostały wychowane, na nędzny motłoch. Siara na maxa mieć dzisiaj takie siano we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość aniłok między nogami, ale żenada, już całkiem wam macice mózgi pochłonęły. Dawno nie widziałam, aby troll się tak wyglebił na dennym prowo. _____________ TO po co tu siedzisz? Odpuść sobie to denne prowo, chyba, ze to Cię podnieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO po co tu siedzisz? Odpuść sobie to denne prowo, chyba, ze to Cię podnieca Zrozum tłuku,że to wolny kraj i każdy może czytać pisać tam gdzie chce, pojmujesz, czy za kolejna za trudna kwestia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem, jak ktoś nie może czytać o macierzyństwie po 40 to po co wchodzi na ten temat??? Jakiś terrorysta mu przykłada lufę do głowy żeby czytał tematy na kafe??? Bo może ja coś przegapiłam i teraz tak działa Al-Kaida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlot kafeteryjnej dziczy, wszystko co inne jest złe, ale kretynki. Marazm umysłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ona mają z tego życia, a no tyle co widać, trochę się ponapinać na kafe i dalej do garów. Matki od 7 boleści, kolejne pokolenie debili wychowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam ,ze każdy musi sobie zycie ułozyc po swojemu -powiedzcie mi co ma zrobić np.40 lenia kobieta ,która dopiero teraz spotkala swoja druga polowke......zrezygnować z dzieci ?zresztą jak czytam to 20 lat i dziecko to tez nie dobrze .30 lat super...znam sporo ludzi po studiach którzy w wieku 30 lat dobiero się dorabiają i ledwo co lapia jakos lepsza prace i co od razu na macierzyński....nie ma reguł .Sama mam kolezanke która wpadla na drugim roku studiów i wtedy była zalamana ,ale dzięki pomocy tesciow ,rodzicow skonczyla studia na ostatnim roku urodzila drugiego dzieciaczka po studiach staz i teraz robi karierę bo dzieciaczki już w przedszkolu a starsze w szkole.I teraz bardzo sobie chwali ze tak się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie proste, a prostackie, bo to różnica, takie powiatowe Lady Makbet w swoim mniemaniu oczywiście, a poza powiatem słoma z butów na kilometr i smród spod pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no fajnie być babcią w ciązy :-D aaa zapomniałam, wy kastrujecie swoje dzieci żeby babciami nie zostać bo to wstyd w tym wieku :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiatowe Lady Makbet -genialne określenie. A co więcej mogą, dokładnie tylko tyle co na kafe popisać, szczyt rozwoju osobowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby autorka taki zaściankowy pustak..a jej dawno nie ma a wy dalej wyzywacie się nawzajem. I kto tu jest pusty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co ma pecha
bo lko 40 letnie kobiety mają ustabilizowaną sytuację majątkową. ahahaha Młode nigdy przenigdy nie pracują i nie robią kariery, ,Budzimy się w wieku 39 lat i idziemy do pracy XXXXXXXXXXXX Urodzisz dzieck i kariera się skończy.jak już bedziesz w ciąży zobaczysz jakie prawa panują - jak się patrzy na zwolnienia lekarskie, niedyspozycyjność.I alternatywa - albo robisz karierę i dziecko wychowuje ci niania, albo wychowujesz dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz babcie w wieku 40 lat, to gratulacje, patologia jak w książkach opisują. Co za dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat do zamknięcia,bo trolowy.Dajcie se ludzie spokój.Kogo obchodzi co myślał autor topiku. Autorze s********j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka uciekła, bo nic do dodania już nie ma, nie tak miało być podczas tego prowo. Na jej wsi jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale najazd, no nie mogę, młodosć kontra doświadczenie , poziom jadu 1:10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to delikatne istotny,wrażliwe, empatyczne, kto pisze na tym topiku, same transformersy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko ciekawa jestem jak taka atrakcyjna, mloda i seksowna mamusia ktora "wpadla" wytlumaczy swojej corce antykoncepcje skoro sama nie ma o tym pojecia ;) Glupie jestescie i widzac wasz poziom i ambicje obawiam sie ze nawet z wiekiem madrosci nie nabierzecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kultura 40 poraża :-D wy się rzeczywiście nie rozmnażajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz i naet nie potrafisz odroznic braku kultury od ironii ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×