Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zbulwersowanamama28

no nie mogę czytać o tym macierzyństwie po 40

Polecane posty

Gość gość
Ja tez uwazam ze po 40 to jednak zbyt pozno,trzeba bylo nie przedkladac kariery a 10 lat temu starac sie,a pozniej tysiac watkow typu mam 37 lat i nie moge zajsc w ciaze,uwazam ze powinno sie zajsc w wieku 20/33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta kariera to takie wytłumaczenie bo i tak mało która ma tą kariere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogla po 30sie starac a nie po40'najlepiej jeszcze do 50 niech czekaja to beda bardziej zaradne i ustawione haha, zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odbierałam z przedszkola siostrzeńca, po dziecko przyszła też pani w mocno zaawansowanym wieku. "Marcin, chodź, babcia po ciebie przyszła" krzyknął jakiś przedszkolak. Przybiegł Marcin i mówi, że "to moja mama, nie babcia". Spojrzałam na starszą panią, stała zdrętwiała z otwartymi ustami jakby się zamieniła w słup soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale obciach! Ty byś popełnila samobójstwo, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to nie wstyd? :-o dla ciebie może nie ba za durna na to jesteś, ale dla dziecka tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to może być komuś takiemu jak ty. Wstyd spowodowany jest kompleksami i braku poczucia wlasnej wartości. Dlatego ty czułabyś wstyd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość odbierałam z przedszkola siostrzeńca, po dziecko przyszła też pani w mocno zaawansowanym wieku. "Marcin, chodź, babcia po ciebie przyszła" krzyknął jakiś przedszkolak. Przybiegł Marcin i mówi, że "to moja mama, nie babcia". Spojrzałam na starszą panią, stała zdrętwiała z otwartymi ustami jakby się zamieniła w słup soli. no własnie przez takie jak ty zaściankowe idiotki kobieta po 40 tce czuje się staro choc nie powinna , musiałaś się gapić jak sroka w gnat i wypatrywać na jej twarzy zażenowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja urodziłam dziecko w wieku normalnym nie jako stara raszpla :) więc nie mam się czego wstydzić. Tak to jest wstyd latać do przedszkola jako matka gdy się jest potencjalnie w wieku babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czegos tu nie rozumiem po 40 zastara , od 20-24 za mloda to wychodzi na to ze 25-30 wolno tylko rodzic dzieci ??? mam 22lata jestem w pierwszej PLANOWANEJ ciazy i co teraz mnie zjedzecie ze za mloda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
ktoś autorkę zmusza do czytania o macierzyństwie po czterdziestce? bo nie chce mi się czytać całego wątku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie padło ani razu, że 22 lata to za mało. Chcesz koniecznie się kłócić widzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie niechce sie klocic , tylko porostu tego nie rozumiem , jedni sa za a inne przeciwko i o co sie spierac ? kazda kobieta rodzi wtedy kiedy jest na to gotowa a jednak zgadzam sie ze pozniej to troche komiczne taka starsza babcia i przychodzi po nastolatka itp. a z tym jak ktos wyzej pisal ze w irlandi rodzi sie po 34roku zycia to prawda w poczekali do lekarza pelno wlasnie takich pan aczkolwiek wiekszosc moich kolezanek zostala juz matkami :) bo albo rodzi sie mlodo albo wlasnie pozno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeKo
JA mam pytanie .Od kiedy zaczyna się wiek pt "stara babcia " ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
zbulwersowanamama28 ----------> oj, dziecko, Ty się tak nie bulwersuj, bo jeszcze zaczniesz na starszą wyglądać;) jeszcze Cię ktoś, nie daj Boże, weźmie za 40-tkę;) :D może po prostu, niech sobie każdy żyje, jak chce, byleby prawa nie łamał (wtedy niech się nim zajmą organy ścigania;) ); owszem, mi też nie podobają się sytuacje, kiedy ktoś "robi sobie" dziecko, tak, jakby sobie maskotkę kupował, bo ma raptem taką fanaberię - ale to w równym stopniu dotyczy 40-tek, jak i nieodpowiedzialnych młodych mamusiek;) no i poza tym - fajnie, jak ktoś ma tyle szczęścia w życiu, że w wieku 20+ ma obok siebie jakiegoś fajnego potencjalnego ojca dla tego dziecka;) nie wszystkim akurat wtedy udaje się kogoś takiego znaleźć;) należałoby po prostu trochę wyluzować: nie oceniać, nie osądzać za bardzo innych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
