Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faith098

czy to dobry pomysł aby zerwać z chłopakiem z powodu...

Polecane posty

Gość faith098

Powód- wstydzę się domu, warunków w jakich mieszkam... Osobiście wydaje mi się, że lepiej będzie jak z nim zerwę... choć bardzo go kocham. Ale nie chcę żeby się rozczarował i potem żałował wszystkiego. Jeśli z nim zerwę, nigdy nie bd wiedział gdzie mieszkam, w jakich warunkach... Długo nad tym myślałam, i to chyba jedyne wyjście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakich warunkach mieszkasz ? nie wszyscy mają willę z basenem i skromne mieszkanie o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiddddi32
przeciez on chce byc z Toba a nie z warunkami w jakich mieszkasz... jezeli bedzie mu na Tobie zalezalo to czym ma sie rozczarowac?? no chyba ze to palant ktory patrzy na to ile masz kasy.. a zreszta gdybys go naprawde kochala to bys mu uafala i nie wstydzila sie niczego przed nim... chociaz pewnie masz z 15 lat i stad takie zachowanie ale nie matw sie wyrosniesz z tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiddddi32
aa i jeszcze jedno... jak zaprosisz go do domu i nie "ucieknie" to to sprawdzi sie czy naprawde mu na Tobie zalezy czy to zwykly gowniarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinky ER
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faith098
Myślisz że widok i zapach odchodów na dywanie przeszkadza tylko gówniarzom a dojrzałym nie? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2906
Załatwiacie się na dywan ? Nic nie rozumiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×