Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zbulwersowanamama28

no nie mogę czytać o tym macierzyństwie po 40

Polecane posty

Gość gość
Chodziło o wiek, Nie jestem bezmózgowcem, ciąża w tym wieku nie była moim szczytem marzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do autorki...jak nie możesz czytać..nie czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co komu do tego w jakim wieku kto ma dziecko , niech każdy zajmie się swoim zyciem jakie tu oburzone , ojejku ja mam 47 lat mam dwoje malusich wnucząt a nie widzę nic nie normalnego aby kobiety miały miały dziecko w moim wieku . To kazdego sprawa. Po co komuś zagladać w jego życie. Kazdy ma swoje znam wiekowe mamy , są super mamuśki , Nie ma reguły w jakim wieku jest się super mamcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że większośći osób tu wypowiadających się chodzi raczej o nieco inną postawe- kobiete która w "młodości" do 40 dzieci nazywa "bachorami" śmieje się z mężatek, docina jaka to robi karierę, jest wypoczeta niezalezna etc aż pewnego dnia ląduje w łóżku z żonatym facetem robiąc sobie dziecko, bo jednak czegoś im w zyciu zabrakło- to jest żałosne i egoistyczne, i w sumie tak samo to zobaczyć z drugiej strony. Młoda dziewczyna romansuje z żonatym facetem i z chęci szybkiego zysku, zmianu statusu społecznego zachodzi w ciąze by uwiązać w jakikolwiek sposób faceta. To jest obrzydliwe, dziecko staje się narzędziem do celu. Zupełnie inaczej postrzegam kobiety które długi czas w ciąże zajść nie mogły, a udało im się póżno- i super. Albo ludzie którzy mają już dzieci i po prostu wpadli- lub swiadomie zapragnęli mieć kolejne dziecko- to jest szczere i piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
"droga" autorko jak nie mozesz czytac o pozniejszym maciezynstwie to zacznij ogladac MTV bedzie program o nastoletnich mamusiach ( widzialam reklame)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas pani doktor urodziła pierwsze dziecko w wieku 49 lat ZDROWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze dziecko w wieku 49 lat :O to już jest gruba przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego przesada???Miała usunąć????Zresztą to jej życie , jej wybór , jej decyzje i jej konsekwencje. jakie by nie były..i amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 40 lat i jestem w ciaży ,cp prawda nie w 1 wszej ale w 4 1 dziecko urodziła młodo,mialam 19 lat i nikomu nie polecam teraz gdy wychodzę z córką pytają ją kiedy siostra urodzi he he i co wy na to biedne 25 latki z wygladem zuzytej szmaty? a w laboratorium pytali czy to 1 -wsza ciaza i jak sobie radze;)))) to tylko zazdrosc przez was przemawia ,nic więcej bo co was czeka w tej Polsce? fakt,jak będziecie juz w moim wieku takie stare hehe 40 tki to to juz wam sie prochno z d..py sypac bedzie mieszkam w normalnym kraju,gdzie kobiety rodza 1wsze dziec**** 30 roku zycia a wspomaganie zaplodnienia w przypadku trudnosci jest refundowane przez panstwo do 42 roku zycia kobiety!!! czy zrozumialyscie co napisalam?DO 42 LAT!wiec skoro to takie be to czemu rzad to finansuje?odpowiedzi pewnie nie znacie,coz .. a i co do tej magicznej daty 40 lat to przed ciaza robilam wszelkie badania i moje wyniki plodnosci sa na poziomie 25 latki i sadzac po ilosci komorek jajowych jakimi dysponuje plodna jeszce bede ponad 15 lat ot taka stara jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha tak myślisz? ah jadem plujesz biedactwo co zaciazyc sie nie udaje czy męzus ma kochankę?chocbys nie wiem jak sie starala to mi nastroju nie posujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz problem ze zrozumieniem,ze sama wybralam te pieluchy teraz czy o co chodzi? jaie cale zycie ? najmłodsze dziecko ma 14 lat wiec uwierz mi,ze dawno o pieluchach zapomnialam i przyznam sie sczerze ,ze jeszcze nawet nie wiem jakie teraz sa naj ;) eh ta zawisc polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej odkładaj na trumnę stara jędzo.