"to troche komiczne taka starsza babcia i przychodzi po nastolatka itp"; jak np. przychodzi ktoś o innym kolorze skóry - to też trochę komiczne; ktoś, kto ma jedno oko albo jedną nogę - też przyciąga ludzkie spojrzenia; itd, itp; może problem leży w tym, że nie bardzo umiemy akceptować różnorodność - tzn. że są matki młodsze, starsze, itp? może trzeba by po prostu bardziej nauczyć się tolerancji, zamiast wszystkich przycinać do tego samego wzorca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi szkoda i tu sie zgadzam potrzeba nam wiecej tolerancji , moja mama moja siostre urodzila jako 30 i dzieki malej stala sie fajna babka ogolnie rodzice odmlodnieli i teraz sa na czasie bo mloda akurat wchodzi w nastoletni wiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi tu goście podpadają pod ROR i Led :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi tu goście podpadają pod ROR i Led smiech.gif # dobra ty spi/erdalaj a moja matka mnie urodziła jak miała 30 i była najstarsza na wywiadówkach itp. itd. bo mamy kolegów i koleżanek miały 10 lat mniej i co sama byłam pamiętam bo czułam odmienność na skurzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak widać się to odbiło na twojej... skurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczcie sie ortografii piszę się w skórze !!!!!! przez ó kreskowane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba żartujesz?! Skurze jest poprawnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Was obchodzi kto ma ile lat jak rodzi dziecko i jak sobie z tym poradzi? Jego kasa, jego problemy - Wy wścibskie babony, typowe sąsiadki obgadywaczki z Was, a takie młode jesteście jeszcze. Straszne co się zrobiło z młodymi Polkami... Serio 40-stka to dla was już taka babcia emerytka? To co wy w takim razie chyba wszystkie jesteście nastoletnimi matkami, bo tylko takie małolaty mogą nazwać 40-stkę "starą" Taka szczekanina nic więcej. Zawsze będzie coś nie tak, ja od jednej znajomej też dowiedziałam się, że jestem za stara na pierwsze dziecko, a mam 28 lat. Straszne stado wściekłych, zawistnych i pustych bab, nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiłam ROR. LED i zakamuflowana Lady :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daga jeżeli nie masz dziecka to co się mądrzysz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość odbierałam z przedszkola siostrzeńca, po dziecko przyszła też pani w mocno zaawansowanym wieku. "Marcin, chodź, babcia po ciebie przyszła" krzyknął jakiś przedszkolak. Przybiegł Marcin i mówi, że "to moja mama, nie babcia". Spojrzałam na starszą panią, stała zdrętwiała z otwartymi ustami jakby się zamieniła w słup soli. no tak masz rację ta pani przesadziła ..dziecko w tym wieku , to trochę za późno, bo jak mniemam miała między 70-80 lat...skoro była w " mocno zaawansowanym wieku"... Kabaret..ha,ha,, lepsze jesteście od Ani MRu Mru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje wam kobietki w PL, jak wy w wieku 40 lat juz jestescie starymi raszplami:D No nie dziwie sie potem, ze was pracodawcy zwalniaja wtedy z pracy I nikt nie chce zatrudnic, jak wy same siebie tak oceniacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 48 lat, 3 letnie dziecko, nie wyglądam na 30 lat..,,,,NIE CZUJĘ SIĘ STARO...i cobyście tępę dzidy nie pisały...nic tego nie zmieni, a wasze zdanie mam głęboko w poważaniu...a zazdrośnice...ciąża ok, poród tez , nie ma depresji, rozstępów..a dziecko super się rozwija...mądre i inteligentne..Mam dwójkę doroslych dzieci..UWAGA nie wstydzily sie mnie w ciąży..jeździli ze mna na badania, po zakupy itp..odwiedzali mnie po porodzie w szpitalu..są rodzicami chrzestnymi dziecka i świata poza nim nie widzą..A ja cieszę sie ,że nie sa takimi pustakami jak większosć z was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak im powiedzialam o ciąży , miałam pełno obaw ..a syn na to..mam przestań..gorzej jak nastolatka zachodzi w ciążę..i tyle ..a teraz mozecie zrobić sobie używanie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim sensie gorzej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×