Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zbulwersowanamama28

no nie mogę czytać o tym macierzyństwie po 40

Polecane posty

Gość gość
zbulwersowanamama28- a ty w jakim wieku masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby nie bylo sama w tym roku koñcze 40-stke ale mam juz dzieci odchowane. x współczuje.... i co cię w zyciu czeka teraz? zmarnowałaś sobie młodość tylko pewnie nie masz wykształcenia ani pracy.... no chyba ze sprzątanie.. jedyne czym możesz się pochwalić to "odchowane dzieci" tylko że ja na pewno ci tego nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA PIERNICZE JAK TY SIE WCZESNIEJ PUSCILAS!!! na pewno cudnie wygladasz ; dres, braki w uzebieniu i brak perspektyw. maz pewnie tyra za najnizsza krajowa, a ty z nudow nie wiesz co ze soba zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówcie co chcecie, sąsiadka urodziła córkę w wieku 53 lat, młoda ma teraz 17.I wiecie co? to jest zupełnie inne pokolenie.To dziewczę nawet samo do miasta jechać nie może bo"w tamtych czasach nie było tyle przemocy i mamunia się boi" Do MC Donald nie bo raka dostaniesz. łoo matko ginekolog? po co ci? a to że boli to musi. Brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie durny ten argument o wytykaniu placami przez inne dzieci i wysmiewaniu się. Czyja to wina?? Rodziców tych dzieci, którzy nie potrafią uszanować wyborów innych i uwielbiaja komentować życie innych. Jeżeli dla was 40-letnia kobieta to stara baba to ja wam współczuję myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotko skończona zobaczysz jak szybko zleci ci czas do 40 tki , też będziesz mówiła na siebie stara dupa , tylko w tej śmierdzącej zaściankowej polsce ludzie mają zakute łby przez komune , na świecie życie zaczyna się po 40 tce ale nie w polandiii gdzie trzeba juz szykowac sobie miejsce na cmentarzu ignoranci bez rozumu żal mi was , za chwile sama będziesz miała 40 lat a wtedy idz się powieś zrobisz przysługe ludzkości kolejna śmieciara przestanie zabierać innym tlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale śmiech mnie ogarnia
No, jak jedyną ambicją i osiągnięciem kobiety są "odchowane dzieci" w wieku 40 lat, to ja mogę tylko współczuć. Normalnie XiX wiek, lepiej już kładź się do trumny i czekaj na śmierć, staruszko biedulko :D Serio, gdzie ty mieszkasz? W jakimś Pierdziszewie gdzie ptaki zwracają? Co to za mentalność, dżizas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo albo mój ulubiony argument. Na plażę albo nad jezioro. Jezusie Maryjo w bikini, ty wstydu nie masz? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziecha co nie ma pecha
Mnie od dzieciństwa głupcy wytykają palcami,przyzwyczaiłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty a nie dzieci w tym wieku robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, masz duży problem. Według Ciebie kobiety mają dzieci wyłącznie po to, żeby się odmładzać. Gratuluję horyzontów. Takiego steku bzdur dawno nie czytałam. Jesteś niestety tępa i ograniczona. Albo może zazdrościsz? Tak czy siak, jeśli masz dzieci to im współczuję. Głęboko. Zatrzymałaś się w rozwoju gdzieś na latach 50-tych, widać, że nie po drodze Ci ze współczesnością. Idż Ty lepiej do szkoły, zajmij sie czymś pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieć 40 lat i odchowane dzieci...maskara! i tu się tym szczycisz/?? ja tez mam 40 lat, dzieci w wieku 6 i 3 lata. Cudownego męża, duże,mieszkanie własne, oboje mamy pracę, wyższe wykształcenie, jeździmy na ferie, wakacje.... życie przed nami a ty co???? wnuki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha bo pewnie dawno takiego dziwoląga nie widzieli,złapałaś dopiero teraz faceta zdesperowanego i nogi rozkładasz. ALE TO FAJNIE MIEC DZIECKO W TYM WIEKU, BÓG WIE CO ROBI ŻE NIE DONOSINCIE. zA STARE NA DZIECI JESTEŚCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj glupie idiotki z was. Pierwsze dziecko urodzilam w wieku 24 lat,wiec ani za wczesnie ,akurat. Skoñczylam szkole srednia i wcale sie tego nie wstydze bo mam dobry zawód,wlasny interes i dosc kasy . Studia nie sa wyznacznikiem inteligencji ani madrosci zyciowej jak was czytam to stwierdzam ze studia to moze dzisiaj kazdy glupi zrobic a po co aby sie przechwalac mgr przed nazwiskiem ......szkoda mi was. Ci do dzieci to i tak zdania nie zmienie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 29 lat