>>> mlodko, dla ciebie zegar tez tyka, tik tak, my kobiety, zyjace w normalnych krajach, gdzie zycie zaczyna sie po 40tce, zyjemy jak chcemy, a ty w tej zasciankowej pipidowie, zwana Polska, w naszym wieku bedziesz zakladac worek po ziemniakach, rozaniec i do kosciolka... bedziesz niewidzialna stara jedza, jak nas nazywasz, bo w PL kobiety po 40tce sa niewidzialne, nic tylko trumne bedziesz musiala sobie kupic, tylko ciekawe za co, jak wam tam placa jak na kiske ryzu:D zawistne duposciski, ktore nie wiedza co to normalne zycie, wiec wiec ze zemsty wp*****laja sie wszystkim nawet swoim kolezankom w zycie... Idz zasciankowa wiesniaro, gotowac mezusiowi obiadek na jutro, bo przyjdzie z pracy i naklepie c**** gebie, za to, ze nie ma co jesc... a mimo, ze ci naklepie i tak bedziesz musiala z nim siedziec do usranej smierci, bo gdzie pojdziesz? pod most, no chyba ze sporotem mieszkac na kupie z rodzicami i rodzenstwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś ci nie pasuje w naszym kraju? to po co wchodzisz na polskie fora? wypieprzaj stąd dziecioróbko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tik tak tik tak tik tak tik tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz gotowac obiad mezusiowi, bo tesciowa ci odetnie neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znałam 49 latkę która usunęła ciąże i zmarła bo się wstydziła, mąż się szybko pocieszył, chciałam dodać, że moja prababka też urodziła syna w wieku 49 lat zdrowego, miała już 7 córek, różnica między dziećmi była 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
"wydaje mi się że większośći osób tu wypowiadających się chodzi raczej o nieco inną postawe- kobiete która w "młodości" do 40 dzieci nazywa "bachorami" śmieje się z mężatek, docina jaka to robi karierę, jest wypoczeta niezalezna etc" kurczę, jeśli dla kogoś w wieku 20+ dzieci są "bachorami", robienie kariery, rozrywki itd. są najważniejszą potrzebą... - no to po prostu znaczy, że ta osoba jeszcze nie dojrzała do macierzyństwa;) i dla wszystkich (i dla niej, i dla ewentualnych dzieci) lepiej będzie, jak z tym macierzyństwem poczeka... a tak poza tym - nie wiem czemu robienie kariery, bycie wypoczętą i zadowoloną z życia miałoby być jakąś zbrodnią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tal sobie wmawiajcie ze mlodo wygladacie. Wybaczcie ale tylko gwiazdy Hollywood wygladaja na 25majac 40 lat. Nie wiem kogo chcecie oszukac. I czego niby wam zazdroscimy? Dziecka w wieku 40 lat? Zalosne. Tez nie mieszkam w Polsce i te co po 40 rodza wywoluja na twrzach innych tylko szyderczy usmiech. Jak widze te wszystkie 40 na dyskotekach czy w barach ktore pchaja sie jak wariatki na facetow bo im k***asa brakuje albo chca pokazac jakie to one SA moderne to przynajmniej niezly ubaw man ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
Vannilaaa ---------> a tak z ciekawości; a co, jak Ty skończysz 40 lat? bo, daj Boże, Ciebie też to czeka; i co wtedy? jak sobie wyobrażasz swoje życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi szkoda
poza tym - skąd wiesz, że te 40-tki, którym "k****a brakuje", to nie są takie zerwane ze smyczy matki prawie dorosłych dzieci?;) które wreszcie, po latach, mogą się zabawić, bo dzieci już duże?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Vannilaaa
