Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zbulwersowanamama28

no nie mogę czytać o tym macierzyństwie po 40

Polecane posty

Gość gość
gość Starosc trzeba sie z nia pogodzic ,wystarczy zobaczyć Madonne ,Kore jak staraja sie odmlodzic maja kase ,ale sa stare czasu nie cofniemy .Smiesznie wygladaja dzidzie piernik. x To czterdziestolatka czy pięćdziesięciolatka to są stare kobiety? Zadbaj trochę o siebie to może za lat 10-20 nie będzie tak źle ;) I proponuję wiedzę na temat zycia i świata czerpać z mądrzejszych portali niż plotek czy pudelek. Dziecko na większym rozgarnięciu matki też skorzysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdanie takie późne dzieci nie rodzą się z miłości a z egoizmu rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakty faktami, bo prawda to co piszesz o wzroście ryzyka, dla dziecka, dla matki, ale... Czasy się zmieniają, kiedyś było nie do pomyślenia, że kobieta mogła wyjść w bikini, albo to, że facet może zrobić naleśniki w domu. Zanikają nam zęby ósemki, średnia długość życia w przeciągu 100 lat wzrosła z czterdziestuparu do prawie osiemdziesięciu i schemat macierzyństwa też się zaczyna przesuwać, czy tego chcemy czy nie. Uważam, że to bzdura o 50letni rodzicu, który nie ma sił zajmować się nastoletnim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, ja urodziłam majac dokładnie 19,5 teraz moj synek ma juz 9 lat, nie czuje sie gorsza od mam ktore maja dziec***ozniej teraz planuje 3:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy sądzi według siebie :) Rozumiem, że już powoli szykujesz się do roli babci :) Ograniczona sfrustowana "kobieto" (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led ja mam w rodzinie takich rodziców.I nie wmówisz mi cudów. Ojciec 56 lat i bajpasy bo po zawale, matka depresja leczona farmakologicznie. I to ludzie którzy mają swoją firmę. A co jak mają firmę? Nie dbają o dziecko które ma 12 lat i jaki skutek? Teraz latają po psychologach z nim bo młody uzależniony od komputera jest co przejawia się ogromną agresją w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Led ja mam w rodzinie takich rodziców.I nie wmówisz mi cudów. Ojciec 56 lat i bajpasy bo po zawale, matka depresja leczona farmakologicznie. I to ludzie którzy mają swoją firmę. A co jak mają firmę? Nie dbają o dziecko które ma 12 lat i jaki skutek? Teraz latają po psychologach z nim bo młody uzależniony od komputera jest co przejawia się ogromną agresją w szkole. x Taaak? A Waśniewska urodziła dziecko w wieku 20 lat. I jaki wniosek trzeba stąd wysnuć dla wszystkich matek, które urodziły w takim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezprzesadyyyyyyyyyyyyyyy
Ja nie wiem jak to jest ze winnych krajach (np skandynawskich ) większość kobiet dopiero po 35 roku życia zaczyna rodzic dzieci i maja sie bardzo dobrze , U nas jak masz 35l to juz najlepiej butla z tlenem na plecy i trumnę wybierać Mamy mamy pracować do 67 l. żeby miec jakakolwiek emeryturę a wy tu piszecie ze 50 letnia kobieta nie ma juz sil ? Bez przesady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyślam się, że to "Led" kierowane jest do mnie? :) Nie jestem Led, ale chętnie ci odpowiem. Jestem późnym dzieckiem rodziców, którzy własną firmę również mieli i mają, oprócz tego inne zajęcia, nie miałam nigdy nałogów, byłam i jestem rozpieszczona, ukochana, oczko w głowie. Skończyłam najlepsze Liceum, dostałam się na wymarzone studia, które skończyłam w terminie, pracuję w zawodzie. Zawsze, ZAWSZE mieli dla mnie czas, pracowali ze mną, dbali o mój rozwój, jeździłam na łyżwach, nartach, deskach, konno, rowerem o górach, pływałam w morzach i wspinałam się na szczyty, czytałam, oglądałam, bawiłam się i wyobraź sobie, że to wszystko z moimi "starymi" w waszym mniemaniu rodzicami! Do teraz kontakt z nimi mam rewelacyjny i ponadprzeciętny nie przesadzając. Byli i są świadomymi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezprzesadyyyyyyyyyyyyyyy
Qazwsxedcrfvtgbyhnujmikolp z ciekawości w jakim wieku byli twoi rodzice jak sie urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko na czterdziestke to wbrew naturze. Moja kuzynka- ma 40stke i mowi ze nie wyobraza sobie tego ganiania za niemowlakiem. Ma 10latka w domu i on niezle wypompowuje z nich energię. A co dopiero miec 50lat i takiego smarkacza? Co taka stara matka mu zapewni? Chyba tylko kasę i spacerki :o facet to moze miec i 60 lat oni tak zwykle maja wszystko gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdanie takie późne dzieci nie rodzą się z miłości a z egoizmu rodziców taaaak a dzieci 20 latek rodza sie z wielkiej milosci - milosc w kiblu w dyskotece ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezprzesadyyyyyyyyyyyyyyy
"Pierwsze dziecko na czterdziestke to wbrew naturze." Gdyby tak było to kobieta przechodziłaby menopauzę wieku 30 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak ciebie rodzice w kiblu robili to przykre, szkoda tylko że nie spuścili z wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zastanów się i rozejrzyj może zmienisz zdanie :) Czy wy jesteście naprawdę na tyle durne, że myślicie ze 40 letnie kobiety rodzą dzieci, żeby się odmłodzić?! To już operacja plastyczna jest łatwiejsza. Jestem z męzem 20 lat po ślubie, obydwoj***ardzo chcieliśmy mieć 2 dziecko i jesteśmy najszczęśliwsi na świecie. Chyba nawet bardziej niż kiedyś. Obydwoje dzieci i to "duże" i to "małe" kochamy bezgranicznie i zawsze mamy dla nich czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tato był po czterdziestce, mama około 35 :) i nie uważałam dotychczas się za późne dziecko, ale w związku z tym wątkiem utożsamiam się z tym "opóźnieniem" ;). Sama chętnie zdecyduję się na dziecko będąc późną trzydziestką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy powinien zajmowac sie swoja duuupa a nie cudza! Kobieta ma prawo rodzic moec dziecko wtedy kiedy chce a nie kiedy ktos jej kaze. Nie powinno was obchodzic czy rodzi w wieku 18lat czy 45 bo to nie wy jej bedziecie dziecko utrzymywac i wychowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes led Zeppelin i nie klam :o zmienilas nick bo pieprzylas bzdury i juz wszyscy mieli to gdzieś. Gadasz w takim samym stylu. Nawet pewne fakty sie zgadzaja. Nie chce mi sie szukac ale mozna to latwo porównać Styl identyczny klamczucho. Niedlugo sama nie będziesz wiedziała kim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz ty czujesz się dobrze, ale koleżanki z cafe wiedzą lepiej i zaraz ci uświadomią, że nie jesteś szczęśliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te które piszą tu brednie o tym że rodzące 20l to przygłupy bez ambicji, jak i te które twierdzą że 40l to babcia sa ograniczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie mądre kolezanki podajcie w jakim wieku powinno się rodzić dzieci, tylko nie zapomnijcie zrobić listę w jakim wieku zapada się na jakie choroby i kiedy ktoś powinien umrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka zgineła w wypadku mając 24lata. Osierociłą dzieci, nie ma reguły każdy powinien rodzic kiedy chce i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek stał się beznadziejny jak wkroczyły obelgi i krzykaczki. Argumenty za i przeciw ciężko z tego wszystkiego wyłowić.I uświadomię cię gościu, że rację masz i styl pisania kojarzysz, bo jestem inną niebieską kafeterianką, ale nie Led Zeppelin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaaaaaa Led już każdy miał dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma innej kafeterianki co pieprzy tak jak ty led Zeppelin. Kłamczucha. Potem zadam sobie trud i porownam twoje wypowiedzi se se se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalazlas mi za skórę raz i będę cię pamiętać Led Zeppelin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha skoro tyle masz do roboty pracowita kobieto to porownuj ale ja widze ze to nie jest ona i na dodatek podejrzewam ktora inna ujadaczka konkubina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie nie odzywa jak napisali ze to led ha ha. Nikt z nia nie chce gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym może zaleźć za skóre ktoś na kafe? Tym, że pisał swoje zdanie? Zalazłaś mi za skórę, hehehe, zabawne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led się wypowiada wciąż na forum, ale jako gość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×