Milion razy bardziej bulwersują mnie nastoletnie mamusie, zwykłe sunie, które się puściły z pierwszym lepszym, czyli zapewne takie jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanamama28
no właśnie musze iść do szkoły bo dzieciak mnie prosił o to. Wstyd mu z własną matką iść. Ja mu się nie dziwie. Tez nie wiem gdzie oczy podziać jak ta jego nowoczesna mamunia cycami macha bez stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wypowiedziałby się jakiś lekarz co medycyna sądzi o pierwszym dziecku w wieku 40 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanamama28
Mam jeszcze dwójke dzieci z wpadki jak miałam 13 lat, ale nie o tym ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabrali się
Marne prowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropekkropka
lepiej jest zajść w ciąże w wieku nastu lat i przyznać się do błędu, jak rodzić po 40 i wmawiać że to jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanamama28
epiej jest zajść w ciąże w wieku nastu lat i przyznać się do błędu, jak rodzić po 40 i wmawiać że to jest super Chyba u Was na wsi. I tak się właśnie rodzi patologia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanamama28
i co stare krowy na kafe siedzą o sluzach piszą fuuj i w podszywy się bawią. No to szczyt :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia po 40 ma juz ustabilizowane zycie zawodowe, wiec ma wiecej czasu dla dziecka. Nie tak jak taka mloda gowniara co ledwo wkroczyla w dorosle zycie, pracy nie ma i zyje na garnuszku panstwa. Co cie boli zazdrosnico? Frustracja ci wyplywa uszami. Brak pracy, zapewne i pasji rzucilo ci sie na mozg?? Depresje sie leczy, a nie wyladowuje na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka1980rok
Nie każdy spotyka swoje druga polówkę w wieku nastu lat . Lepiej założyć rodzinę później ale z odpowiednim mężczyzna .Zreszta 40 letnia kobieta jest jeszcze młoda i może dziecko urodzić i jeszcze wnukami sie nacieszyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanamama28
patologia potem jest jak mamunia po 50tce nie potrafi rozpoznać czy jej dziecko ćpa, nie umie wyjaśnić form antykoncepcji i żyje przeświadczeniem że sex tylko po 18 r.ż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanamama28
To nie ja pisałam, ja mam dzieci z tatusiem i mam 16 lat i co mi zrobicie stare krowy????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie najwazniejszym problemem miec czy nie miec dzieci w wieku 40 lat jest to jak sie będzie wyglądac na wywiadówce :) :) :) A jak wyglądam świetnie. jestem zadbana, bobrze ubrana, dobrze pachnąca i przyjeżdżam dobrym samochodem. Wcale nie czuje sie niekomfortowo i dziecko też. W przeciwienstwoe do tych zaniedbanych mamus, które nie maja ani szkoły, ani pieniędzy. Dorosnijcie troche to podyskutujemy. jesteście jeszcze bardzo młode i wydaje wam sie, że pozjadałyście wszystkie rozumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BÓG WIE CO ROBI ŻE NIE DONOSINCIE. zA STARE NA DZIECI JESTEŚCIE A jak donoszą, to znaczy ,że Bóg tak chciał . Kończy się już twój zaściankowy świat autorko, żebyś nie wiem ile się darła, wyzywała 40 , krzyczała, twój ciasny umysł odchodzi do lamusa.Czasy gdzie się kogoś wytyka palcami także, tylko u ciebie na twoje małej zabitej dechami wioseczce i powiatowym miasteczku obok można zobaczyć takie klimaty.w du.pie byłaś, g.ówno widziałaś powiem "po twojemu", więc nie krzycz i siedź sobie w domku cichutko, bo nie masz najmniejszego pojęcia o tym jak dzisiaj żyją kobiety, jak wyglądają, jakie mają wartości.Leć w niedzielę do kościółka, nastaw wcześniej rosół i tyle z ciebie, od kmiotów się wiele nie wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A braki to wy macie ale w mózgu. Wygladam tez niczego sobie wszyscy mi daja 32 lata, a ja ich z bledu nie wyprowadzam. Mam wspaniala rodzine , super meza od 18 lat i jestem szczesliwa i teraz z mezem mizemy realizowac swoje marzenia,podrózowac a nie w pieluchach sie babrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowanamama28
może i bobrze jesteś ubrana, pogadamy jak skończysz 50, Kogo ty próbujesz oszukać? próbujesz wmówić że w wieku 50 lat będziesz młoda sexowna ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×