a twoi znajomi to polacy robiacy na budowach i polki sprzatajace domy mam rozumiec? Bo ja mieszkam tez za granica i normalne tu jest, ze kobiety w wieku 40 lat rodza dzieci, nikogo to nie dziwi procz tych, ktore jeszcze z miotly i sciery nie wyszly. Mowa nie tylko o polkach ale tez o dziewczynach z Litwy czy Bialorusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt nie ma czego zazdrościć starym jędzom. Życia nie umiały sobie ułożyć a teraz na siłę się odmładzają bo ich nikt nie chce. Chocbyscie urodziły pięcioraczki to "nie pomoże lila róż kiedy dupa stara już " Tylko tych dzieci szkoda. Całe życie będzie się za nimi ciągnęła-mama/babcia. i tu nie ma z czego się smiać, A wasze biedne dzieci szybko tyłki będą musiały wystawiać żebyście dożyły do wnuków :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni post jest tak żałosny ze brak slow. Musiala go napisac 15 letnia siksa albo ktos o takiej mentalnosci - 15 letniej siksy z wsi zabitej dechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
diablica za to skończyła 50 lat a ma mentalność 18 stki :-D doopa już świata nie zwojujesz stara ropucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd tego czytać...jak wy się wypowiadacie o kobietach po 40stce...skoro dla ciebie to stare ropuchy itp..to nie dziw się moja droga ,że potem na ciebie nastoletni syn mówi/ powie stara, próchno itp...stąd to się musi brać..czego wy uczycie, nauczycie swoje dzieci???Zero tolerancji , szacunku itp...Żadnych wartości..a jak wy się nazywacie swoich rodziców , dziadków..też stara doopa, ropucha czy jeszcze gorzej... KTO WAS WYCHOWAŁ???? ULICA /? MELINA?Gimnazjalistki z normalnych domów mają więcej ogłady i ROZUMU OD WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I WIECIE , co jest najgorsze w realnym świecie żadna z was oficjalnie nie powie w ten sposób o późnym macierzyństwie...pewnie jeszcze gratulacje składa...a tu anonimowo wychodzi jakie jesteście podłe , zawistne i jaki macie poglądy...DWULICOWE TĘPE DZIDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh,,,trzeba miec po prostu trochę rozumu i taktu,po co się interesować tym,ze jakaś kobieta decyduje się na późne macierzyństwo,to jej sprawa i jej partnera,jeśli w ogóle się uda mieć dziecko w późniejszym wieku,a ludzie są zdrowi,i dziecko urodzi się zdrowie toż to sama radość,ile taki rodzic może przekazać takiemu maluchowi,człowiek ma większą cierpliwość,relatywnie więcej czasu,już nie imprezuje tak i nie traktuje posiadania dziecka jak dopustu Bozego,jak to się zdarza u młodych rodziców,którym najczęściej rodzice(dziadkowie) chowają dzieci to jest kogoś prywatna sprawa jak sobie życie układa i ustawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madeleine76
chca pokazac jakie to one SA moderne to przynajmniej niezly ubaw man ze znajomymi. no wlasnie a slowo klucz jest MAM ZE ZNAJOMYMI tak wsrod takiego polactwa to wywoluje zdziwienie, usmiech, zazenowanie ,to takie typowo polskie malomiasteczkowe zeby nie powiedziec wiejskie reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie snujecie durnowatych domyslow bo z 'polactwem' jak to okreslacie nie mam do czynienia. Tu gdzie mieszkam nie ma zbyt wielu polakow, a raczej sa tylko wlasnie takie poleczki 40+ ktore szaleja razem z innymi podobnymi sobie po imprezach. Mowia ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, ale wybaczcie kobieta 40 letnia nie jest juz mloda. Wiem ze dla Was jak bedziecie mialy 50+ 60+ itp to nadal bedziecie mlode. Midaleko do 40, ale licze sie z tym, ze w pewnym momencie mlodosc przeminie. Chcecie rodzic dzieic? prosze bardzo, ale nie nazywajcie sie mlodymi i nie klamcie tu ze wygladacie jak nastolatki a witalnosci macie wiecej niz zawodnik olimpijski. Kazdy ma prawo do wlasnego zdania, a moje jest wlasnie takie iz macierzynstwo po 40 to glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×